|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 11:46:07   
mummy
Sinoć je u Zetri bila premijera na kojoj sam bila sa mm i prijateljima. Da li je bio neko od vas i da li vam se sviđa film? Meni se svidjela priča i zamisao, možda su neke stvari ostale nedorečene, slučajno ili namjerno. U svakom slučaju film vrijedan pažnje i diskusije.

< Poruku je uredio mummy -- 26.2.2010 11:47:52 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 11:58:27   
aazra
Hej, ja nisam isla na zalost samo sam vidjela par inserata dok je isao mm i po onome sto je on rekao dobar je film samo malo nedovrsen..

Ermin Bravo je odlično odigrao svoju ulogu, a inače koliko sam mogla vidjeti film nije niti uvredljiv niti pretenciozan...zato mislim da ga vrijedi pogledati.
Definitivno po onome kako sam ja skontala kraj mislim da je nedovrsen, na kraju su se rastali bukvalno na ulici, ona rekla da nece zadrzati dijete pozdravili se i razisli ko da su se zabavljali nekoliko dana a zivjeli zajednouser posted image

Mogla je bar zadrzati dijete kad je citav film isla na terapije da zatrudniuser posted image

_____________________________








(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 12:15:45   
mummy
Bravo je bio fenomenalan, najbolji mi je bio u filmu. I meni je to najviše zasmetalo, kako je on nije ni pokušao ubijediti da zadrži dijete, zar to nije GRIJEH. Pa bilo je malo "viška", ono s dvije žene npr.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 12:41:53   
aazra
Pa dobro cinjenica je da toga "s dvije zene ima kod njih" i da neki od njih to smatraju normalnim...
Samo mozda su bile suvisne one psovke i pretjerane scene seksa..A to sa djetetom je pravo glupo, pola filma isla na terapije i onda tek tako odluci da nece zadrzati dijete i to jos saopsti u jednoj recenici i tako se raziđuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________








(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 14:12:46   
milenium
ovo je baš ''Važna ''tema na obiteljskom forumu rruser posted image
mogli ste ga tamo staviti na temu ''koji film preporučiti''!zamislite da sad svi otvaramo temu po nazivu filma koji se nama sviđauser posted image
evo ja otvaram temu''karaula''user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 15:06:23   
aazra
Milenium, izvini ali ovdje na forumu ima jako puno "vaznih" tema a inace premijera ovog filma je odrzana sinoc u Sarajevu i to je prije svega jedan kulturni događaj!
Za razliku od tog filma koji je igrao prije dvije godine i uopste nije aktuelan!

Ako ima raznoraznih zabavnih tema, zasto ne bi moglo biti i nesto sto je vezano za kulturu, uostalom ako moderatorima smeta jedna ovakva tema neka je "zakljucaju" a ti otiđi na druge teme koje tebe zanimaju!

_____________________________








(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 15:14:10   
milenium
pa dobro,možda sam navela neki neaktualni film,taj mi je prvi pao na pamet.izvinjavam se eto neću više na ovu temu idem i ja otvorit neku vezanu za kulturu,al neću baš odmah nego malo kasnije,dok smislim koji bi film odabrala za naslov a da je trenutno hit!user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 15:24:02   
aazra
IZVORNA PORUKA: milenium

pa dobro,možda sam navela neki neaktualni film,taj mi je prvi pao na pamet.izvinjavam se eto neću više na ovu temu idem i ja otvorit neku vezanu za kulturu,al neću baš odmah nego malo kasnije,dok smislim koji bi film odabrala za naslov a da je trenutno hit!user posted image


Probaj s "avatarom"user posted image user posted image user posted image  On ti je svjetski hituser posted image

_____________________________








(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 16:40:06   
mummy
Uostalom, podforum je Knjiga, film, muzika a i tema je aktuelna. Nemam namjeru nikome da preporučujem film već su me samo zanimala mišljenja drugih forumašica jer je film domaći i, kao što Azra reče sinoć je bila premijera.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 17:47:32   
lilith
IZVORNA PORUKA: aazra

Hej, ja nisam isla na zalost samo sam vidjela par inserata dok je isao mm i po onome sto je on rekao dobar je film samo malo nedovrsen..

Ermin Bravo je odlično odigrao svoju ulogu, a inače koliko sam mogla vidjeti film nije niti uvredljiv niti pretenciozan...zato mislim da ga vrijedi pogledati.
Definitivno po onome kako sam ja skontala kraj mislim da je nedovrsen, na kraju su se rastali bukvalno na ulici, ona rekla da nece zadrzati dijete pozdravili se i razisli ko da su se zabavljali nekoliko dana a zivjeli zajednouser posted image

Mogla je bar zadrzati dijete kad je citav film isla na terapije da zatrudniuser posted image

pa dobro...ja zavirila d vidim sta kazu one koje su pogledale film da li misle da je ok ili nije...buduci da sada znam kraj nista od mog ceifauser posted image


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 20:20:36   
Husic10
Nisam ni gledala a necu vala ni traziti odma da gledam.
Inace ne volim takve filmove, zene ostavljaju djecu....to me rastuzi do bola , pa me onda razbjesni...samo rondam po kuci.

Neznam kakve su to osobe da mogu nesto tako uciniti. Razumijem kad je neko nenormalan mentalno, alkoholicarka, drogerasice, striperke, itd da nisu  za djece i djeca ne trebaju da izpastaju sa takvim roditeljima, ali majka kao majka da ne zeli svoje djete i da ga ostavi....neznam kakvo je to srce.

Ja kad ne bi imala za hljeba ne bi svoje djete dala od sebe, pa ako ja umrem i ono ce samnom...a svako ima svoju nafaku.



_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 20:24:13   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: aazra

Milenium, izvini ali ovdje na forumu ima jako puno "vaznih" tema a inace premijera ovog filma je odrzana sinoc u Sarajevu i to je prije svega jedan kulturni događaj!
Za razliku od tog filma koji je igrao prije dvije godine i uopste nije aktuelan!

Ako ima raznoraznih zabavnih tema, zasto ne bi moglo biti i nesto sto je vezano za kulturu, uostalom ako moderatorima smeta jedna ovakva tema neka je "zakljucaju" a ti otiđi na druge teme koje tebe zanimaju!

slazem se


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 20:29:01   
Anoniman
pa vi citav film ispricale...ostavite nesto i za nas koji nismo gledaliuser posted image ...kud dodjoh na ovu temu

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 20:44:17   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

pa vi citav film ispricale...ostavite nesto i za nas koji nismo gledaliuser posted image ...kud dodjoh na ovu temu


Ovo me podssjeti na moju sestru kojoj se često dešavalo da kaže 'joj, jesi gledala onaj odličan film...i znaš on ti umre na kraju'' user posted image

Ne čitajte prijašnje postove ako niste gledali film, a imate namjeru user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 20:48:58   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: dadada

pa vi citav film ispricale...ostavite nesto i za nas koji nismo gledaliuser posted image ...kud dodjoh na ovu temu


Ovo me podssjeti na moju sestru kojoj se često dešavalo da kaže 'joj, jesi gledala onaj odličan film...i znaš on ti umre na kraju'' user posted image

Ne čitajte prijašnje postove ako niste gledali film, a imate namjeru user posted image


E jbg što prije to neko ne reče, us...se mi se u ćeifuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 21:25:23   
mummy
Zar ste mislile da se može pričati o filmu ako ga se nije vidjelo, pa nećemo valjda napamet razglabati. O čemu li se Bože radi????user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 21:36:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mummy

Zar ste mislile da se može pričati o filmu ako ga se nije vidjelo, pa nećemo valjda napamet razglabati. O čemu li se Bože radi????user posted image


pa mislim da smo svi manje vise upoznati s tematikom filma..a o filmu se moze razglabati i da se ne otkrije krajuser posted image a da nas koji ga nismo gledali jos vise zaintrigirate

(odgovor članu mummy)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
26.2.2010 22:46:53   
mummy
Pa kad sam postavila temu i ja sam samo htjela čuti druga mišljenja, ali je teško reći da li ti se nešto sviđa ili ne a da ne kažeš i zašto, onda te ponesu i drugi komentari...Sorry.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
27.2.2010 1:13:38   
aazra
Zao mi je ako sam vam pokvarila "ceif", nije mi bila namjera ali ne mogu da ne diskutujem o tom kraju jer je stvarno nedovrsen!!!

Druga stvar, nisam ni ja gledala film, mislim da sam negdje napomenula da je mm sinoc isao na premijeru, a ne ja i to sto znam kraj nimalo mi ne remeti ceif, bar necu biti razocarana jer film nije nimalo spektakularan...

Neki kazu i da je to zato sto Jasmila nije htjela nikoga da kritikuje, da ne bi dolazila u sukob s tim grupacijama, koji su joj između ostalog i prijetili.
E sad to je s jedne strane dobro, ali sve se svede na to da su likovi nedoreceni a vehabija kao glavni lik ispao je "neshvaceni vehabija"user posted image

_____________________________








(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
27.2.2010 1:26:06   
leli§

IZVORNA PORUKA: aazra
a vehabija kao glavni lik ispao je "neshvaceni vehabija"user posted image


user posted image user posted image user posted image

nema veze sto ste rekli sta se zbilo na kraju...imam namjeru def pogledati cim uspijemuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
27.2.2010 11:02:25   
neki
Ja idem vecerasuser posted image user posted image user posted image
Usput da pogledam sebe i jos koju trudnicu sa foruma,jer smo bile statisti,jedva cekamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
27.2.2010 11:16:45   
vjestica
inače ne volim naše filmove, tegobni su
još kad sam sad pročitala da je pokušavala da zatrudni, išla na terapije i da se tako završi , ja sam se već rasplakala user posted image user posted image user posted image user posted image
stvarno su naši svi filmovi tužni, tegobni i nimalo nade ne daju user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
27.2.2010 11:31:19   
lamama
ja ga neću ni gledati, meni naši filmovi teško padaju samo se rastužim user posted image user posted image user posted image user posted image

i što kaže vjestica još kada sam i ja pročitala da se borila za bebu pa je neće uhuser posted image user posted image user posted image user posted image ne moggu stvarno


_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
27.2.2010 14:30:07   
leona81
istina je zaista surova...a to je da skoro niko od nasih glumaca i nije dosao na kasting...jer zasto pobogu da idu na kasting kad znaju jasmilu, sto ih sama ne zovne...nas mentalitet u pravu si, sto svi misle da su bitniji od brada pitta i prodju im godine u tom uvjerenju a kad shvate da su propustili priliku zivota, onda bude kasno...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Film "Na putu" Jasmile Žbanić
27.2.2010 16:42:19   
idana_85
Bila sam na premijeri i mogu reci da je fiml stvarno predobar.
Nije stereotipan i neke stvari nisu nedorecene, rediteljka je forsirala da glumci pokretima i izrazima lica neke stvari govore.
Kraj je malo iznenada ili mi se toliko film dopao da nisam ocekivala kraj tako...Kraj nije inedorecen, treba na kraju samo obratiti paznju na njen osmijeh i gdje je odlutao njen pogled i osmijeh prije nego je usla u avion i shvatit ce te sta je ipak bilo na kraju. Ja licno vise volim kad film tako zavrsi da moras razmisliti ili malo vratiti film unazad da vidis sta se desilo, neko kao u sapunicama Happily ever after....
Stvarno je super, i smijesan i tuzan, evo tri dana nakon filma ja jos uvijek razmisljam o njemu. Po meni dobar film i jeste to da mislis kasnije o njemu, a ne da ga zaboravis cim izadjes iz kino sale. Toplo preporucujem svima :D 

< Poruku je uredio idana_85 -- 27.2.2010 16:47:50 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *