|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Imaju li / Koriste li vasa djeca tablet?
28.3.2015 15:08:19   
Alma_27
Sin je od djeda i majke dobio tablet i sad ja ne znam sta cu s njim. Prvo, ja sam operisana od tih stvari. Ni TV skoro nikako ne gledam pravo da vam kazem. Drugo, bojim se da nije mali za to (5g) a oni presretni sto se malo razumije u kompjutere pa hoce da nauci jos vise i kupovat ce mu neki magazin o kompjzterima za djecu i tako... Hajde, rekoh, da im ne kvarim ushicenost.

On inace dobije 15-30 min dnevno igrica na laptopu ili telefonu pa ce umjesto toga sada dobijati da se malo igra na tabletu.


Sad, kad vec ima ovo cudo od tableta, razmisljam da ga pametno iskoristi. Znate li vi neke edukativne i korisne igre i aplikacije za malu djecu?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Imaju li / Koriste li vasa djeca tablet?
28.3.2015 17:19:18   
R&T@
http://www.ringeraja.ba/forum/zabava-za-djecu-ali-i-za-nas/m_74583/mpage_1/tm.htm#2498085

Imas na ovoj temi, ne znam koliko su aktivni jos ti linkovi...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Imaju li / Koriste li vasa djeca tablet?
30.3.2015 11:42:35   
karantena35
Koristili su ga, više ne jer smo prodali (nema smisla imat kompjuter, laptop i još uz to i tablet, nismo Njemci :D ).

I koristili su ga nekad za igranje za što je bilo ograničeno dnevno pola sata. A često smo s njima znali rješavat neke kvizove, pogađanje loga i slično, da djete malo i razmišlja, uči i razvija se.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Imaju li / Koriste li vasa djeca tablet?
31.3.2015 8:45:58   
veeseelaa
kod mene Ajša skuplja novac za tablet
ima kasicu , više od pola punu, pa kad je napuni izrezaćemo i izbrojati, nadamo se da ima nekih 200 - 250 KM za isti
ako ne, ništa dok ne skupi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu karantena35)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Imaju li / Koriste li vasa djeca tablet?
31.3.2015 9:00:29   
ninuska
Ima i koristi. Maloj je 3,5 godine. U zadnje vrijeme malo manje, a prije je bila borba za tablet

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Imaju li / Koriste li vasa djeca tablet?
31.3.2015 15:54:08   
aazra
Tablet koji koristimpovremeno "posudim" dječaku, sa šest i po godina manje se bojim da će ga uništiti user posted image

Imaju neke odlične aplikacije, od edukativnih su mi najbolje: Solar system 3d, za zabavu igrice lego i Talking Tom Cat, ova druga je više za manju djecu.

Živimo u svijetu tehnologije, ne vidim razloga zašto djeci to uskraćivati, kao što rekoh neke aplikacije su i edukativne i zabavne, treba samo znati pronaći prave...sve skidam s android besplatnih aplikacija user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Imaju li / Koriste li vasa djeca tablet?
1.4.2015 9:57:06   
salmy
mi ne koristimo tablete pametene telefone..klasika smo jos uvijek
djecak koristi zajednicki komp...i kraj price..nemamo namjeru kupovati nista drugo...i ovo je pevise

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Imaju li / Koriste li vasa djeca tablet?
1.4.2015 16:33:18   
Alma_27
Hvala za odgovore :)

Skinula sam onu macu sto prica ali sam je vise ja hranila nego on. Zao mi sto mjauce s onog tableta pa je nahranim ko da je ziva user posted image
Sad je deinstalirana.

3D suncev sistem je pun pogodak!


Ja sam jos nasla neku edukativnu igricu ABC.

Neka i oni idu u korak s modernim vremenima. Samo s mjerom :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Imaju li / Koriste li vasa djeca tablet?
3.4.2015 21:36:11   
mama2009
moja D je dobila za drugi rodjendan ipad, koristi ga za gledanje crtica, igrice manje, al jako cesto po cijeli dan ga ne pogleda...
nisam protiv tehnologije..

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Imaju li / Koriste li vasa djeca tablet?
3.4.2015 21:43:11   
aazra

IZVORNA PORUKA: Alma_27

Hvala za odgovore :)

Skinula sam onu macu sto prica ali sam je vise ja hranila nego on. Zao mi sto mjauce s onog tableta pa je nahranim ko da je ziva user posted image
Sad je deinstalirana.

3D suncev sistem je pun pogodak!


Ja sam jos nasla neku edukativnu igricu ABC.

Neka i oni idu u korak s modernim vremenima. Samo s mjerom :)



Ja je i dalje hranim i jos pomazim za laku noc user posted image

Ono protiv cega jesam i nadam se da ce sto kasnije doci u opticaj su drustvene mreze, facebook i svrljanje bez nadzora po youtubeu...ostalo moze, mom djetetu inace sve brzo dosadi, pola sata je maksimum koliko moze i sjediti s tim tabletom...vec je naucio nazive svih planeta zahvaljujuci onoj aplikaciji user posted image


(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Imaju li / Koriste li vasa djeca tablet?
3.4.2015 22:20:57   
salmy
http://www.akos.ba/nauka/koliko-su-zaista-opasni-telefoni-bezicni-internet-ali-i-svi-elektricni-i-elektronski-uredaji

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *