|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu bra...
1.11.2007 21:23:42   
Monia
user posted image Blizi mi se godisnjica,i zelim iznenaditi muza.Kakva iskustva imate i sta mi predlazete? Zelim da bude intimno i ne zaboravno.Javite se..user posted image

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.4.2010 11:29:11 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Iznenadenje..
1.11.2007 21:27:56   
Suncica*
Ja bi ti jako rado pomogla, ali ne znam kakav je tip tvoj muz..sta voli i sta ne?
Napisi, pa cu ti smisliti nesto..Poznata sam po tomeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Iznenadenje..
1.11.2007 21:59:45   
Monia
user posted image Pa..on ti je kombinacija klasike i modernog.oli romantiku ali i  erotiku.Voli izazove,iznenadenja,eksperimente.Mozda da ti kazem da je on meni priustio i latice po stepenistu, i sampanjce, i gudace na ulici-valcer....user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Iznenadenje..
1.11.2007 22:20:25   
Suncica*
E onda je najbolje da pustis da on tebe ponovo iznenadi..Tako je se ja napravim blesava i dozivim nezaboravno iskustvo..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Iznenadenje..
1.11.2007 22:33:28   
Suncica*
Iznajmi sobu u hotelu i pozovi ga na tu adresu(ne mora bas biti hotel, ali cisto da niste kod kuce), kupi neki sexy ves, videla sam da se prodaju uniforme sobarica, sto ce ga verovatno dotuci..Pospi krevet laticama ruza i pripremi kupku sa svecama..Posle mozes da mu izvedes striptiz(ako znas lepo da igras) na to moj muz uvek pada..
Prosto upotrebi mastu..
A to za hotel sam ti rekla, jer je dozivljaj mnogo bolji kada nisi u kuci i kada malo promenis mesto boravka..
Ako sve to ukomponujes kako treba ima da ti skida zvezde sa neba, celu sledecu godinu..

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Iznenadenje..
2.11.2007 6:33:07   
SMIRI
Super prijedlog od suncice...
Mozes mu lijepo zavezati oci i upotrijebiti slag ili jagode (uff gdje dobiti jagode sad?) ili nesto drugo!
Intenzivnije se sve dozivljava eto bas kad zaklopis oci...

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Iznenadenje..
2.11.2007 8:19:21   
travnicanka
Joj suncice gdje vise crpis tolike ideje!!!!Pravo si zabavna i mastovita!!!Mislim da te tvoj muz nebi mjenjao ni za sta na svijetu!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Iznenadenje..
2.11.2007 9:31:48   
ismihana
Ne znam u kakvoj si finansijskoj situaciji, ali nema bolje poklona od vikenda van kuće! najbolje na nekom romantičnom mjestu, tipa Dubrovnika npr. U ovo doba godine imaju i specijalne aranžmane, nešto što zovu 'romantični vikend', u cijenu je uključeno 2-3 polupansiona, 1 romantična večera, cvijeće i šampanjac u sobi prvo veče. Hotel je Kompas. To ćete koštati nekih 300-400KM. A možeš u hotel Kompas na 'obični' vikend za 100KM manje. A možeš samo uplatiti termin u hotelu Terme npr. za zajedničku masažu aromatičnim uljima, bazen, večeru... A poslije toga ćeš se već i sama snaći user posted image Sunčica ti je dala dobrih ideja za nastavak... Naravno, u svakoj varijanti, ne zaboravi SEXI veš! Ma šta da obučeš (iz iskustva-tange najbolje prolaze), ne zaboravi 'samostojeće' čarape, znaš one sa ljepljivom  čipkom na vrhu, i ni slučajno ih ne skidaj do kraja, to ima neki specijalni efekat na muški mozak user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Iznenadenje..
2.11.2007 17:27:08   
amlatifa
Slažem se s ostalima romantičan vikend je pun pogodak user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Iznenadenje..
3.11.2007 18:05:47   
Suncica*
Pa romantican vikend je lep, ali i noc provedena van kuce jako mnogo znaci..Ja i moj muz kada zelimo bas da se opustimo, uvalimo dete baki i na Ribarsko ostrvo. Unajmimo sobu, pogled na Dunav, vino, svece, masaze, striptiz..
I posle mesec dana zivimo od lepih uspomena..user posted image user posted image user posted image ..
Jako je lepo kada se nesto desava van kuce. Covek oseca neko uzbudjenje, a i opustenost..
Tako draga moja, samo napred. Pokazi mu koja je najbolja za njega..
Srecno!!!

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Iznenadenje..
5.5.2009 8:58:05   
simba
ja evo sad procita ovaj dio na forumu nije me dugo bilo pa nisam mogla nista ni komentarisati ali bas me zanima kako se ovo zavrsilo....a vas.....hajde podijeli to iskustvo sa nama pls heheheuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Iznenadenje..
3.6.2009 20:07:34   
idana_85
Super ste. Ja oduvijek zelim tako nesto uciniti, ali nekako nemam hrabrosti, a i moj muz...vazda je nekakav pesimistican da vise ne znam sta bi mogla uraditi a da ne pogrijesimuser posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Iznenadenje..
3.6.2009 20:11:40   
tea lana
joj mogla bi i ja svog iznenaditi doduse za svoj rodjendan,ja sam kontala da nam uplatim u hotelu Holivud veceru,spa i nocenje pa cu jos skontati kako cu biti finansiski jer prije mog rodjendana ide Lanin,na kojem se ne smije stediti

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
29.11.2016 13:26:42   
Ringy
Slobodno izaberes neki Sexi poklon iz ove kolekcije. Diskretno online narucis i nemas brige :)))

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
23.4.2018 14:52:45   
LieToMe RR
Imal ko kakav konkretan prijedlog, sad ce nam za mjesec dana 10 godina braka user posted image
Ali da me manete sa vinom, ruzama i tako to user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Ringy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
23.4.2018 15:31:26   
vedada
ma djecu svekrvi i mami i na izlazak, većera, možda neka masaža, za dalje nisam maštovita, dovoljno ce biti da vas djeca ne ometaju, a us put ces se znaci dodacima.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
23.4.2018 15:34:06   
LieToMe RR
eventualno ta jizlazak, niej on fan tih masaza i tako toga...
djecu cu svakako svekrvi poslati ako ne budemo na moru u to vrijeme. ako budemo organizovacu kad se vratimo


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
23.4.2018 15:53:30   
Daenerys
You can leave your hat on user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
23.4.2018 15:55:08   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Daenerys

You can leave your hat on user posted image

to je vec davno vidjeno, uz popratnu koreografiju
tacno sam bez maste postala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Daenerys)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
23.4.2018 16:08:55   
Daenerys
e sad napravi kombinaciju svega viđenog, neka se raspameti user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
23.4.2018 16:11:21   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Daenerys

e sad napravi kombinaciju svega viđenog, neka se raspameti user posted image

user posted image user posted image user posted image
ne znam imam li ja vise kondicije za ovoga (toga svega nabrojanog)
meni su i izlasci duzi od 11 radnim danom postali ko sport user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Daenerys)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
23.4.2018 16:12:31   
ijaa
Oje....nemam ni ja ideje ovaj hotel mi se cini dobra ideja ako se kad budem mogla prganizovati zbog M i finansijski! A zivota mj na um pade mi kad dodjemo u Bosnu jetrvi ostavim M i odem negdje ....ona je uvijek otvorena za takvo nesto

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
23.4.2018 16:23:16   
LieToMe RR
mene taj hotel nikad nije privlacio... meni to dodje ko zgodna zena user posted image user posted image
vazda se sjetim kad se u sex i gradu carrie sa zvjerkom ono skrivala (kad je on bio natasom ozenjen) pa u onom nekom hotelu onaj neki japanac je pita how much user posted image user posted image user posted image user posted image
meni to prve asocijacije kad se spomene sex u hotelu user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
23.4.2018 16:36:20   
ijaa

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

mene taj hotel nikad nije privlacio... meni to dodje ko zgodna zena user posted image user posted image
vazda se sjetim kad se u sex i gradu carrie sa zvjerkom ono skrivala (kad je on bio natasom ozenjen) pa u onom nekom hotelu onaj neki japanac je pita how much user posted image user posted image user posted image user posted image
meni to prve asocijacije kad se spomene sex u hotelu user posted image user posted image

Hahahah ma sve mi jedno posebno ovdje a i dole do travnika skoknem ko me zna 😂😂😂 sarajevi, vlasic 😂 u scom gradu ne bi dole mi svi i cukundedu znaju rekli bi oma se uspandrcala

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Intimno iznenadenje za muža za godišnjicu...
23.4.2018 17:14:40   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Imal ko kakav konkretan prijedlog, sad ce nam za mjesec dana 10 godina braka user posted image
Ali da me manete sa vinom, ruzama i tako to user posted image user posted image user posted image



odete na banjjalučke ćevape...momačka porcija .... a možete se i držati za ruke user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *