|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Doktor Balić
7.2.2017 19:28:49   
PeggiSue
Pozdrav,

Zanima me, pročitala sam ovdj dosta kritika na njegov račun, ali nije bilo termina, samo kod njeg pa am otišla njemu. On je prema meni bio komunikativan, jako pristupačan, strpljiv, često me pitao da li imam pitanja za njega.. Da li me sta zanima.. I slično.

Više puta mi je ponovio sta mi od nalaza treba ali da ne moram kod njih raditi, nego da priznaje sve nalaze. Pitao me šta ja zelim, i da je on tu da pomogne meni i onome sto ja izaberem.

Rekao mi je da imam polip, pokazao i mikrocisticne jajnike. Zatim mi je rekao da izvadim spolne hormone, i da na kontrolnom pregledu dodjem da vidimo jel polip jos tu.. Ako ne bude histeroskopija ukoliko ja zelim.

Nekako prebacila bih se kod doktorice, ali mi je glupo jer je covjek bio jako ljubazan. Kopkaju me samo kritike na njegov racun procitane ovdje. Da li neko ima pozitivna iskustva?

user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Doktor Balić
8.2.2017 6:46:32   
Alma_27
Mislim da vec ima tema. Ja sam njegov.pacijent godinama. Vodio mi je dvije trudnoce od kojih je jedna bila rizicna. Osim trudnoca standardni pregledi i kontrole. Temeljit je i strucan. Ne voli kad su pacijenti na svoju ruku. Sjecam se da mi je odrzao zestoku bukvicu kad sam se naglo odebljala izmedju dvije kontrole iako mi je vec savjetovao sta da jedem (jos bila na strogom mirovanju pa se sve lijepi za tebe). On ne prica puno tokom pregleda i djeluje prilicno ozbiljno sto mozda moze odbiti neke trudnice koje zele da im se pokazuje svaka slika bebe na ekranu i svaki prstic bla bla, ali poslije mozes pitati sta god zelis. Znala sam doci s listom pitanja. Sve odgovori i pojasni. Meni sasvim dovoljno. Bitno mi je da mu vjerujem kao profesionalcu.

(odgovor članu PeggiSue)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Doktor Balić
8.2.2017 7:07:06   
PeggiSue
Da, znam da ima ali vecina je o doktorici.. prema meni je isto tako ekstra, a kod mene se radi o problemu sa trudnocom.. tj. Borimo se za zacece...

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Doktor Balić
8.2.2017 15:28:15   
Alma_27
Sretno i da user posted image sto prije dodje user posted image

(odgovor članu PeggiSue)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Doktor Balić
8.2.2017 15:58:27   
PeggiSue
uh, ne vjerujem da ce tako brzo.. Moram odstraniti polip.. :/

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Doktor Balić
14.2.2017 20:33:29   
malena27 RR
http://www.ringeraja.ba/forum/m_592717/mpage_126/key_/tm.htm

postovi ce biti prebaceni na vec postojecu temu

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu PeggiSue)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *