|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:04:37   
sporty mamaa
Drage moje imam jednu zelju, vec odavno, a to je otvoriti frizerski salon za djecu i bebeuser posted image Koncept istog bi bio : Sareni zidovi, puno igracaka, ljubazno osoblje, crtici na tv - u, casopisi i slikovnice za one koji cekaju, stolice sa volanima, stolica sa dugmicima koji sviraju i svjetle...
Malo zvuci mozda nestvarno, mm kaze da je to promasena investicija, ali nesto takvo ne postoji u Mostaru i okolici i ja mislim da takvo nesto treba ovom gradu a i sire... Znam, treba dosta novaca, iznajmiti prostor, rijesiti zakonske regulative, naci ljubaznu radnicu, platiti je posteno, opremiti sve... Kredit od neki 15 OOO bi mozda i bio dovoljan za pocetak... Samo jos treba malo hrabrosti... Iskreno, sto Vi mislite o tome??user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:10:02   
bebacha
Ideja odlicna,vjerujem da nebi bilo djeteta koje se nebi tu sisalo-samo treba biti jako hrabar.al vjerujem da bi se investicija isplatil.mada kad bolje razmislim,mozda je sigurnije otvorit takav salon u sklopu salona za zene.manji je rizik da ce propast

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:12:13   
sporty mamaa
Hvalauser posted image user posted image user posted image Evo recimo ja sad malenu moram odvesti na sisanje, al stvarno ne znam gdje, prosli put je vodila bilo nekih sto zena u salonu, dijete vristalo, plakalo i jedva joj nekako skinuli malo kose... P.s. Ja kazem mm, dok ja skupih hrabrosti, netko ce mi ukrasti idejuuser posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:15:24   
samedi
Slazem se sa bebachom,odlicna ideja user posted image moglo bi uspjeti,sto da ne? Naravno ako cijene ne bi bile prenapuhane.

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:18:06   
sporty mamaa
Ma kakve prenapuhane, sasvim normalne cijene, najvise 5 - 7 km... user posted image user posted image

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:19:43   
maja78 RR
joj toga nema ni ovdje i svima je frka gdje voditi djete

moj ti je savjet ne cekaj vise ni minute vec otvaraj

cista 10 za ideju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:32:36   
sporty mamaa
Hvala Majo to mi je trebalouser posted image user posted image user posted image user posted image Kad muz dode s posla dat cu mu da procita vase savjete, jer on se meni samo smijeuser posted image user posted image Cak sam predlagala jednom nasoj forumasici da to uradimo zajedno, jer opet je lakse kad nisi sam, a poslije ako uspije mozemo se i prosiritiuser posted image user posted image Jos uvijek mi nije dala konacan odgovoruser posted image user posted image Ja zaista vjerujem u ovu idejuuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:32:36   
Anoniman
sporty...odlicna ajdijeruser posted image user posted image

go zeno...go

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:43:02   
Skvo RR
Ideja je super..ali da bi bila rentabilna trebat ces uz taj "dio" frizerskog otvoriti i "dio" za odrasle...Ja bi prije isla u mjesani salon..a rentabilnost sam spomenula, jer puno  mama ima pa "frknu" siskice same, pa male djece koje npr. ne trebaju frizera do godine i po...pa onda male djece koja idu 1X mjesecno...pa malo starije djece koja idu sa mamom u paketu na frizuru... Dakle, cinjenica je da su to musterije koje tu su jednom mjesecno, onda male musterije se ne farbaju ne feniraju sedmicno...dakle ne rade sve sto donosi rentabilnost. Nije ti rjesenje da imas 2 male musterije dnevno. Ja kako uvijek gledam "aspekt" rentabilnosti opredjelila bi se za opciju salona u dva dijela.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:44:14   
Anoniman
odlicna idejauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a znas Mostar samo nesto trbeba ''razvikati''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znas da pali ''ta i ta vodila svoje djete'' i odma svi trce ko muha na g....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:51:56   
aida.
Supre ideja i ja mislim user posted image samo sto su ti mnoge rekle, kombinovano je bolja opcija, ipak... i npr dok sisas mamu djeca se imaju cime i zabaviti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 18:57:33   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: noa

odlicna idejauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a znas Mostar samo nesto trbeba ''''razvikati''''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znas da pali ''''ta i ta vodila svoje djete'''' i odma svi trce ko muha na g....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


S ovim se u potpunosti slazem, jos ako je prvi dan gratisuser posted image user posted image user posted image
Skvo, nije losa ideja, al sumnjam da bi se mame htjele sisati u takvom ambijentu, jer nebih uzimala velik prostor, recimo za najvise dvije stolice, jedna za vecu a druga za manju djecu... Mame ipak imaju svoje "omiljene" frizere i sumnjam da bi se sisale u djecijem salonu. Gledala sam malo po netu, imaju u Zg dva takva salona...

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 8.11.2010 18:58:27 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:00:35   
Lejla Ka
Mislim da je ideja super, ali bojim se da odrasli idu frizeru znatno češće nego što vode djecu, i da bi se frizerski salon isključivo za djecu slabo isplatio (kod nas u BiH). Ali bilo bi smisla napraviti salon u kojem će se i mame (i očevi?) moći frizirati, a i djeca. Možda da dio salona bude u dječijem fazonu.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:01:56   
Skvo RR
Zg ima 800 000 stanovnika...

Hajmo, ovako reci...ja bi bila musterija sa Umom...da sve u jednom zavrsim.,.mamu i bebu...

Mislis li da mozes imati 20 musterija dnevno?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:10:17   
sporty mamaa
Skvo iskreno ne znam... Znam samo da su me mnoge od mame, sto prijateljice, sto rodice, poznanice pitale gdje vodim malenu na sisanje i gdje ima stolica za sisanje... Sve u svemu volila bih u taj posao uci s nekim popola, nekako mi to sigurnije. Uostalom, nista jos nisam 100% skontala, a hvala na svakom savjetuuser posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:12:45   
sporty mamaa
a priznajem da bi bilo super da se djeca mogu zabaviti uz crtic, slikovnicu ili nesto dok se mame frizirajuuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:13:20   
Anoniman
a zar ti ne moras biti frizer da bi otvorila frizerskiuser posted image

zar zanatske radnje moze otvoriti bilo kouser posted image ...ja sam uvijek mislila da moras imati zanat da bi mogao otvoriti zanatsku radnju

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:14:31   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

a priznajem da bi bilo super da se djeca mogu zabaviti uz crtic, slikovnicu ili nesto dok se mame frizirajuuser posted image


user posted image user posted image user posted image

Pa naravno..ja sam mrzila ici u salone kad sam bila malena...

A, da imam baby friendly salon zamjenila bi moju frizerku dok kazes keks. Mozda ruzno, ali istinito.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:15:26   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

a zar ti ne moras biti frizer da bi otvorila frizerskiuser posted image

zar zanatske radnje moze otvoriti bilo kouser posted image ...ja sam uvijek mislila da moras imati zanat da bi mogao otvoriti zanatsku radnju



Bila si u zabluduser posted image user posted image i..jedan od najvecih lanaca frizerskih salona u sa, drzi dipl. pravnik.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:16:16   
sporty mamaa
To sam i ja razmisljala, al mislim da ne moras, evo recimo od moje prijateljice muz neki dan otvorio "zubotehnicarsku"(ne znam kako da je nazovem drugacijeuser posted image ) radnju, a on elektro zavrsio, ili recimo moj prijatelj drzi kafic a uopce nije zavrsio ugostiteljskuuser posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 8.11.2010 19:18:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:17:46   
Anoniman
Ideja je super, ali je pitanje koliko bi se to tebi isplatilo.
I ja sam , kao i Skvo, misljenja da je bolja investicija otvoriti dvojni salon/za mame i bebe. Kad ces ti docekati da ti bude pun salon djece?-Daj Boze, ali nekako cisto sumnjam. Sretno u svakom slucaju.

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:17:56   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

To sam i ja razmisljala, al mislim da ne moras, evo recimo od moje prijateljice muz neki dan otvorio zubotehnicarsku radnju, a on elektro zavrsio, ili recimo moj prijatelj drzi kafic a uopce nije zavrsio ugostiteljskuuser posted image

Ne moras sigurno.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:37:17   
frenkoza
ideja je zaista super user posted image user posted image user posted image

s tim da se slazem sa SKVO..... 2u1 ili 3u1 je super.... naravno to ne moze u malom prostoru, pa treba veci prostor, pa vise ulaganja i sve to... ne znam da li bi ti moglo biti 15 000....

mm je brico.... i on sisa djecu.... cak ima cijelu kolekciju slika djece koje sisa.... on njih slika, pusta im crtace, pjeva, plese.... izigrava se... i djeca su luda za njim i rado dolaze da se sisaju.... ali naravno uz oceve.... ono kad god ocevi krenu se sisati povedu i djecu....
ali inace kaze da njegove kolege/kolegice rado taj posao prepustaju njemu, jer niko nece da se pegla s djecom...


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 19:50:57   
Lalana
sporty mama ideja je vise nego dobra, ali....

Znaj da zarada nece doci samo od sisanja, mislim da je tu najmanja zarada naspram farbanja, friziranja i ostalih fazona. Tako da ako se odlucis, na ovaj posao, moras napraviti mjesoviti salon, to ti ne igra puno uloge u prostoru, kad vec ulazes.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 20:02:42   
Anoniman
ma ne mora...ali mora se orjentisati vise na teense...barem ja mislim...ono farbe za kosu perive, kikice, pletenice, ono cudo s koncima, zik-zak, sljokice, krunice, crtanje po noktima, crtanje po faci ...i tako to...a za to ti treba pravo dobar frizer...neko ko prati trendove i gleda teen serije i filmove...jer ako se mislis orjentisati samo na male klince mislim da tu nema fajde...ja svog vodim dva puta godisnje na sisanjeuser posted image

(odgovor članu Lalana)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *