|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jeste li bili ikad diskriminirani?
8.6.2008 17:15:12   
_fairy_
....zbog religije,narodnosti,biločega...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
9.6.2008 8:55:39   
Blue rose RR
Osim zdrave rasprave o feminističko-šovinistističkim stavovima sa drugim spolom, NE, nisam bila diskriminirana, i sebi ne dozvoljavam tu glupost ljudskog uma.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu _fairy_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
9.6.2008 16:16:12   
ziki
Dok sam studirala u Nisu bila sam turkinja, ovdje sam Sandzaklijka, kod muzevih sam sjenicanka..... uglavnom srtcim u svim skupinama a Bogami osjetim i diskriminaciju. To me ne pogadja puno, mada, ponekad mi bude puna kapa svega pa odreagujem. Posle toga se uglavnom kajem jer afekat je afekat i kaze se svasta....zbog sebe jer meni ne pristaje a za njih ko ih sisa

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
9.6.2008 18:32:31   
mamsi
Jesam bila sam u tom položaju zbog vjere i ne želim se ni sjećati,strašno je touser posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
9.6.2008 19:31:29   
Anoniman
Nisam nikad bila diskriminirana ali se koji put kad dodjem u Bosnu (iz slo sam) kod budućeg svekra i svekrve osječam kao vanzemaljac user posted image  zbog različitih običaja, kulture, pozdravljanja... valda ču se naviknit nekako?

(odgovor članu mamsi)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
24.2.2009 21:45:30   
Okarica
Jesam, bila sam građanin drugog reda u svom rodnom gradu, zato sam ga morala napustiti!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
24.2.2009 21:52:43   
žana o8
Nedam se dovesti u takav položaj.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
24.2.2009 22:35:18   
Romali
Da, kao izbjeglica, ali bila sam dijete.
Sad se trudim da ne dospijem u tu poziciju.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
24.2.2009 23:12:21   
lejlašh
Nikada u tolikoj mjeri da bih se osjećala ugroženom, ali bilo je situacija - jer sam žensko naravno.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 0:03:19   
tweety
Jesam dok sam živjela u Norveškoj i išla u osnovnu školu.Tamo je bilo mladića a i djevojaka koji nisu bili ljubitelji stranaca,pa su za njih svi stranci bili pakistanci i oni bi nas onda nazivali tzv-nim "pakisima" Dok mi jednom nije pukao film i "najgoreg" sam pitala po čemu se razlikuje boja moje i njegove puti a on me blijedo gledao i nakon mog trećeg ponavljanja rekao "nema razlike" a ja sam odgovorila onda si i ti "pakis" koliko i ja.On se poklopio i otišao i od tada nam nikad ništa nisu rekli,ali su nastavili omaložavati somalce,"prave" pakistance itd.

Ah da i bilo je ono kad tražiš posao u pojedinim radnjama,i šalješ molbu a oni ti po imenu vide da si stranac i naravno nađu nekog "njihovog"

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 0:32:06   
tea lana
Jesam bila sam u tom položaju zbog vjere i ne želim se ni sjećati,strašno je to


i ovdje za vrijem rata u Sarajevu  su me nazivali kojekakvim imenima od cet... do ust... a mene u logor odveli cet.... sa 8 g. a u Hrvatskoj 1995 sam bila balink... valjda ni jednim nisam odgovarala.Tata mi katolik mama muslimanka, eto ja se udala za pravoslavca.Mi smo Juga u malom.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 0:38:38   
MELLI
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Osim zdrave rasprave o feminističko-šovinistističkim stavovima sa drugim spolom, NE, nisam bila diskriminirana, i sebi ne dozvoljavam tu glupost ljudskog uma.

Isto ovko.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 0:44:00   
tea lana
ne bi ni ja sad al sta cu dijete bila kad je rat poceo 8g,al bi im sad mogla svasta nagovoriti.user posted image user posted image user posted image user posted image UH podsjeti se ja na neke ne bas lijepe stvari iz proslosti.Al sva sreca pa sam se izdigla iznad njih,i nikoga ne mrzim a pogotovo ne jer se neko zove drugacije nego ja.BITNO MI JE JESI LI COVJEK user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 7:26:06   
mamyca

IZVORNA PORUKA: Romali

Da, kao izbjeglica, ali bila sam dijete.
Sad se trudim da ne dospijem u tu poziciju.


Ista stvar.


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 9:22:51   
beni29
Ja sma stvarno imala srece jer evo zivim u inostranstvu udata sam za Frncuza i nikada nisma osjetila neku diskriminaciju prema meni..bar ne do sada. Naravno vidim stvari koje se desavaju oko mene i neke predrasude koje Francuzi imaju prema Marokancima Alzircima odnsono nasljenicima iz Magreba ali ponekad mislim da su im te predrasue i opravdane...naravno nada se da me necete pogresno svatiti. Ovdje boja koze ne predstavlja neki veliki problem ali neki drogaciji nacin zivoa mislim da moze dvesti do problema.

Velika pusa

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 15:04:18   
alisa grabus
Zbog vjere i narodnosti nisam imala priliku biti dikriminirana, ali zbog spola jesam: Poznato vam je da zena za volanom predstavlja idiota na biciklu pa tako si neki uzmu za pravo da komentiraju kako vozis, kako parkiras i sl.ali to me nije tangiralo jer uvijek gledam ko mi kaze a ne sta mi kaze. I buduci da sam iz Srebrenika (a to je mali gradic=provincija), a u gimnaziju sam isla u Tuzli znalo se dogoditi da sam provincijalka, ali to je na kraju rezultiralo time da mi jedan tuzlak pred punim autobusom gimnazijalaca odsvira i otpjeva Balasevu Provincijalku i ja se i danas najezim kad se sjetim toga. naravno bio je zaljubljen u meneuser posted image , tuzna prica...

_____________________________

Ne mijenjaj Svijet, promijeni ljude koji Te okruzuju.

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 15:13:44   
andji
Nedam se dovesti u takav položaj.

baš tako,mada su neki uvijek pokušavali,mislim idiota ima svagdje pa i u  marketu

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 15:15:10   
Anoniman
Ja jesam...cak nas je u skoli profa... nas par.... nazvala korovom...ja sam dijete mjesanog braka i suprug takodjer, tako da ce i nasauser posted image biti ama basuser posted image mix  

(odgovor članu alisa grabus)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 15:20:15   
tea lana
vala je kod mene Lana miks miksova,i od prvog dana cu da je ucim kako ce da na takve provokacije reaguje.Ako joj je mama bila glupa a kad je neko uvrijedi,nece i kcerka.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 15:29:40   
Anoniman
ma ja sam se vazda odmah bunila...ta doticna profesorica je i nogu dobila radi toga, i nije mi zao, jer zena fakat nije normalna  bila...

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 15:36:59   
adannn

Nikada....A baš kao što neko napisa,mi žene u autima smo za muškarce ''tempirane bombe''....E tako oni nas nazivaju....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 16:17:35   
Babyy
nazalost vise puta , kao prvo sto sam strankinja i muslimanka.. to je bilo u danskojkad sam isla u 9.osnovne na pauzi nastavnik je pricao o strancima u danskoj ,, i uvek kad se otvori ta tema on je morao nama nesto da dobaci jer nas je bilo 7 iz EX YU u jednom trenutku je pogledao u mene i rekao ovakva kao ona moze uvek dobiti nogu u dupe i da izleti iz drzave ako uradi neko krim..djelo... tad mi je pukao film , pa sam ga gadjala s kakaom koji sam kupila na automatu .. i nazalost izbacena mj dana iz skole... naravno on nikad nije priznao da je tako nesto rekao...konjuser posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 16:53:33   
hanabanana
Da. Ratne godine. U mom rodnom gradu sam morala hodati sa žutom trakom oko ruke da bih dala do znanja da nisam srpkinja. I imala sam pravo kretanja od devet do jedanaest.

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 18:23:19   
S.mama

IZVORNA PORUKA: Romali

Da, kao izbjeglica, ali bila sam dijete.
Sad se trudim da ne dospijem u tu poziciju.

I ja isto..

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
25.2.2009 20:17:18   
Lanaa
IZVORNA PORUKA: Romali

Da, kao izbjeglica, ali bila sam dijete.
Sad se trudim da ne dospijem u tu poziciju.


I uvijek su nam domaci (mjestani) govorili
izbjeglice vire...izbjeglice...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *