|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Farmerice
20.4.2009 15:40:25   
Anoniman
Ja fakat ne znam gdje u ovom gradu kupiti dobre farmerice! nisam ljubitelj ovih uskih modela a pogotovo ne saduser posted image a nisam ni inace...ja vise volim zvoncare da se onako malo sire pri dnu...miss sixty je imao famoznih ali ga nema vise .sve su se miss sixty radnje zatvorile a nije mi jasno zastouser posted image samo zelim onako neke bas dobre farmerke..bas ono da su user posted image da guza izgleda perfektnouser posted image da imaju elastina (prijeko potrebno momentalno)...da im je boja plavkasto-zelenkasto-sivkasta...jednostavno perfektne farmericeuser posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 29.3.2010 22:43:17 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 15:47:55   
Blue rose RR
Levi"s shop preko puta tržnice.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 15:50:54   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

Ja fakat ne znam gdje u ovom gradu kupiti dobre farmerice! nisam ljubitelj ovih uskih modela a pogotovo ne saduser posted image a nisam ni inace...ja vise volim zvoncare da se onako malo sire pri dnu...miss sixty je imao famoznih ali ga nema vise .sve su se miss sixty radnje zatvorile a nije mi jasno zastouser posted image samo zelim onako neke bas dobre farmerke..bas ono da su user posted image da guza izgleda perfektnouser posted image da imaju elastina (prijeko potrebno momentalno)...da im je boja plavkasto-zelenkasto-sivkasta...jednostavno perfektne farmericeuser posted image


I za  mene je misterija gdje kupiti farmerke....

Ja sam znala kupiti farmerke u Modiani..Tom Tailor....oni imaju takve modele...ali eto malo bi promijenila...sve su mi na isti kalup.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 15:53:36   
leli§
joj dadado ti kao ja trazis farmerice (one sto su trziste zahvatile preije 5-6 godina):):):) takve kakve si ti opisala draga tesko da ces bas naci ne samo u sa nego bilo gdjeuser posted image pokusaj sa prodavnicom "salsa" u tom novom bbi centru sam vidjela na slikama da ima... a otidji i u "massimo dutti" (ako ima u BBI-u) oni def imaju taj stil sto trazis... ako ne onda ti valja na pijacu se zaputiti pa roviti (negdje na pijaci ciglane ima neka zena sto prodaju farmerke---moja rodica je inace opsjednuta farmericama i svake su joj "boli glava"... kad god je pitam gdje je kupila kaze kod tete na ciglanamauser posted image user posted image )

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 16:14:12   
Anoniman
levisice imaju jako malo ili nikako elastinauser posted image


moram otici u taj bbi...sve cekam da se malo izprazniuser posted image
ma ja bi ono bas bas farmerice...a u svakom slucaju ti pitaj svoju rodicu kako se teta zove pa mi posalji...please

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 21:09:41   
Anoniman
ESPRIT

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 21:12:29   
ElmaB
Beneton

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 22:44:09   
Anoniman
E ovako nesto

user posted image

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 22:45:34   
Anoniman
ili jos bolje 'vako

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 22:49:33   
tea lana
meni se ove bijele sandale svidjaju

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 22:53:50   
Anoniman
user posted image dobre su i sandale....

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 23:31:31   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: dadada

ili jos bolje 'vako

user posted image



u Vrteksu  preko puta Fis-a
Levis 526 ili 529
oba modela su ti kao na fotkici i imaju elastin... kunem se u njih... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
20.4.2009 23:41:17   
Anoniman
Pazi, ja cu maksuz otici do tamo...a ako ne budu vakeuser posted image
hvala tebi punouser posted image ...oticu pogledati i tamo a pade mi i mango napamet

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 11:35:10   
Anoniman
leviske su zakon ali ja bogami odem i na pijacu može se naći lijepih modela,nedavno sam u tiffaniju kupila pravo lijepe farmerke,kroj im je ravni a struk malo dublji,jer ne volim one plitke farmerice.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 11:43:31   
andji
Ja nosim trenutno one cigaret nogavice,skroz uske,kao helanke...i meni su farke NO1..i najbolje mi stoje!

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 11:59:00   
camm
IZVORNA PORUKA: Maida28

ESPRIT


user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 12:00:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andji

Ja nosim trenutno one cigaret nogavice,skroz uske,kao helanke...i meni su farke NO1..i najbolje mi stoje!


Joj ja te ne volim nikako...za njih trebas u struku biti uzak ja ja bas nisamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 12:06:46   
andji
pa zato ih ja i volim,ja mislim da ja ne mogu biti uža...87-60-87user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 12:17:32   
Happy
A ja tražim farmerke sa "turom" nešto kao šalvare, znate li gdje to mogu naći???
Hvala puno....

p.s. izvini koliko su ove Levisice... Nisam tamo ušla ne pamtim...


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 12:24:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Happy

A ja tražim farmerke sa "turom" nešto kao šalvare, znate li gdje to mogu naći???
Hvala puno....

p.s. izvini koliko su ove Levisice... Nisam tamo ušla ne pamtim...



otidji na mango.com mislim da tamo imas takve ili barem nesto nalik ..a ako mislis na ove slike ovo nisu levisice ovo su miss sixtyuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 12:27:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andji

pa zato ih ja i volim,ja mislim da ja ne mogu biti uža...87-60-87user posted image user posted image user posted image


Ma one su se onda ubile za tebeuser posted image user posted image joooj 60  najmrsavija nisam tolisna bila a imala sam jedno vrijeme 50 kg na 173cm

< Poruku je uredio dadada -- 21.4.2009 12:28:19 >

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 12:30:04   
Anoniman
joj, ja ne mogu jos stati u svoje hlace prije poroda, tad sam imala 52 kg, a sad 59, moracu izgleda i ja u potragu, mada imam jedne pravo dobre sa onim trudnickim umetkom, pa cu ga zakamuflirati majicomuser posted image user posted image user posted image dok ne smrsam za stare, ja bas i ne volim farmerice, vise volim neke druge mterijale a da imaju kroj kao u farmerica

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 12:35:02   
Anoniman
ma ja sad imam 100kg barem meni tako izgledauser posted image user posted image user posted image ne smijem ni na vagu stati...ovo 50  kg je bilo daaaaavno...druga godina faksa, nakon toga je slijedila udaja, pa beba (a svi znamo sta to znaciuser posted image )izmedju nove godine user posted image ....elem, ja moram mrsati prije mora po hitnom postupku...samo ne znam kakouser posted image ...sve gledam s prozora onaj bazen i kontam i kontam....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 13:02:13   
Anoniman
meni inače najviše odgovaraju modeli tom tailora, a po ovom što pišeš mislim da bi i tebi, a zadnje sam u mangu, koje se dole sužavaju, a koliko sam primjetila većina je takvih.
Vidjela sam jučer u robotu na socijalnom u nekoj x radnji kao zvono farmerke koje se dole šire, ali pošto sam jako visoka u njima bih izgledala kao skakavac.
A happy, šalvare sam ja neki dan kupila u belissimi, imaš bijele, crne i bež, materijal je tanji/ljetnji, ali su fantazija.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 13:09:53   
Anoniman
mene stid...gdje ima tom tailor radnja?user posted image znam da je bila gdje je bio "versace" ...zar se nije to zatvorilo...ili sam ja sve pobrkalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *