|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Homeopatija i neplodnost
4.12.2007 15:09:47   
vaga
Drage moje, nekada sam na tv gledala jednu emisiju o homeopatiji i čula sam da imau uspjeha u liječenju nepolodnosti, pa vas moli da ako neka od vas zna nešto više o tome napiše. user posted image  



9 godina braka, 2 inseminacije, HSG, laparoskopija i histeroskopija- nalazi uredni, mm operacija varikokele-nakon Padutina nalaz uredan, ali nikako da upali...... 

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.2.2011 14:35:08 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
4.12.2007 17:55:58   
Okarica
Ima nešto u toj homeopatiji. Moj muž je nedavno bio na tretmanu kod naše poznanice. Ako te interesuje nešto više o tome mogu ti dati broj telefona te
žene. Tretman je poprilično skup (zbog aparature), a moraš piti kojekakve mikrometarske tabletice i kapi. Ne znam šta da ti kažem. Valjda pomaže. Pozdravuser posted image

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
4.12.2007 18:05:06   
delfin
I ja sam bila par puta, ali zbog štitne žlijezde, a pream njoj je moja štitna bila u redu, iako hormoni nisu. Ali pomoglo mi je da povrtaim samopouzdanje, da ublažim neki nemir koji me znao zdrmati. Koliko ja znam 1. put se plaća 50KM, aonda svakai sledeći put 25 KM Usve što dobiješ, tabletice , kapi je uključeno u tu cijenu). Bar je tako bilo dok sam ja išla. I kanim se da opet odem, ali nisam bila dugo pa se bojim da će mi opet naplatiti ispočetkauser posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
4.12.2007 18:09:49   
Okarica
Ti si dobro prošla. Moj muž platio jednu seansu 150KM i to "ko njemu". Inače je 250KM. Sjedio na seansi skoro tri debela sata. Dobio je ispis energetskih zona na tijelu i proporučenu dijetu. Navodno je taj aparat strašno skup. Čak je držao noge pola sada u vodi a između nogu mu se nalazio neki metalni valjak, navodno da se oslobodi otrova. Ne znam šta bih ti rekla, nekad mi to sve izgleda nebulozno. On kaže da se bolje osjeća. Možda je to samo autosugestija. Pozdravuser posted image

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
4.12.2007 18:21:10   
delfin
Ja sam išla po preporuci kolegice sposla kojoj je puno pomogla. Žena se zove Nada i provjerila sam da je u udruženju homeopata. ona energiju mjeri viskom i pita te kojekakva pitanja. Ali čula sam da dosta ponatih ličnosti ide kod nje. Neobična ženauser posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
5.12.2007 8:26:34   
ismihana
Već sam vam pisala da smo MM i ja ljetos išli kod dr. sadiković-Šlaković Ajše. Ona je inače internista, ali se bavi i travama i malo homeopatijom. Pregleda nekim aparatićem, prste na rukama i nogama, i na osnovu toga daje dijagnozu. Moram reći, TAČNU! Liječenje je kombinacija čajeva i bobica (to je dio homeopatije), a nije skupo uopšte. Pregled ne naplaćuje, samo čajeve i bobice, po 20KM. MM i ja smo išli tri mjeseca, sve ukupno nas je koštalo nekih 200KM, a mislim da jeste imalo rezultata. Meni je rekla da mi jemalo slabiji lijevi jajovod i pila sam teraoiju, a nakon toga radila HSG i imala potpuno prohodne jajovode! Sve se žalite na HSG (kako je težak pregled) a ja to nisam ni osjetila. MM je imao kamen u bubregu, a nakon terapije ima samo pijesak... Na žalost, odosmo na godišnji i napravismo pauzu, a nakon toga nikako da se nakanimo da opet odemo, pogotovo MM da nastavi terapiju za bubrege, jer je meni rekla da su mi sad svi nalazi OK. 

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
5.12.2007 11:37:30   
delfin
Ismihana, a gdje se nalazi ta dr. Sadiković i možeš li mi dati njen broj telefona? i meni je lijevi jajnik lijenji

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
5.12.2007 11:46:16   
Okarica
Moja mama ide kod dr. Sadikovic vec nekoliko mjeseci. Pije neke cajeve i tabletice. Ona nije skupa. Mislim da mami naplacuje 60 KM za te cajeve i tabletice.  Potvrdila joj je dijagnozu koju je vec imala. Mama je za sada zadovoljna.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
5.12.2007 11:51:18   
Okarica
Zaboravila sam ti napisati adresu:

Ordinacija Sadiković
Rizaha Štetića br. 5
Tel: 033-208-775

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
5.12.2007 13:12:36   
ismihana
radno vrijeme je (bar je bilo kad smo mi išli) utorak-srijeda-četvrtak, od 10h do 14h. tim danima i u tim terminima treba i zvati i rezervisati termin. pa kad ti zakaže termin, onda će ti dati i upute kako da se pripremiš - oprati ruke i noge sapunom, ne mazati kremom, ne piti kafu i crni čaj, ne piti nikakve tablete...

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
5.12.2007 15:54:15   
vaga
user posted image Hej cure, pozdrav, hvala vam na brzim odgovorima, mislila sam i ja pokušati, bar da se malo psihički rasteretim. Užasno sam opterećena psihički i vjerujete mi kako sam se prijavila na ovaj forum, još više razmišljam, ne znam šta mi je. Ponekad se pitam da li bih možda trebala uzimati nešto za smirenje jer uvijek mi je nekako u glavi napeto ne mogu da se opustim. Vjerujte mi, da sada već počinjem da mislim da je kod nas sve više prisutan taj problem, jer su sada nalazi ok a bebe nema. Možda fakat treba poravniti, ali kako????
Kada sam radila postkoitalni test dr. mi je rekao da je nalaz uredn, pokazao mi pod mikroskopom kao spermići plivaju, i reko mi da ima "dobrog domaćina i dobrog gosta". Pa šta im je onda što se ne sjedine više user posted image

Šta da radim?????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
5.12.2007 15:58:56   
vaga
Ismihana ja sam radila rengenski HCG prije 5 godina i taj boli užasno, što neka cura reče doktoru "skloni mi se s očiju" , i ja sam nešto slično rekla doktoru, zapravo sam ga zamalo odalamila. Uf kad se sjetimuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
5.12.2007 16:03:34   
makana
znaš kako se kaže
najteži je razgovor sa samim sobom
zvuči glupavo kada se kaže ali to je toliko istinito da ne bi opstajalo toliko dugo da nije - kad čovjek sredi sve u svojoj glavi sve može
želim ti puno sreće

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
5.12.2007 18:39:48   
AMYY
Hej vago nemoj user posted image i nas ces ostale rastuzit!Bice to dobro i onda ce mo se sve skupa veselit.SRETNO NAM SVIMAuser posted image   PUUUUUSSSSSSSAAAAAAAA


(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
6.12.2007 7:44:25   
Amelaa RR
Ma vago nemoj se ti nama sikirat bit ce samo polako mada i ja cekma 3godine....al stas

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
6.12.2007 10:43:36   
delfin
I ja sam počela razmišljati da uzimama nešto za opuštanej, npr.persen, jer sam stalno napeta, sva sam nekako ukočena, i nisam opuštena. Svi kažu opusti se i biće to, kad se najmanje nadaš, ali šta ću kad se ja vaki put nadamuser posted image . tu si nemogu pomoći, homeopatkinja mi je rekla da sam hipersenzibilna, i da čak upijam i tuđe raspoloženje. Mislim da bi mi jedino pomoglo mjesec odmora na nekom egzotičnom mjestu user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
6.12.2007 11:31:43   
Makica29
I ja sam na mnogo tema procitala da su cure rekle da se user posted image  desila onda kad na nju nisu mislile, pa evo ako koja ima neki "recept" kako ne misliti na to nek nam javi.
Ja sam pokusala sve zivo da ne mislim od toga da sam se zatrpala obavezama, nisam racunala plodne dane, mjerila BT, razmisljala kad trebam dobiti M, a opet, stalno mi je to u glavi i razmisljam zasto se to vec nije desilo? user posted image

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 12:03:20   
vaga
user posted image  Draga Makice ja sam ovog mjeseca odlučila da probam isprobati jedan recept za ono što nam uvijek kažu "ne misli na to samo se opusti se, bla, bla, bla" , a taj recept je flaša solidnog crnog vina i pred i u vrijeme ovulacije ------ pa šta bude.... user posted image

(odgovor članu Makica29)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 12:12:40   
Okarica
Interesantno!
Ja volim crno vino i s vremena na vrijeme popijem čašu pred spavanje. Što se tiče opuštenosti, uvijek sam opuštena u tim stvarima. Moj je problem što se previše opteretim u očekivanju user posted image . Mnogo je faktora koji se moraju poklopiti, a do tada, mi trebamo da živimo opušteno, a to je teško. Razumijem te vago, ali pokušaj da ne razmišljaš puno o tome. Puno te pozdravljamuser posted image

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:03:03   
aldi
Što se tiče opuštenosti, uvijek sam opuštena u tim stvarima. Moj je problem što se previše opteretim u očekivanju user posted image

Sa ovim se 100% slažem!!!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:19:18   
Makica29
user posted image  Vago dobar ti taj "recept"

Okarica i Aldi i ja sam mirna prvi dio ciklusa, ali ovaj drugi kad otprilike treba doci M stalno na to mislim koliko god se trudila suprotno

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:26:27   
aldi
Evo npr. ja sma sebi obrcala da necu da razmisljam o tome, da necu cak ni da gledam plodne dane, ali ne mogu. Vec sam počela pratiti i sluz da bi bili tacniji. Ali zaista ja tada ne razmisljam o tome, opustena sam i OK je, ali cim prodju plodni dani ja samo nesto osluskujem. Evo ovaj sam mjesec imala sve simptome. Grudi me bolile strasno, umor, a i cesce idenje u WC kad ono nista. Pa cak sebi kazem necu se kaciti nio na forum, mozda me i to opterecuje, ali ne mogu. Nekako sam se sprijateljila s vama i moram pogledati sta ima novo. 

(odgovor članu Makica29)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:27:01   
vaga
Cure mene ne opterecuje to iscekivanje jer sam ja prestala da iscekujem i gotovo budem sigurna da cu dobiti svejedno, ne zna sta mi je, ne mogu se osloboditi tog osjećaja. Sta da radim, Jesam li pukla??? user posted image  

(odgovor članu Makica29)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:28:22   
vaga
Je li to posljedica ovih devet godina iscekivanja?user posted image

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 24
   Homeopatija i neplodnost
10.12.2007 13:32:01   
aldi
ma nisi pukla. daleko od toga. Ja mislim da je to prirodan osjecaj, jer covjek se trudi i sve pokusava, a kad nema rezultata zaista je sjeb... Ja pokisavam 6-7 mjeseci i vec sam hajmo reci malo sludjenja. Ne mogu ni da zamislim kako je tebi i curama koje dugo vremena pokusavaju. Vjeruj da i ja sada sebi ponekad utuvim u glavu da mozda necu nikako imati djece user posted image user posted image user posted image
Ne znam zasto ali je tako. Pokusavam ne mislitio tome i i dalje se nastaviti truditi. Znas kad covjek navikne da sve sto odluci da uradi i uradi jer je odgovoran a i potrudi se, ovakva situacija jakkko tesko pada.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.2.2011 14:35:34 >

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *