|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hronicne bolesti kod kucnih ljubimaca
8.5.2013 17:20:33   
Leva
Moja Lea je sada stara 11 godina i od novembra prosle godine zvanicno ima cir na zelucu. Dok smo dosli do prave dijagnoze bilo je strasno jer je povracala cistu krv. Nakon sedam dana intenzivne njege na internoj klinici Veterinarskog fakulteta Lea se u potpunosti oporavila. Njeno stanje je totalno stabilno ali dozivotno mora piti Controloc od 40 mg 2X1, mora jesti hranu iskljucivo prilagodjenu psima koji imaju probavne smetnje sto je kod nas dosta komplikovano... Takva hrana se u BiH u pravilu prodaje samo u pakovanjima od 2-3 kg koja kostaju po 40 i vise KM a pakovanja od 12 kg kojih vani ima su kod nas nedostupna. Probala sam i sa kuhanom hranom prilagodjenom osobama sa ulkusima i gastritisom ali je i to povracala. U zadnje vrijeme je pocela vuci zadnje nogice pa smo ustanovili da je starost neumoljivo napada i da je laganini hvata i displazija kukova i da ce vjerovatno uskoro i na dodatnu terapiju. I tako narode, imamo jako veselog matorog psa koji voli djecu i zivi sa dvije hronicne bolesti. Ukoliko imate iskustava sa slicnim problemima rado bih cula i vasa iskustva.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hronicne bolesti kod kucnih ljubimaca
8.5.2013 22:52:39   
lady_bubamara
leva baš mi je žao tvog ćuke, ja jako volim životinje, a pse i mace pogotovo..... stvarno mi je žao zbog nje a i zbog tebe jer znam da je teško gledati je kako se pati user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hronicne bolesti kod kucnih ljubimaca
9.5.2013 9:55:44   
Skvo RR
Nas pekinezer je imao problema sa probavom, dvije godine je papao royal canin intestinale, jedno vrijeme smo kupovali u zagrebu, onda smo nasli ovde ko ih "dila"user posted image ..uglavnom, sve mi je jasno.user posted image   Nas pekinezer je bi mazen i pazen...17 godina, jos mi nedostajeuser posted image , uzivajte u zajednickom vremenu.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 9.5.2013 9:56:05 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hronicne bolesti kod kucnih ljubimaca
24.5.2013 14:32:48   
Leva
Prijavljujem i tablete Rimadyl za bolne kukove. Pije ih 15 dana pa onda imamo tri mjeseca pauze user posted image Ona se vec puno bolje osjecala nakon jedne do dvije tablete. Raspolozenje i nivo energije je isti, svi se iznenade pa cak i veterinari kada saznaju koliko joj je godina user posted image
Imati psa koji ima hronicnu ili vise hronicnih bolesti znaci samo da ne smijete preskociti i zaboraviti terapiju. Sve ostalo je manje vise isto, ljubimac i dalje ima dosta dobar kvalitet zivota iako bas i nije u cvijetu mladosti user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *