|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   KOZIJE MLIJEKO
25.10.2010 14:02:21   
namkic
IMA LI NEGDJE U OKOLINI SARAJEVA KUPIIT DOMAĆE KOZIJE MLIJEKOuser posted image

_____________________________

mamin dunjaluk rodio se 01.08.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: KOZIJE MLIJEKO
25.10.2010 14:03:25   
veeseelaa
ma ima, kupi oglase i naći ćeš prodavače i kasnije samo naručuješ

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: KOZIJE MLIJEKO
25.10.2010 15:12:03   
henna ze
ja mislim da ti je sada kasno za kozije mlijeko..da se one muzu samo do kraja septembra i početka oktobra..ne znam provjeri..ja sam prošle godine kupovala ali su se koze tek ojarilei dok su se riješili jarića bio je maj..kupovala ne farmi blizu zenice..i kad sam pitala čiku on mi rekao samo do septembra da ima mlijeka.

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: KOZIJE MLIJEKO
25.10.2010 22:32:10   
namkic
hvala vesela,kako naručujem ,da li dostavljaju ili ideš na mjesto prodaje,

_____________________________

mamin dunjaluk rodio se 01.08.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: KOZIJE MLIJEKO
3.11.2010 15:28:14   
mamin curetak
namkic,

ja sam svojoj curici prosle godine uzimala od neke gospodje koja drzi koze na vrh huma, ispod samog releja (zove se Zlata), a sada uzimam s kromolja. Ja sam curici davala zbog bronhitisa, a pedijatrica me razocara i rekla da je djetetu dovoljno 1 casa dnevno, a da druga casa bude obavezno kravlje, jer kozije mlijeko ne sadrzi sve elemente kao i kravlje, te dijete moze dovesti u anemiju :-(

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: KOZIJE MLIJEKO
23.1.2012 11:44:53   
mišur

Moja djeca već odavno piju kozije mlijeko, ali kupovno. Kombinujem im ujutro kozije, a popodne kravlje, baš zbog anemije.
Sad sam pronašla čovjeka od kojeg ću nabavljati domaće kozije mlijeko, apa me interesuje koliko se mora kuvati.
Ja ne pamtim kad sam kuvala mlijeko, uvijek kupujem gotovo u tetrapaku, pa pojma nemam koliko treba da se skuha????

(odgovor članu mamin curetak)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: KOZIJE MLIJEKO
23.1.2012 11:51:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: namkic

hvala vesela,kako naručujem ,da li dostavljaju ili ideš na mjesto prodaje,


ovisi od dogovora, neki dostavljaju a neki ne, nego ideš po mlijeko


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: KOZIJE MLIJEKO
23.1.2012 11:53:18   
dinaa
Misur pitaj tog covjeka za kuhanje mlijeka on bi ti trebao to znati,ja cu reci svoje iskustvo sto nikako ne znaci da ti trebas tako uraditi.Moj sin kad je imao oko tri godine bas se mucio sa slajmom i kasljem koji je prijetio da predje u bronhitis,tada sam nabavila domace kozije mlijeko i receno mi je da ga ne kuham nego samo ugrijemuser posted image i nisam ga kuhala ali nisam dugo ni davala,toliko dok je izbacio(povratio)sav slajm.
Opet ti kazem ovo vjerovatno nije ispravno sto sam ja radila pa ti se raspitaj malo oko toga.


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: KOZIJE MLIJEKO
23.1.2012 12:15:35   
henna ze
čim prokuha..tj baci kluč ili se napuše da počne bježati iz šerpe prestaneš..
ja sam heni davala 2 mjeseca...super je pila..sa nesquikom...
i da ja sam obavezno prokuhavala jer me bilo strah kakve bolesti..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: KOZIJE MLIJEKO
23.1.2012 14:30:59   
mišur

Hvala na odgovorimauser posted image
Ja sam toliko sretna što sam našla tog čovjeka!!! Moji su stalno bolešljivi i baš se nadam da će im ovo mlijeko malo ojačati imunitet!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: KOZIJE MLIJEKO
26.1.2012 12:31:17   
suncicaa
Mišure
Ja sam rodom iz Hercegovine i kod nas skoro svako selo ima svoje koze,krave itd....pa sam od malena pila to mlijeko i kad sam došla u B.luku na fak.nadjem na tržnici nekog dedu prodaje domaće..ja sam bila zadovoljna... A kuva se kao i svako..kad se podigne pjena znači da je godovo..ako nema pjene ona nije svježe...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: KOZIJE MLIJEKO
26.1.2012 12:55:52   
Rabi
Joj, da hoce piti ovo mlijekouser posted image
mi smo probali piti...kupili ono tetrepak da probamo ali smo samo prvu noc popili u cugu...vjerovatno jer mu je bilo zacepljen nosicuser posted image Ali zato slijedecu noc, samo gutljajuser posted image i kaze ne valja ti ovo meko...A narednih nekoliko noci je bila borba da ponovo pocne piti kravljeuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu suncicaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: KOZIJE MLIJEKO
26.1.2012 13:00:03   
suncicaa
Jeste ružno na početku ali posle kada malo navikneš dobro je...pogotovo maloj dječici..a probaj da staviš malo meda dok je vruće..zdravo je i ukusnije...user posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: KOZIJE MLIJEKO
30.3.2012 12:27:10   
Emilya
Stavi malo meda ili šećera,šecer napravi ljepsi upus nego med pa brobaj tako....
Imam malog od 2 godine imo je bronhitis od svog 15 dana rodjenja,vjerujes li da je kozije mlijeko istjeralo sve...
Nepamtim kad mi je bio bolestan,doktori mi nisu savjetovali da pije kozije mlijeko jer je mali al ja sam njemu davala i sad sam rahat....
Samo naji nesto da mu ubije onaj ruzni okus i miris mlijeka,pokusaj i sa kraš expresom,ja sam najcesce ga mjesala s njim...

_____________________________

Emilya

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kozije mlijeko
10.8.2013 13:41:54   
lana32
Ja kupujem vindijino bregov kozje mlijeko ,moja curica ga redovno pije,obavezno umijesam kasiku dvije zitarica ili pahuljica s vanilijom ,bananom i slicno.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 10.8.2013 13:46:42 >


_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu Emilya)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kozije mlijeko
12.8.2013 16:11:36   
Alma_27
ja ponekd kupim ono malo kozje mlijeko u tetrapaku a svekrva redovno od zene kupuje kozje mlijeko. otprilike 0,5-1l sedmicno za njih dvojicu.

ja sam danas u supermarketu kupila kozji sir i ukus mi je super user posted image ako djeca nece mlijeko, probajete sir. ovaj je mastan (40% masnoce) i slan pa se moze staviti malo na makarone ili u sendvic

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *