|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Frka s krastavcima!
31.5.2011 16:35:37   
Visnja RR
Ja tek juce saznah za ovu frku sa bakterijom koju prouzrokuju krastavci uvezeni iz Spanije u Njemaku i okolne zemlje... Ima i smrtinih slucajeva user posted image user posted image
kako znati da ih nema kod nas? tete na pijaci kazu domaci ali iz provjerenih izvora znam da je malo sta domace na pijaci...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Frka s krastavcima!
31.5.2011 16:47:08   
Anoniman
  radi se  o  bakteriji  EHEC koja je opasna po zivot  ja tek   jutros doznala i to  citam u vrticu , okacen papir i pise da je hrana koja se isporucuje njihovom vrticu pod strogu proverku i u smislu da njima mozemo verovat  i da se osim o krastavicama radi i o nekoj zaraznoj ribi i da oni koriste t.e daju deci samo proverenu ribu iz severnog okeana user posted image   ma uzas jos samo ovo nam je trebalo , taman pomislih prosli raznorazni gripovi kad evo sad ovo , ovde nama nije svejedno user posted image


< Poruku je uredio triputmama -- 31.5.2011 16:51:28 >

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Frka s krastavcima!
31.5.2011 16:57:28   
Visnja RR
a ja obozavam krastavce... user posted image imam oko 3 kg u vrecici i nemam pojma sta da radim s njima...da ih bacimuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Frka s krastavcima!
31.5.2011 16:59:02   
Anoniman
ja sam moja, doduse pola kila bacila, plasila sam seuser posted image   a moja deca ih vole ludi zu sa krastavice user posted image   a ko sto gore napisah  u pitanju je isto i neka ribauser posted image  

< Poruku je uredio triputmama -- 31.5.2011 17:01:00 >

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Frka s krastavcima!
31.5.2011 17:06:05   
Selma.A.M
Ja danas kroz pijacu i polemika se vodi o krastavcima i bakteriji da bi čovjek iza tezge što prodaje tu,uzeo 2 krastavca i pojeo ih onako kao jabuku user posted image user posted image .....

A i ja sam paranok što se tiče ovoga pa sam odustala od kupovine dok se tačno ne sazna šta je sve u pitanju user posted image .....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Frka s krastavcima!
31.5.2011 17:45:10   
Anoniman
ne treba salatu jesti, ne samo krastavce...nista sto nije termicki obradjeno

(odgovor članu Selma.A.M)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Frka s krastavcima!
31.5.2011 20:40:10   
Anoniman
Evo mi smo takodhe izbacili ne samo krastavice vec jagode i salatu na koju su sumnjali jer je njemaska optuzila danske prozivode da su inficirani medjutim danas su vlasti zaduzene za prehrambene prozivode  nakon nekoliko dana cekanja radi analize objavili da Dk prozivodi nemaju  VTEC....
Ima par danaca koji su oboljeli ali sve i jedan je u skorije vrijeme  boravio u Njemackoj ....
Mene opet prpa hvata ne smijem krastavice da pogledam jer kako sam skontala skoro su sve zene zrtve tog virusa....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Frka s krastavcima!
31.5.2011 20:48:32   
Skvo RR
i jagode...?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Frka s krastavcima!
31.5.2011 21:12:51   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

i jagode...?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sam odustala od svega skoro : jagode,trešnje,paradjz,krastavci....Ma još malo pa ću živjeti na puri user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 7:29:24   
joni
U subotu je mom bebaću krštenje i rođendan imamo dosta gostiju nemam pojma šta za salatu mislila kupus i krastavice sad me strah. Moja djeca kad ima krastavica ništa drugo i ne jedu. Veze nemam šta ću.Možda najbolje luka crvenog ima sveki u baštiuser posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 7:47:17   
Anoniman
frka je oko uvozne robe. sad pomalo glupo zvucim ali ja  fakat ne znam kad sazrijevaju krastavice kad se posade ali najbolje bi bilo kupovati od nekog pouzdanog

(odgovor članu joni)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 13:27:16   
Selma.A.M

Krastavci nisu krivi za smrt 16 ljudi. Španjolci bijesni: Izgubili smo 200 mil. eura. Tužit ćemo Ham port.ba
PORT.ba, jedan portal za sve!.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 13:36:16   
Šanti
Ja sam jela krastavce, ali sam jela i paradajz, zelenu salatu, i jagode i muz i ja smo imali stomacne tegobe, jake grceve, mucninu, slabost, a posjete wc-u da ne spominjem....

U EU je donesen zakon da se vise ne mora oznacavati koji su proizvodi iz organskog uzgoja a koji su GM. Tako da ljudi vise i ne znaju sta jedu. Ja sam za to da se jede povrce i voce onda kad mu je vrijeme, a nisam za jagode u martu ii mladi krompir u januaru...

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 13:42:09   
Anoniman
U EU je donesen zakon


shanti o kojim je zemljama rijec????

(odgovor članu Šanti)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 13:57:39   
Selma.A.M
Saopštenje za javnost Ministarstva zdravstva TK Građani Tuzlanskog kantona nemaju razloga za zabrinu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 14:28:06   
sarisari
koliko god ova tema bila diskutabilna narocito poslije raznoraznih gripa i nastojanja farma. tvrtki da zarade ja sam ipak pobacala sve krastavice, paradajz, paprike iz frižidera, a od voca jedem samo ono sto se guli ( nije to neka garancija, ali ne mogu bas sve izbaciti )

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 15:06:13   
Selma.A.M
Ljudi u panici: Mogue je da se patogeni krastavci iz panije nalaze na tritu irom BiH


Kome vjerovati vie user posted image

< Poruku je uredio Selma.A.M -- 1.6.2011 15:08:33 >

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 15:25:54   
Mirkica
Krastavci iz Spanije nisu krivu za smrt ljudi zarazenih Ehec bakterijom  , strucnjaci u Njemackoj upozoravaju da se ne jede salata , krastvci, paradajz , svo voce i povrce da se dobro ocisti i opere pre upotrebe , da i posebno se upozorava da se ne kupuju produkti iz sjeverne Njemacke , ja bih vam savjetovala da izbjegavate sve sto dolazi iz Njeamcke.

< Poruku je uredio Mirkica -- 1.6.2011 15:32:59 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 15:26:47   
milenium
.samo probam,jer ni na koju drugu temu ne mogu u

< Poruku je uredio milenium -- 1.6.2011 15:27:32 >

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 15:32:11   
Mirkica
htjela bih reci na ovu temu da nosi jako ne ozbiljan naziv "frka oko krastavaca" ipak se radi o jednoj opasnoj bakteriji zbog koje su mnogi u bolnici u zbog koje je 15 ljudi umrlo do sada , zamolila bih ako moze da se promjeni naziv.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 20:37:44   
Šanti
IZVORNA PORUKA: triputmama

U EU je donesen zakon


shanti o kojim je zemljama rijec????



Znam kad sam slusala tu  vijest da smo komentarisali, da se vise nigdje nece znati sta jedes, mada i do sad se ne zna. Znam da su tacno objavili tu vijest i datum kad stupa na snagu.

Ja ne jedem krastavce, ostalo sve jedem, ali sad malo duze perem nego inace...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Frka s krastavcima!
1.6.2011 20:47:51   
reallove
IZVORNA PORUKA: Mirkica

htjela bih reci na ovu temu da nosi jako ne ozbiljan naziv "frka oko krastavaca" ipak se radi o jednoj opasnoj bakteriji zbog koje su mnogi u bolnici u zbog koje je 15 ljudi umrlo do sada , zamolila bih ako moze da se promjeni naziv.
slazem se

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Frka s krastavcima!
11.6.2011 13:24:41   
Mirkica
nisu bili krastavci niti salata pronasao je se izvor sirenja bakterije to su ne znam kako se kaze na nas a evo vam slika mislim da u BIH se i nema gdje kupiti
user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Frka s krastavcima!
11.6.2011 13:40:01   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Mirkica

nisu bili krastavci niti salata pronasao je se izvor sirenja bakterije to su ne znam kako se kaze na nas a evo vam slika mislim da u BIH se i nema gdje kupiti
user posted image

sta je ovouser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Frka s krastavcima!
11.6.2011 13:58:59   
Mirkica
zaho to su sprossen
evo ti link pa mozda prepoznas sta je na jednoj ja ovo jedino kod kineza jedem .
http://www.google.de/search?q=sprossen&hl=de&client=firefox-a&hs=APi&rls=org.mozilla:de:official&biw=1898&bih=902&tbm=isch&prmd=ivnsu&source=lnms&ei=OFjzTd6mMNHusgaXoKmtBg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CCAQ_AUoAQ


< Poruku je uredio Mirkica -- 11.6.2011 14:07:01 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *