|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dormeo posteljina
1.12.2009 22:00:13   
Anoniman
Je li neko od vas kupio? jel' dobra? pisite...opasno razmisljam da uzmemuser posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:03:01   
pocahontas
i ja i ja..je li mislimo na istuuser posted image skupljas markice u mercatoru i kupis set pokrivac, jastucnica i navlaka za pokrivac 50% jeftinije ? ja bih ljubicastu a muz plavu-kako tipicno user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:06:21   
neki
IZVORNA PORUKA: pocahontas

i ja i ja..je li mislimo na istuuser posted image skupljas markice u mercatoru i kupis set pokrivac, jastucnica i navlaka za pokrivac 50% jeftinije ? ja bih ljubicastu a muz plavu-kako tipicno user posted image

Meni je super ona kombinacija smedje i narandzasteuser posted image user posted image user posted image A i ljubicasta je predobrauser posted image
Ja nikako da odem u mercator da to pogledam

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:07:03   
Nunichi
Kupila je moja drugarica neki dan. Kaze plaha joj je. user posted image user posted image user posted image
Ja skupila i za bracni i za jedno, cuvam u novcaniku i nikao da se odlucim uzeti ili ne. user posted image
Mislila onaj 3-dijelni mami pokloniti, a 4-dijelni nama, ljubicaste naravno. user posted image
A opet nesto mi zao para. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:09:19   
pocahontas
-

< Poruku je uredio pocahontas -- 1.12.2009 22:14:46 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:11:11   
pocahontas
nama bracni set ne doalzi u obzir, jer se pobijemo oko povlacenja jorgana..striktno mora svako imati svoj pokrivac user posted image

a prosle godine smo uzeli one 3 u1 pokrivace na isti fol u mercatoru...bez boja i sada se s njima pokrivamo..dimenzije su univerzalne 140x200 i svaki šlifer odgovara..tako da bih i ove uzela..da imamo da promijenimo..niti se znojis niti ti je hladno..a nije pamuk vec neko kvalitetno sinteticko vlakno..peru se na 30 C i opsuse se jako brzo...vjerujem da su i ovi na isti fazon...


< Poruku je uredio pocahontas -- 1.12.2009 22:17:27 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:12:48   
Anoniman
e i kod nas je to problem pa kontam sta da radim...ovo ipak ispadne znatno jeftinije a ja bih odmah uzela jos jedan set naravno bez jorgana

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:13:22   
Nunichi
E vidis o tome nisam razmisljala. user posted image user posted image Do sad je svako imao svoj... user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:14:36   
juni
Mi smo kupili, oprali i veceras stavili na probanje user posted image Cini mi se ok. U nas je inace bio pernati pa smo se redovno znojili user posted image s njim ili bez njega user posted image Nadam se da nema vise znojenja.
Uzeli smo ljubicasti, MM htio plavo-sivu kombinaciju.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:15:09   
Anoniman
ja sam isto kontala o ljubicanstvenoj ali i plavoj...kod plave mi se svidja sivi jorgan, pa sam kontala da uzmem plavi kao glavni a da zamjenu kupim ljubicastu jer i sivo i ljubicanstveno mi je extra kombinejsn

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:19:45   
juni
Dadada, mi ne koristimo onu posteljinu (ljubicastu) pa ti je od srca poklanjam da bezveze ne bacas pare a meni bi samo stajalo u ormaru. Radi se o dvije jastucnice i navlake za jorgan (jedan veliki za bracni zajednicki jorgan).

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:20:32   
manuela RR
Ja skupila naljepnice još samo da odem uzeti ali nikako mi se nešto ne da.
Ja bi smeđe narandžastu boju uzela 4-djelni komplet,ali što Nunichi reče nekako mi žao parauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 1.12.2009 22:30:05 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:25:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: juni

Dadada, mi ne koristimo onu posteljinu (ljubicastu) pa ti je od srca poklanjam da bezveze ne bacas pare a meni bi samo stajalo u ormaru. Radi se o dvije jastucnice i navlake za jorgan (jedan veliki za bracni zajednicki jorgan).

soooooooo?? mislim sto ne koristite...da ne kupujem ako ne valjauser posted image

i naravno...GRAZIASuser posted image


< Poruku je uredio dadada -- 1.12.2009 22:26:13 >

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:44:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Meni je super ona kombinacija smedje i narandzasteuser posted image user posted image user posted image

kupilauser posted image , isti nam je ukus...
mekena je, fina, ali bogami, sad zima, kod mene je malo deblji jorgan, a ova stoji u ormaruuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:46:16   
acudesa
 manuela,
i meni je bilo žao dati pare, ali mi je svakako trebalo, a sniženje me "navuklo"user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:50:10   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

Meni je super ona kombinacija smedje i narandzasteuser posted image user posted image user posted image

kupilauser posted image , isti nam je ukus...

Meni predobro izgledauser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 22:55:37   
Anoniman
joj Juni ja se nadam da se nisi naljutila na ovaj moj zadnji post, posto ja cesto znam da izvalim...tek ovako kada procitam po drugi put budem svjesna sta sam lupila...nemoj me molim te krivo shvatiti, naravno hvala ti od srcauser posted image  

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 23:16:07   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

Meni je super ona kombinacija smedje i narandzasteuser posted image user posted image user posted image

kupilauser posted image , isti nam je ukus...

Meni predobro izgledauser posted image



I meni je ta boja suuper.
Acudesa i mene sniženje navlači...skupila sam naljepnice još samo da kupimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 23:19:40   
mamina cura
Ja raspremala kucu pred Bajram i naljutim se i bacim i za Dormeo i za OMV pumpu user posted image  Sad sam rahat i nista ne skupljam user posted image  

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 23:20:46   
juni
Ma sta cu se ljutiti user posted image , nisam ti ja te naravi. Nego mi se stranica nikako nije mogla otvoriti dok se nisam sjetila da restartujem kompjuter.
Jednostavan razlog, MM -u se ne svidja a meni je bas simpaticno. Ipak popustila sam jer sam ja birala boju user posted image od koje na kraju nemam nista user posted image Ali moram priznati da mi se materijal pod rukom ne svidja (mislim na navlake, ne na jorgan).


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 23:20:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mamina cura

Ja raspremala kucu pred Bajram i naljutim se i bacim i za Dormeo i za OMV pumpu user posted image  Sad sam rahat i nista ne skupljam user posted image  

user posted image user posted image user posted image user posted image
legendo, ti me fakat nasmijauser posted image user posted image user posted image user posted image
i, ja sam pobacala svašta nešto, pa sad tražimuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 23:23:34   
reallove
e naci ces isto kao i ja jednom cu i mm baciti ja mislim,sve ja pobacam da mi se ne skuplja svasta

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 23:23:45   
acudesa
znate kako je mekanauser posted image user posted image
jedva čekam da je oprobamuser posted image
samo su mi one navlake na dugmaduser posted image , morat ću sašiti još jednu onakvu da imam za promijeniti


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 23:25:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

e naci ces isto kao i ja jednom cu i mm baciti ja mislim,sve ja pobacam da mi se ne skuplja svasta

ako meli pročita ovo, fakat će reći: Ova samo rovari po smećuuser posted image user posted image user posted image user posted image (za meneuser posted image )
Ma, neka sam-sad mi sve čisto i pustouser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dormeo posteljina
1.12.2009 23:27:07   
acudesa
IZVORNA PORUKA: juni

Ali moram priznati da mi se materijal pod rukom ne svidja (mislim na navlake, ne na jorgan).


ja otišla da je pipkam, da vidim štouser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Krečenje
Zanana

Molim one koje imaju iskustva sa molerima da navedu koju bi realnu cijenu mogla očekivati za krečenje stana od 74 kvadrata?

molim odgovor (99%)

molim odgovor (1%)


Broj svih glasova: 95

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *