|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Frizure za sve prilike
23.10.2008 11:04:47   
haida
Moje drage...da vidim kakve se vama frizure sviđaju i kakve nosite....
Šta na primjer ne bi ste nikada učinili sa vašom kosom....ofarbali u neku boju ili ošišali kao nikad do sada....možda na čelavouser posted image

Ja npr. sam uvijek prije imala dugu kosu....prirodna pepeljasto plava....kao sa prirodnim pramenovima.
Puklo nešto u meni i ošišam se na kratko i ofarbam u truhlu višnju.....
Poslije toga sam je pustila ponovo da raste ali sam se farbala u plavo....morala sam.

Sada imam prirodnu boju sa plavim pramenovima i nije više duga kosa nego je izrasli paž.....
ali ja to nosim već par godina tako ne od kad je Victoria Backham se tako ošišala....znači ona je vidjela od meneuser posted image

Ja sam zadovoljna ali nikad se više ne bi farbala u neku crvenu varijantu jer je teško izaći iz nje i nikad se ne bi ošišala na mušku frizuru ili čak na čelavouser posted image

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 26.7.2010 1:28:43 >


_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Frizure
23.10.2008 11:11:47   
mamy Sabina
Kakvih sam samo ja imala frizerskih avantura!
Bila sam i plavuša i crna i crvenokosa.
Dužine također.
Najveći promašaj je definitivno bila neka super kratka frizura!
Strava i užas.user posted image
Zadnjih par godina ,kosa mi je do ramena,ofarbana u smeđe!
S vremena na vrijeme,stavim pramenove boje meda!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Frizure
23.10.2008 11:16:38   
mamyca
Ja se farbam u tamno crvenu boju,vise u ljubicastu,ali sam prirodno ridjokosa,ali se meni ta boja nesvidja bas.user posted image Jednom sam se bila ofarbala u svijetlo smedju i dobro mi je stajalo al se budala opet odluci vratiti ovoj tamno crvenoj,i sad nemam zivaca pokusavati opet se vratiti na svijetlo smedju a ni vremena iskreno,Ko zna,volim promjene.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Frizure
23.10.2008 11:22:39   
ziki
Nisam bila zelena i žuta, ostale sam boje isprobala. Takođe nikad nisam imala nešto puno dugu kosu, malo preko ramena najduže.
Najluđa frizura je bila u Prištini, na drugoj godini faxa, kratko-milimetarska frizura i plava-baš plava boja.
Najsexipilnija frizura krajem avgusta prošle godine- vatreno crvena i neka čupavo- stepenasta zurka.(Tad nam se desio Tarik, da mi nisu bile sestre u posjeti možda bi bili i blizanci..user posted image )

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Frizure
23.10.2008 11:29:12   
nesanica
Da rata nije bilo ja nikada dugu kosu ne bih cini mi se imalauser posted image user posted image user posted image user posted image Tad sam je pustila i evo i sad je ono do ramena, ali je vec zrela da se malo skrati.
Sto se tice boja, prvo sam se farbala u boju patlidzana i sad mogu reci uzas, mada mi neki i dana znaju recu kako mi je to bilo super.
Poslije sam bila plavusa.... ja iz krajnosti u krajnostuser posted image user posted image user posted image
A sad se farbam u neku svijetlo smedju.

Jedino se nikada ne bih osisala-obrijala na celavo!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Frizure
23.10.2008 11:33:08   
larina
prirodna boja kose mi je smeda,ali godinama se farbam u plavo.Farbala sam se i u crveno,crno,smede,ali plavo mi najbolje stoji i uvijek sam imala dugu kosu,nemogu da se zamislim kratke kose.Pokusala sam napraviti mini val,krupnije lokne,ali mi nije uspjelo.Trenutno mi je duga,plava kosa,a ispod kose sam ofarbala u tamno smede,tako kad mi izrasta kosa,nemoram se stalno farbati,a lijepo izgleda.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Frizure
23.10.2008 11:37:19   
camm
nekad sam se farbala u razne boje od plave do ljubicasteuser posted image

sada sam na smedjoj mojoj prirodnoj i volim dugu kosu
nikada se nisam sisala mada nekad pozelim i to
ali se uvjek predomislim..
ima dosta frizurica sto mi se svidja i sto znam da bi mi stajalo
ali opet se uvjek vagam bili to uradila..

trenutna frizura
user posted image

a ova mi se svidja

user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Frizure
23.10.2008 11:44:02   
tweety
Mene nije strah promjena,kosa je kosa,narast ce.Moja prirodna boja je tamnije smedja.Mjenjala sam boja i boja,od plavkaste,crne,patlidzan boje,crvene itd. ali sam se vecinom vracala na pramenove i to mi je nekako najbolje stajalo.Zadnji put sam imala boju kesten crvenu sa crvenim pramenovima,i sad imam po koji svijetli pramen (vise orange nego svijetli ali eto) pa cu sad pokusati da se opet posvijetlim mada je jako tesko jer je u pitanju crvenkasta podloga.Sto se tice frizura imala sam od talijanke prije rata,do pola ledja sa minivalom user posted image  pa do ramena,pa na cenat,i sad imam dosta kratku ali nije previse.Dobro je pa u jednom trenutku nisam ostala celava od svih tih promjena user posted image user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Frizure
23.10.2008 12:12:52   
mamina princeza
kad sam bila mladja i kad sam imala vise vremena mogla sam i nesto mjenjati.... prirodno sam tamno smedja bila sam crvena pa skroz tamno crvena ono crno sa crvenim jedno dugo vrijeme al ne bih to vise jer kad mi je dosadilo nije bilo sanse da se prekrije morala sam cekat da izraste... mada cesto kazu da mi je to mozda i najbolje stajalo. Uglavnom imam dugu kosu do ili preko ramena....onda sam bila jedno vrijeme skroz svijetlo smedja bilo je ok al sam se morala cesce farbat jer mi brzo izraste a to se vidjelo.... od tada sam se farbala priblizno u svoju prirodnu boju. U trudnoci se nisam farbala pa mi je sad sve izraslo i moja je prirodna sa par sjedih:) Pred porod mi pukne film i osisam se na paz skroz - bile one vrucine... sad mi je opet narasla vise se ne stignem ni osisat i sva mije nekako beze... bas razmisljam bil se opet farbala il ostavila ovu svoju prirodnu dok nisam jos sasvim osjedila....heheh

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Frizure
23.10.2008 12:22:36   
Gigana
meni je jedna neiskusna frizerka zapalila kosu u salonu kad mi je radila pramenove.  ja sam samo vidjela dim u ogledalu i otrčala pod vodu.  Neću to nikad zaboraviti, ma užas pravi.  Kasnije sam se smijala tome, ali u tom momentu sam joj htjela demolirati salon.


Sad mi je kosa duga i svjetlo smeđa, a razmišljam o promjeni, mada ne mogu da se odlučim. 

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Frizure
23.10.2008 13:04:54   
haida
Ja definitivno imam bolje iskustvo kada sama sebi farbam kosu nego kad idem u frizeraj....

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Frizure
23.10.2008 13:14:45   
Romali
Dugo sam imala pramenove, imam i sad nekoliko, a prirodna mi je tamno smeđa. Sad je srednje dužine i vooolim kad mi kosu dobro istanje, jer mi je pregusta. Na prvoj god.faks sam bila sa skroz kratkom, od tada je uvijek duža.
Sad mi užasno opada i odlučila sam se ošišati na kratko. Imate kakve ideje? Kao kod nekog...?


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Frizure
23.10.2008 13:21:13   
Emina*
Koliko kratko??


user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Frizure
23.10.2008 13:46:22   
lamka
sve moguće boje osim crne sam probala dok sam bila mlađa. posljednjih 6-7 tgodina uvijek imam pramenove i dosad su to samo bili plavi a zadnji put sam malo prosarala i smeđim. A što se tice duzine od skroz kratke na cenat pa do pola leđa. trenutno je malo kraći paž čekam da još malo porawste kosa. Ali kakva sam inaće taman kad naraste dovoljno meni dojadi i ja se ošišam na kratko. pošto trentno nemam baš puno slobodnog vremena otprilike sam svaki 5-7 dasna u frizerskom na feniranju, i totalna sam neznalica kad sebi treba napraviti frizuru. imam tanku kosu koja je uz sve to još i mekana. ja se isfeniram dok prođem kroz kuću ona se opustiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Šta ću kad sam smotana po tom pitanju


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Frizure
23.10.2008 14:06:57   
Amrino
I ja sam promijenila sve i svasta...Najduze sam bila plava ali mi je dojadilo vise ono maltretiraje oko izrasta, farbanja...svaki put ispadne druga nijansa...kosa ostecena, suha... ma uzas i fino se ofarbam u smedje...koje malo ide na crveno. Stavljam Loreal- Casting bez amonijaka i kosa je skroz dosla sebi...super se sjaji. Za sada sam bojom ful zadovoljna a frizeru me strah otici (vec sam negdje pisala) jer su me zadnja dva puta ostrigli ko kokos...istanjili da te bog sacuva- a kod mene kosa tanka i mekana. Tako da imam dugu kosu bez frizure i oblika.
Mislila sam da bar strecnem siske ali odmah se sjetim kako ih je poslije tesko pustiti...Najrahatnija sam brate kad zavezem repinu i nista mi ne smeta. user posted image
Definitivno moram nesto poduzeti- sama sam sebi dosadilauser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Frizure
23.10.2008 14:16:22   
haida
Evo za Romali....

user posted image

user posted image



_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Frizure
23.10.2008 14:19:58   
mamyca
Romali stajala bi ti ona iz drugog reda odozgo,treci dzepuser posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Frizure
23.10.2008 14:22:18   
camm
milion puta sam i ja rekla da sam dojadila sama sebi
kad se pogledam u ogledalouser posted image

pa sam to rekla i frizeru a on kaze jedina promjena
ofarbati se  a meni zao mada bolujem za nekim bojama.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Frizure
23.10.2008 14:22:19   
maslačak82
Samo vodite računa o tome da se uglavno sve te frizure feniraju, peglaju i sl. jedino sve super izgleda kada iziđeš iz salona, ali kad opereš kosu, ne znaš kud sad user posted image Kako user posted image
Zato ja sama sebe i šišam i friziram!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Frizure
23.10.2008 14:25:42   
camm
IZVORNA PORUKA: maslačak82

Samo vodite računa o tome da se uglavno sve te frizure feniraju, peglaju i sl. jedino sve super izgleda kada iziđeš iz salona, ali kad opereš kosu, ne znaš kud sad user posted image Kako user posted image
Zato ja sama sebe i šišam i friziram!



e maslacak ja uvjek kazem frizeru da se ne feniram stalno
i da ne zelim neku zahtjevnu frizuru sto se bas mora peglati ili fenirati
tako da me stvarno osisa  super a ja kad operem kosu budemi kao ispeglana.

ma da ja uvjek čičak viklere stavim jedno 15 min.user posted image


opet kazem ima i zahtjevne kose koja se ne moze sama napraviti
kojoj je potrebno feniranje stalno.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Frizure
23.10.2008 14:27:08   
Romali
U pravu si ,maslačak. Ja sam kao trebala imati onakvu frizuru koju mamyca predlaže, ali to ni na šta ne liči kad je ja operem i osušimuser posted image

Inače, super su mi prva i treća u drugom reduuser posted image . Ova kratka još i bolja, jer je kratka, a meni kosa opada, zato je i šišam.
Hvala, Haida, vjerovatno ću se ošišati kao prva ljepojka pa kad stavim sliku na onu temu 'Moram ovo da kažem', biće vam belajuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Frizure
23.10.2008 14:29:14   
maslačak82
E pa da, ako ti je kosa lijepo prirodno ravna onda možeš imati kakvu poželiš, osim nravno lokni jer se ispravlja, kod mene je metla, ona baš ružna što se lomi i kad ju svežem u rep odmah grba, stavim iza uha grba, a jeb..
a kad sam osušim i ne stavim ništa=petarda
Al mi je baš gusta jako i onda dok samo s fenom 40min, pegla 45 pa se još oznojim, a ne smijem pod tuš jer se ukovrdža, ma koma!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Frizure
23.10.2008 14:36:36   
Amrino
Evo mali istorijat mojih "faza":

user posted image

Ovako otprilike sam izgledala dva mjeseca nakon poroda


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Frizure
23.10.2008 14:40:10   
Amrino
Ova faza "plavusa" je najduze trajala:

user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Frizure
23.10.2008 14:42:53   
Romali
Amrino, supre si kao crnka/ brineta! Divno ti stoji  uz tvoj oblik lica, baš izgledaš prirodna, a lijepa. Već sam ja tebe komentarisala user posted image .Nemoj više u plavo, po meni ti ne stojiuser posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *