|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Frizerski saloni u Zenici
28.3.2011 13:25:40   
mala86
zenicanke gdje se sisate user posted image ,ja sam nekad davno u interu,pa sam presla na Jaliju kod jedne cure,bila sam prezadovoljna al mi je sad pred porodom,i narednih najmanje 6 mjeseci nista od nje user posted image ,nedavno isla u neki na Meokusnicama,zena je ok al meni nije to to

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:27:58 >


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦





Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Frizerski saloni u Zenici
28.3.2011 13:39:20   
henna ze
ja se šišam na Jaliji kod Minke..al moja kosa i frizura..očerupaj kako god hoćeš i eto ti frizure..i Hennu šišam kod nje..dugo već..prezadovoljna sam

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:28:10 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE:Frizerski saloni u Zenici
28.3.2011 13:40:27   
henna ze
ja sam čula da je onaj frizerski u centru touch..ekstra...

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:28:21 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Frizerski saloni u Zenici
28.3.2011 13:54:52   
mala86
e vidis nacula sam i ja za touch,mogla bi otic sutra jer siske su mi ocajne user posted image user posted image user posted image user posted image ,a nema mjesec i pol od zadnjeg user posted image ,inace sam mirna bar 3-4 user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:28:30 >


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Frizerski salon-Zenica
28.3.2011 14:21:50   
Nedi
Godinama se šišala u Chanelu u Crkvicama kod Sabine. Od kako je zatvorila ja lutam od frizera do frizera i nigdje se nisam našla.
U centar nisam išla, nešto kontam da je preskupouser posted image , da li je neko išao? Koliko košta farbanje, pranje, šišanje, feniranje? To radim svaki mjesec ako će me lupiti po džepu da ne idemuser posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Frizerski salon-Zenica
28.3.2011 14:22:25   
Nedi
hena gdje ti ta minka? 

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Frizerski salon-Zenica
28.3.2011 14:26:04   
sheri
Cosmo, Stara carsija

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Frizerski salon-Zenica
28.3.2011 14:42:33   
henna ze
ne znam za cijene u touch..drugarica kaže na friz ko moj..pranje šišanje i feniranje bilo 20 Km koliko je farbanje nemam pojma..jer se ja farbam sama...u crnu boju ko što je vidjeno..i to dva puta godišnje..
a minka..ti je na jaliji kod šnela..i dp-a ..frizerski salon sabina...imam broj ako hoćeš na pp

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Frizerski salon-Zenica
28.3.2011 14:46:56   
Nedi
Pa nije to skupo, reko to je garant 50 zbog masažnih stolica user posted image



(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Frizerski salon-Zenica
11.4.2011 12:42:46   
mala86
samo da se javnem da sam se danas sisala u frizerskom Gloss(nije da se falim sa frizurom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ),tamo preko puta denara i zadovoljna sam!nadam se da ce moja velika boljka-siske i nakon prvog pranja biti slicne user posted image user posted image user posted image

inace sisanje na moju duzinu je 7 user posted image ,a cura je radila u staroj carsiji prije

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Frizerski salon-Zenica
11.4.2011 13:02:09   
palachinken
Ovako, ja idem već dvije godine u Charm, ispočetka bili kod konjske na ćošku, sad otvorili i iza Londže,kod Sabine i Lele.  Ja zadovoljna, necu ih mijenjaniti do daljnjeg. Šišanje+pranje+slaganje ili kako se to već zove dodje, 14km.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Frizerski salon-Zenica
11.4.2011 13:04:24   
mala86

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ovako, ja idem već dvije godine u Charm, ispočetka bili kod konjske na ćošku, sad otvorili i iza Londže,kod Sabine i Lele.  Ja zadovoljna, necu ih mijenjaniti do daljnjeg. Šišanje+pranje+slaganje ili kako se to već zove dodje, 14km.



u charmu radi moja skolska pa mi se zbog toga nekako ne ide,ne znam zasto u ok smo odnosima user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Frizerski salon-Zenica
11.4.2011 13:24:02   
palachinken
Ma meni odgovara što nije turbofolk atmosfera. Nisam ja neki tip što mahala po frizerajima. Ispitamo se i haj zdravo. Vidiš trebala bih se malo capnut, odoh se naručit user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Frizerski salon-Zenica
12.4.2011 19:39:03   
gerberka
ja sam godinama bila kod hadisa, preko puta starog sata, ali je on onda poceo raditi mahinalno i ja pre]em kod aide / hotel metalurg

imam mnogo kose hvala Bogu i ne volim kad mi je tanje trimerom.
aida me fino sredi bas, bas..ali cu jednom i kad budem imala finih para odvojiti za touch, jer predosjecam da je skupo


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Frizerski salon-Zenica
12.4.2011 19:40:46   
gerberka
a sabina me farbala, sminkala, stavljala trepavice za svadbu i jako je strucna samo sto cekam dan/dva / tri da dodjem na red, a ne mogu zbog obaveza..meni kad duhne to mora biti taj dan user posted image

ponekad sebi skratim siske, sama se feniram.


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 8:26:55   
Nedi
IZVORNA PORUKA: gerberka

ja sam godinama bila kod hadisa, preko puta starog sata, ali je on onda poceo raditi mahinalno i ja pre]em kod aide / hotel metalurg




Znaš li slucajno gdje je radila ta Aida ranije? Koliko ima godina? Imala sam i ja jednu frizerku Aidu ali taj salon je zatvoren a ne znam gdje sad radi.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 8:42:32   
gerberka
Nedi, radila je u kineskom zidu..crna, niska, punija, lijepa.
sada je u hotelu dubrovnik / metalur,g prvi sprat do igraoncie Mala Raja ..ako je to ta user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 10:42:02   
reallove
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ovako, ja idem već dvije godine u Charm, ispočetka bili kod konjske na ćošku, sad otvorili i iza Londže,kod Sabine i Lele.  Ja zadovoljna, necu ih mijenjaniti do daljnjeg. Šišanje+pranje+slaganje ili kako se to već zove dodje, 14km.

i ja sam isla u charm sisanje,farbanje,pranje,feniranje i jos moja sestra se osisala,sve to za 76km


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 11:40:56   
Nedi
IZVORNA PORUKA: gerberka

Nedi, radila je u kineskom zidu..crna, niska, punija, lijepa.
sada je u hotelu dubrovnik / metalur,g prvi sprat do igraoncie Mala Raja ..ako je to ta user posted image


Mislim da nije ta...ne izgleda kao ova Aida osim što je lijepauser posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 11:43:12   
palachinken
Joj Aida sto je radila u Chanelu u Crkvicama?
Šišala se moja prijateljica kod nje, koliko se sjećam ta je otišla u Travnik, udala se.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 11:44:28   
Nedi
IZVORNA PORUKA: reallove

[

i ja sam isla u charm sisanje,farbanje,pranje,feniranje i jos moja sestra se osisala,sve to za 76km



Mislim da ti je mnogo naplatila ako je bilo samo farbanje bez pramenova jer ja ovo svaki mjesec platim 25KM

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 11:46:11   
palachinken
Pranje je kod njih 4km, šišanje 10km (srednja dužina kose)
Dalje ne znam, ne farbam se user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 11:49:15   
Nedi
IZVORNA PORUKA: palachinken

Joj Aida sto je radila u Chanelu u Crkvicama?
Šišala se moja prijateljica kod nje, koliko se sjećam ta je otišla u Travnik, udala se.



Jest ta Aida. U Travnikuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 11:59:49   
henna ze
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: palachinken

Joj Aida sto je radila u Chanelu u Crkvicama?
Šišala se moja prijateljica kod nje, koliko se sjećam ta je otišla u Travnik, udala se.



Jest ta Aida. U Travnikuser posted image



uhh super..sa srećom joj...mene jednom ošišala..i tako pričam svekrvi..kad ona ti meni..ma znam to ti je od čojeka bivša..dolazila je nama ovdje...ja onouser posted image user posted image ..a vidim ja ona pita jesi ti E žena...vako nako..jednom je i Henu šišala....imala sam friz ko Jašar Ahmedovski

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 12:03:13   
Nedi
IZVORNA PORUKA: henna ze

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: palachinken

Joj Aida sto je radila u Chanelu u Crkvicama?
Šišala se moja prijateljica kod nje, koliko se sjećam ta je otišla u Travnik, udala se.



Jest ta Aida. U Travnikuser posted image



uhh super..sa srećom joj...mene jednom ošišala..i tako pričam svekrvi..kad ona ti meni..ma znam to ti je od čojeka bivša..dolazila je nama ovdje...ja onouser posted image user posted image ..a vidim ja ona pita jesi ti E žena...vako nako..jednom je i Henu šišala....imala sam friz ko Jašar Ahmedovski


Jesul se to oni u vrtiću zabavljaliuser posted image Aida je '84 godište. Znam jos kad je bila 2. srednje jer je radila praksu u chanelu i najbolja frizura koju sam imala je kad je Aida napravi

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *