|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ima li još koja....
8.9.2007 21:20:49   
STUHA
Čao cure,

zanima me imali među vama još koja, što bi željela zatrudnjeti a zna da če vjerovatno to malo potrajati ili več traje malo duže vremena.

Naime,ja se nadam ponovnoj trudnoči, (bila trudna več 3 puta ali tek 3 put uspješno) ma da znam da me opet čeka malo duži put ali ipak ja neču da gubim nadu!!! Hoču da mislim pozitivno !!!

Javite se, da znam da nisam jedina!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ima li još koja....
27.9.2007 15:34:29   
budućamama
ja se trudim već drugi mjesec kako bih po prvi put postala mama. Jedva čekam da osjetim to malo biće. Malo sam nervozna, zapravo malo više, ali sam puna optimizma jer znam da je samo 25% šanse mjesečno da se zalomi trudnoća. Pa ipak se nadam da ću biti jedna od onih sretnica kojima se to brzo desi, što želim i tebi.
Sretno nam objema

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ima li još koja....
28.9.2007 15:49:37   
ismihana
drage moje,
ne zelim vas demoralisati, ali evo ja (odnosno mi) se nadamo vec 18 mjeseci ali jos nista user posted image  svi su nalazi dobri kod oboje, ali beba nece da se desi... mislimo iduci mjesec ici na prvu od metoda potpomognute oplodnje, tzv. inseminaciju. nadamo su uspjehu

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ima li još koja....
3.10.2007 12:01:05   
Makica29
Cao cure, evo da vam se i ja pridruzim.
Ja sam sve po "skolski" obavila .. planirala, isla kod gin. na sistematski prije toga .. sve bilo ok .. a evo vec 4 mjeseca nista se ne desava i sad vec polako pocinjem paniciti iako znam sve ono da je sansa u jednom ciklusu 20% ali ne da mi mira neki crvic u glavi user posted image

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ima li još koja....
3.10.2007 22:33:21   
STUHA
drage moje, želim samo da vam kažem da možda pokoji mjesec čekanja nije ništa s onima koji ćekaju da jim se usreči user posted image

ne smijete samo gubiti nadu, meni se je nakon par godina pokušaja i nesretnih slučajeva ipak naklonila sreća pa imam jedno malo špure user posted image  a znam da če me opet pratiti dug put do tog da dobijemo još jednu malu bebicu ali ipak ja ne gubim nadu  i aBd dobičemo je!

neznam zaašto ste sve tako sigurne da postoji samo 20-25% mogućnosti za trudnoču??? zbog čega takvo mišljenje!?

_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu Makica29)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ima li još koja....
4.10.2007 8:00:09   
budućamama
Draga Stuha,
to je zato što se u svoj literaturi navodi da su šanse za začeće u jednom ciklusu samo 20-25%. Eto, i ja se nadam da ću potrefiti ovaj mjesec baš tih 20-25%.

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ima li još koja....
4.10.2007 11:44:46   
Okarica
Drage žene i djevojke,
danas mi se dogodilo nešto čudno. Užasno sam zabrinuta. Već drugi mjesec pokušavam ostati trudna. Zadnju menstruaciju sam imala 15.09, što znači da trebam dobiti za nekih desetak dana. Danas sam primjetila neko krvarenje koje ne bi trebalo da bude menstruacije jer nije ni blizu obilno kao kad dobijem m. Da li je neka od Vas imala sličnih iskustava? Znate li šta bi to moglo biti? 
Zabrinuta!!!!!!!!!!! 

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ima li još koja....
4.10.2007 11:47:57   
Blue rose RR
Mala moja fataj se doktora, i ne paniči.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ima li još koja....
4.10.2007 12:50:28   
Okarica
Hvala na savjetu. Dr. kaže da bi to mogao biti znak pričvršćavanja oplođenog jajašca za zid materice. Savjetuje mi da dođem za petnaestak dana. Krvarenje je vrlo blago i već se povuklo, pa se nadam da je to upravo ono što očekujem. Pozdrav svima. Javit ću se sa novostima, nadam se dobrim.

< Poruku je uredio Okarica -- 4.10.2007 12:57:46 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ima li još koja....
4.10.2007 13:05:53   
Blue rose RR
Veliki cmok za tebe, i savjet samo se čuvaj, nema stresa, briga, daj sebi puno sna, oblači debele čarape i majice...i puno sreće.user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ima li još koja....
4.10.2007 13:08:57   
Okarica
Hvala punooooo

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ima li još koja....
6.10.2007 23:00:58   
STUHA
Okarica imali štagod  novo- javi  da znamo!!

Nadam s e da če bit sve ok!


_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ima li još koja....
7.10.2007 12:41:56   
Okarica
Drage moje,
izlgeda da je to ipak menstruacija. Nakon što je prestalo naredni dan je opet krenulo i izgleda kao menstruacija samo u puno blažoj formi nego inače. Ovaj put me stomak nije bolio što je za mene pravo iznenađenje, inače ne mogu proći bez tableta. Kad prođe idem obavezno ginekologu da vidim šta je pa ću vam se javiti. Pozdrav!

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ima li još koja....
13.10.2007 23:23:48   
Kalina
Eto tolko samo za motivaciju da vam nakratko ispricam nasu pricu, 4 godine nije nam se dalo, odemo na prvi IVF, ostanem trudna, rizicna trudnoca, rodila u 32t prelijepu curicu koja sad ima 15m. I znam, da ce se i vama svima koje se trudite to dogoditi. Samo glavu gore i napred! Puno srece!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ima li još koja....
19.10.2007 10:12:19   
Anoniman
ja sam jedva rodila svoje prvo dijete jer su mi bubrezi otkazali,dobila eklampsiju,pala i komu.za drugu trudnocu mi doktori kazu da ni ne pokusavam.tako bih zeljela jos jedno malo bice ali me toliko strah i pokusati jer bi posljedice za mene bile..grr,a na kraju krajeva nisam ni sigurna da uopce mogu vise zatrudnjeti,tuzna sam zbog togauser posted image

(odgovor članu Kalina)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ima li još koja....
28.10.2007 22:08:20   
zeljka2306
Pozdrav svima
takodjer i ja evo sa svojim mm pokusavam.Sada vec 4 mjeseca,svjesna sam da je to sve velika borba,ali istrajna za nesto sto se desava samo jednom u mjesecu.Pa nije ni cudo sto ne moze uspjeti bas od prve.Normalno je to...polako kazu samo smireno,opusteno puno puno ljubavi i strpljenja i sve dodje samo.Pa neko cekaa godinu,neko samo par mjeseci a neko cijelu deceniju-IMA IH I TAKVIH.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ima li još koja....
29.10.2007 10:11:35   
mirjana
Zelim vam svima puno srece i nikad ne odustajte.
Kad sam prije tacno godinu dana bili na redovnom gin.pregledu doktor mi je rekao da cu se vjerovatno nacekati, jer mi je lijevi jajovod zacepljen, i da cu morati "ganjati" kada je desni izbacuje jajnu celiju, a to nije svaki drugi mjesec, sto umanjuje mogucnost zaceca.
Otisla sam sa tada sa momkom, danasnjim muzem, u Italiju, da radimo.Dobli stan, prvi put bili totalno slobodni, sex kad pozelis, nema roditelja, neganjas vikend itd., sve gotiva i nista, 4 mjeseca. Dali otkaz u februaru, vratili se kuci, nekako rahat, jer kod kuce je najljepse, bez obzira na metropolu (Milano), basnoslovne plate i sl. I prvi vikend, njegovi na vikendici, ja ostala spavat kod njega i desilo se. Nakon 14 dana sve mi je bilo jasno, nisam morala ni cekat ono sto kazu da budemo sigurni, uzeli test, on pozitivan. Sad smo u finalu, jos 2 sedmice do termina, u svom stanu. Bezgranicna sreca o kojoj nisam ni sanjala, pogotovo ne onaj dan kad sam sjeb... dosla kuci sa pregleda i bila ubijedjena da cemo se dobro napatiti.
Na svom primjeru sam vidjela da se treba opustiti i uzivati, i da se to desi ono kad se najmanje nadas, kad ne planiras i kad se sve fino poslozi. Mi smo se totalno opustili, bili tih dana bez apsolutno ikakvih razmisljanja i briga i desilo se. Zato samo bez sekiracije i zurbe
SRETNO

(odgovor članu zeljka2306)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ima li još koja....
15.11.2007 2:38:46   
Ina
IZVORNA PORUKA: Okarica

Drage žene i djevojke,
danas mi se dogodilo nešto čudno. Užasno sam zabrinuta. Već drugi mjesec pokušavam ostati trudna. Zadnju menstruaciju sam imala 15.09, što znači da trebam dobiti za nekih desetak dana. Danas sam primjetila neko krvarenje koje ne bi trebalo da bude menstruacije jer nije ni blizu obilno kao kad dobijem m. Da li je neka od Vas imala sličnih iskustava? Znate li šta bi to moglo biti? 
Zabrinuta!!!!!!!!!!! 


user posted image Evo da odgovorim na ovo pitanje pa ako neko bude trebao odgvor u buduce! To je krvarenje ko je se zove "Nid krvarenje" a moze da nastane kada oplodjeno jajasce stigne u matericu i prilikom gnezdjenja moze doci do lakseg krvarenja (to je individuelno)Neke zene mogu da imaj <Nid krvarenje neke ne!!!!To nije nista opasno i obicno je jedan od znakova trudnoce! Srecno svima user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *