|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 9:49:07   
Iceman
Evo mene ponovo user posted image , na veliku radost nekih a bogami i zalost pojedinih user posted image . Prvo bih vas sve pozdravio, a onda pokusao da podijelim jednu pricu s vama.
Prije neki dan sam se vratio sa godisnjeg odmora i od jednog havera saznao, onako moze se reci vrlo neobicnu i potresnu pricu a koja u kratkim crtama glasi ovako:
Jedan nas poznanik je nakon 10 godina zabavljanja sa djevojkom raskinuo, tj dobio "nogu"!!! A trebali se vjencati u Oktobru ove godine. Hajd' sad to i nije nista neobicno ali s obzirom na pozadinu te price....ukratko...zivjeli su u zajednici sa njenom majkom i bratom.
Jedan duzi period, on je bio jedini koji je donosio prihod/platu u toj zajednici. Pomagao i nju i brata, kao i majku. U medjuvremenu, je svaki "dinar" tj marku ostavljao i trosio na izgradnju kuce, u kojoj je vjerovao i zamisljao da ce jednog dana zivjeti sa tom svojom djevojkom. Da ce imati porodicu, da ce mu roditi djecu i da ce dijeliti sve dobro i lose ovog svijeta.
On je inace po karakteru i prirodi jedan muskarac kojeg bi svaka "punica" a bogami i zena voljela da ima za zeta odnosno momka, muza. Ne pije, ne kocka se, ne gleda za drugim zenama, nema poroka. Neko bi rekao dosadan, ali vjerujte vrlo pametan i posten. Muskarac sa ciljem. Ne onaj sto lebdi, vec onaj sto stoji cvrsto na zemlji.
I taman kada je ta kuca koju su gradili bila skoro gotova, ona njemu kaze da vise ne moze da bude s njim. Razlog? On je pita. Ona ogovara:"Emocionalno sam ispraznjena"!!?? i nakon desetak godina, tog zajednickog zivota, sve nestaje u par sekundi...
E sad, meni k'o muskarcu je jasno da se ljudi iz raznoraznih razloga rastaju, ali ovo "Emocionalno praznjenje" mi nekako odzvanja u usima i pitam se ko je kriv u svemu tome?
Ako neka ili neko od vas ima nekakav pametan odgovor ili razmisljanje, bilo bi dobro da ga cujem, mislim procitam i da pokusam shvatiti i taj dio zenske prirode, naravi. 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 9:55:47   
acudesa
Dozvala te Višnjauser posted image
Ja mislim da to postoji kod sviju nas, kod nekoga rjeđe, kod nekoga češće-emocionalna praznina (u smislu neispunjavanja i nezadovoljstva, apatije u vezi)
Kod te osobe može biti trenutna kriza, tj. mogućnost da se vrati "na staro", a može biti da je kroz taj dugi niz godina shvatila da "nije to to". Odnosno, da je shvatila da je  tvoj prijatelj ne ispunjava u smislu zadovoljenja njenih emocija i potreba-jednostavno nisu jedno za drugo, i bolje sad nego da su dobili bebu i tek onda okončali vezu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 9:56:51   
dacy
Nemam nikakav pametan odgovor da ti dam.
Samo mogu reći da je bolje sad da su se razišli, nego da su se vjenčali i recimo dobili djete pa ga onda ostavila. Mislim da bi tek tad bio slomljen.


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 9:58:27   
D_K
a on je 'novčano ispraznjen' :((
nema tu neke pameti - nasukala ga je mala..
moze se javiti neki pravnik da se vidi moze li on sta izvuci od love ali cisto sumnjam.. neka se presabere i neka nadje sebi neku koja zasluzuje njegovu ljubav..

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 10:00:25   
Anoniman
Kome je kuća ostala?
Ovako grubo rečeno mi djeluje da ga je iskoristila do maximuma i odbacila,ali ne mora značiti.Naravno da osjećaji mogu izlapiti,ništa čudno.

(odgovor članu Iceman)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 10:05:52   
teacher75
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Dozvala te Višnjauser posted image
Ja mislim da to postoji kod sviju nas, kod nekoga rjeđe, kod nekoga češće-emocionalna praznina (u smislu neispunjavanja i nezadovoljstva, apatije u vezi)
Kod te osobe može biti trenutna kriza, tj. mogućnost da se vrati "na staro", a može biti da je kroz taj dugi niz godina shvatila da "nije to to". Odnosno, da je shvatila da je  tvoj prijatelj ne ispunjava u smislu zadovoljenja njenih emocija i potreba-jednostavno nisu jedno za drugo, i bolje sad nego da su dobili bebu i tek onda okončali vezu

potpisujem. nekako ne vjerujem da je radi samo radi materijalne koristi mogla biti 10 godina s njim, mada ko zna, svega imauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 10:20:35   
dacy
Nije valjda lud da njoj ostavi kuću user posted image

A što se tiće izvlačenja love, nema od toga ništa. Drugo bi bilo da je on nju školovao, pa se ona zaposlila, pa je onda on tuži i traži novac nazad. Ali toga kod nas nema, nismo mi toliko napredni.



_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 10:40:17   
teacher75
duge veze cesto zavrse raskidom ili razvodom. ljudi se "izgustiraju", ohlade jedno od drugog, vec im je sve receno i vidjeno, nema uzbudjenja, zapadaju u kolotecinu, a nema neke nove faze da ih dalje veze, razbije monotoniju i zaokupi paznju kao sto je recimo faza roditeljstva ili zajednickog ulaganja u zajednicki zivot. nije malo veza koje su nakon nekoliko godina zavrsile raskidom a zatim te iste osobe nasle buduceg muza ili zenu ubrzo nakon toga...shvatile da se ne isplati gubiti vrijeme user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 11:08:47   
mamine oci
iskreno tesko pitanje "Emocionalno ispraznjena"zar je to tek svatila nakon 10 godina iskreno zao mi je tvog prijatelja sto prolazi kroz to jer je planirao buducnost sa tom osobom cesto mnogi kazu da je duga veza brak dosade neznam onda zasto se udaju i žene jer cinjenica je da kad se udajemo udajemo se za ceo zivot nemamo namjeru udavati se svake godine sta je sa onima koji zive 30,40 godina u braku i ne kazu da im je dosadno brak ili veza nikada nemogu biti dosadni ako znate da iskoristite vrjeme ja se osjecam kao da sam se tek udala jer nastojim da mi svaki dan bude drugaciji a ako i ima tih problema treba sjesti razgovarati otvoreno ukazati na mane partnera mozda mozda moze nesto da se rijesi a ne tek tako reci i baciti sve u vodu,ja iskreno mislim da je to nesto drugo po sredi,ako vec ne funkcionise bolje da ne dodje do braka pa onda razvod nadam se da ce tvoj prijatelj naci srodnu dusu mozda jednostavno ona nije bila njegova sudbina...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 11:26:13   
Iceman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Dozvala te Višnjauser posted image
Ja mislim da to postoji kod sviju nas, kod nekoga rjeđe, kod nekoga češće-emocionalna praznina (u smislu neispunjavanja i nezadovoljstva, apatije u vezi)
Kod te osobe može biti trenutna kriza, tj. mogućnost da se vrati "na staro", a može biti da je kroz taj dugi niz godina shvatila da "nije to to". Odnosno, da je shvatila da je  tvoj prijatelj ne ispunjava u smislu zadovoljenja njenih emocija i potreba-jednostavno nisu jedno za drugo, i bolje sad nego da su dobili bebu i tek onda okončali vezu




Hvala na odgovoru ali da li bi u slucaju da su imali bebu ona bila emocionalno puna ili i dalje prazna???

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 11:29:45   
mamine oci
ako ona nema emocija prema njemu ili su nestale beba nebi nista promjenila mozda neko vrijeme a opet bi se vratilo na staro najbitnije je da ima emocija izmedju njih dvoje

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 11:38:11   
Iceman
IZVORNA PORUKA: mamine oci

ako ona nema emocija prema njemu ili su nestale beba nebi nista promjenila mozda neko vrijeme a opet bi se vratilo na staro najbitnije je da ima emocija izmedju njih dvoje


OK, znamo svi da su u danasnje doba emocije vise ili manje nekako zapostavljene. Sva ta trka za poslom, parama, boljim uslovima zivota...Ali 10 godina nije malo, i sve sto si radio nisi radio samo za sebe nego i za tu "emocionalno neispunjenu djevojku", a ona sve to baci iza sebe i tako lako kaze "gotovo je"??????

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 11:44:11   
mamine oci
ja bi iskreno voljela da tvoj prijatelj ostvari svoje snove i da je sve to prolazna kriza kao sto kazes 10 godina nije malo

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 11:57:28   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Iceman



OK, znamo svi da su u danasnje doba emocije vise ili manje nekako zapostavljene. Sva ta trka za poslom, parama, boljim uslovima zivota...Ali 10 godina nije malo, i sve sto si radio nisi radio samo za sebe nego i za tu "emocionalno neispunjenu djevojku", a ona sve to baci iza sebe i tako lako kaze "gotovo je"??????


Da li bi ti bio zadovoljan da se djevojka uda za tebe zato sto osjeca da ti duguje a ne iskljucivo i samo zato sto te voli?
To ne bi bilo fer prema njemu, kako god taj njihov prekid sad izgledao... Ako su vec osjecaji nestali, onda mislim da je ovo sto je ona uradila postenije nego da je zatvarala oci pred problemom i skontala nakon par godina braka da je ipak pogrijesila...
Uostalom kuca ostaje njemu  naravno, ili...? Svi mi ulazemo u veze, i materijalno i emocionalno, i dajemo sebe... Materijalno se da nadoknaditi, nesto drugo ne, ta situacija naravno nije fer ali nije ni nista neobicno...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 12:04:31   
acudesa
Jednostavo-desi se, desi se da nakon 10 godina braka, ljudi idu svako svojim putem. Ja mislim da je ona OK, rekla je iskreno-gotovo i zdravo!
Šta se krije iza toga "emocionalna praznina" , zna samo ona. Kako god je on protraćio 10 godina, ne zaboravi, i ona je. Još mislim da je za ženu to malo gore kad uđe u neke zrelije godine, nego za muškarca, u nekom biološkom smislu.
Da li bi beba nešto promijenila, da se rodila...hmm..možda, sve je to pitanje...ja mislim, da, ako su postojale emocije (a, vjerovatno jesu) i beba bi donijela svoju čar vezi. Nije trebao čekati, trebao je davno ženiti, ako je bilo do njega.
Bilo-prošlo, nek čovjek ide svojim putem, ona svojim, svako ima svoju sudbinu od koje ne može pobjeći.

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 12:16:02   
D_K
naravno da i brakovi pucaju a kamoli veze.. nije to nista neobicno.
jedino sto je meni zasmetalo je tajming.. malo mi je cudno da nakon toliko godina i toliko truda ona se, eto bas sad, osjeca emotivno ispraznjena. sto se ne osjeti ispraznjena kad je izdrzavao nju i njenu porodicu nego sad kad je malo stala na svoje noge i jos joj momak kucu napravio? bas taman da je neko sad lijepo 'popuni'..
ali hajde, nejse, valjda je i taj frajer imao oci - mozda je tip koji ne konta bas najbolje i pustio je da ga nasukaju.


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 12:19:09   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: D_K

naravno da i brakovi pucaju a kamoli veze.. nije to nista neobicno.
jedino sto je meni zasmetalo je tajming.. malo mi je cudno da nakon toliko godina i toliko truda ona se, eto bas sad, osjeca emotivno ispraznjena. sto se ne osjeti ispraznjena kad je izdrzavao nju i njenu porodicu nego sad kad je malo stala na svoje noge i jos joj momak kucu napravio? bas taman da je neko sad lijepo 'popuni'..
ali hajde, nejse, valjda je i taj frajer imao oci - mozda je tip koji ne konta bas najbolje i pustio je da ga nasukaju.



user posted image bas tako D_K al ponekad je ljubav slijepa pa ne vidimo mane partnera mozda je i kod nje abilo to sljepilo da je samo video ono najboljeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 12:33:09   
Iceman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Jednostavo-desi se, desi se da nakon 10 godina braka, ljudi idu svako svojim putem. Ja mislim da je ona OK, rekla je iskreno-gotovo i zdravo!
Šta se krije iza toga "emocionalna praznina" , zna samo ona. Kako god je on protraćio 10 godina, ne zaboravi, i ona je. Još mislim da je za ženu to malo gore kad uđe u neke zrelije godine, nego za muškarca, u nekom biološkom smislu.
Da li bi beba nešto promijenila, da se rodila...hmm..možda, sve je to pitanje...ja mislim, da, ako su postojale emocije (a, vjerovatno jesu) i beba bi donijela svoju čar vezi. Nije trebao čekati, trebao je davno ženiti, ako je bilo do njega.
Bilo-prošlo, nek čovjek ide svojim putem, ona svojim, svako ima svoju sudbinu od koje ne može pobjeći.


Vidim da si stala na stranu te djevojke user posted image . Vjerovatno zenska solidarnost user posted image , ali nema veze....vec sam rekao da je lik "za pozeljeti" ali izgleda da se ne "isplati" biti dobar, posten, bez poroka itd...u svakom slucaju, sad je pitanje i ako bude upoznao drugu djevojku da li ce strepiti od ponovnog raskida, da li ce je drzati k'o malo vode na dlanu ili...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 12:43:12   
Visnja RR
jarane nije on to nesto dobro "odradio" gdje treba user posted image ... reci ti svom drugu da se ljubav ne kupuje...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 12:51:49   
LELA 77
Po meni stvar je jasna ko dan.Radi se o tome da je on bio preterano miran.Ne kažem da je trebao da bude baraba, ali verovatno nije imao svoje ja.Posmatram stvari iz svog ugla i biću vrlo iskrena.Konkretno moj muž je čovek na mestu, stvarno mi ugadja i poštuje me.Ali se u meni kao i svakoj drugoj ženi ponekad probude ženski djavoli (imaju te djavole sve žene htele one to priznati, ili ne) pa mu počnem malo skakutati po glavi.Normalno, on kao i svaki pravi muškarac zna da kaže:E,sad je dosta.A da ne zna to da kaže smatrala bih da je mlakonja.Normalno, u tim situacijama pravim se kao da sam ljuta na njega, a u stvari ga tad najviše volim.Ma volim kad mi ugadja, ali i kad mi pokaže da je on muško.Budite iskrene pa priznajte da sam u pravu.E, to je ono što je tom čoveku nedostajalo, bar tako ja mislim.


_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 12:59:35   
Iceman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jarane nije on to nesto dobro "odradio" gdje treba user posted image ... reci ti svom drugu da se ljubav ne kupuje...


haha, user posted image  ma i ja nesto kontam da nije do toga user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 13:40:50   
milenium
IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Jednostavo-desi se, desi se da nakon 10 godina braka, ljudi idu svako svojim putem. Ja mislim da je ona OK, rekla je iskreno-gotovo i zdravo!
Šta se krije iza toga "emocionalna praznina" , zna samo ona. Kako god je on protraćio 10 godina, ne zaboravi, i ona je. Još mislim da je za ženu to malo gore kad uđe u neke zrelije godine, nego za muškarca, u nekom biološkom smislu.
Da li bi beba nešto promijenila, da se rodila...hmm..možda, sve je to pitanje...ja mislim, da, ako su postojale emocije (a, vjerovatno jesu) i beba bi donijela svoju čar vezi. Nije trebao čekati, trebao je davno ženiti, ako je bilo do njega.
Bilo-prošlo, nek čovjek ide svojim putem, ona svojim, svako ima svoju sudbinu od koje ne može pobjeći.


Vidim da si stala na stranu te djevojke user posted image . Vjerovatno zenska solidarnost user posted image , ali nema veze....vec sam rekao da je lik "za pozeljeti" ali izgleda da se ne "isplati" biti dobar, posten, bez poroka itd...u svakom slucaju, sad je pitanje i ako bude upoznao drugu djevojku da li ce strepiti od ponovnog raskida, da li ce je drzati k''o malo vode na dlanu ili...


na strani te djevojke nisam nikako ali isto tako pitam se zašto se nisu ranije oženili,zašto se moralo toliko čekat.jer nakon toliko vremena dođe do zasićenja.i da si se oženio treću godinu, u braku bi isto možda deset_a godina bila krizna, ali razlika je u tome što u vezi možeš od toga pobjeć i reći ''''idem tražiti drugu sreću dok u braku možeš popravljati samo ono što već imaš-ako ti je stalo naravno.i opet na kraju biti skupa jer je ljubav ipak pobjedila user posted image

isto tako ljubav ne nestaje preko noći-ako nestane ,onda to i nije bila ljubav.
moj ti je savjet:pusti je da traži tu svoju sreću i nek se pokuša ispunit ako je sada prazna,ali vjeruj mi nakon silnih lutanja i traženja shvatit će da je imala nešto najbolje,a da je ovo sve ostalo ispraznost.kažu da tek kad nešto izgubiš shvatiš što si imao.nadam se da će tako i ona.ako ne shvati onda nije toga ni vrijedna.user posted image


< Poruku je uredio milenium -- 7.8.2010 13:42:18 >

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 13:43:47   
milenium

IZVORNA PORUKA: LELA 77

Po meni stvar je jasna ko dan.Radi se o tome da je on bio preterano miran.Ne kažem da je trebao da bude baraba, ali verovatno nije imao svoje ja.Posmatram stvari iz svog ugla i biću vrlo iskrena.Konkretno moj muž je čovek na mestu, stvarno mi ugadja i poštuje me.Ali se u meni kao i svakoj drugoj ženi ponekad probude ženski djavoli (imaju te djavole sve žene htele one to priznati, ili ne) pa mu počnem malo skakutati po glavi.Normalno, on kao i svaki pravi muškarac zna da kaže:E,sad je dosta.A da ne zna to da kaže smatrala bih da je mlakonja.Normalno, u tim situacijama pravim se kao da sam ljuta na njega, a u stvari ga tad najviše volim.Ma volim kad mi ugadja, ali i kad mi pokaže da je on muško.Budite iskrene pa priznajte da sam u pravu.E, to je ono što je tom čoveku nedostajalo, bar tako ja mislim.



e ima i ovogauser posted image user posted image

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 13:44:59   
veeseelaa
Icemane meni je ovdje teško palo što je on dobio korpu a uložio pare, hebeš emocije user posted image user posted image user posted image user posted image Bože mi oprosti, al zaista mi nema šta gore nego propala investicija
Ja sam za to: ne ulagati novac u nešto što nije vaše 1/1 ili 1/2 i sl
A emocilnalno ispražnjenja iliti prestala da ga voli/želi
Dešava se, ništa čudno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 13:46:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Dozvala te Višnjauser posted image
Ja mislim da to postoji kod sviju nas, kod nekoga rjeđe, kod nekoga češće-emocionalna praznina (u smislu neispunjavanja i nezadovoljstva, apatije u vezi)
Kod te osobe može biti trenutna kriza, tj. mogućnost da se vrati "na staro", a može biti da je kroz taj dugi niz godina shvatila da "nije to to". Odnosno, da je shvatila da je  tvoj prijatelj ne ispunjava u smislu zadovoljenja njenih emocija i potreba-jednostavno nisu jedno za drugo, i bolje sad nego da su dobili bebu i tek onda okončali vezu

potpisujem. nekako ne vjerujem da je radi samo radi materijalne koristi mogla biti 10 godina s njim, mada ko zna, svega imauser posted image



ima, ima mila moja user posted image user posted image user posted image user posted image mada ne mora da znači da je slučaj kod njih takav al što se baš emocionalno isprazni kad je kuća gotova??? user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *