|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   E vitamin
20.4.2009 12:39:49   
ninki
Drage moje!

Ja sam nova na ovom forumu! Kad kazem nova, onda mislim da se prvi put aktivno uključujem u razgovor, ali već pola godine intenzivno prikupljam sve informacije i iskustva za koje smatram da će mi pomoći da dobijem jednog malog user posted image ! Čula sam da je E vitamin ( u tečnom stanju) jako dobar za trudilice. Čak sam čula i nekoliko iskustava da su žene nakon samo nekoliko ispijenih "čepića" ostajale user posted image . Zanima me da li je neka od vas već koristila E vitamin i kakav je bio učinak!

P.S. Možda nisam na pravoj adresi, još uvijek se ne snalazim baš najbolje na forumu, ali evo bar sam probila led i nadam se da ćemo jedni drugima biti od korisiti!

Pusa!user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: E vitamin
20.4.2009 12:44:26   
sweet BaBy
Dobro nam dosla ninki. user posted image Sigurno si na pravoj adresi:) i vjerovatno ce ti neka od nasih prijateljica moci ispricati svoju pricu. Ja ti, nazalost, ne mogu pomociuser posted image
ali htjela sam da ti pozelim dobrodoslicu. Imas cak i otvorene neke teme na forumu "problemi sa zatrudnjivanjem" pa pogledaj.

(odgovor članu ninki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: E vitamin
20.4.2009 12:52:57   
ninki
Hvala puno sweet Baby!  Pogledaću na forumu kojeg si predložila! user posted image

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: E vitamin
20.4.2009 14:32:10   
dina_89
na zalost ni ja ti ne mogu pomoci, ali evo da ti pozelim dobrodoslicuuser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu ninki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: E vitamin
20.4.2009 14:38:31   
ninki
Dino hvala!

Valjda će se neko naći da ima iskustva s tim, a ako ne, onda sama idem u akciju, pa mozda pomogne da dobijemo user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: E vitamin
20.4.2009 14:45:44   
malena27 RR
ninki...dobrodosla na RR forum, evo ja cu samo ukratko da kazem da je vitamin E vitamin plodnosti i da je dobar kako za zene, tako i za muskarce, utice na kvalitet sjemena kod muskaraca, prema tome definitvno ti nece odmoci a  ni TM takodjer. zelim ti da uskoro budes user posted image i predjes na pdf trudnoca.... 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ninki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: E vitamin
20.4.2009 15:00:14   
ninki
Hvala svima na dobrodošlici! user posted image

Poslije posla odoh da kupim, nadam se da će biti user posted image idući mjesec! Za ovaj znam da neće biti ništa jer sam juče radila test i nažalost neg. Sada čekamuser posted image !

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: E vitamin
20.4.2009 23:19:28   
delfin
ninki, a koji je to vitamin e u tečnom stanju? ja kroistim Evitol, tako mi preporučila gin.


_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu ninki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: E vitamin
21.4.2009 10:13:28   
palcica33
ninki, cao i dobrodosla

Evo, ja sam pila E-vitamin, jer kazu da je Vitamin plodnosti. Kasni mi dva dana, videcemo sta ce biti.
U svakom slucaju nije stetno, plus ulepsava...user posted image user posted image


_____________________________

Svet je lep kada sanjamo, kada sanjamo
hajde zajedno da sanjamo, da sanjamo...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: E vitamin
21.4.2009 10:48:48   
ninki
Palcice zelim ti od srca user posted image , da nam uskoro javis super vijest! Kada ćes raditi test? Ja mislim da bi već mogla znati jesi li user posted image , ako imas redovne user posted image

(odgovor članu palcica33)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: E vitamin
21.4.2009 10:51:56   
ninki
Delfin ja bas i ne znam koji je to  E vitamin, meni su rekli bas taj, zato sam i pitala da li je neko koristio! Ali svratiću ja danas u apoteku, pa ako bude javim ti. Nadam se da se neću obrukati u apoteci ako pitam za taj "tečni"user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: E vitamin
21.4.2009 12:54:06   
palcica33
Sačekacu jos koji dan jer sam imala zakasnjelu ovulaciju.
Vitamin E sam uzimala u tablete kao bombone, svaki dan po jednu. Evitol, mislim.
Navijamo za user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Svet je lep kada sanjamo, kada sanjamo
hajde zajedno da sanjamo, da sanjamo...

(odgovor članu ninki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: E vitamin
21.4.2009 13:03:51   
ninki
Želim ti da bude user posted image  navijam user posted image user posted image user posted image user posted image ! Javi kad uradis test! user posted image

(odgovor članu palcica33)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: E vitamin
24.4.2009 11:41:11   
ninki
Evo drage moje za sve koje zanima uzela sam E vitamin u tečnom stanju od Natural Wealth-a. Pije se od jedne do tri kapi dnevno, solo ili uz hranu ili piće. Od danas počionjemo piti MM i ja, pa ćemo vidjeti, ko zna, mozda i upali!user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu ninki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: E vitamin
24.4.2009 12:52:32   
nita
Sjemenke od tikve (košpice) su jako bogate E vitaminom, pa možete i na taj način unositi ovaj vitamin. U prvim sedmicama moja trudnoća je bila rizična, a ja sam imala veliku želju za tim košpicama. Kasnije sam saznala da su bogate E vitaminom, da je to vitamin plodnosti i da doprinosi očuvanju trudnoće.

(odgovor članu ninki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: E vitamin
27.4.2009 13:49:44   
schmeteling
Drage moje!!
Samo da vam kažem da i ja pijem vitamin E 3x1.Već duže vrijeme (6 mjeseci) i ništa novoga,uvijek istouser posted image .
Proizvođač Galenika.
Puno sreće vam želim i da što prije postanemo user posted image .

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: E vitamin
16.6.2009 17:11:04   
sanela22
I ja sam kupila E vitamin u apoteci dali su E-400 usp/iutako pise mada ne znam sta to znaci, proizvodjac je optimum...

(odgovor članu schmeteling)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: E vitamin
27.6.2009 21:13:27   
lelush
Hello svima,
imam 28.godina,mikrocistične jajnike i neopevanu želju da se nerviram.user posted image Stalno se kao nešto informišem o trudnoći i sličnim temama ali i dalje ništa od....user posted image .Moj M i ja već duže vreme ne koristimo nikakvu zaštitu....i kao puštamo sreći da se desi.Nikada nisam vodila računa o plodnim i neplodnim danima kao načinu kontracepcije.A onda sva ta silna edukacija na netu nauči te da čitaš svoje telo......I po tome mi nikad nismo vodili ljubav kad su meni plodni dani i ja nikad nisam ostala user posted image .Kakva su vaša iskustva i da li ipak trudnoću treba PLANIRATI ili se ona jednostavno desi kad bude vreme za to....?

(odgovor članu ninki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: E vitamin
29.6.2009 11:45:15   
Starka
Lelush, ja sam prvu godinu imala odnose neobavezno. Onda sam sljedeće tri tempirala odnose, nije dalo rezultata.
Mislim da će djete doći kad bude suđeno a mi dotad moramo uraditi sve što je do nas. user posted image


_____________________________


I IVF - menopur+gonal, nisam reagovala.
II IVF - klomifen+gonal, punkcija, nema jajnih stanica.
III ICSI femara,gonal-jedna jajna stanica,neoplođena.
IV AIH, beta 0
V ICSI-femara,vraćena dva embrija,beta 0

(odgovor članu lelush)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: E vitamin
29.6.2009 12:08:58   
ivana st
 Lelush, ni ja i mm se nismo opterećivali plodnim danima prvih 7, 8 mjeseci ,ali kako bebica nije stizala bacila sam se na praćenje bazalne temp., ispijanje čajeva, vitamina, a kad smo vidjeli da ni to ne daje rezultate počela sam češće obilaziti ginekologa i nadam se da će uz medicinsku pomoć user posted image doći. Možda bi ostala user posted image i bez svega toga kroz neko vrijeme, ali i ja imam godina kao i ti i nije mi do čekanja, a ako nešto nije u redu bolje to ranije otkriti i liječiti pa će i bebać prije doći.
Planiranje ovisi samo o tebi i tm! Mm je smatrao da možemo još malo čekati ali kad smo slavili drugu godišnjicu braka mene je uhvatila tuga i strah i odlučila sam se više angažirati oko user posted image , a na koncu bit će kako Bog da!
Želim ti da  uskoro imaš user posted image !

< Poruku je uredio ivana st -- 29.6.2009 12:10:18 >

(odgovor članu Starka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: E vitamin
29.6.2009 12:31:11   
Latinka
I ja sam prosle sedmice pocela sa E-vitaminom (Dietpharm),tako su mi dali u apoteci. Zajedno s njim pijem i folacin.
Bice user posted image , ako Bog da.

(odgovor članu sanela22)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: E vitamin
29.6.2009 21:03:52   
lelush
Veliko hvala na brzom odgovoru i korisnim savetima.Ma pisala bih vam toliko toga user posted image ier......evo desila se user posted image ali možda je ipak najbolje misliti pozitivno.....i kad bude vreme desiće se i to maleno čudouser posted image ..........

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: E vitamin
30.6.2009 8:35:32   
april09
moze li mi neko reci koliko košta E vitamin tečni i od kojih je proizvodjača? I gdje se ima kupiti?

hvala vam puno na odgovorima....

(odgovor članu lelush)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: E vitamin
30.6.2009 13:45:29   
sanela22
Ja sam pitala u apotekama Sarajevo za tecni E vitamin i imali su od natural wealtha ali mi je apotekarka rekla da je to u sustini isto pa sam onda uzela od optimuma vitamin E 400 mislim da je negdje oko 18 KM 30 tableta nisam sigurna da je tacno 18 KM ali tu je negdje otprilike...

(odgovor članu april09)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: E vitamin
30.6.2009 13:55:11   
april09
Sanela22 hvala ti puno, da znam da se mogu pripremiti.....nije jeftino, za sta god uhvatis cifra.........

(odgovor članu sanela22)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *