|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jedna tužna priča...
22.8.2009 21:24:40   
bebbe RR
Imam potrebu da s vama podijelim nešto što me je jaaako zaboljelo. Pokušaću da budem što kraća:
Jedna od mojih najboljih prijateljica u životu, moja kuma, ostala je bez muža koji je u četvrtak umro od raka na mozgu. Sve je bilo dobro, čak i cijeli juni je radio, a onda odjednom... Odnijelo ga je u tako kratkom roku. Ona je ostala sama sa dva sina, jednom je deset a drugom sedam godinama. Tragedija sama po sebi strasna, ali, poslušajte današnji tok događaja - Dakle, danas, na dan kada je on sahranjen, njegova majka koja je inače udata i živi u inostranstvu, i sa tim mužem ima i u okolini Sarajeva kuću, zamolila je moju prijateljicu da se sa djecom iseli iz stana. Stan je istina njen, dala im ga je kada se je prije sedam godina udala, a sada je izbacuje, kako je rekla, zato što nisu redovno plaćali račune!!!!!!!! Baš kao da ih samo ona nije plaćala!
Uglavnom, nakon tehvida, i nakon što su dječaci došli sa dženaze, moja se je prijateljica spakovala i otišla kod mame... Tamo joj ne mogu ponuditi puno, ali barem će joj ponuditi ljubav... Ali, njen dom je bio uz njenog muža, zar ne?!
Od kako sam to čula, prije jedno sat vremena, ne mogu da se umirim od plača... Čini mi se da je to strašno! Da snahu i mrzi, valjda bi trebalo da su joj ta dva djeteta pri srcu, sad više nego ikada... Ne znam... Čini li vam se da pretjerujem? Ja se osjećam tako nemoćno i tako sam nesretna da na svijetu mogu biti i do te granice bezosjećajni ljudi...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 21:29:46   
Skvo RR
Strasno!
Grozna i bolna prica. Nemam smislen komentar na ovo. Sva ljudska bezobrastina i licemjerstvo su sadrzani u postupku te "osobe.
Nadam se boljim i sretnijim danima u zivotu tvoje prijateljice.
Ono sto je ne ubije, treba da je ojaca!!!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 21:36:14   
Chuchi
Tacno je da se ljudi u nevolji otkrivaju kakvi su! Tvojoj prijateljici zelim mnogo snage koja joj je sada najpotrebnija, toj djecici mnogo srece u zivotu trebace im. A njenoj svekrvi da joj dragi Bog da ono sto je zasluzila... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 21:40:56   
Anoniman
Boze dragi kakvih sve "ljudi" ima...i to poslije dzenaze i u mubareci mjesecu...
Allahu, omeksaj njihova srca!


(odgovor članu Chuchi)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 21:47:40   
neki
Draga bebbe,ja u porodici imam slicnu pricu...Ustvari nakon jedne situacije,desilo se da su moje tetke i amidza izbacili moju mamu i sestre iz kuce(otac mi je poginuo u ratu)...Ja nemam rijeci za takve ljude...Opet kazem ima Boga,on ce nam suditi po nasim zaslugama i djelima;pa tako i njima...Tvojoj prijateljici zelim sve najbolje u zivotu,i njenoj djecici takodje...A kao sto ti rece,u tom domu,tj. kod svoje majke imace ljubav,pa polako aBd,bice i ostalouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 22:30:26   
bebbe RR
Ne znam... Pokušavam da shvatim, ali nekako mi ne ide... Hvala vam za vaša mišljenja, puno mi znače barem lijepe želje za moju prijateljicu... Strašno mi je kada pomislim na njene piliće, a da ih nana, i to što neko reče, za Ramazan, izbaci iz njihovog doma... Trudim se da ne osudjujem, jer znam da nemam pravo, ali bas, bas sam tuzna...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 22:53:52   
milenium
user posted image user posted image user posted image Jako mi je žao.Ti joj pomozi kako god možeš i nek zna da ćeš uvijek biti uz nju.Akod mame joj ljubavi sigirno neće nedostajat kad je već tako. Sjetit će se ta baba jednog dana svojih riječi i lit će gorke suze ali nećemo joj tad mi suditi,već netko drugi...user posted image
Rasplakala si me jer sam i ja slično gledala...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 23:13:07   
Apotekarka
Uzas kako ljudi mogu biti tako pokvareni...nakon svega samo joj je jos to trebalo...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 23:24:59   
mamma mumi
E svakakih sudbina. Dokle seze ljudsko zlo. jadna ta nana, gdje ce joj dusha, ako je i ima? Hvala Bogu pa ta tvoja prijateljica ima mamu zivu, netreba joj bolje u zivotu,a nijedno zlo nedolazi samo, sabur doci ce i njoj akB bolji dani. Tako tuzna pricauser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 23:34:40   
Tidzi
user posted image user posted image Jako mi je zao tog covijeka, a pogotovo tvoje prijateljice i te dijece. Ipak je njima najgore! Sto se tice toga sto ju je svekrva odmah izbacila iz stana, stici je Bozija kazna sigurno! Sram je bilo!

Poznato mi je sve to, jer se prije 4 godine tako nesto desilo i mojoj tecisni. Udala se pred rat sa 16 godina. Muz joj je poslije rata radio u kriminalnoj policiji i sve je na oko bilo savrseno dok se jednom nije odkrilo da se svalera, da je ta ljubavnica trudna. Onda je poceo javno da se vidja sa tom curom koja je puno mladja od njega. Moja tecisna je bila robinja. Nikada nigdje s njim nije izasla, niti otisla. Kaze da ju je stalno maltletirao, skine je golu i izbaci napolje u po noci da ide roditeljima. Svekrva je isto tako provocirala i zaj.....la. Kada je moj tetak, njen otac, saznao za tu ljubavnicu, nazvao ga je i rekao da mora popricati sa njim. Ovaj je odmah skontao, otisao kuci, legao na krevet, stavio sina od 1 godinu na stomak i upucao se iz pistolja. Bio je neko vrijeme u komi, a potom je izumro. Par dana nakon dzenaze, nju i dva sina istjera svekrva iz kuce da ide svojim roditeljima. Nikada nije dala vise ni da unucici pridju dvoristu.
Nadam se da nije ovo malo out, ali htjela sam reci da takvih ljudi ima jos. Stvarno ne mogu da vjerujem da je nekim osobama koje su izgubile sina, u tom trenutku i toj zalosti stalo do toga da odmah izbace snahu i unucadi. Pa zar ne shvataju da je njihov sin iza sebe ostavio tu dijecu koja ce da budu sve djedu i neni. Neki ljudi stvarno nemaju srca, ni dusu, ni ikakvog morala. I sta sada misli da je ta njena svekrva? Mozda nesto bolja sto ju je izbacila sa dijecom? Pa taj ce san svakako biti prazan! Sory, ali stvarno me tako neka nepravda nervira da bila u stanju da pocupam tu njenu svekrvu! Umjesto da je neutjesna sto je izgubila sina, ona sprovodi budalastinje. user posted image


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 23:40:23   
Romali
Jao, bebbe, kako tužna priča user posted image Sjećam se kad si nedavno spomenula da je muž tvoje kume teško bolestan. Zaista je brzo otišaouser posted image
Ne daj Bože shvatiti tvoju prijateljicu, i zaista u svom tom jadu nije joj još trebala svekrvina zloba user posted image
A ti se takođe isplači i otiđi kod nje čim prije. To je jedino što sad možeš uraditi, biti joj drugarica, utjeha. Neka dragi Bog pomogne tvojoj prijateljci i njenoj djeci ...



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 23:47:08   
mamica
o kako zalosno... stvarno nemam rijeci...zao mi je te zene, dosta joj je smrt muza, i umjesto da joj se svi sad nadju pri ruci ona mora da se seli sa sinovima..........strasno...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jedna tužna priča...
22.8.2009 23:53:47   
batterfly
Ccccc...fakat nemam komentar na takve ljude...
I bas mi je zao jadne zenice...Da joj Bog dragi da sabura i snage za dalje kao i njenim djecacima...I HB, kad ima i tako divne roditelje, koji ce, nadam se, uspjeti ublaziti njihovu tugu i bol..
A ti budi uz nju kad god joj to zatreba..i budi joj podrska i oslonac i njoj i njezinoj djeci..

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 0:09:38   
napolitanka
no commentuser posted image user posted image ...ima dragi Bog, on sve vidi i čuje.....

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 1:08:25   
acudesa
užas
ona na dva mjesta krov nad glavom, a unučad ....sebično do besvijesti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 1:09:12   
veeseelaa
a čudnih odnosa
Allah najbolje zna, On je tu da sudi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 2:02:48   
Hanady RR
Svi pred Alaha pa nek ima sudi...a tvojoj prijateljici želim sabur da uz ljubav svoje majke tu dječicu izvede na pravi put. napomeni je da ono što nas neubije to nas ojača.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 2:09:38   
Visnja RR
evo tek sad procitah ovo...

tvoja prijateljica je otisla svojima... hvala dragom Bogu pa ih ima... mozda joj ne mogu pruziti mnogo... al ljubav moze samo od njih dobiti...
a majka njenog umrlog muza??? zar joj gubitak sina nije dovoljna kazna... izgleda da nije... zar joj sinovi njenog sina ne bi trebali biti kao zjenica oka  (pogotovo sad kad je svog izgubila)... nekim zaista nista nije sveto... al stici ce je ... Ima Boga...

sada bih najradija napisala recenicu koja ne prilici ovom forumu a ni meni kao moderatoru... i neka mi oproste svi, moram... (je*ala je njena kuca i stan... nek crkne u materijalnim stvarima...) user posted image  
user posted image  


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 8:01:36   
bebbe RR
Moja prijateljica živi u Sarajevu, a ja sam u Sloveniji. Još uvijek ne mogu sama sa Emom putovati, tako da čekam da MM završi dežuru sutra ujutro u 8h i odmah krećemo za Sarajevo. Biću dole samo do prekosutra popodne, ali bolje ista nego ništa.... Hvala vam za riječi podrške. Mene bukvalno naizmjenično love tuga i bijes. Jadna li je ta žena... Što reče Višnja, nije li dovoljna kazna da je bez djeteta ostala... A, izgleda, nekima je materijalno važnije od svega, i od vlastite djece, od unučadi, od ljubavi, od morala, pa i od javne sramote... Strašno!

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 9:44:40   
new mama
Bebbe bas mi je zao prijateljiceuser posted image user posted image user posted image ,sjecam sae kad si napisala da joj je mm tesko bolestan,a sad i to da je snadje,e pa bas ljudski bezobrazluk prelazi sve graniceuser posted image ,pa definitivno joj nije bilo dovoljno sto je izgubila sina,pa na taj nacin da sebi olaksa sto je unuke istjerala,strasnouser posted image ,ali hB ima roditelje i imace tamo svu ljubav i paznju koja joj je potrebnauser posted image



_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 9:44:48   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo tek sad procitah ovo...

tvoja prijateljica je otisla svojima... hvala dragom Bogu pa ih ima... mozda joj ne mogu pruziti mnogo... al ljubav moze samo od njih dobiti...
a majka njenog umrlog muza??? zar joj gubitak sina nije dovoljna kazna... izgleda da nije... zar joj sinovi njenog sina ne bi trebali bi kao zjenica oka  (pogotovo sad kad je svog izgubila)... nekim zaista nista nije sveto... al stici ce je ... Ima Boga...

sada bih najradija napisala recenicu koja ne prilici ovom forumu a ni meni kao moderatoru... i neka mi oproste svi, moram... (je*ala je njena kuca i stan... nek crkne u materijalnim stvarima...) user posted image  
user posted image  



Ma svaka ti je zlatna Visnja!!!




< Poruku je uredio Nunichi -- 23.8.2009 9:47:48 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 11:52:29   
Anoniman
O Bože sačuvaj koje zlo u ljudima...Al to je iskušenje, i u ovakvim situacijama otkriva se kakav je ko. Tu ženu ne čeka ništa dobro a tvojoj prijateljici želim da ima hrabrosti, volje, strpljenja, zdravlja i sreće. HB ima svoje roditelje koji su joj najveća podrška u životu.

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 12:01:08   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: bebbe

Moja prijateljica živi u Sarajevu, a ja sam u Sloveniji. Još uvijek ne mogu sama sa Emom putovati, tako da čekam da MM završi dežuru sutra ujutro u 8h i odmah krećemo za Sarajevo. Biću dole samo do prekosutra popodne, ali bolje ista nego ništa.... Hvala vam za riječi podrške. Mene bukvalno naizmjenično love tuga i bijes. Jadna li je ta žena... Što reče Višnja, nije li dovoljna kazna da je bez djeteta ostala... A, izgleda, nekima je materijalno važnije od svega, i od vlastite djece, od unučadi, od ljubavi, od morala, pa i od javne sramote... Strašno!


Ja znam jednu koja je takva prema svom sinu i unucetu i snahi odkako se preudala... taj novi muz joj porao mozak ili sta vec i isto tako postupa prema njima... to je uzasno majke mi... ja nisam mogla da vjerujem kad mi je pricala jaranica ali uvjerila sam se ljetos...

Izgubila je ta zena sina a ovim postupanjem ce izgubiti i unucad... kako ce pred Allaha stati???

Bas mi je zao tvoje prijateljice, hvala Bogu pa ima svoje roditelje koji ce joj pomoci koliko toliko. Najveca podrska u zivotu i jesu roditelji.
Samo neka bude hrabra, kao sto su vec rekle par zena ono sto neubije ono samo ojaca.

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 13:59:53   
Dragička
a svakakvih ti li ljudi ima

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Jedna tužna priča...
23.8.2009 16:59:26   
blizanac21
ja sam tek ovo vidjela možda sam bezveze ali eto nisam imala priliku prije i stvarno sve me jeza hvata od takvih ljudi a tebi savjetujem pomozi prijateljici koliko god možeš jer to je užas ali moramo shvatiti da uvijek ima još gore i kad to shvatimo malo nam bude lakše

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *