|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 10:55:07   
Visnja RR
Proces proizvodnje i ručna izrada Dr.Pasha proizvoda kao i prepoznatljiv izgled inspirisan tradicionalnim motivima Bosne i Hercegovine, doprinose ponovnom ujedinjenju čovjeka i prirode u svrhu ljepote, zdravlja i dobrog osjećaja.

Vrtoglavi tempo života primorava nas na stres, odvaja od prirode, jedne od drugih i samih sebe. Proces proizvodnje i ručna izrada Dr.Pasha proizvoda kao i prepoznatljiv izgled inspirisan tradicionalnim motivima Bosne i Hercegovine, doprinose ponovnom ujedinjenju čovjeka i prirode u svrhu ljepote, zdravlja i dobrog osjećaja.

Svi Dr.Pasha proizvodi rađeni su od 100% prirodnih i najkvalitetnijih sirovina iz biološkog, organskog uzgoja, bez ikakvih dodataka, punila i konzervansa te nisu testirani na životinjama.

Dr. Pasha proizvodi svojim prirodnim sastojcima vraćaju snagu, okrepljuju duh i omogućavaju Vam da uživate u jedinstvenom trenutku opuštanja, ostavljajući Vašu kožu mekom i svježom.

U potpunosti ručno i s ljubavlju napravljeni, prirodni Dr. Pasha proizvodi, garantuju beskompromisan kvalitet, učinkovitost i jedinstven ugođaj.

Mala zadovoljstva vraćaju osmjeh na lice; mali znaci pažnje prema sebi pomažu nam vratiti snagu i uljepšati dan.



Za trenutke opuštanja i njegu lica i tijela Dr.Pasha svim majkama i trudnicama preporučuje:


user posted image

Tuširanje uz Lavandu

Dr.Pasha sapun Lavanda namijenjen je prvenstveno za njegu kože na koju djeluje antiseptički i smanjuje upalne procese potičući rad stanica i krvotok. Svojom opuštajućom aromom eteričnog ulja lavande pomaže pri otklanjanju nervne i psihičke napetosti. Redovnom upotrebom koža postaje elastična i meka.

Trenutak za Zlatni Melem

Nakon tretmana sa Dr.Pasha sapunom Lavanda Vašoj koži je potrebna dodatna doza vitamina koja će je učiniti svilenkasto mekom i nježnom. Dr. Pasha Zlatni Melem na bazi organskog karite maslaca, obiluje vitaminima A,E i F koji pomažu pri regeneraciji stanica kože i zacjeljivanju oštećenja na koži. Prije spavanja nježno umasirajte Zlatni melem na oštećene djelove kože i ostavite da djeluje preko noći.

I za kraj...Dubinska njega lica uz Ulje marelice

Ulje marelice u starom Egiptu se smatralo tajnim receptom za ljepotu i izvorom mladosti. Bogato je vitaminima, mineralima, esencijalnim masnim kiselinama, a izuzetno obiluje vitaminom A. Svojim ljekovitim svojstvima kožu omekšava, hrani, obnavlja stanice i zadržava vlagu. Smanjuje hrapavost kože, ispucanost, iritacije i pomaže u borbi protiv akni. Bogati sastojci ulja marelice svakodnevnom upotrebom spriječavaju prijevremeno starenje kože. Pomaže u njezi osjetljive dječije kože kao i kože starijih osoba. Za postizanje najboljih rezultata ulje koristiti ujutro i uveče, blagim kružnim pokretima prstiju utrljati na suho i čisto lice.


< Poruku je uredio Visnja RR -- 1.2.2013 10:59:03 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 10:57:33   
Visnja RR
Kako vec imamo temu o "Kremi za bebe Dr.Pasha" , sto nam je prioritet, ovdje mozemo diskutovati o svim drugim proizvodima koje nam nudi Dr.Pasha user posted image

Dr.Pasha nam danas prica o tri svoja proizvoda.

Probali ste ove navedene ili neke druge?


< Poruku je uredio Visnja RR -- 1.2.2013 19:22:21 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 11:06:21   
Skvo RR
ja priznajem nisam bila kupac...malo ste me sada zainteresovaliuser posted image user posted image user posted image ..da li uopste postoji tecni sapun dr pasha...ja nesto nisam ljubitelj sapuna u cvrstom obliku.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 11:08:37   
Skvo RR
I da vidim kako postoji i kura u smislu kreme za lice..da li postoji i melem za usne?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 13:16:59   
Emmy

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I da vidim kako postoji i kura u smislu kreme za lice..da li postoji i melem za usne?

I mene melem za usne zanima, jakouser posted image , pa ako ima neko info ili evo prijedlog za novi proizvoduser posted image ....

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 13:25:16   
canim

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I da vidim kako postoji i kura u smislu kreme za lice..da li postoji i melem za usne?


Postoji

http://www.ljepota.ba/novost/15408/Zdrave-i-njegovane-usne-uz-Dr.Pasha-Lip-balm

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 13:38:58   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I da vidim kako postoji i kura u smislu kreme za lice..da li postoji i melem za usne?


Postoji

http://www.ljepota.ba/novost/15408/Zdrave-i-njegovane-usne-uz-Dr.Pasha-Lip-balm

a..vidi...super...hvala..eto da kupim to...valjda u apoteciuser posted image ..vidjela sam ova etericna ulja i sapune po apotekama, nadam se da imaju i ovo.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 13:41:58   
EEDITH
jeli neko probao ovu kremu za bebe,iskustva

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 13:42:12   
canim
U apotekama bi trebalo biti.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 13:43:54   
canim

IZVORNA PORUKA: eldinky

jeli neko probao ovu kremu za bebe,iskustva

Ima jos jedna tema namjenski za tu kremu za bebe, ja i moja curica smo prezadovoljne, i toplo preporucujemo user posted image

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 13:48:37   
Emmy

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I da vidim kako postoji i kura u smislu kreme za lice..da li postoji i melem za usne?


Postoji

http://www.ljepota.ba/novost/15408/Zdrave-i-njegovane-usne-uz-Dr.Pasha-Lip-balm

Hvala canimuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 14:11:49   
chuci

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: eldinky

jeli neko probao ovu kremu za bebe,iskustva

Ima jos jedna tema namjenski za tu kremu za bebe, ja i moja curica smo prezadovoljne, i toplo preporucujemo user posted image

i ja sam propbala i super je. tek sam otvorila prije dva dana ali dosada mi se sviđa

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 14:13:26   
chuci
što se tiče ostalih proizvoda mm stalno koristi onaj sapun mak i cimet za tuširanje. ekstra miriše a i onaj mak fino češki.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 19:21:20   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: eldinky

jeli neko probao ovu kremu za bebe,iskustva

Ima jos jedna tema namjenski za tu kremu za bebe, ja i moja curica smo prezadovoljne, i toplo preporucujemo user posted image

i ja sam propbala i super je. tek sam otvorila prije dva dana ali dosada mi se sviđa



samo o kremici pisemo ovdje

krema za bebe Dr.Pasha

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
1.2.2013 22:40:53   
Candy
Ja imam i kremu za bebe i zlatni melem... I jedno i drugo su odlicni, a melem je pravo zadovoljstvo staviti na lice... I potrebno je staviti samo mrvicu da se lijepo razmaze... Toplo preporucujem, a cini mi se da je u DM-u oko 10KM

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.2.2013 10:00:47   
bebaa
i ja sam koristila sapune najcesce limun, zlatni melem je odlican narocito za trudnice da mazu stomacice i za one sa jako osjetljivim licem...a i bebi ima svoju kremicu...mi smo prezadovoljni a i meni je jako vazno i drago da je to nas domaci proizvod i treba ga podrzati kad je vec dobar kvalitet...ma neka nesto valja kod nas...svaka im cast,ruke im se pozlatile...

(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.2.2013 10:06:48   
Lavić
Ja imam sapun - kafa, zlatni i melem za usne.
Kad je koza u pitanju, nemam problema ali sam zahtjevna (kao i za sve sto kupujem) i mogu reci da su ova tri proizvoda za 5.

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.2.2013 10:28:28   
grozđe
Gdje ima kupiti ove proizvode? Odmah vidim da li mi proizvod odgovara ili ne. Probat cu ovo a najblizi mi je DM.

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.2.2013 10:35:07   
DM
Moj sapun cimet i mak-za lice ga koristim; koristila zlatni melem, a sada smo kupili i ovu bebi kremu!
Ja kupila u Bingu! Ima i u Mercatoru

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.2.2013 10:42:02   
bebaa
cini mi se da su u DM-u jeftinije nego u vecini apoteka...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.2.2013 10:45:36   
grozđe
Super. Hvala vam na odgovoru. Sve sam gledala onako u prolazu te proizvode ali imam osjetljivu kozu pa se ne usudim probati. Zelim probati melem za usne pa cemo vidjeti dalje. Vidim vi koristite sapune za lice, jesu li vam suhi? Prestala sam sapune davno koristiti pa uzimam gel za lice.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.2.2013 11:25:32   
bebaa
svaki sapun je za drugaciju namjenu,za razlicite tipove koze...stoga prije no sto kupis procitaj za sta je jer na svakoj kutiji ili omotu pise...ja imam suho lice i uzimala sam taj od limuna,odlican je ali posle namazi ili zlatni mehlem ili nivea hidratantnom kremom...

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.2.2013 11:29:37   
Visnja RR
evo pojasnjenje na njihovoj stranici za svaki sapun posebno

http://drpasha.ba/mak-cimet

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.2.2013 12:05:15   
Dr.Pasha
Draga Skvo :) Nasi sapuni i nisu klasicni sapuni kao sto su to sapuni za pranje ruku. Nasi sapuni su mjesavina organskih putera i njegujucih ulja koji svojim djelovanjem pomazu raznim koznim problemima - tako da su napravljeni u obliku čvrstog sapuna.

Vise o nasim sapunima i djelovanju za sve vrste koze na www.drpasha.ba

Nadamo se da cemo biti od pomoci user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
7.2.2013 14:22:12   
muaaa
Jos prosle zime sam kupila bazam za usne u kutijici.Prezadovoljna sam ucinko,nisu mi pucale usne niti se susile.

Prije par dana sam uzela sapun za lice na bazi meda,isto zadovoljna.

Ubrzo kupujem ulje marelicu vec snimljeno u apoteci.

generalno sam prezadovoljna i drago mi je da imamo nase proizvode koji su prirodni i jako kvalitetni a cijenom pristupacni

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Dr.Pasha)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *