|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad se trebam zabrinuti radi bebe?
23.9.2009 10:38:23   
Hocu bebu
Selam i pozdrav,
u braku sam vise od godinu dana.Prvih pola godine pila sam pilule, a drugih pola godine cuvala se prirodnim putem.Otprilike 4 mjeseca tek radimo na bebi. Svjesna sam da je rano za bilo kakve prognoze i da se trebamo opustiti. Koliko vremenski prodje da se ne zatrudni, a da bi se zabrinula i otisla doktoru?

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad se trebam zabrinuti radi bebe?
23.9.2009 10:44:04   
Zoe
Pozz Hoću bebuuser posted image
preporučuje se da ako nakon godinu dana upražnjavanja nezaštićenih odnosa ne dođe do user posted image  da se konsultiraš sa doktorom..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad se trebam zabrinuti radi bebe?
23.9.2009 10:49:58   
Srculence
Hocu Bebu draga moja samo se ti opusti i uživaj 4 mj.nisu ništa.Mi smo svoju mrvicu čekali 5 godina,naravno da smo i mi imali pauze i nismo baš konstantno pokušavali,:-))Negdje sam čula da je to čuvanje prirodnim putem razlog zbog kojeg se ne može poslije zatrudniti brzo, kao puno su bolje pilule,ali to ništa nije provjereno kažem samo sam tako čula. Ne trebaš se brinuti samo se opusti i budi strpljiva.
Držim ti fige i želim da što prije ugledaš svoj plusić na testu.
Pusa!!!


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad se trebam zabrinuti radi bebe?
23.9.2009 11:00:23   
Hocu bebu
Hvala vam na brzim odgovorima...
Da i ja sam cula kad se puno cuvas poslije teze zatrudnis, ili kad pijes pilule poslije odma zatrudnis, a neko kaze poslije teze zatrudnis...ma svak prica iz svog iskustva, mislim da je to kod svakog razlicito, znaci imam fore nesmijem da se brinem samo moram da se bacim na poso!
Ma necu da mislim o tome al kad citam ove mamice sta pisu lijepo o djecici odma mi dodje da imam bebu!
morat cu malo manje dolazit na Ringeraju user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad se trebam zabrinuti radi bebe?
23.9.2009 19:25:47   
Leva
Hocu bebu dobro dosla user posted image
Pokusaj primjeniti ovaj savjet. Nakon user posted image akcijajte svaki drugi dan i pokusaj upratiti da li ti se u toku mjeseca pojavljuje rastezljiva prozirna plodna sluz tada pojacajte tempo user posted image . Ako ne uspijete za godinu dana potrazite pomoc ljekara do tada se samo prepustite user posted image
Tako je vecina nas radila user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad se trebam zabrinuti radi bebe?
23.9.2009 19:36:28   
Ex Yu
ja nisam cula za to da prirodno cuvanje otezava zacece poslije al sam zivi primjer da i ako je tako prica nije istina, citav zivot se prirodno cuvamo bez icega a zatrudnila sam prvi mjesec (hvala Bogu) kad smo odlucili ... tako da to nista neznaci ...

hocu bebu 4 mjeseca nisu nista no sikiriki opusti se i natjeraj hairliju svaki drugi dan da obavi sta treba user posted image user posted image i ako bog da bit ce user posted image sjeljdeci mjesec .. sretno i cekam vijesti ubrzo user posted image user posted image


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kad se trebam zabrinuti radi bebe?
23.9.2009 19:46:51   
Ela78
Ja sam trudilica već 3 godine i mislim da sam izgubila prvih godinu i po dana sa pretragama baš zbog priča: ma opusti se doći će nije kasno, još ima vremena....
Moj ti je savjet DA ...opusti se ...i nemoj ništa ganjati od nalaza ALI samo ako za početak imaš redovne menstruacije, nemaš neki poremećaj hormona (možda i ne znaš) ali tipa možda pojačanu maljavost, akne (mogu ukazati na policistične jajnike) i ako ti MM nije bolovao zauške, žuticu (odmah ga prije svih tvojih nalaza natjerati da prvo on uradi spermogram)...
BTW pogotovo ako si u 30-tim godinama a nešto od ovog nije ok moj savjet je ne čekati već uraditi osnovne nalaze

P.S. SRETNO i da Bog da ti ništa od ovog što sam pisala ne trebalo

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kad se trebam zabrinuti radi bebe?
23.9.2009 20:40:26   
lamama
Pa ovako ide medicinski godina dana pokušaja kod žena ispod 35, a preko pola godine pokušaja, pa ako ne dođe do user posted image javiti se doktoru.




_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kad se trebam zabrinuti radi bebe?
24.9.2009 10:06:56   
Hocu bebu
user posted image user posted image
Drage Ringerajice hvala vam lijepo je ovako imati nekog da upitas sta te zanima... Imam 23 godine i mislim da samo malo previse mislim o tome, iako kada citam pojedine teme bude me strah user posted image
Muz je imao kao beba zuticu user posted image
Ma sacekat cu akobogda jos pola godine, i druzit se s vama, pa cu onda tek da se brinem zbog user posted image user posted image


_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *