|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje kupiti AS u Sa
7.2.2008 7:52:02   
Nadi
Molim vas da mi kažete gdje ste kupili ili vidjeli autosjedalice za bebe od 9 kg one u kojima beba sjedi u Sarajevu?
Koje radnje da obiđemo?
Hvala unaprijed puno!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
7.2.2008 8:09:17   
Blue rose RR
Draga moja pogledaj u Chiccu, u Skenderiji, u WISA-i, na spratu (tamo sam ja kupila), Turbo Limach-u.....ma imaš u svakoj bolje snabdjevenoj dječijoj radnji u gradu..

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
7.2.2008 10:46:16   
hanabanana
Zbog odličnog iskustva preporučujem ti Brevi GrandPrix Silver.
Ova sjedalica imao ojačivaće za bokove, ledja i glavu ( koje koristiš dok je dijete manje ), tri položaja, tako da je mogu koristiti i bebe.
Mi je imamo već tri godine. Hana je kratko koristila onu beby sjedalicu.
Kada je napunila 18 mjeseci, skinuli smo ojačivaće.

http://www.prag-info.cz/_shop/image_8642005a/11327319091autosedacgrandprix1silver_BREVI.jpg



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
7.2.2008 11:53:00   
ElmaB
Imas i u Robot komercu, starom u Hrasnom, i to po prilicno su im povoljne cijene.
Pozdrav!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
7.2.2008 12:43:23   
Nadi
Hvala puno drage moje. Hanabanana I ja sam na internetu vidjela tu Brevi sjedalicu i čini mi se dobra, a posebno što Kiki tek ima 7.200 g ali joj je ova do 9 kg dužinom premala pa se jadna sva skvrči u njoj ali inače uživa u Asjedalici. A pošto smo mislili u martu malo na put pa da joj kupimo ovu u kojoj može biti okrenuta prema naprijed kad sjedi.

Hvala vam još jednom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
7.2.2008 12:52:23   
hanabanana
I mi smo Hanu tako od 7-mog mjeseca stavljali u ovu sjedalicu.
Mislim da je možeš sada naručiti u Turbolimacu, mi smo je kupili u Mostaru, i nije bila pretjerano skupa.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
8.2.2008 9:26:43   
Nadi
Hvala puno Hanabanana javim vam aBd koju smo kupili.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
8.2.2008 9:56:02   
hanabanana
Ma ništa, sa srećom i da nadjete sjedalicu.

Ova je super za održavanje, jako se brzo skida i pere.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
11.2.2008 14:17:11   
BebaEna
Mi smo nasu kupili u Turbo limach-u u Sarajevu, Maxi Cosi Priori XP i odlicna je.
Prije kupovine smo pretrazivila na netu koje ocjene u kvaliteti u testovima su dobile koje marke stolica i odlucili se na kraju za Maxi Cosi, prilicno dobra cijena za kvalitet koji nudi a i sigurnost. Cijena je 350 KM i nije mi zao nijedne marke jer znam da mi je dijete sigurno u njoj...
Ne zelim nikoga uvrijediti ali nisam za varijantu tih autosjedalica koje su jeftine, pogotove one iz Robota no name....
Pogledaj na rodinoj stranici imaju odlicne savjete o AS, postavljanju, iskustvima roditelja, sigurnosti, testove, pa se onda odluci na kupovinu...
Dijete mora biti sigurno u automobilu i mislim da vrijedi investirati u dobru i kvalitetnu AS, dobro obratiti paznju na godinu proizvodnje, atestne zigove jer i one imaju rok trajanja i standarde kvalitete koje moraju zadovoljiti....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
16.2.2008 0:00:21   
Lane
Po meni, najvaznija stvar koju trebas da uradis je da poneses bebu sa sobom i probas je staviti u AS. Na licu mjesta vidis da li joj odgovara.
Ja bih ti takodjer preporucila Maxi Cosi (mi je imamo)-na testovima jako dobro prosle, a i vrlo su udobne.
Pogledaj u Turbo Limacu u gradu, imaju veliki izbor.
I, ako ti cijena ne predstavlja problem, zaobidji Robot. user posted image

(odgovor članu BebaEna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
16.2.2008 23:30:10   
Brza
Ja sam nova na ovom forumu i puno vas pozdravljam.A sada pitanje gdje se mogu kupiti AS 9-36kg i kolika im je cijena?.Planiram tu kupiti Lejli i ne bih zalila para jer ce je dugo koristiti i ako ima netko tko je iz Tuzle da mi kaze imali ih kupiti gdje u Tuzli i kolika ima je cijena

(odgovor članu Lane)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
17.2.2008 0:26:40   
triplemama
U Tuzli imaš  u Turbo limaču, u Chiccu oboje u Merkatoru i ima jedna prodavnica na Slatini kod Gorenja. Ja imam ovu Brevi i meni je super. Maxi Cosi je super samo je skuplja.  U onome Bingu u Lukavcu ima malo veći izbor opreme za bebe (kolica, krevetića, hoda)  pa možda i tamo ima.Koliko ja znam nema nigdje više.

(odgovor članu Brza)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gdje kupiti AS u Sa
17.2.2008 11:55:53   
Nadi
Ćaos,
Jučer smo bili u gradu i kupili smo napokon AS : Brevi Grand Prix Silverline u jednoj radnji dječije opreme Merkuru na Otoci. Oni su zastupnici Brevija za BiH. Kad smo je vidjeli znali smo da je to to.  A posebno nam se svidjelo zbog kilaže (0-18 kg). Sve druge su od 9 kg pa nismo htjeli rizikovati. Hvala vam još jednom puno na pomoći drage moje.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *