|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Genesis Novi Sad
20.4.2012 11:21:13   
Buba@
Obzirom da Fond Republike Srpske ima potpisan ugovor sa zdravstvenom ustanovom Genesis iz Novog Sada, interesuje me ukoliko je neko već u postupku ili je dobio rješenje od Fonda, koliko Fond snosi troškove, da li cijeli postupak kao u Medico S Banja Luka ili samo djelimično.

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Genesis Novi Sad
21.4.2012 22:32:59   
bebe1
Bila sam u Genesisu na razgovoru i sve je isto kao u Banjaluci. Kad predajes zahtjev u fzo moras da naglasis gdje hoces da radis vto Medico-S ili Genesis. Kad dobijes rijesenje, javis se njima i od njih dobijas potrebnu terapiju i itd. Samo moram da naglasim da je dr Crnogorac (vlasnica klinike) toliko divna i ljubazna da me je odusevila. Klinika je opremljena fantasticno. Svi su ljubazni i uvijek spremni da ti odgovore na svako pitanje. Sve u svemu hvala FZO sto nam je omogucio da biramo.

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Genesis Novi Sad
21.4.2012 23:57:46   
Buba@
Nemogu da vjerujem, tako si me obradovala. Hvala na odgovoru, sledece sedmice trebam da predam u fond papire, valjda necu cekati duze od mjesec dana. Sta su ti rekli u Genesisu kad mozes uci u postupak?

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.

(odgovor članu bebe1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Genesis Novi Sad
22.4.2012 18:01:36   
beka80
Bebe1 hvala ti na ovoj informaciji. I ja sam čula za tu mogućnost, ali kada sam išla u fond da se raspitam, rekli su mi da fzo finansira samo 30% vrednosti postupka u koliko izaberem Genesis a 100% u koliko izaberem Mediko-s. Možeš li mi reći u kojoj si fazi trenutno? Dali si već u proceduri? Želim ti puno sreće.

_____________________________

Peta će biti uspešna.

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Genesis Novi Sad
22.4.2012 20:41:31   
bebe1
Drage moje nema na cemu. Pisala sam o tome jer su se pojavile dezinformacije na tu temu i ja sam isla licno da vidim sa njima jeli istina ili ne da je potpisam ugovor. Gledalan sam ugovor svojim ocima. Samo je bitno da u zahtjevu napisete da zelite da radite vto u genesisu. U fazi sam odmora od prosle vto koja je bila skoro. Zelim vam puno bebaca i samo smireno u postupak.

(odgovor članu beka80)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Genesis Novi Sad
9.5.2012 12:00:47   
beka80
Drage moje malo sam istraživala na ovu temu. Ovi naši iz fonda insistiraju na tome da fond snosi samo 30% postupka, a u Genesisu insistiraju na tome da je ugovor potpisam na 100%. Meni više ništa nije jasno. Ako neko ima više konkretnih informacija, molim da se javi.

_____________________________

Peta će biti uspešna.

(odgovor članu bebe1)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Genesis Novi Sad
9.5.2012 17:23:02   
Buba@
Ja sam podnijela zahtjev u fond pa cemo vidjeti sta pise u rjesenju, ali ako u genesisu kazu daje 100% nevjerujem da ce nam traziti nesto dodatno da placamo. Meni su rekli samo da se javim kad dobijem rjesenje da zakazem prvi pregled.

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.

(odgovor članu beka80)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Genesis Novi Sad
9.5.2012 22:20:05   
beka80
Draga Bubauser posted image hvala ti na odgovoru. Molim te javi šta piše u rešenju kada ga dobiješ. Možeš li mi reći šta si od papira morala da predaš u fond. Do sada se predavala između ostalog i preporuka od Sanje Sibinčić. Dali si i to morala da imaš?

_____________________________

Peta će biti uspešna.

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Genesis Novi Sad
9.5.2012 23:34:52   
Buba@
Predala sam preporuku od svog ginekologa a ne od S.S. U fondu su mi dali spisak sta sve trebam da predam uz zahtjav, pored ostalog navedeno je medicinska dokumentacija utvrdjenog steriliteta para ili jednog supruznika, nije navedena koja med dokumentacija, ja sam iskopirala sve do sada uradjene nalaze nas oboje.

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.

(odgovor članu beka80)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Genesis Novi Sad
10.5.2012 10:19:59   
beka80
Znači ne mora preporuka od SS. To je dobra vest. Bilo bi glupo da moram da putujem u Banja Luku zbog toga. Ja ću u junu krenuti u prikupljanje potrebne dokumentacije. Volela bih da na ovoj temi pišeš o svojim iskustvima vezano za Genesis. To bi mi puno začilo, a uz put ću da navijam od sveg srca. user posted image


_____________________________

Peta će biti uspešna.

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Genesis Novi Sad
10.5.2012 19:04:58   
Buba@
Vazi beka, cim bude nekih novih informacija javljam:)

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.

(odgovor članu beka80)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Genesis Novi Sad
27.5.2012 11:21:23   
bakterija
Buba@ jeli moguce da nisi jos dobila odgovor od FZO-a?user posted image Molim te javi jer i mene zanima ishod, jer hocu da predam zahtjev za Genesis. Unaprijed ti hvala!

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Genesis Novi Sad
27.5.2012 14:47:01   
Buba@
Nista jos nisam dobila:(

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.

(odgovor članu bakterija)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Genesis Novi Sad
29.5.2012 19:36:39   
lejla1
drage moje ja sam nova pozdrav za sve, ispricacu vam moje iskustvo za fzo. i genesis.ja sam 17.04.2012. u 8 i 30 predala svu medicinsku dokumentaciju u fzo .da bi oni nazvali mog supruga u 10 i 30- i rekli mu da fond placa samo 30% a mi ostalo ako hocemo u genesis.ja sutradan odem u fond da vidim kakav je to cirkus kad pravnica tamo u fzo mi rece da je to tako i ja pristanem na tih 30% DA DOKUMENTI IDU DALJE NA KOMISIJU.danas sam otisla po resenje koje glasi MEDIKO S BANJA LUKA.SA GENESISOM JE RASKINUT UGOVOR TAKO MI OVA RECE U FONDU.TAKO DA SAM POLUDILA NEZNAM STA RADITI .IMAM PRAVO ZALBE U ROKU OD 15 DANA.KOMISIJA JE ZASJEDALA 8.5.2012 A JA SAD DOBILA RESENJE.ZNACI MOJI DOKUMENTI SU BILI KOD NJIH DOK JE UGOVOR JOS VAZIO.nemam nikakvog pravnika u blizini da mi pomogne sta dalje vrijedil se sa njima ganjati ili da idem da sve placam .

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Genesis Novi Sad
29.5.2012 21:30:22   
ms_do
Lejla1, moj ti je savjet da se obratis u Opstinu (administratvnu sluzbu) iz koje dolazis i pitas za pomoc "besplatnog pravnog savjetnika". Ako nema u tvojoj Opstini, sigurno ima raspored kada dolazi (besplatna pravna pomoc je regulisana zakonima RS).Ako nista drugo, mozes i sama srociti zalbu, bitno je da je uputis u roku od 15 dana- to ne mora biti nista "pravnicki potkovano" nego onako kako si i ovdje napisala sta se desavalo (da su vam u Fondu vasem rekli 30%, da ste pristali, da nigdje nema zvanicnih infroamcija od kada do kada je taj ugovor vazio, itd). Mislim da je u vasem interesu da se borite za svoja prava - znam da je tesko, i da se kroz vTO toliko ljudi istrose i da su adminintrativne borbe gorke, ali ako se mi ne borimo, vidis i sama, za nas niko nece. Zelim ti srecu i kako sto vec napisah, ako ti mogu pomoci, mozes mi se javiti i privatnom poruku.

(odgovor članu lejla1)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Genesis Novi Sad
29.5.2012 21:44:48   
bakterija
Lejla1 i ja sam misljenja kao i ms_do. Ako imas nekog advokata da ti to fino napise bilo bi jos bolje ako ne mozes i sama.user posted image Veliki je problem sto svi mi cutimo dok oni rade sta hoce i ne osvrcu se ni na sta. Njima nista nije sveto, a nase vrijeme prolazi i nikad ga necemo moci vratiti. To sto oni rade je cisto izivljavanje nad nama, kao da mi nemamo dovoljno problema u zivotu. user posted image Sve dok se ne pobunimo oni nece nista promjeniti. Kontaktiraj i Genesis i vidi sa njima sta se desava oko ugovora. Samo pozuri sa tom zalbom i samo ostro. A ko ti treba fizicka podrska, skupit cemo se sve sa foruma i pravo u FZO sve sa novinarima.user posted image

(odgovor članu ms_do)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Genesis Novi Sad
29.5.2012 22:56:21   
lejla1
hvala za podrsku vec cu se sutra baciti na pisanje zalbe. dali je jos neko predavaoi za genesis ako jeste javite se da cujemo i vasa iskustva sa fzo.hvala cao

(odgovor članu bakterija)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Genesis Novi Sad
30.5.2012 10:24:35   
bakterija
Jeste,predala je Buba@ ali jos nije dobila odgvoor.

(odgovor članu lejla1)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Genesis Novi Sad
30.5.2012 22:47:50   
Buba@
I ja sam dobila rjesenje za Mediko s

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.

(odgovor članu bakterija)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Genesis Novi Sad
8.6.2012 10:52:51   
bakterija
lejla1 dokle si dosla? Molim te javi nam sta se desava.user posted image

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 20
   bakterija
9.6.2012 0:14:47   
lejla1
nista posebno spremila sam im zalbu 6.6.2012.u fzo mi rece pravnica da se jedna osiguranica vec zalila i dobila odbijenicu, kaze meni vi imate pravo pokusajte al misli da nema nista od tog. javicu se odma kad dobijem odgovor.sutra mi trebaju javit kad idemo u genesis da saprug uradi tesu ( primao meional )pa cemo vidjet kako ce se dalje odvijat situacija i sa nalazom akbogda s bozjom pomoci a i sa fzo .

(odgovor članu bakterija)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: bakterija
10.6.2012 18:13:59   
bakterija
lejla1, ma oni uvijek prepadaju da bi mi odustali od ganjanja ali bez obzira na sve vrijedi pokusati. A za genesis drzimo vam fige da sve bude kako treba. obavjestavaj nas o svemu

(odgovor članu lejla1)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: bakterija
8.2.2013 17:00:07   
bakterija
lejla sta bi sa tebe?

(odgovor članu bakterija)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *