|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Femmenessence MacaHarmony
31.7.2013 8:28:46   
hampsi
Po preporuci dr-a dobila sam ove tablete, da pijem par mjeseci. Nove su kod nas (tako ona rece) pa me zanima da li je neko koristio, vasa iskustva i sl. Nista posebno nisam nasla o njima osim par hr sajtova sa nekim uopstenim informacijama.
Hvala unaprijed user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Femmenessence MacaHarmony
6.8.2013 8:57:04   
hampsi
Niko se ne javlja user posted image Ja sam jos malo istrazivala i nasla zanimljivih stvari o ovom preparatu pa mozda jos nekome pomogne. Ako nekoga zanima moze procitati http://www.stetoskop.info/Zlatna-maka-3803-c15-content.htm

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Femmenessence MacaHarmony
6.8.2013 19:34:57   
Lejla Ka
Evo ja danas pročitala ovo što si stavila, pa se sjetila da sam o maci čitala i ranije, i nađem tekst. Te odlučim da sebi kupim prah maca korijena. Večeras krećem sa uzimanjem. Ja imam problem sa simptomima rane menopauze, jako skraćen ciklus, dugotrajne menstuacije koje su veoma obilne prvih dan dva, a onda se razvlače i po 12 dana. Mogu javiti iskustva.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Femmenessence MacaHarmony
8.8.2013 10:01:30   
hampsi
Bilo bi mi drago da jos neko napise svoje iskustvo. Ja sam uspjela nabaviti tablete iz Amerike koje su u pola cijene jeftinije nego kod nas. Imas tablete, 3 vrste, po nekom zivotnom dobu, pa mozda je to lakse da uzmes? Citala sam da je prah prilicno "gadan" za konzumaciju. Uglavnom, sto se tice nus pojava- kod mene ima svega user posted image . Imam neke blage glavobolje, nakon 2-3 sata uhvati me drhtavica i onda se uspavam! A pise da ih treba uzeti kad se osjeti pad energije user posted image Kod mene nekako sve naopako.
Nadam se da ce nam pomoci user posted image

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Femmenessence MacaHarmony
9.8.2013 22:31:07   
dandi84
Upravo sam gledala reklamu za ove tablete pa me zanima kakve su? Jel ko koristio I da li doista pomazu? Koliko kostaju?user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Femmenessence MacaHarmony
9.8.2013 23:04:55   
Lejla Ka
Prah nije lijep, ali ja ga pomješam sa jogurtom i može se pojesti. 200g košta 13KM u Makroviti, a dnevno se uzima minimalno 3-5g dnevno. Ja za početak uzimam 4, pa računam da ću za 7 dana povećati na 5, te vidjeti kako dalje.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Femmenessence MacaHarmony
17.9.2013 10:26:42   
Twinkies04

Zdravo svima,

Ima li neko da koristi MacaHarmony a da ima nekog napretka?ja sam pocela prije 7 dana,nadam se da ce biti nekog efekta.Voljela bih bas cuti vasa iskustva,bilo pozitivna ili negativna.

Pozdrav,

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Femmenessence MacaHarmony
17.9.2013 10:58:01   
henna ze
evo pijem ja...dvije pune sedmice...

nisam niti jednu do sada zaboravila popiti..a napretka da li ima..nemam pojma...

imam tumor na hipofizi..svi hormoni mi ok..ali user posted image traje jedan dan..i užasan PMS imam...

kontam da bi rezultati mogli biti mozda vidljivi u iducem ciklusu....ne znam,,


samo cijena me zeza...stvarno su skupeuser posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Femmenessence MacaHarmony
17.9.2013 10:58:49   
henna ze

IZVORNA PORUKA: dandi84

Upravo sam gledala reklamu za ove tablete pa me zanima kakve su? Jel ko koristio I da li doista pomazu? Koliko kostaju?user posted image



koštaju oko 70 KM...kako gdje

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Femmenessence MacaHarmony
17.9.2013 11:00:02   
Lejla Ka
Ako sam ja dobro shvatila najvažnija je istrajnost i duža upotreba. Ja sam osjetila da mi ovaj prah godi. Ne bih vam znala objasniti na koji način, koristila sam ga tek jedan mjesec pa nisam primjetila neke značajne pomake na planu regulacije menstrualnog ciklusa (neke male jesam, ali ne nešto spektakularno), ali mi je baš nekako davala neku pozitivnu energiju. Na žalost kad sam krenula po novi kontingent nije ga više bilo, očekujem novu pošiljku pa da mogu ovaj put odmah uzeti dva pakovanja.

Ovaj proizvod MacaHamony to su neke tablete? Šta sve sadrže i koja je gramaža maca korijena u njima?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Femmenessence MacaHarmony
17.9.2013 11:03:09   
henna ze
http://www.femmenessence.hr/proizvodi/macaharmony-menstruacija-pms-hormoni-akne

lejla..evo ovdje ima

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Femmenessence MacaHarmony
17.9.2013 13:47:14   
Twinkies04

A da sto se tice cijene jesu preskupe,ali eto makar dodje dovoljno za jedan mjesec, ili dva zavisi kako ko pije.Ja sam prvih par dana pila 2 a sada uzimam 4 .A mislim da treba najmanje dva-tri mjeseca da bi pokazale efekat tako da nadajmo se da ce biti napretka.Ma kada bi mi se ciklus regulisao makar malo ja bih bila zadovoljna, jer ja ukoliko ne uzmem primolut-Nor ne dobijem user posted image nikako tako da je to poprilicno lose...ali eto ko pije neka nastavi pa cemo vidjeti,ako nista, kao sto Lejla Ka rece i tu pozitivnu energiju sto osjetis je nesto...znaci da ipak ima nesto...user posted image



(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Femmenessence MacaHarmony
17.9.2013 13:49:16   
henna ze
meni ni primolut nor ne pomaže..user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Femmenessence MacaHarmony
17.9.2013 14:38:27   
Twinkies04

Bas me cudi...inace poslije 5 dana primoluta bi trebala da dodje user posted image ..nista henna ze macaharmony svaki dan pa cemo da vidimo..bit ce nesto od toga ja mislim....samo ustraj u tome...nema nam druge...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Femmenessence MacaHarmony
18.9.2013 0:00:54   
hampsi
Meni je ovo drugi ciklus od kada sam pocela piti tablete i ima neke promjene. Da li je od tableta ili ne-nisam sigurna. Uglavnom, ovaj put nisam imala uzasnu glavobolju, nisam bila nervozna kao inace, ledja me nisu boljela 10 dana prije ... Dobila sam a da nisam pojma imala.
U uputstvu pise da se tablete piju 4 mjeseca, onda sedmica pauze nakon toga. Slijedecu dozu piti na 2 mjeseca pa opet sedmica pauze. Piju se, u zavisnosti od preporuke dr-a, 1-2 tablete dnevno. Ja pijem jednu jer mi je tako preporuceno.
Lejla u tabletama se nalazi 500 mg korjena mace i samo jos 8 mg kalijuma

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Femmenessence MacaHarmony
18.9.2013 9:17:38   
Twinkies04
Hampsi,znaci ti vec osjetis poboljsanje....ja nikad nisam imala jak PMS,jer kod mene je sve pobrkano ne znam ni kad cu dobit ni kad necu...samo su prisutne glavobolje,kod kojih ne pomazu ni analgetici,al ja se strpim dva-tri dana i prodje..Ma kod mene je izgleda malo tezi slucaj disbalansa hormona pa mi je receno da pijem po dvije,dva puta dnevno,ali ja sam evo skontala da uzmem 3x dnevno,bojim se da mi 4 ne bude puno..Ali eto valjda bude nekakve srece pa i meni bude malo bolje od njih...user posted image

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Femmenessence MacaHarmony
18.9.2013 10:23:51   
Lejla Ka
Po ovom što sam ja čitala o čistom prahu (mada su i te tablete očito dosta čiste) treba uzeti više i konstantno da bi se vidjeli rezultati. Možda kalijuma može biti previše pa zato ograničenja kod tableta. Maca čisti prah se može uzimati neprekidno i savjetuju da se doza postepeno povećava i prilagodi sebi.
Ja evo čekam da mi stigne slijedeća tura. Žao mi je pravo što sam morala prekinuti. Ja ću ostati pri prahu, meni nije toliko teško uzeti ga sa jogurtom, a moram priznati da mi i cijenom, i činjenicom da se radi o čistom, certificirano organskom prahu više odgovara.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Femmenessence MacaHarmony
22.9.2013 14:17:43   
Twinkies04
Lejla Ka u pravu si ti za prah..i ja sam nesto kontala da ga uzmem...samo ja sam jako osjetljiva na te cudne mirise i ukuse pa me zanima je li bas toliko ruzan kao sto kazu,da dzaba ne uzimam.

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Femmenessence MacaHarmony
23.9.2013 13:53:34   
Lejla Ka
Pa sad, ako si osjetljiva ...

Nije lijepo, aroma je neuobičajena, malo slatkasta, i miris je neobičan. Ja da bih progutala zaustavim disanje na nos user posted image i onda ne osjećam nikakvu aromu. Znači, nije ljuto, niti gorko, malo slatkasto. Meni se dobro slaže sa jogurtom jer jogurt da malo kiselosti. Dobro mi je što poslije ne ostavlja nikakvu aromu u ustima, kad pojedeš i još gutljaj dva vode, ko da nisi ništa uzimala. Na uputstvu piše da se može mješati u kaše, sokove, voćne šejkove. Meni je najlakše u trećinu šolje jogutra, dobro umješam i začas pojedemo, u dvije tri kašike.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Femmenessence MacaHarmony
23.9.2013 15:22:33   
Twinkies04

Ma pokusat cu i ja pa da vidim...super je to sto ne ostavlja nikakav ukus nakon sto popijes.Ma kakve sam travke sve pila,ja mislim da mi ovo nece biti toliko tesko...Hvala u svakom slucaju na info..

Veliki pozdrav...

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Femmenessence MacaHarmony
26.10.2013 10:01:53   
dodir_neba
koliko tableta sadrzi jedno pakovanje i koliko je dovoljno za 1 mjesec ? ako nije problem da mi odg. hvala!

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Femmenessence MacaHarmony
26.10.2013 10:49:35   
henna ze

IZVORNA PORUKA: dodir_neba

koliko tableta sadrzi jedno pakovanje i koliko je dovoljno za 1 mjesec ? ako nije problem da mi odg. hvala!

120 komada u kutiji..

ako piješ po 2 dnevno..moze ti biti dva mjeseca!

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu dodir_neba)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Femmenessence MacaHarmony
5.11.2013 19:19:07   
9months
Ima li kakvog poboljsanja kod vas koje koristite ovaj preparat?
Znaci uzimaju se 2x2 tablete dnevno?

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *