|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad ginekologu nakon pozitivnog testa?
17.6.2008 13:27:02   
selma2008
ovaj mjesec vjestica nije dosla uradila sam test i pozitivan je sta mislite koliko trebam sacekati prije nego odem na pregled

< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.7.2011 11:04:48 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 13:36:11   
medolino
dobrodošla selma
a ja mislim da je na dan kada je trebala doći user posted image 4 sedmice i onda još dvije sačekaš i to je 6 sedmica i tada se vidi i srce da kuca  i izbjegneš i dodatni stres  i  sve  još dodatno odlaženje  kod gin
to j moj savjet a ti odlući kad misliš da ti je najbolje

i ČESTITAM I UGODNU TRUDNOĆU I ZDRAVU user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu selma2008)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 13:37:13   
lejlas30
Ja bih samo da ti cestitam, nadam se iskreno da si trudnocu zeljno iscekivala i da si sretna user posted image   a o terminu posjete ginekologu nek te posavjetuju iskusnije forumasice, ja sam ti jos laik user posted image


_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu selma2008)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 13:49:10   
*sunce*
ako si nestrpljiva možeš ti i odma otići ja sam tako uradila, jutro kad sam uradila test odma sam svartila mami na pso i ona me poručila kod dr.to mi je bio i prvi pregled kod ginekologa u životu user posted image   e sad jedino što sam ja radila test tek nakon 1,5 mjesec od izostanka mjesečnice i kad mi je pozitivno bilo ja odma i odem pa eto ti odluči sasvim je svejedno i ako odeš odma ili sačekaš par dana...user posted image

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 14:03:37   
Adana
dobrodošla selma
a ja mislim da je na dan kada je trebala doći 4 sedmice i onda još dvije sačekaš i to je 6 sedmica i tada se vidi i srce da kuca i izbjegneš i dodatni stres i sve još dodatno odlaženje kod gin
to j moj savjet a ti odlući kad misliš da ti je najbolje

i ČESTITAM I UGODNU TRUDNOĆU I ZDRAVU user posted image


Slazem se i pridruzujem cestitkama!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu selma2008)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 14:10:17   
Pilka
Cestitamo draga selma i moj ti  je savjet ako isi suvise nestrpljiva da sacekas dvije sedmice pa da odes. Ja sam otisla odmah ali nije se puno vidjelo ali za dvije sedmice bi se trebalo vidjeti sve. Puno srece i pozdrav. Nego zdravo se hrani i sto manje stresa.
Pozdrav


_____________________________

;-)

(odgovor članu selma2008)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 14:35:44   
idana_85
JPa cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....to je divno, sad se cuvaj i odmah kupi folacin da pijes i kupi striement, svako vece tusiranje i mazanje na vlaznu kozu, a ujutro neko mlijeko za tijelo (meni je najbolje amain hidrantno). Posto si novo pecena da te postedim nasih muka.

Ja kad sam otisla bila je 7 sedmica, a ja sam mislila da je 4. Tako ti otidji kako ti savjetuju oko 6-7 sedmice, tad se vidi otkucaj srca kao tackica a plod izgleda kao zrno graha.

I iskreno ti preporucujem dr Sanjina Dekovica za vodjenje trudnoce.

Sretno pa nam posalji prvu slicicu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pilka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 14:47:27   
selma2008
hvala cure izgurat cu i te dvije sedmice jos sto je sigurno sigurno je posto je trudnoca planirana pocela sam vec ovaj mjesec piti pregnacare koji u sebi sadrzi 400mcg folne kiseline pa ne znam dali bi trebala i posebno jos da uzimam folacin ili nesto slicno

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 14:48:27   
lukina mama
Cestitam....................samo naprijed...................i..................sretno.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 15:00:33   
hana
Selma cestitam na trudnoci. Neka bude ugodna i laka.
Ako pijes Pregnacare ne treba ti Folacin, i ja pijem Pregnacare i bolja je formula nego Folacin jer sadrzi 16 vitamina i minerala potrebnih trudnici.
A sto se tice posjete ginekologu, ako je sve u redu, tj. nema nikakvnih znakova mjesecnice (mislim na iscjedak) mozes i sacekati 2 sedmice na pregled, ali u slucaju bilo kakvog spottinga odmah ginekologu. 

(odgovor članu lukina mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 15:21:58   
Sonja
selma dobrodosla i cestitam ...prava si sretnica uzivaj u trudnoci...
koliko ja znam da je najbolje otici dvije sedmice od izostanka men. tad se vidi sve...

a cure jel se Pregnacare pije prije trudnoce na preporuku ljekara ...ja sam pila folacin iako mi dok. nije nista prepisala

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 15:27:29   
ivancica
IZVORNA PORUKA: Sonja

selma dobrodosla i cestitam ...prava si sretnica uzivaj u trudnoci...


user posted image  potpisujem

_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 15:35:06   
kana
ja sam otisla sa tri mjeseca,nisam htjela da me iko cacka ranije- sto opet ne znaci da ne opravdaam ako to neko ucini prije.Ja sam znala da sam trudna i to mi je jedino bilo bitno i da,znala sam da je sve ok-ne pitaj me kako,jednostavno sam znalauser posted image ali ipak bi drugi put otisla ranije.Evo ga sad masala tri i pol mjeseca i sve je Okuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 15:46:40   
hana
Meni je ginekolog preporucio Pregnacare prije trudnoce, buduci da sam planirala trudnocu i pije se stalno tokom trudnoce, po 1 kapsula dnevno.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 15:49:10   
Sonja
hana hvala na odgovoru
i ja laniram trudnocu zato i pitam
koliko si dugo pila prije trudnoce?
sorry sto sam dosadnauser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 15:49:51   
vuk
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitam,ja sam kod ginekologa otisla u 6 sedmici trudnoće ,a test sam uradila u 5 sedmici.Najbolje je da odes kada sama odlučiš ,meni je doktorica tada rekla da se od 9 nedelje puno toga moze vidjeti,mi smo već na prvom pregledu dobili sličicu i vidjeli srce kako kuca prelijep osjećaj uživaj u trudnoći

(odgovor članu selma2008)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 18:14:19   
hana
Sonja, nema ovdje dosadnih, tu smo da razmjenimo iskustva user posted image

Pila sam Pregnacare 1 mj. prije trudnoce, a Folacin sam pila mozda 5 mjeseci ranije, pa mi je dr preporucio Pregnacare kao bolju formulu. Mada svi ginekolozi imaju svoje misljenje. Dok sam isla kod jednog dr pila sam Folacin, kad sam promjenila dr, novi dr. predlozio mi je Pregnacare. Ubrzo sam ostala user posted image  , ali taj mjesec sam koristila trakice za odredivanje ovulacije, pa smo pogodili trenutak i za malo vise od mjesec dana ocekujemo jednu user posted image  user posted image .
Sretno svima koji se planiraju user posted image

(odgovor članu vuk)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 18:23:25   
ninočka
koliko vremena treba proći da bi ginekolog uopće vidio da si trudan? ja imam skoro sve simptome ali mjesečnica mi tek treba doći za 2 tjedna? jel postoji mogućnost da sam trudna? odgovori što prije molim te!

odgovorite mi što prije molim vas! stalno mi je muka, ne znam više što ću... išla sam kontrolirati krv i mokraču da nije možda kakav virus ili nešto ali je sve u redu. ima li koristi da odem već kod ginekologa? može li išta vidjeti?

< Poruku je uredio ninočka -- 17.6.2008 18:34:21 >

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 18:36:44   
anitaMO
Ne moze vidjeti.ja mislim da ti je prerano.test uradi ali po izostanku menstruacije 2-3 dana.sretno

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu ninočka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 18:42:00   
ninočka
hvala na odgovoru! mne znam kako ću izdržati do tada... stalno mi je muka... a jeli uopće moguće da mi je to od trudnoće? stalno moram mokriti, užasno reagiram na mirise...

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 18:42:13   
esada
Ninocka, da li imaš redovite mjesečnice?
Ako imaš, onda je mala vjerovatnoća da si trudna a ako ti nisu redovite, ako su ti ciklusi preko 35-40 dana onda je moguće!

_____________________________

Ja 25, MM 25, u braku 7 mjeseci!
Dočekali smo svoj plusić!!!!!

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 18:45:46   
Eve
Moguce je i da si trudna , ali svakako moras sacekati izostanak mjesecnice,. ako je redovna.
SRETNO...

(odgovor članu esada)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 18:50:31   
ninočka
a uglavnom su mi ciklusi 30 dana. mada su mi zadnjih 2-3 bili 32, 33. kako to da je veća vjerojatnost ako su mi duži ciklusi? zašzo?

(odgovor članu esada)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 19:12:00   
EDINA G
idem ginekologu tek 25 pa me malo strah jer sam imala jedan spontani.Od tad je prošlo tri mjeseca i sad sam vema tužna mada znam da će aB biti ali šta ću kad me to proganja

_____________________________

dina

(odgovor članu selma2008)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: posjeta ginekologu
17.6.2008 19:43:18   
esada
Ninocka, mislila sam ako su ti ciklusi neredovni i dugi da je moguče da si trudna sada pošto ne znaš točno kada bi trebala dobitiuser posted image , nadam se da si me razumjelauser posted image , ali kako su tebi mjesečnice redovne onda je mala vjerovatnoća za to, iako bi ti sada mogli biti plodni dani i ovulacija pa te zato može boljeti stomak i možes imati slične simptome trudnoće, ali pričekaj do dana kada trebaš dobiti mjesečnicu i tada radi test i tada ćeš biti sigurna!
Ja imam neredovite mjesečnice pa nisam sigurna kada trebam dobiti pa radim test prerano i onda se razočaram, stoga tebi preporučujem da sačekaš još ta 2 tjedna, a sada u akciju sa M pa da taj test pokažeuser posted image user posted image user posted image

Edina G nemoj se brinuti, i ja sam imala spontani u drugom mjesecu i znam kako se osječaš!
Nemoj se predavati i sada već možeš da počneš misliti na novu trudnoću koju ćeš aB iznijeti do kraja bez ikakvih komplikacija. Ako smo imale jedan spontani pobačaj ne mora značiiti da u budučnosti nećemo imati djece!
Znam da se brineš i ja se brinem kako će izgledati sljedeća trudnoća ali moramo misliti da jedan spontani pobačaj nema utjecaja na sljedeće trudnoćeuser posted image
Zato glavu gore i pitaj svog doktora sve što te zanima i iznesi mu svoje strahove, on će te najbolje ohrabriti i onda u akcija pa da već sljedeći mjesec budeš sretna trudnicauser posted image
Pusa

_____________________________

Ja 25, MM 25, u braku 7 mjeseci!
Dočekali smo svoj plusić!!!!!

(odgovor članu EDINA G)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *