|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Grimase
26.11.2007 17:09:49   
amlatifa
user posted image Dali Vaša djeca rade grimase ja sam gotov poludila sa svojom djevojčicom ona je neumorna i neznam šta više da radim pokušavala sam svaki put da je odviknem od tih glupih navika taman prestane da vrti s nosom onda počene nešto drugo pomoć molim Vasuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Mić RR -- 26.11.2007 18:56:14 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Grimase
27.11.2007 13:17:25   
makana
eh eh
sa grimasama nemam problema
još
ali imam problem sa štipanjem i grizenjem
ugrize me sa onih osma zubića toliko da mi se nekad zaplače
a štipanje ne prestaje
posebno kada doji
ruke ne miruju
jednu mi proturi pa me po rebrima čupka, štipka i škakljivi, a drugom dohvaća vrat pa štipa, za bradu, sve imam male ogrebotine i sitne plave modrice od njenih revnosnih prstića
a kad je počelo to sa grimasama?
mojoj user posted image  je godina a ne znam kad počinje to imitiranje ili privlačenje pažnje grimasama

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Grimase
3.10.2008 23:55:05   
Blue rose RR
Stara tema, ali kod mene aktuelna :)
U posljednjih nekoliko mjeseci , kikica stalno pravi grimase kada želimo da je slikamo. Nakon svake druge slike, moramo izvršiti brisanje prethodne, jer je da Bog dragi sačuva. Isceri se i pokazuje svoje bijele zubiće, a oči skupi kao da hoće da ih zatvori.
Uh, svi naši pokušaji: Maryam Amina hajde se tati lijepo nasmij, se završe njenim cerekanjem i uživanjem u maltretiranju roditelja, koji očajniči hoće samo jednu stvar: da naprave dobru i normalnu fotografiju.

A onda smo odlučili da igramo po njenim pravilima. Da - reći će svi, to je samo faza...i mi smo se složili da je prolazna, za mjesec, dva, tri..a do tada ćemo ipak slikati njene grimase i grimasice...možda uspije  takve napraviti i za desete - petnaest godina...a mi ćemo se i dalje smijati i uživati u njoj.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Grimase
4.10.2008 0:00:59   
Romali
Moj zeko je još malen i ne pravi grimase, barem ne svjesno. Ali zato mama i tata se ubiše od izvijanja lica , samo da ga nasmijemo. Ustvari, tati to bolje ide, odmah mu uzvrati osmijehom.
Ja sam kao dijete uvijek voljela praviti grimase na fotografijama, ne znam imam li ijednu 'normalnu'. Šta onda očekivati od svog djetetauser posted image  

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Grimase
4.10.2008 0:05:25   
mamsi
I moj Kenan pravi raznorazne grimase i meni je to slatko,a često se i ja zezam s njim pa se kreveljimo zajedno i uvijek se tako lijepo ismijemo,meni više smeta što je sad počeo tepati i mrmljati a to nije radio kad je trebao,jako je rano propričao i to odmah fino,a sad nešto izvodi lopov mali,ali proći će i to,pa će doći nešto novo,a za ovim ću žaliti

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Grimase
6.10.2008 23:08:35   
almai
Sto se tice grimasa nemam problema ali zato imam sa ruganjem.
U zadnje vrijeme ima nekih mj.dana moj Adin samo se ruga i to bez razloga,cak i ako mu se noko nepoznat fino obrati on mu uzvrati sa jezikomuser posted image a mene bude stiduser posted image .po kusali smo mu fino objasniti i kazniti ga za to ali on nepopusta.Sad to samo ignorisemo, pa valjda ce i ta faza brzo proci.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Grimase
27.4.2010 17:13:02   
Meri29
Da malo podignem temu i da pitam ima li ko ovaj problem (ako je to problem). Moja malena pravi grimase, znam da je sad u tom periodu kada se pocinje izrazavati i zadovoljstvo i nezadovoljstvo, ali bas da skupi usta ili napravi facu malog majmuncica i sl. Rade li to i vase bebe, trebam li se zabrinuti ili je to sasvim normalan period u razvoju bebe

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Grimase
27.4.2010 17:24:48   
veeseelaa
i moja pravi grimase, imitira likove s tv-a a osobito mene, mm, mamu i daidžu
Meni je to sasvim ok, čemu briga?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Grimase
27.4.2010 17:28:50   
Meri29
pa ni sama ti ne znam objasniti, evo upravo je gledam, nosa je moj brat, uvijek je bila mirna kada se neko igra sa njom, a zadnjih par dana se pocela izvijati kada je u narucju, pravi te smijesne grimase, vjerovatno je to samo imitacija sto kazes, a ja sam samo previse zabrinuta mama, ali lakse mi kada makar pitamuser posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Grimase
27.4.2010 17:45:00   
veeseelaa
ma to su same faze naših bebica, i ova moja ide iz krajnosti u krajnost :-)

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Grimase
27.4.2010 22:20:05   
salmy

IZVORNA PORUKA: Meri29

ali bas da skupi usta ili napravi facu malog majmuncica i sl. Rade li to i vase bebe, trebam li se zabrinuti ili je to sasvim normalan period u razvoju bebe

hahhahahahaah mom bebiju fali samo banana!user posted image user posted image user posted image meni su super te grimase,ja povazdan nosam aparat po kuci!

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Grimase
29.4.2010 10:34:04   
Sonja
ja necu puno pisati vec cu samo postaviti slikuuser posted image user posted image
Adin nema jos godinu dana a stalno pravi grimase majmunske i kad vidi majmuna imitira ga i kad nam se ruga isto takouser posted image

user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Grimase
29.4.2010 10:38:49   
Meri29
Uh Sonja bas ti hvala, lakse mi je kada neko kaze da i druga djeca rade takve stvari, a desava li se tebi da se beba pocne onako iznenada da izvrce u rukama i da pravi facu kao da joj se nesto gadi,onda pocne kenjkati, a prije toga se najnormalnije igralauser posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Grimase
29.4.2010 10:47:36   
Sonja
pa ne znam bas na sta mislis....uglavnom Adin ima nekih svojih fora da se i ja iznenadim nekaduser posted image
a za grimase ne brini to svi radeuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Grimase
29.4.2010 12:24:08   
Meri29
ne znam bolje objasniti, hajde valjda je to neka faza u odrastanju user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *