|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Halteri
7.11.2008 20:08:35   
andji
Baš se pitam kako ste reagovale kad ste vidjele naziv teme,mogu mislituser posted image user posted image user posted image user posted image garant ova nije normalna.Što?Danas sam ih prvi put obukla i kunem se da se u životu nisam nikad bolje osjećala...jesteli ih vi dosad ikad nosile,šta mislite o njima,koje ste nosile,kako ste došle na tu ideju...ja sam imala danas neki poseban razlog što sam ih odlučila kupiti.Kanim se već neko vrijeme ali taj razlog je doprineo da danas baš h kuoim.Mogu misliti mm kad vidi i pipneuser posted image user posted image user posted image .Jest da su me prodavačice,pogotovo one starije čudno gledale,u fazonu vidi ove mame.a ja bila sa sergejom...ja sam se super osjećala dok sam kupovala i uparivala sa korzetom i samostojećim čarapama,a tek kad sam obukla kući.Ma nekako moćno,nadmeno,sexy i naravno sigurno.Ko nije probao trk u šoping,zaista se nećete pokajat,osjećaj je super.I htjela sam to podijeliti sa vama

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Halteri
7.11.2008 20:13:04   
Romali
andji, dušo, kako si ovo opisala jeza me je uhvatilauser posted image user posted image
Nemam haltere, niti ih imam u planu, ali sad kako si ovo opisala dođe mi da odletim u prodavnicuuser posted image user posted image
Nego, stavi nam sliku odmah!


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Halteri
7.11.2008 20:14:19   
mamy Sabina
To bi tek spektakl bio,da se ja ubacim u samostojeće čarape,haltere i korzet!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Halteri
7.11.2008 20:14:34   
RAJA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Halteri
7.11.2008 20:15:40   
Romali
IZVORNA PORUKA: mamy2

To bi tek spektakl bio,da se ja ubacim u samostojeće čarape,haltere i korzet!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A najava ti bude onaj dedo iz Nadrealista što sjedi u kontejneru punom smeća i kaže- A sada spektakl! J... spektakluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Halteri
7.11.2008 20:17:34   
mamy Sabina
Na njega sam i mislila!user posted image user posted image user posted image
Ide on ono,,A sada spetakl"
A zatim se pojavim   ja u svoj toj skalameriji!user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Halteri
7.11.2008 20:20:08   
treselle
Nisam nikad probala, a odavno imam zelju. Nikako da se nakanim.
To je sigurno pravi spektakl user posted image  user posted image  user posted image
Samo bi crnjak bio da mi se muz pocne smijati jer imam koje kilo viska user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Mein Sonnenschein

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Halteri
7.11.2008 20:28:23   
andji
znala sam da ćete doletit na temu odmah,jel da da je dobra tema...slikat ću haltere,i korzet i samostojeće čarape i tange,to je set,slikat ću pa vam postavim ali narabno ne na meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,al sutra pustite me da mužeka iznenadim večeras.A to o kilama,ma samo kupite kile vam neće pasti na pamet,super izgleda,nekako stegne guzu napravi je baš prćastom ma extra,trk sutra u šoping prvo obradujte sebe a bogami mogu mislit koliko muževeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu treselle)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Halteri
7.11.2008 20:30:04   
Romali
Majke mi , ti mene naložila da kupimuser posted image user posted image user posted image
Rekla je meni mama da će mene neko pokvariti na RRuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Halteri
7.11.2008 20:31:17   
andji
mamy de ti se ubaci u to promjenit ćeš mišljenje odmah,jedva ćeš čekati da ti dragi dodje imat ćeš samo jednu željuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,kao i sama sada dok ga čekam,a tresele ma kad te vidi dragi neće imati kad razmišljat o kilama,ma meni je to predobro da sam znala kupila bi prije

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Halteri
7.11.2008 20:33:09   
andji
romali idi tamo na sajtovw o tome,ukucaš halteri i vidjet ćeš nema kakvih nema,ja sam se odlučil za crnu boju,ona mi je nekako naj sexy,pa moramo i mi žene biti ponekad zloće male

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Halteri
7.11.2008 20:34:18   
Romali
Ma ne brini, u međuvremenu sam ukucala i pregledalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Halteri
7.11.2008 20:42:37   
almai
eto meni to jos nikad nije naumpalo da sebi kupim tako nesto,a sada Bogami razmisljama o tome....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Halteri
7.11.2008 21:03:02   
stella
Nisam jos nikad probala,sto ne znaci da necuuser posted image


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Halteri
7.11.2008 21:31:50   
tea lana
koliko se cijene krecu tako u konpletu da znam pa mozda da se i ja pocastim 

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Halteri
7.11.2008 21:51:27   
akica b
IZVORNA PORUKA: mamy2

To bi tek spektakl bio,da se ja ubacim u samostojeće čarape,haltere i korzet!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



e mamy bas sam se ismijalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i samnom je ista situacijauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Halteri
7.11.2008 22:20:20   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: mamy2

To bi tek spektakl bio,da se ja ubacim u samostojeće čarape,haltere i korzet!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A najava ti bude onaj dedo iz Nadrealista što sjedi u kontejneru punom smeća i kaže- A sada spektakl! J... spektakluser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ili ovo...

user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Halteri
7.11.2008 22:31:10   
camm
halteriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   joj dje me nadje zenooo

imam raznih boja moj ih muz voli a nosim stalno samostojece carape

ali kad je sex u pitanju ne moze bez haltera i samostojecih carapa


odoh ja malo sa teme al tako jeeeeeee....sexyyyyyyyy volim sexyyy stvari korzete
i te djidje jos crvena bojaaaaa uuuuuu..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Halteri
8.11.2008 7:04:43   
nikka
Bravo andji,halteri su super stvar,zavodiš muža maksimalno,a osjećaš se i sama kao moćna žena.
Ima nešto u njima,neka čarolija,to znaju i žene koje ih nose i muškarci koji ih dodiruju,neskidaju naravno.
Cure nemojte bježati od toga,kada se obuku halteri svi su zadovoljni i nitko nerazmišlja o kilogramima.

Crni,bijeli,ljubičati...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Halteri
8.11.2008 7:23:54   
mamyca
user posted image user posted image user posted image user posted image Andji bravo za temu,moram i ja nesto prokomentarisati.....da,imam haltere i korzete,nekoliko,ali crni su mi naj,naj.I jos da kazem da je to drama,evo ja iako imam malo viska(ono malouser posted image user posted image ) u tome opet izgledam zgodnouser posted image user posted image ,jer te bas zategne.Moja preporuka,odmah nabavite jedan.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Halteri
8.11.2008 8:26:12   
Amelaa RR
Tema za 10....kupila sam samostojece carape jos davno...al haltere nisam...sto znaci da danas idem kod prijateljice sto drzi Lisca butik da kupim ...hehehe pa postavim slike...

http://sweet-fashion.com/hr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=5&Itemid=2&vmcchk=1&Itemid=2


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 8.11.2008 8:31:36 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Halteri
8.11.2008 11:52:07   
camm
ja kako je ovo sexy meni oči da stanu
a ne muškarcimauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Halteri
8.11.2008 12:00:00   
ElmaB
Ovo mi je extra!!!!user posted image user posted image

user posted image




_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Halteri
8.11.2008 12:07:11   
laracroft
user posted image Hmmmm da ne opusemo butike danas...Rekle bi prodavacice da vlada neka sex pomama hahah

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Halteri
8.11.2008 12:57:10   
treselle
ja ih definitivno kupujem za koji dan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mein Sonnenschein

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *