|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   EUROMEDICAL ili Jinemed
16.4.2012 13:35:45   
ray
Da li neko ima iskustvo s ovom klinikom i kakvi su im rezultati?

MM i ja razmiljsamo o IVF postupku ali nismo sigurni koga da odaberemo. Ovi mi se malo cine gramzivi , jer znam da su naplacivali 50km za konsultacije kod lokalnog doktora + 200km za 15 minuta konsultacija s doktorom iz turske i to bez pregleda. Sam postupak je 6000km, pa mi glupo sto raja placa posebno te konsultacije.

Kakva su vasa iskustva?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
16.4.2012 16:22:28   
CICIKA MICIKA 74
ray ,ja sam u cetvrtak poslala na njihov mejl upit ,danas sam zvala nikad mi se niko nije javio,ne znam sta bih ti rekla ,meni to malo neozbiljno u odnosu na problematiku i cjenovnik..........rado bih ti odgovorila kad bih i sama imala neko iskustvo tipa da se makar jave na kontakte koje su ostavili kao dostupne.

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
16.4.2012 17:35:25   
CICIKA MICIKA 74
E konacno su mi se javili,imam sutra u 12 konsultacije s dr.Abadzic ,pa cu javiti dalje o svojim impresijam.

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
16.4.2012 18:33:08   
aboni76
Hajde molim te javi utiske, i mene interesuje, ne znam da li da idem kod njih ili u Cito (trenutno skupljamo nalaze)...pozzz

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
16.4.2012 20:02:00   
Amelaa RR
Cicika sretno i obavezno nam javi utiske i informacije, sigurno ce nam dobro doci informacije iz prve ruke..
Ljubim te i sretno jos jednom..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu aboni76)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
16.4.2012 20:06:29   
maja78 RR
Obzirom da je to blizu mene, a jedna prijateljica hoce na vto raspitivale smo se o klinici, ja nedavno isla i nije bilo znaka zivota unutra, niti je bilo table, portali prljavi. E neki dan sam vidjela da su postavili reklamnu tablu, ali sve je to cudno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
16.4.2012 20:29:21   
Amelaa RR
E svasta ...a aman zeman razvezli pricu po novinama kako su aman, zeman...,svasta ,..bas da vidimo sta i kako je kad cicika ode..

Sta li je s''Bahceci' i oni su trebali otvarat kliniku..user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
16.4.2012 20:32:14   
maja78 RR
a Baceci kad god ih nazoves kazu evo jos par dana, zadnji put sma zvala prije par dana i onaj lik koji je kao zaduzen za otvaranje se nije javio, pa sam nasla neki broj klinike u kojoj ce biti smjesteni i tu mi je medicinska sestra rekla da nisu jos ni sprave unijeli i da se treba kreciti i te stvari. Znaci po dosadanjem zavlacenju pitanje kada ce otvoriti

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
16.4.2012 21:38:47   
CICIKA MICIKA 74
Javicu vam sve sutra,u 12 h imam konsultacije ,sta god mu ga to znacilo,da vidim bas sta ce mi oni sad zadati,odmarala sam skoro 4 mjeseca pa da vidim sad sta cu.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
16.4.2012 23:10:44   
Mia
Evo da se i ja javim posto sam danas bila na "konsultacijama" .. naime to je u stvari vise bio informativni razgovor o tome kako i sta rade. Dr. Abadzic me je primila i saslusala cijelu moju situaciju. Uglavnom cijena postupka je 6.000 KM bez obzira na to da li se radi o kratkom ili dugom protokolu. Oni nabavljaju sve lijekove tako da vi nista ne trebate da trazite. Dr. Abadzic vam radi UZV-ove a turski dr. dolaze samo kada ce vas prvi put pregledati na UZV i odrediti terapiju, zatim kada se radi prikupljanje jajnih stanica i tada ostaju do embriotransfera i od tada vas opet prati dr. Abadzic. Meni je rekla da vec postoji jedna grupa zena koja radi VTO i bas u ovu subotu imaju aspiraciju JS.  Uglavnom svi strucnjaci su turski dr., ukljucujuci i embriologa. Priznaju sve nalaze koji se rade npr. na DIP-u ili nekom dr. mjestu. Pravo da vam kazem ne mogu reci da sam nesto odusevljena jer nekako mi je to sve user posted image ne znam ni sama kako da opisem. Ipak se radi o znacajnoj sumi novca, a oni se nisu potudili ni za neku kampanju, a da ne govorim da jos uvijek koriste termin "vjestacka oplodnja". Ja jos uvijek razmisljam o Balicima ... barem dok se neka konkretna iskustva sa ovim turcima ne pojave u javnosti. Malo sam skepticna jer jos uvijek nemamo povratnih informacija od onih koji nesto konkretno kod njih rade.

< Poruku je uredio Mia -- 16.4.2012 23:13:12 >

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
17.4.2012 1:33:29   
sabas
Mia draga zao mi je sto si razocarana , ali cjenovno ce te doci skoro pa isto Samo je pitanje da li dr Abadzic posebno naplacuje preglede i da li ona na osnovu UZVa u toku folikulometrije salje info turcima da se eventualno promjeni terapija Da li rade analizu krvu u toku postupka npr pocetak estradiol Koliko je naplatila konsultacije , koliko skontah nije bio pregled Ih imala bi ja pitanja -moj crni tefter da napunim
Voljela bi i ja da se ta grupa barem jedno javi da nam prenese iskustva

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
17.4.2012 7:36:49   
Mia
Ma ne mogu bas reci ni da sam razocarana ... jednostavno znate kako je kad je nesto novo, neispitano pa imate odredjenu dozu skepticizma user posted image A to za cijenu si u pravu ... isto ga nekako dodje user posted image Ove konsultacije nije nista naplatila, jer ipak sam se samo raspitivala o nacinu njihovog rada. Pitala sma i ja da li vade krv u toku terapije da bi provjerili kako to sve ide i rekal mi je samo po potrebi tj. ako sumnjaju na hiperstimulaciju user posted image

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
17.4.2012 9:40:30   
Leva
Ne znam sta bih vam rekla... Bilo bi lijepo da dobijemo malo vise povratnih informacija od pacijenata. Ja bih iskreno bila jako sretna kada bi se javila neka zena iz te prve grupe o kojoj oni pricaju jer u ovom trenutku niko od nas ne zna nikoga ko se tamo lijeci... Nemam averziju prema novome, cak naprotiv. Na pregledu kod bahcecia mi je doktorka izgledala korektno i dobila sam odgovore na sve ono sto me zanimalo. Voljela bih kada bi sve mi unaprijed znale koliko muzike u Jinemedu mozemo dobiti za 6000 KM iako po mojoj racunici (prema cijenovniku na web stranici) postupak sa pregledima, spermiogramom, zamrzavanjem dodje izmedju 7000 i 8000 KM.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
17.4.2012 9:59:14   
Amelaa RR
U pravu si Leva, nadam se da ce bar neko iz te prve grupe se javiti i napisati svoje iskustvo, citala sam po netu da je sto se tice klinike Bahceci u toku krecenje i ciscenje unutrasnjosti od radova, i da im za mjesec dana trebaju stici instrumenti. Mislim da su Bahceci u prednosti na Euromedical i po pristupacnosti, a i po osoblju..jer ipak nije malo sto ce u njihovom timu biti najdan od najbolji urologa u Evropi dr. Emre Bakırcıoğlu, koji je najbolji sto se tice microTESE, a u microTESE rade u Evropi samo 2 ljekara:dr Emre Bakircioglu u Istanbulu i neki dr u Belgiji.
I ja sam imala prijatno iskustvo sto se tice Bahceccia, lijepo je odgovarala na sva pitanja, nije bilo brza muzika..zaista korektno i detaljno. Mislim da su oni dosta uradili preko onih besplatnih pregleda i sto se tice reklame, a i sto se tice povjerenja, jer ipak upoznali su nas s svojim namjerama, i ostalim dok iskreno Euromedical je bahnuo odjednom i kad nam svoje iskustvo kaze neko iz prve ruke i nije bas pozitivno...sve to onda ide u drugi plan..
Nejse kako god, bitno je da se konacno i kod u drzavi otvaraju takvi centri, jer problem neplodnosti je svaki dan sve veci i veci...pa kad nasi nece plaho da rade po tom pitanju (svaka cast Balicima) nek stranici rade.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
17.4.2012 14:28:55   
CICIKA MICIKA 74
Evo i ja sam se vratila sa konsultacija od Dr.Abadzic,pa mogu reci da smo popricale sta i kako sam do sada radila ,savjetovala je da radim inseminaciju sto ja i zelim buduci da sam do sad radila 2 ,buduci da mi je danas prvi dan m.da izvadim hormone 3dc i donesem spermiogram koji takodje ne moram kod njih raditi ,te da tada tj.u petak razgovaram s dr.iz Turske,a da iduci mjesec udjem u postupak.Rade se 2 inseminacije za 1 cijenu da bi se osigurali i eto to je to.Nisam danas nista platila a nisam saznala ni cijenu inseminacije.Nije me gurala u VTO ,naprotiv smatra da trebam pokusati jos inseminacija.Toliko.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
18.4.2012 9:11:22   
aboni76
Mia i Cicika Micika hvala vam što ste podjelile iskustvo s nama user posted image . Ja se u potpunosti slažem s Amelom, Levom i Sabas, pa da ne ponavljam, one su sve rekle što bih i ja. Nadam da će se Bahceci uskoro otvoriti, da napokon imamo jednu ozbiljnu i kvalitetnu kliniku za VTO u BiH. Cicika Micika sretno sa inseminacijama, nadam se da će biti dobitne i da tebi više neće trebati ove klinike :).

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
18.4.2012 19:05:57   
CICIKA MICIKA 74
hVALA.Danas sam saznala da kad dodje Turcin dr.trebam s nalazima doci da me pregleda i da mu odmah platim 200 km.Inseminacija kosta 600km bez lijekova ,a lijekove dakle kupim baska sama ko i do sad.Ja mislim da od te ljubavi moje s novima nema nista.Jer ja i na Kosevu mogu traziti da mi za mnogo manje novaca naprave 2 inseminacije dan za danom ,a lijekove svakako kupujem.Boze dragi,pa ti ce opljackati ovaj nas jadni narod pun problema.

(odgovor članu aboni76)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
18.4.2012 21:33:17   
ena0002
Ovi izgleda misle ovdje samo pare uzeti. Cuj za konsultacije 200 KM user posted image .....meni se ova klinika vec ne svidja a daj Boze da grijesim

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
18.4.2012 21:51:07   
lila25
Ja sam bila u Medline u petak to je poliklinika u kojoj se otvara Bahceci,Raspitujem se za kolegicu jer ona zivi u Zenici pa me zamolila da odem provjeriti rade li.Nisam namirisala ni krec ni ti da neko nesto cisti jos uvijek nije otvoreno cekaju neku komisiju da im odobri otvaranje a ta komisija im je trebala kao u ponedjeljak....Odgovorni menadjer je Zejd Šoto da li neko nesto zna za njega koliko je i ovo sve provjereno znam da je klinika Bahceci bas poznata,i vjerovatno ih zeza nasa silna papirologija...a da li ima neko ko je vec isao na ove besplatne preglede kakva su iskustva sa njima.A niko iz Bahceci nema samo ova djevojka koja radi za medline i koja zna osnovne info a to je da nezna kada ce poceti sa radom. Eto koliko sam ja uspjela saznati user posted image ....

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
18.4.2012 22:00:54   
sabas
lila25 ja sam isla dva puta meni licno ulijevaju povjerenje , dr koja je obavila pregled i konusltacije mi je bila super , konkretna , obzirom da sam dugo u ovim vodama ja :) kao strucnjak .) sam vidjela da zena zna sta radi
Volim ja moju Bosnu i Hercegovinu ali bilo sta normalno i korisno  uraditi kod nas je voma tesko
Ja se iskreno nadam da ce srediti birokratija i da ce klinika poceti sa radom sto je nama a i njima u interesu Mislim da oni (Behceci )nemaju koristi od toga da nas zamajavaju citaj lazu

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
18.4.2012 22:32:15   
lila25
Ma i ja kazem sigurno se i njima zuri ali eto kod nas kad zakomplikuju papirima to je uzas u svakom slucaju ako neko sazna da rade nek javi user posted image

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
18.4.2012 22:34:12   
lila25
Sabas jeli te pregledala nasa dr.i koja je? ili je neko njihov dosao?

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
18.4.2012 23:26:39   
sabas
pregledala me njihova dr turkinja , Aytun Aktan 'desna ruka' dr Mustafe vlasnika klinika 

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.4.2012 10:18:10   
ray
Meni su jucer javili iz Bahceci (Melek Soto) da su dobili sve dozvole i da otvaraju za 15 dana abd.
Sto se tice Jinemeda, ja sam cula za prijateljicu prijateljice koja je isla kod njih na IVF u Tursku i nakon godina i godina  truda i bezuspjesnih pokusaja kod nas, konacno ostala trudna.

U svakom slucaju dobro je da ima konkurencije , ali se nadam da ce i cijene vremenom korigovati.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: EUROMEDICAL ili Jinemed
19.4.2012 10:24:22   
CICIKA MICIKA 74
Ne vjerujem,ja kad sam izracunala koliko ce me kostati inseminacija to ti ispadne taman povratna karta za dr.da se vrati u Istambul.A onda odem u ambulantu po uputnicu za hormonski status i brisove ,i tamo nije moja vec neka nova dr.sva pametna kaze pa sta hocete sterilitet se svugdje placa ,znate djeca se prave iz glave.Cuj kazem ja mislila iz p...e i k...a,idiotkinja blesava .Onda kaze ,morate se vratiti sad kod dr.biva Godinjaka ,ja nemam pojma sta ovdje pise,neka mi otkuca.Kad nisam dobila nervni slom.Kazem joj,draga doktorice ,ako vi ne znate citati ne znam kako da vam ja pomognem a ne pada mi na pamet da to kazem svom ljekaru.Mozete misliti s kakvim moronima sve mi moramo kontaktirati.

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *