|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:01:53   
teacher75
Gdje ste izlazili kao djevojka, a gdje sada kao udata zena ili majka?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:04:59   
Anoniman
hocu postoveeeeeeuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:05:05   
veeseelaa
. sjećal se neko kafića na Skenderiji, kod Čenge??? bio aktuelan neke 97-98 godine??? a oni kafići u prolazi u Ferhadiji Kvin, Lora tu je vazda bilo puno a tek  ahovski klub hehehe a lijepo je radila i Gracija u Ferhadiji i Coton u branilaca Sarajeva , Mišel jedno vrijeme, bio si pakšu ako tamo nisi kafu pio

< Poruku je uredio veeseelaa -- 31.10.2010 0:07:10 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:08:32   
mama75
Ticerko evo ovo sada nije zanimljivo kao tamo gdje nam je "zabranjeno" da pisemo user posted image Ja tamo vec napisah, kod mene ima vise faza: prije rata, u ratu, poslije rata, kao udata, kao mama... Uh stara sam i ja....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:09:50   
vjestica
IZVORNA PORUKA: mama75

Ticerko evo ovo sada nije zanimljivo kao tamo gdje nam je "zabranjeno" da pisemo user posted image Ja tamo vec napisah, kod mene ima vise faza: prije rata, u ratu, poslije rata, kao udata, kao mama... Uh stara sam i ja....

i kod mene
evo za početak - prije rata disko Evropa user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:10:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

. sjećaj se neko kafića na Skenderiji, kod Čenge??? bio aktuelan neke 97-98 godine??? a oni kafići u prolazi u Ferhadiji Kvin, Lora tu je vazda bilo puno a tek  ahovski klub hehehe a lijepo je radila i Gracija u Ferhadiji i Coton u branilaca Sarajeva , Mišel jedno vrijeme, bio si pakšu ako tamo nisi kafu pio
u cotonu sam svaki dan ispijala kafu...svaki put kada zbrisemo s casa ili nemamo cas

znam sve ove kafane ali ih ne voljam...meni su bas po ovakvim mjestima izlazili nabildani i tatini sinovi i smizle...sta ja znam

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:10:43   
mama75
ha ha ha, cuj Evropa... Joj to sam zaboravila skroz. Bila sam 7. razred kada sam prvi puit izasla u disko i to u Evropu. Bilo je to nesto tamo za djecu user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:11:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: mama75

Ticerko evo ovo sada nije zanimljivo kao tamo gdje nam je "zabranjeno" da pisemo user posted image Ja tamo vec napisah, kod mene ima vise faza: prije rata, u ratu, poslije rata, kao udata, kao mama... Uh stara sam i ja....

i kod mene
evo za početak - prije rata disko Evropa user posted image bila jednom...bila sam jako malauser posted image


(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:12:04   
mama75
Eh kad sam malo narasla: isperd BB-a, Teatar, Rebus....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:12:30   
teacher75
posto me u zadnje vrijeme puca nostalgija za nocnim izlascima, evo da ja prva pocnemuser posted image kao djevojka sam voljela izlaziti na razlicita mjesta... prolazila sam kroz razne faze a i drustvo mi je saroliko tako da sam izlazila na razlicita mjesta...u ratu i odmah nakon rata je bilo samo par mjesta na koja smo, vjerujem, svi malobrojni koji smo bili tu izlazili (kinema, ljetne baste kod pozorista mladih, sloga, sahovski klub...) odmah poslije rata sam izlazila u kinemu uglavnom, zatim su se mjesta mijenjala, kud svi turci tu i mali mujouser posted image pa je tu bilo: senator (sadasnji central), sos, marki, jazz club, internet club,hacienda, pivnica, opera... ne mogu se sada svega sjetiti, puno sam izlazilauser posted image user posted image user posted image par godina sam bila u fazi elektronske muzike pa sam hodala po boljim partijima u sarajevu (samo poceci elektronske muzike kod nas, dok se nije provalilo i pocelo biti okupljaliste narkomana i sumnjivih likova), a poslije po hrvatskoj i vani. medjutim, u dusi sam rokerka, i voljela sam usput otici u "rupe" sa odabranom ekipom i slusati omiljenu muziku uz opusteni razgovor, atmosferu i pokoju casicuuser posted image jedino sto nikad nisam voljela su narodnjaci. bila sam par puta na bazenima, jer su me raja nagovorila i osjecala sam se bas ko alien- svi skacu a ja sjedim i rondam sto su me natjerale da idem gore...u zadnje vrijeme prije trudnoce i user posted image najvise smo izlazili u operu, barhanu ili tako nesto. sada isto volim operu, prvi put sam tamo izasla veceras nakon vise od godinu dana i radujem se sljedecem izlaskuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:12:50   
vjestica
dnevne kafe sam ispijala u Epohi, Rapsodiji, Sosu (u ratu sam i naveče izlazila na ova mjesta)
kako se zvao onaj kafić kod II gimnazije? tj kod parka, odavno ne postoji


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:14:24   
veeseelaa
ja dok sam išla u srednju školu pila sam kafu s rajom u Imperijalu, Graciji, Cotonu, Mišelu, šahovskom klubu (nemam pojma ni gdje on ono dodjeuser posted image )
Naveče se išlo u Lait, Senator a čini mi se da je i koktel bio aktuelan a tu je vala svega bilo, e da u Brodveju sam jedno vrijeme bar 1 godinu visila, tad je bio samo kafić, moja je raja tu slavila jednu il dvije nove godine, ja ne, bila sam sa momkom
E u Babalu sam znali otići ne rijetko
Takodje sam znala svugdje zalutati od onih birtija nidje veze do extra kafića
Jedno vrijeme se sjećam da sam znala otići u Bel ami
A 94 se visilo u SSH, Blue point-u, Azzaro
A joj jedno vrijeme je bila aktulena i ova sadašnja slastičarna MB na Otoci user posted image user posted image user posted image user posted image

2000 sam otvorila sa bratom kafić na Tranzitu i držali ga do 2007 godine, tu sam onda izlazila i bio mi je pun ..... kafana jer sam tu provodila noći a dočekivala zore, okupljali bi se oko 23 pa do ujutru, imala sam bezbroj kazni za glasnu muziku i prekoračenje radnog vremena, imali smo karaoke i onda pijanka i pjevaj do zore aiiiii  a nakon fajronta znala sam otići na kafu u Deu na Grbavici.....



< Poruku je uredio veeseelaa -- 31.10.2010 0:21:16 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:14:49   
teacher75
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: mama75

Ticerko evo ovo sada nije zanimljivo kao tamo gdje nam je "zabranjeno" da pisemo user posted image Ja tamo vec napisah, kod mene ima vise faza: prije rata, u ratu, poslije rata, kao udata, kao mama... Uh stara sam i ja....

i kod mene
evo za početak - prije rata disko Evropa user posted image


prije rata sam izlazila u kuk, cda, i crvenu galerijuuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:17:17   
Visnja RR
akademija, stelex user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:18:03   
teacher75
uh zaboravila sam buena vistu prrije nekoliko godina, tamo nam je bas znalo biti lijepo i naravnu obalu, gdje cu to zaboraviti!!! i u ratu i poslije rata- obala (akademija scenskih umjestnosti)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:18:27   
mama75
A sjecate li se izlazaka u Loru? Ali ni slucajno se ne moze sjediti u kaficu pored, Mocart cini mi se... Ili dok sam bila mladja uvijek mi je Kogo bio smijesan. Mi se zezale: udavace sjede u izlogu!!! A poslije par godina..., prvo se kafa morala popiti u Kogu, pa onda idemo dalje 

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:19:26   
mama75
A Mapet? AG? 

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:19:36   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama75

A sjecate li se izlazaka u Loru? Ali ni slucajno se ne moze sjediti u kaficu pored, Mocart cini mi se... Ili dok sam bila mladja uvijek mi je Kogo bio smijesan. Mi se zezale: udavace sjede u izlogu!!! A poslije par godina..., prvo se kafa morala popiti u Kogu, pa onda idemo dalje 

hahahhahaha, vidi se da smo generacija, upravo tako sam i ja radilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:21:06   
teacher75
zaboravila sam na coloseum- prije udaje sam tamo cesto isla na dobre koncerte

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:21:18   
Anoniman
a ja sam kafu pila inace u cumezu
bila sam stalna postava buldoga, a znalo se nekad otici i u jazz aka zvono aka king- kong, kuk ili slogu

bilijar sam igrala u borselinu

danas odem kod rigoroznog (to mi je blizuuser posted image ) na kafu...a nepamtim kada sam zadnji put zaglavila...e da i volim otici  underground i barhanu

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:21:23   
amela2208
IZVORNA PORUKA: teacher75

Gdje ste izlazili kao djevojka, a gdje sada kao udata zena ili majka?

dobra temauser posted image
sta znam dje sam izlazila kao djevojka tu izlazim i kao udata zena user posted image  Diskoteke nisam nikad voljela, volim mjesta dje se moze rahatom sjesti poslusati lijepa muzika i popricat sa onim s kim si izasla. E sad kao mama ima se mnogo manje vrjemena za sve, tako  da su se ti  izlasci smanjili na minimaluuser posted image a jos ova glupa zima se priblizi pa cu da je prelezim ko medo

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:22:31   
veeseelaa
a sjećal se ko diskoteke KB??? hahahah
a Labirint, uh tamo sam bila na otvorenju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:22:54   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

a ja sam kafu pila inace u cumezu
bila sam stalna postava buldoga, a znalo se nekad otici i u jazz aka zvono aka king- kong, kuk ili slogu

bilijar sam igrala u borselinu

danas odem kod rigoroznog (to mi je blizuuser posted image ) na kafu...a nepamtim kada sam zadnji put zaglavila...e da i volim otici  underground i barhanu


da ne bi undergrounda u koji sam do tada bila otisla samo dva puta u zivotu, ko zna bil ikada upoznala mmuser posted image underground je kriv za sveuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:23:01   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: dadada

a ja sam kafu pila inace u cumezu
bila sam stalna postava buldoga, a znalo se nekad otici i u jazz aka zvono aka king- kong, kuk ili slogu

bilijar sam igrala u borselinu

danas odem kod rigoroznog (to mi je blizuuser posted image ) na kafu...a nepamtim kada sam zadnji put zaglavila...e da i volim otici  underground i barhanu



tu ponekad izađem...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 0:23:51   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a sjećal se ko diskoteke KB??? hahahah
a Labirint, uh tamo sam bila na otvorenju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


KB fuj, otisla par puta na neke koncerteuser posted image a labirint izlazila u pocetku kad se tek otvorilo dok mi nisu ukrali tamo tasnu, onda mi se zgadilouser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *