|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Friteza
12.11.2010 13:36:30   
bebacha
Koliko sam ja vidjela ove teme nema al et ako ima uputite meuser posted image user posted image
Imatel fritezu,koristite li je,koliko je nezdravo koristenje.Oduvjek mi je zelja da imam fritezu al nikad da je kupim jer sve kontam da je nezdrava.Al juce samo kod mame spremalo rucak u njoj i idusevila sam se.sad imam hiljadu upitnika u vezi nje.sta vi mislite o tome


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Friteza
12.11.2010 13:57:02   
henna ze
ja sam imala moulinex fritezu..kupila je kad su bile waaaaaau..nisam nešto u njoj pet puta ispržila i heknula sam je u kontejner...
1: jako mnogo ulja treba 3l običnog ili ono namjensko za friteze koje dodje u kantama gusto kao maslo..ali je i skupo ko vrag
2: možeš da ispržiš nešto dva tri puta...a ako ulje malo duže ostane ( jer nećeš pržit u njoj svaki dan) usmrdi se ko vrag...
3: ono ulje se nekako ukori pa dok ti to očistiš auu...
4: ne volim baš toliko prženu hranu
5: mislim da je jako jako nezdravo..meni je čak i malo fuj..
nego draga moja tefal tavica..malčice ulja i opleti...što god..imam  raznih vrsta tave i smao njih koristim..ullje što ostane odmah bacim...i eto...
ja sam protiv

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Friteza
12.11.2010 14:24:58   
merima_s
Ja sam fritezu dobila na poklon i jos uvijek stoji zapakovana. Ne volim je zbog kolicine ulja koja je potrebna za prženje. Ali sam neki dan cula o ovoj tefalovoj, u nju ide samo kasika ulja. Kazu da je odlicna a kosta 350 KM
http://www.tefal.com.hr/All+Products/Cooking+appliances/Fryers/Products/ActiFry/ActiFry.htm

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Friteza
13.11.2010 2:39:14   
Mona Mohamed
Nemam fritezu i iskreno ne bih zeljela da je imam.
Kao sto forumasica iznad mene rece..Tefal inspiracija..Vrlo malo ili nimalo ulja (ovisi sta pravis) i bon apetit. Ovo ti kazem od srca..Mnogo je zdravije zivjeti bez friteze, ekonomicnije.
 

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Friteza
13.11.2010 8:10:16   
seka87
friteza friteza--velika glupost

prije mozda 1,5 godinu ja i muz bili kod prijatelja i jeli super krompirice i kada smo dosli kuci mi smo zakljucili da su krompirici iz friteze i sutradan mi odemo i uzmeno sebi fritezu i napravimo sebi krompirice uzas jedan tada sam je prvi i zadnji put upotrijebila --zali boze para i ulja ali eto!!!

moj savjet ti je kupi sebi kvalitetnu tavu i to je to


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Friteza
15.11.2010 17:46:52   
bebbe RR
Fritezi jedno veliko NE od mene.
Ukratko:Zdrava hrana se u njoj ne može pripremiti.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Friteza
15.11.2010 17:49:07   
leli§
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Fritezi jedno veliko NE od mene.
Ukratko:Zdrava hrana se u njoj ne može pripremiti.



slazem se u potpunosti


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *