|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Forumasice studenti PREBROJMO SE :)))
4.7.2009 14:22:31   
Lulu_
pozdrav moje mame...
zanima me dali ima mama koje studiraju i sta studiraju.
imali iko tko studira preko interneta?
koje redovan student?
kako stizete?

ja sam takoder htjela sad upisati opet nesto...preko interneta mozdauser posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.5.2010 17:09:49 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
4.7.2009 14:23:55   
Lulu_
I KOLIKO PLACATE...VRLO BITNO user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
4.7.2009 14:30:23   
Lulu_
user posted image pa zar nema nijedna mama koja mi moze pomoci

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
4.7.2009 18:07:45   
tweety
Studiram ali ne preko interneta user posted image Ja sam upisala 2 godine Poslovnog menadžmenta (Poslovna škola).Plaćam godišnje 1200km.Vodim se kao redovan student ali nisam obavezna ići na predavanja.Prvu godinu sam i nekako odradila tj. dala uslov za drugu a sad evo muku mučim da očistim prvu godinu jer su mi ostala 2 ispita a ja nikako ne mogu da dovoljno naučim pored 2 djece user posted image Sad imam ispit 17.7. pa se duboko nadam da će biti nešto od toga,jer mi propade godina user posted image





_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
4.7.2009 19:23:24   
medica
sretno na ispitu i molim Allaha dz.s. da ti olaksa i pomogne i ako Bog da da ga uz Boziju pomoc polozis

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
4.7.2009 22:18:33   
lejlaze
i ja sam na poslovnoj skoli. druga godina, ostalo mi 5 ispita i to vucem vec 2 godine user posted image . proslu godinu uplatila (po ostalom ispitu 100 KM) i ni na jedan nisam izasla.
Ovu godinu zamrzla.


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
5.7.2009 12:36:18   
Adana
I ja sam student, vec jaaako dugo. user posted image  Studiram anglistiku na Filozofskom fakultetu u Sarajevu. Redovan sam student, treca godina, ali kako su me prebacili na studiranje po Bolonji zavrsila sam sa predavanjima (valjda). Non - stop uvode neke nove premete. user posted image
Imam jos uvijek jedan ispit iz druge godine... I jos 6 ispita iz trece...
Placam godisnje 200KM za upis + jos neke fazone koji iznose oko 50KM. S tim da cu se, ako bude moranje da se opet ide na ista predavanja i traze potpisi i sl., pokusati prebaciti na vanredni studij (ako bude love). user posted image
Sada mi je zao sto se nisam vise potrudila prije, jer sada sa Asjom ide teze i ucenje i odlazak na ispite, jer je ponekad nemam kome ostaviti.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
5.7.2009 20:43:27   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Adana

I ja sam student, vec jaaako dugo. user posted image  Studiram anglistiku na Filozofskom fakultetu u Sarajevu. Redovan sam student, treca godina, ali kako su me prebacili na studiranje po Bolonji zavrsila sam sa predavanjima (valjda). Non - stop uvode neke nove premete. user posted image
Imam jos uvijek jedan ispit iz druge godine... I jos 6 ispita iz trece...
Placam godisnje 200KM za upis + jos neke fazone koji iznose oko 50KM. S tim da cu se, ako bude moranje da se opet ide na ista predavanja i traze potpisi i sl., pokusati prebaciti na vanredni studij (ako bude love). user posted image
Sada mi je zao sto se nisam vise potrudila prije, jer sada sa Asjom ide teze i ucenje i odlazak na ispite, jer je ponekad nemam kome ostaviti.


dovedi je meniuser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
6.7.2009 0:41:03   
adannn
I ja sam student.Studiram na Filozofskom fakultetu u Tuzli,odsjek Pedagogija-Psihologija,treća sam godina dala već uslov za četvrtu i aBd u oktobru sam apsolventuser posted image Idem redovno i plaćam godišnje 200km za upis 2 semestra po 100km.....To je touser posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
6.7.2009 0:45:53   
bloom
Prijavljujem se na spisak uz nadu da cu se sto prije i odjavit s njega, jer imam jos malo ispita.
Studiranje na daljinu je moguce, pogledaj na stranici ekonomskog fakulteta u  Sarajevu, a ima s i puno opcija za inostranstvo.
Sve zavisi sta te zanima. Znam dosta ljudi koji su diplomirali univerzitete u Londonu studirajuci na daljinu.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
6.7.2009 9:41:08   
tea lana
i mene interesuje to studiranje preko interneta.Ja sam inace vjecit student pedagogije,nadam se da cu ga ipak zavrsiti.Ali bih nesto drugo upisala.

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
6.7.2009 9:48:40   
new mama
Sto se tice studiranja na daljinu,ja sam prije par dana citala u Avazu,ima na Ekonomskom fakultetu,izasao je konkurs za upis,mislim je obavezno samo prisusustovati 30% a ostalo sve preko interneta,salju ti oni potreban materijal,mislim da je to super i meni se svidja i ja kontala mozda to da upisemuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
6.7.2009 9:50:59   
bloom
A to 30 __% je organizovano samo mjesec dana.


www.efsa.unsa.ba

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
6.7.2009 10:09:22   
Lulu_
ali mene ne zanima ekonomija
mene zanima sportski menedzmentuser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
13.7.2009 13:00:19   
mama mami
Ja studiram na fakultetu zdravstvenih studija. A za sportski menadzment, vandredno godina košta 1000km, sve provjeravas na njihovoj mail adresi, imaš svoju šifru. Za ispite uglavnom spremaš seminarske, rijetko kada se izlazi na pismeni, a usmeni i ne postoji.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
13.7.2009 13:26:06   
Aminad
I ja se prijavljujem na listu mama-student!
Stududent sam na Filozofskom fakultetu u Tuzli odsijek Englesko jezik i književnost, druga godina, nakon prelaska na "bolonju" 2 ispita koja sam prenijela s prve u drugu "pretvorila" su se u čak 8 ispita, dva sam kutarisala, sad spremam ostale tako da dođe da sam praktično prva godinauser posted image .
Prilično je teško ali eto meni se ne da da odustanem i nadam se da ću ga završiti! Iskreno i ne volim nešto posebno Engl. pa je i to možda razlog zašto se ovoliko rasteglo to studiranje!


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu mama mami)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
13.7.2009 13:30:38   
dinciii
Ajde da se i ja ovde prijavim user posted image user posted image

Studiram "Dolmetschen" smjer za prevodioce,tri jezika...
Sad je mala pauza jer nemam kome malu ostavljati...Al nadam se da cu uspjeti user posted image


Sretno svima!


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 10:59:59   
AzraD
i ja se nadam da cu uspjeti, studiram bos., hrv., srp. jezik, sad cu u treću godinu, ali trebam da se porodim u novembru hehe tako da ne znam kad cu nastaviti sa studiranjem... user posted image user posted image

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 11:04:19   
Anoniman
ja ne studiram završila sam FPN al kontam upisati pedagošku za nastavnicu il profesoricu,tako da se nadam da ću vam se pridružiti,ako bude nafake pa upišem.

(odgovor članu AzraD)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 11:05:21   
nanika
Evo da se i ja prijavim.....guram nekako. Kada sam se udala bila sam druga godina faxa a sada imam jos 4 ispita do kraja ekonomskog fakulteta.
Ta cetiri stoje vec duze vrijeme....nadam se da cu privesti kraju aBd.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu AzraD)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 11:15:56   
idana_85
evo i ja se javljam medju studente, jos par ispita na ekonomiji

lulu imas DL (distance learning) na ekonomskom fakultetu,a imaju oni dislociranu nastavu i u ze. otidji na www.efsa.unsa.ba, mozes naci nestovise


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 11:20:37   
malahani
evo još jedneuser posted image

da se prijavim..još malo pa diplomski

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 11:35:52   
myb@by
I ja da se prijavim.Zavrsila sa ispitim na Ekonomskom fakultetu u januaru,tada saznala da sam trudna,uzela temu za diplomski i jos nisam diplomirala.Zavrsila sam ja rad ali se profesoru bas ne dopadauser posted image .Kanim se ovih dana da malo ispravim rad pa da i to zavrsim jer mi je termin poroda aBd 01.10 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu malahani)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 11:45:53   
idana_85
kog koga si uzela dipl?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
29.8.2009 11:46:58   
myb@by
Kod Tatića.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *