|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djevojka hoče prespavati kod dečka
9.10.2007 9:43:40   
mojamura




Kči, (nek joj bude ime Lejla)  jedne žene (recimo da joj je ime sonja) koju znam ima 18 skoro 19 godina. Sonja je vrlo stroga mama, i Lejla nije smijela nikada ni u disko ni u kino ako nije išla ona sa njom negdje do prije jedne godine. No Lejla je na bazenu upoznala dečka i počeli su da si telefoniraju i pišeju mailove. Naravno, zaljubili su se.
Lejla je frizerka, radi u jednom salunu, ima svoju platu i sve. Ali Sonja je još uvjek ne pušta da bi ona prespavala kod svog dečka.

No jučer sam srela Sonju i naravno rekla mi je kako je njena kči luda, kako ne sluša.... Onda sam joj samo kazala, da se meni čini da ima kči dovolnjo godina, da bi morala znati što radi, i, da ako joj bude sve branila, če se možda i dogoditi da ode od kuče.

No Sonja je počela plakati i rekla, da si nije mislila, da ču joj to kazati i kako sam uopšte mogla, jer po njenom, Lejla je još djete, koje treba odgajati.

No onda sam samo rekla: draga sonja, sjeti se, koliko godina si ti imala kad si se udavala i kad si rodila prvo djete.

(imala je 18 godina i dva mjeseca poslje vjenčanja rodila je Lejlinog starijeg brata.)

A što se vama čini, da li je Sonja u pravu, ili bi lejla mogla da spava kod dečka?




_____________________________

this is the first day, of the rest of my life
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
9.10.2007 13:43:27   
Blue rose RR
Nisam za varijantu da spava kod dečka, ali da treba, pogotovo ženskom djetetu, dati određenu dozu slobode. Odnosno potrebno je od početka života naših princeza zasnovati više prijateljski odnos, tako da imamo dvije pozitive:
prva je: da imamo neizmjerno povjerenje svoje djece,
druga: da ipak možemo imati uvida u njihov život, odnosno u njihova osjećanja, pa tako možemo makar malo uticati na njihove odlkuke (mislim na one za koje ipak jedna 18-njakinja, nije spremna)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
9.10.2007 16:09:05   
budućamama
slažem se sa maryam aminom u potpunostiuser posted image user posted image user posted image .
Ni ja nisam za to da baš prespava kod dečka, ali njena mama treba znati da joj kćerka ima momka i po mogućnosti da ga je i sama upoznala. Ko zna, možda bi onda o njemu promijenila mišljenje, a i kćerka bi, vjerovatno, odustala od provođenja noći kod momka (bar dok još uvijek živi s majkom). Zovite me konzervativnom, ali je tako.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
9.10.2007 17:18:26   
Mama1
Pa mislim ipak da netreba da spava kod decka!
I ja sam bila djevojka i to mi je tada bilo kao i normalno ali sada vidim da i nije ... Ipak su roditelji bili upravu sto nisu dozvoljavali takvo nesto...
Ipak treba cuvati svoj obraz!
A ljudi se hrane tracom i tudjom mukom!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
10.10.2007 7:50:41   
mojamura







mama1 do neke tačke te razumjem, alingledaj, cura ima svoj posao svoje pare, svoj avuto....i punoljetna je, zašto onda da ne? Umjesto da joj sonja brani sve morali bi popričati o kontracepciji, koliko več lejla to ne zna, što i kako.

ali što se drugih ljudi tiče, neka pometu pred svojim pragom....tko je bez grjeha nek prvi baci kamen, a mislim da toga nema

ja osobno sam se davno več prestala sekirati zato što drugi misle o meni, oni koji me znaju, znaju i kakva sam i šta oni misle mi je važno a što misli neka šašava trač susjeda briga mi je toliko koliko i za snjeg prošlog ljeta

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
10.10.2007 7:56:26   
mojamura







ali još nešto, da li mislite, ako je u pitanju sex, da ova cura može da sexa sa svojim dečkom samo kad spava kod njega, a što je npr. u autu??

mislim da smo svi malo opterečeni sa onim nenapisanim družbenim normama npr.: djevojke moraju znati kuhati peglati, prati, biti uzorne kčerke na dobrom glasu...ne imati drugog muškarca prije braka ...user posted image user posted image user posted image

ja nisam toliko konzervativna, ali u nekim stavrima i jesam.

Kod sonje i lejle mi je velika činjenica to, da znam kako je sonja doslovno pretvorila kuču u zatvor, sin je mogao sve, a kči ništa. i sad ima kči posao i sve a ona se ponaša prema njoj kao prema čemu? Zašto nemože da bude ako ne baš ista barem slična odgoja kod dečka i cura?

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
10.10.2007 9:16:19   
Mama1
Cekaj nismo se bas skontali .....
Nisam ja protivnik sexa  prije braka . . .
Al bas da ode da kod njega spava mislim da je malo beze ... Doduse to je sa moje tacke gledista ... Kod mene sto bih se reklo "da prdnes komsija zna" . . .  I onda od muhe naprave medjeda .... kontas sa moje tacke gledista ja sebih nikada nebih dozvolila to ( da od moje muhe naprave medjeda :) ) i ja sam imala i auto i radila al opet.
A sex? To joj nikada nemoze zabraniti ?! Ona to moze u sred bijela dana gdje god ... Moze navec u autu ...Ma gdje god ako je do toga .... I to se slazem! U svakom slucaju tesko je raspvravljati o ovoj temi. Trebas biti i vidjeti svu situaciju da bih mogao komentarisati i suditi o necemu . . . POZZZ



_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
10.10.2007 14:17:23   
mojamura







da kontam ja tebeuser posted image


ali moguče ja nisam dobro napisala, da se radi o tome da sonja misli, da če oni sexat samo ako lejla spava kod njega....ona joj u prvoj vrsti brani sex, barem je to meni tako zvučilo

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
13.10.2007 21:10:38   
natasa
bolje da spava kod dećka na toplom i sigunom,nego da se po parkovima drma......
ali to mene još ćeka tako,da bolje da šutim
ja sam imala 16 godina kad sam prespavala kod dečka i mama nije imala ništa protiv.bilo joj je drago,jer su me i njegovi starci jako voljeli i uzeli me za svoju.
a i bila sam na sigurnom

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
15.10.2007 12:26:55   
sexi sejo
Cao moje drugarice, pozdravljam vas sve. Meni je sasvim u redu da djevojka prespava kod decka. Zasto da ne, pa bolje je da prespava kod njega kod kuce u krevetu, na toplom. Zar nije bolje tako nego da negdje se povlace po parkovima, ili autu, ili ne znam ni ja na kojoj drugoj lokaciji. Jer ukoliko njih dvoje zele voditi ljubav, oni ce to uraditi, pa zar nije bolje da to bude na nekom lijepom mjestu, kao sto je u kuci kod decka. To je moje skromno misljenje uglavnom sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
16.10.2007 14:58:59   
mojamura
IZVORNA PORUKA: natasa

ja sam imala 16 godina kad sam prespavala kod dečka i mama nije imala ništa protiv.


i ja sam isto tako kao ti spavala kod njega sa 16 godina i ništa moji nisu imali protivuser posted image , jer su znali gdje sam i tko su oni ljudi

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
19.10.2007 18:52:28   
Anoniman
DISKUTABILNA TEMA.AKO JOJ BRANIS,BICE SUTRA KO PAS PUSTEN S LANCA A AKO NE BRANIS BICE KO DROLJA,PO NASEM RECENO.MISLIM DA S OBZIROM DA DANAS SKORO TO SVAKA*CURICA*RADI NIJE NISTA NOVO.A NJENA MAMA JE NE MOZE SACUVAT OD NJENIH ZELJA.STA CE TEK BITI KAD MALA HTJEDNE NA MORE  SA MOMKOM??????MA JOOJ.BAS MI JE PUNA GLAVA TIH PRICA.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Djevojka hoče prespavati kod dečka
22.10.2007 13:08:37   
mojamura
IZVORNA PORUKA: aylla


STA CE TEK BITI KAD MALA HTJEDNE NA MORE  SA MOMKOM??????MA JOOJ.BAS MI JE PUNA GLAVA TIH PRICA.


...i ja se to pitamuser posted image

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *