|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 12:23:27   
Anoniman
Prije svega, pozdrav svima.
Tako bih željela da mi neko, vi, svojim savjetima i prijedlozima pomognete da ponovo pridobijem svog muža. Biću iskrena i reći da sam dugo vremena razmišljala pogrešno o svom mužu. Sumnjala sam u njega i otvoreno mu to pokazivala,kao i ljubomoru. Bilo je dana kad mi je sve smetalo i ja sam mu i to otvoreno svaki put pokazala. Ne mogu reći da sam uvijek pogriješila, nekad sam bila i upravu, ali nekad i nisam. Uglavnom, sve je to mom mužu mnogo smetalo i, kako on kaže, trpio je duže vrijeme, više ne može. Tražio mi je promjenu i ja sam pokušavala nekoliko puta, ali sam mnogo puta i kiksnula. Ništa mu nisam namjerno radila, jednostavno je to bilo jače od mene. Ponekad sam pomišljala da sam na sihire nagazila pa ne mogu protiv toga. Sada sam definitivno odlučila da se mijenjam pa makar crkla,ali se želim promijenit i ne prigovorit više ni sitnicu svom dragom, dobrom mužu. Jedan od razloga što sam to radila, a naročito što sam bila ljubomorna je vjerovatno i to što je moj muž emotivno dosta hladan. Nikad, rijetko kad, bi ukazao na to da sam mu lijepa, da mu se svidjelo kako sam se obukla i sl. Ponašao bi se uvijek isto, hladno i kao da ne primijećuje. Nikad kraj njeg se nisam osjetila važnom, jer i ako bi neko rekao nešto što bi mi zasmetalo a on zna da mi smeta, njegovi recimo, on bi to samo prešutio ne obazirući se na moje osjećaje tada, a poslije ako bih mu rekla za to, on bi se sa mnom svađao. Jednostavno, željela sam da budem važna njemu i kraj njega. Ali njegova hladnoća dovela me do ovog gore, da mu stalno prebacujem i ljubomorna sam. Jako sam nesretna u svemu tome. Koliko ga volim ne trebam govoriti, bez njega ne bih mogla. Ali imam sada problem. Kao da se umorio od svega toga i ohladio je malo prema meni. Nema više strpljenja, reaguje burno na sve što mu kažem bilo to sitnica ili krupno nešto. Iako kaže da nije tako, kao da gubi volju i udaljava se od mene. Uvijek sam željela da o svemu pričamo, da malo više komuniciramo i to sam mu doslovno "tesala", ali sada kao da je još gore. Šta da uradim da se ponovo zaljubi u mene i da bude kao što je bilo? Tako mi fali sve to. Da bar mogu vratiti vrijeme.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 12:51:37   
D_K
lako.
to sto te nije ostavio znaci da te jos uvijek voli.
samo naprijed, zavodi ga i ugadjaj mu i neka vidi sa si spoznala svoju gresku..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:35:51   
maglaj_mum
Nisam bas sigurna da se radi o gresci...Pa zaboga je li tako puno sto trazimo da samo malo obrate paznju na nas...Preumorna od faxa, bebe, kucnih obaveze sve sto zelim je malo mazenja i paznje...Zar je previse?

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:38:46   
Anoniman
Duso moja, ko ti je pomogao prvi put da se zaljubi u tebe?Mi tu nismo bile...Tako da...Znas ti dobro sta treba uciniti...Ili...ili...jer... .

Dobronamjerna sam.

Sretno!

(odgovor članu maglaj_mum)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:39:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: D_K

lako.
to sto te nije ostavio znaci da te jos uvijek voli.
samo naprijed, zavodi ga i ugadjaj mu i neka vidi sa si spoznala svoju gresku..



a koji je razlog da je ostavi ili je trebaouser posted image

pa zar se za njeznost i koju lijepu rijec treba molitiuser posted image

zavela bih ja njega oklagijom

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:40:44   
maglaj_mum
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:44:06   
Hanady RR
Anonimna smao mu pokaži sa si ''sazrela'' u braku, da si ga prihavtila takvog kakav jeste , da si ga takvoha pomalo hladnoh zavoljela i on će se vratiti na mjesto kraj tebe.

nije tu nestalo ljubavi al postavila si maleni zidić...sruši gauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:46:55   
D_K
Ja sam napisala zbog ovog dijela:

Sada sam definitivno odlučila da se mijenjam pa makar crkla,ali se želim promijenit i ne prigovorit više ni sitnicu svom dragom, dobrom mužu. Jedan od razloga što sam to radila, a naročito što sam bila ljubomorna je vjerovatno i to što je moj muž emotivno dosta hladan.

Ja sam shvatila da si nezadovoljna bez nekog pretjeranog razloga ali koliko vidim to jos uvijek stoji izmedju vas.
Uvijek sam govorila i to iz iskustva da je umorna mama i umorna zena - losa mama i losa zena. Ne mislim da sam losa nekome nego sam losa sama sebi. A kad sebi ugodis onda je zivot ljepsi. A kad je bebica mala zena mora biti umorna jer je sve na njenih ramenima. Vjeruj da sam to sve prosla i bilo je svega. Da sam imala internet kuci bilo bi i ovakvih postova kao kod tebe. Pokusaj da se malo rasteretis ako je moguce, da ugodis sebi. Muskarci nisu osjecajni kao mi niti prozivljavaju sve kao mi. Ja svom ostavim bebu na cuvanje i on mene pita 'pa sto se ti toliko zalis, pa vidis kako se ja nisam umorio i kako me slusa' a ja user posted image user posted image user posted image jer ja imam 1000 poslova koje moram obaviti pored cuvanja bebice a i male bebe tacno znaju koga mogu lijepo i najlakse riktati po svojoj zelji.. znaci, ugoditi sebi i malo olaksati. beba, faks, kuca i sve obaveze, nije ti lako. moj ti je savjet da pokusas dobiti svu pomoc u obavezama koju mozes dobiti i ugodi sebi.. a muz je takav kakav je, mozes pokusati malo da ga promjenis ali tesko je to user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:49:45   
D_K
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: D_K

lako.
to sto te nije ostavio znaci da te jos uvijek voli.
samo naprijed, zavodi ga i ugadjaj mu i neka vidi sa si spoznala svoju gresku..



a koji je razlog da je ostavi ili je trebaouser posted image

pa zar se za njeznost i koju lijepu rijec treba molitiuser posted image

zavela bih ja njega oklagijom



ma naravno da ne treba zavoditi niti moliti nekoga ko to ne zasluzuje ali mi se cinilo da se postavljacica teme kaje jer je prigovarala muzu neke stvari za koje se kaje i koje nisu bile na mjestu. zato sam to i rekla. izgleda da to nije tako.. znaci, oklagiju vracamo u futrolu ali otkocenu user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:51:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Anonimna smao mu pokaži sa si ''sazrela'' u braku, da si ga prihavtila takvog kakav jeste , da si ga takvoha pomalo hladnoh zavoljela i on će se vratiti na mjesto kraj tebe.

nije tu nestalo ljubavi al postavila si maleni zidić...sruši gauser posted image


a kad ovaj muski rod sazrijevauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:54:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Anonimna smao mu pokaži sa si ''''sazrela'''' u braku, da si ga prihavtila takvog kakav jeste , da si ga takvoha pomalo hladnoh zavoljela i on će se vratiti na mjesto kraj tebe.

nije tu nestalo ljubavi al postavila si maleni zidić...sruši gauser posted image


a kad ovaj muski rod sazrijevauser posted image


oprosti bananice...u kom dijelu ti vidiš da tja muž nije sazreo u braku...user posted image

sam je napisla svoju situaciju ir ekla da njega ne krivi da on je takav emitovno hladan za reći komliment uvijek je takav i bio znači takvoga ga zavoljela...u braku o tome rpigovara...želi se poromjeniti u tom smislu jer su zahladnjeli osnosi ...ja joj držim fige da tako i bude.

ne vidim razloga da skažeš na svaki dat savjet...user posted image

ako ti zaista ozbiljnim savjetom smatraš da ga zaganja oklagijom po kući ponovi ga da ga lijepo vidi pa neka i to proba.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:54:29   
maglaj_mum
IZVORNA PORUKA: D_K

Ja sam napisala zbog ovog dijela:

Sada sam definitivno odlučila da se mijenjam pa makar crkla,ali se želim promijenit i ne prigovorit više ni sitnicu svom dragom, dobrom mužu. Jedan od razloga što sam to radila, a naročito što sam bila ljubomorna je vjerovatno i to što je moj muž emotivno dosta hladan.

Ja sam shvatila da si nezadovoljna bez nekog pretjeranog razloga ali koliko vidim to jos uvijek stoji izmedju vas.
Uvijek sam govorila i to iz iskustva da je umorna mama i umorna zena - losa mama i losa zena. Ne mislim da sam losa nekome nego sam losa sama sebi. A kad sebi ugodis onda je zivot ljepsi. A kad je bebica mala zena mora biti umorna jer je sve na njenih ramenima. Vjeruj da sam to sve prosla i bilo je svega. Da sam imala internet kuci bilo bi i ovakvih postova kao kod tebe. Pokusaj da se malo rasteretis ako je moguce, da ugodis sebi. Muskarci nisu osjecajni kao mi niti prozivljavaju sve kao mi. Ja svom ostavim bebu na cuvanje i on mene pita 'pa sto se ti toliko zalis, pa vidis kako se ja nisam umorio i kako me slusa' a ja user posted image user posted image user posted image jer ja imam 1000 poslova koje moram obaviti pored cuvanja bebice a i male bebe tacno znaju koga mogu lijepo i najlakse riktati po svojoj zelji.. znaci, ugoditi sebi i malo olaksati. beba, faks, kuca i sve obaveze, nije ti lako. moj ti je savjet da pokusas dobiti svu pomoc u obavezama koju mozes dobiti i ugodi sebi.. a muz je takav kakav je, mozes pokusati malo da ga promjenis ali tesko je to user posted image user posted image






Jos teze je dobiti bilo kakvu pomoc u obavezama...znam po sebi...kad god zamolim za pomoc kao da trazim nesto nemoguce i vanzemaljsko...pa zaboga moja je obaveza da se brinem za bebu i kucu, a fax je moja privatna stvar


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:55:23   
veeseelaa
ja mislim da tebi trebaju konkretni primjeri kako ćeš se ponašati jer ovi općenito "budi ok" čini mi se nećeš shvatiti

Evo ja vako mislim, ako se želiš vratiti s njim na staro ne gundjaj nikako, ne ispituj, ne zovi ga stalno, tek ponekad kad nije kući (ne svaki dan), ako kaže da je u frci reci "ok ljubavi, javni se kad budeš u prilici", nikako ne zovi više poslije toga
Predloži mu da izadjete, posjette odredjene prijatelje i sl ako ne želi ne zvocaj "samo reci, ok dragi, možda si u pravu, preumoran si, drugi ćemo put, kad tebi bude pasalo".
Budi dotjerana, lijepa, ljubazna i prema njemu i ljudima  koje srećete osobito zajedno, budi seksi.... iniciraj bliskost, ne mora to biti sex, neka bude samo poljubac, budi sretna kad se pojavi s posla, zvonko ga poljubi a ako se on namrši ne ljuti se nego se nasmij i reci "jao mene ja te poželjala a ti si sigurno preumoran, jesi li za kafu ili ručak"

Reci mu da cijeli dan misliš na njega ili da si se sjetila kad ste vi bla bla, ne pričaj dugo, a ni kratko, onako taman

evocirajte uspomene, sjeti se nekih luckastih stvari kojima ste se zajedno smijali, ponovo ih prepričaj

Ne posustaj, budi takva danima, ma mjesecima i shvatiće da si ok žena, prava žena za njega

Sretno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:56:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Anonimna smao mu pokaži sa si ''sazrela'' u braku, da si ga prihavtila takvog kakav jeste , da si ga takvoha pomalo hladnoh zavoljela i on će se vratiti na mjesto kraj tebe.

nije tu nestalo ljubavi al postavila si maleni zidić...sruši gauser posted image


a kad ovaj muski rod sazrijevauser posted image




kad isučeš oklagijuuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja stvarno nemam neki pametan savjet..al cesto me postovi na temama poput ove posjete na moju pokojnu babuuser posted image
ona je uvjek govorila muško je muško,ustani kad muško ulazi u kucu,ti trebas biti dobra pa ce biti i on itd itd
ne znam kako uvjek uspijemo dokazati zeni da je ona kriva a sve emancipacija na nivouuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:58:26   
veeseelaa
ne znam kako uvjek uspijemo dokazati zeni da je ona kriva a sve emancipacija na nivouuser posted image user posted image user posted image


i ja mislim da je žena "kriva" za sve, može žena kako hoće, samo ako zna, i biti voljena i uništiti ljubav
Žena treba da manipulira muškarcem (da se tako duhovito izrazim) user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:58:51   
Anoniman
da se pogresno ne shvati Hanady ovdje sam odgovarala bananici al ne znam ono cjepkati postoveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 13:58:55   
veki_aki
Draga anonimna, cini mi se ko da je kod vas doslo do zasicenjauser posted image , mozda grijesim. Ali znam sigurno da muskarci ne vole ocajne zene, ni jedan jedini! Doduse nisu svi ni isti, al ja sam recimo u braku 6.5 god a zajedno smo 13.5 god, poprilican staz i ima svega. Nekad se tako posvadjamo da prijetimo jedno drugom razvodu, al je zato mirenje jos boljeuser posted image , al smo mi oboje tako vatreniji. Ja mislim da ne bi bilo lose da probas da i ti budes hladna prema njemu,nek on malo vidi kako je to.
Treba njih sve svremena na vrijeme malo prebit!!!user posted image
Sretno!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 14:00:07   
Anoniman
A sto bi se ti mjenjala ako i on ima gresaka, koje tebe degradiraju, cine nesretnom i bjesnom, a on ni repom da mahneuser posted image
Vas brak mozete samo zajedno spasiti, ili ces ti draga moja otici helac, jos dublje potonuti, izgubiti totalno samopostovanje, samopouzdanje...
Iznesite sve crno na bijelo, napisite, ako ce vam to pomoci, na papir, sta kome smeta i radite na tome.
Ti sama ne trebas i ne smijes da ista mijenjas!

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 14:00:17   
veeseelaa
i da, to može upravo emancipovana i pametna ženica a ne neka tamo..... ili neka koja je zaboravila to biti... al nadam se da že se svaka od nas čvaknuti u glavu i biti .... sretna najprije 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 14:00:30   
bananica
oprosti bananice...u kom dijelu ti vidiš da tja muž nije sazreo u braku...user posted image


to sam opcenito napisala, za sve muske koji ne obracaju dovoljno ili nikako paznje na svoje zene, nema komplimenata, nema njeznih rijeci, nema nekog pretjeranog pomaganja u kuci, oko djece, itd.....za mene nije vazno kakav je on bio prije nego se ozenio, ali poslije zenidbe se i oni moraju mijenjati i udovoljavati svojim izabranicama, pa koliko ko moze dati to od sebe

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 14:00:38   
D_K
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


sam je napisla svoju situaciju ir ekla da njega ne krivi da on je takav emitovno hladan za reći komliment uvijek je takav i bio znači takvoga ga zavoljela...u braku o tome rpigovara...želi se poromjeniti u tom smislu jer su zahladnjeli osnosi ...ja joj držim fige da tako i bude.




ovako sam i ja shvatila i opet ponavljam, tesko je nekoga promijeniti. takvog si ga zavoljela, prihvatila i shvati da on ne zeli da se sad mijenja. on misli, pa kako sam ti valjao tada, zasto sad nisam dobar..
koliko vidim, nije problem ni njegova hladnoca nego nedostatak sluha za njen umor i previse obaveza. to jednostavno tako kod nekih muskaraca. zato ti kazem, pokusaj da se organizujes da se ti malo rasteretis, da sebi ugodis. ako ne mozes onda malo olabavi oko nekih stvari, ne mora kuca biti ociscena svaki dan ili neke stvari. dijete je prioritet i faks koliko stignes. znam koliko je tesko uciti uz malo dijete, prosla sam to, uspjela sam ali to nikad vise ne bih ponovila. previse je stresno..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 14:01:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veki_aki

Draga anonimna, cini mi se ko da je kod vas doslo do zasicenjauser posted image , mozda grijesim. Ali znam sigurno da muskarci ne vole ocajne zene, ni jedan jedini! Doduse nisu svi ni isti, al ja sam recimo u braku 6.5 god a zajedno smo 13.5 god, poprilican staz i ima svega. Nekad se tako posvadjamo da prijetimo jedno drugom razvodu, al je zato mirenje jos boljeuser posted image , al smo mi oboje tako vatreniji. Ja mislim da ne bi bilo lose da probas da i ti budes hladna prema njemu,nek on malo vidi kako je to.
Treba njih sve svremena na vrijeme malo prebit!!!user posted image
Sretno!


mislim da nije vakat za to, dotjerali su cara do duvara, treba sad biti fina, ne prkositi, nije vrijeme.... prkos se upotrebljava negdje drugo al ne u ovakvoj situaciji


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 14:01:52   
bananica
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A sto bi se ti mjenjala ako i on ima gresaka, koje tebe degradiraju, cine nesretnom i bjesnom, a on ni repom da mahneuser posted image
Vas brak mozete samo zajedno spasiti, ili ces ti draga moja otici helac, jos dublje potonuti, izgubiti totalno samopostovanje, samopouzdanje...
Iznesite sve crno na bijelo, napisite, ako ce vam to pomoci, na papir, sta kome smeta i radite na tome.
Ti sama ne trebas i ne smijes da ista mijenjas!



sa ovim se slazem



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 14:02:52   
veeseelaa
halo žene ona je tražila savjet kako da se njen muž ponvo zaljubi u nju a ne kako da ga protjera s ognjišta user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 14:04:15   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Anonimna smao mu pokaži sa si ''sazrela'' u braku, da si ga prihavtila takvog kakav jeste , da si ga takvoha pomalo hladnoh zavoljela i on će se vratiti na mjesto kraj tebe.

nije tu nestalo ljubavi al postavila si maleni zidić...sruši gauser posted image


a kad ovaj muski rod sazrijevauser posted image




kad isučeš oklagijuuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja stvarno nemam neki pametan savjet..al cesto me postovi na temama poput ove posjete na moju pokojnu babuuser posted image
ona je uvjek govorila muško je muško,ustani kad muško ulazi u kucu,ti trebas biti dobra pa ce biti i on itd itd
ne znam kako uvjek uspijemo dokazati zeni da je ona kriva a sve emancipacija na nivouuser posted image user posted image user posted image



bas ovo je najgore od svega

uvijek je rjesenje da se zena mijenja, da ona pokusa zavesti, da ona ovo-ono, a onuser posted image user posted image da gladi muser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *