|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 8:40:33   
mamina princeza
Kako izgledaju vasa jutra posebno ako idete na posao , spremate djecu za vrtic.... ?

Moje jutro je najbrzi dio dana . Za sat vremena uspijem uciniti toliko toga da dodjem na posao premorena ravno za jednu odmarajucu jutarnju kafu.
Oboje djece ustaje za mnom , kcerka jer mora u vrtic a maleni eto tako jer cuje mene da mi smeta dok se spremam i cijelo jutro samo kenka. Hranim ga na tuti , dok se ona oblaci ispred nas i stalno je pozurujem da ne bi kasnili. A usput pripremam caj , ostatak rucka ako sam ga unaprijed pripremala ....
Da nas neko snima bas bi bilo zanimljivo i meni pogledati :)
Ja sevovo obavim za nekih sat vremena jer sma spavalica i volim ujutro spavati do zadnje minute koju mogu stici ...

Kakva je kod vas situacija i koliko vam vremena treba da se spremite?

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 8:44:51   
Dida79
Dok sam radila bilo je urnebesno user posted image

A sad laganini radnim danima ispratim djecu..stariji vodi mladjeg u vrtic ja onda sebi pravim veeliku solju kafe i ne micem se makar 1 sat sa mjesta
Poslije slijede standardne obaveze

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 8:46:45   
Ben 10
uzurbano.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 8:48:41   
jasmin
Ustanem....



laganini user posted image ...

Sebi pravim čaj i guštam uz rr.

Kad idemo u školu,to radim nakon sabah namaza. Onda nešto malo ponovim,zatim polahko spremam doručak,budim djecu,oni se sami oblače,obave wc,doručkuju,ja spremam sebe...i izlazak. Sve ide nekako rutinski.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 8:50:33   
SailorMoon
Ustajem u 6:40 idem u kupatilo, umivam se, perem zube, cesljam se. Onda idem da stavim sociva, oblacenje, sminkanje. (Kafu ujutru nepijem) Onda budim malu, umijem je, zubici, obucem ako je gladna malo dam joj sta da pojede i u pola8 izlazimo iz kuce. Vodim nju u vrtic onda ja na poso. radim od 8-17sati.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 8:51:46   
SailorMoon
Jasmin ti si bas saburli zena

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 8:57:12   
jasmin
Ja samo volim polahko user posted image ,mada znam i biti brza. Ali ne volim brzinu.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 8:59:10   
palachinken
Volim ustati prije svih i popiti kafu na miru.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 9:00:46   
mamina princeza
i ja bih voljela da mogu polako ... al onda bih morala ustati u 5 sati najmanje hih a ja ipak vise volim odpsvati a imeni fali ponekad sabura . valjda naucim vremenom i ja tako :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 14:52:15   
malena27 RR
Uzurbano, umivanje, sminkanje i ganjanje autobusa kad radim...
Vikendima se mazim sa T, dorucak, setnja i kafica sa T i muzekom user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 18:49:32   
animagical

IZVORNA PORUKA: palachinken

Volim ustati prije svih i popiti kafu na miru.

i ja, ali me UVIJEKuser posted image cuju i eto ti njih za mnom...jedan se okaci na mene, a drugi je pravi jutarnji tip pa kao navijen meljeuser posted image ja sam od onih sto vole da odsute prvu kafu... tako da ja sutim i saburamuser posted image

inace, jutra su mi raznolika...nekad izadjem iz kuce prije sviju, u 7, pa se oni spremaju i obavljaju sta treba, najcesce idem kad i mm, u pola 9, tada se samo spremim eventualno presvucem dijete, iako to ugl radi mm, jer je njegovo jutarnje spremanje krace od mog, a nekada sam kuci cijelo jutro pa onda laganini doruckujem s malcem, pijem kafu i sutim...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 19:00:51   
mishkica
oko 6 i 45 ustajemm, u kupatilo spremam se palim kuhalo, velika solja nesa spremna, umacem keks ptit u nes i palim tv, klimu, onda dok ispijem kafu spremim se i na posao, kad sam druga smjena, mazenje sa M kad se ustanemo,pijemo skupa kafu, ona svoju bocu, obucemo se i u vrtica, a ja brznski kuci spremanje kuce rucka itd sve uzurbanouser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
14.3.2013 19:45:58   
Blue rose RR
Ustajanje u 06,00,
pravljenje mlijeka kiki
jutarnja toaleta
spremanje za posao
buđenje kike (najdraži ritual) :)
pravljenje čaja i spremanje sendviča za ponijeti u školu kiki (ovo zajedno sa mužem)
dočekivanej majke -koja vodi kiku u školu
odlazak na kahvu
posao


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 9:48:35   
Marija13
Jutro hm user posted image
D se kao i obično probudio u 7h, a ja zombi ne znam gdje sam..
Svaku noć kažem da ću leći ranije i opet po starom..zanese se čovjek noću bez djece! user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 9:54:04   
Hanady RR
Ustajem u 5...
tuširam se i pristavim kafu, dok ja skuham kafu mm je u toaletu...
ako treba pečem za užinu i doručak djeci dok pijem kafu...
obučem se nakon kafe...budim stariju...
mala se tada probudi...
mm im da mlijeko i da gricnu nešto brzinski...
ja se šminkma...
velika se sama oblači jer je navečer svima sve spremljeno prekos tolice šta će ujutro da obuče...
idemo iz kuće nas troje nekada zajedno, a najčešće ja i mm a malena nakon nas u školu sa drugaricamauser posted image
7.15 najadlje izlazimo iz doma....
mala ostaje sa nanom kući :)

i sada je to sve laganica, ljepota kako je to kod nas bilo do polaska u školu naše starije kćeri...
do tada je bilo lijetanja, šerpi kuhanja, nosanja, vozikanja sa kraja na kraj grada...plakanja, neću da se obučem, neću da popijem mlijeko...
i tako...svega...a mi smo morali 10 do 7 krenuti najadalje iz doma...ako samo 5 minuta kasnije krenemo zaglavili smo u saobraćaju i kasnimo onda i ja i suprug...što nije dobro nikakouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 12:20:28   
bebaa
radni dan:
ustajemo oko 7ja i malac...mm je tada već uveliko na poslu.....
dam mu prvo mlijeko pa se zavučem u kupatilo da na miru sve obavim.....uto se on dernja i mlati flašicom koja prijeti da razbije staklo pa poletim da ga spremam za vrtić.presvlačenje,umivanje,mazanj i cmakanje usput.......
idemo u vrtić laganini....ostavim ga da se bori za svoja ljudska prava a ja se vrnem doma,presvučem se,bacim jednu trač partiju na RR i pičim na posao........iz kuće izlazim najdalje do 9 sati da bi stigla na kraj grada.....user posted image

subota sve isto samo ne idemo u vrtić.....
nedelja sve isto samo ne idemo u vrtić i na posao......user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio bebaa -- 17.11.2013 12:21:26 >


_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 12:33:58   
hanabanana
Kod nas su jutra razlicita zavisno jel muz na putu, ili dal sam ja na putu. ( ono drugo u tom slucaju ne zna ujutro jel dosao il posao )

Kad su standardna jutra, ustajem u 7.00, iz kreveta u kuhinju, stavljam vodu za kafu i palim radio.....idem u kupatilo
Umivanje, pranje zuba, stavljanje kreme.
Nerijetko, sirim ves i vadim sudje iz masine.
Budim Hanu. Dok ona obavi kupatilo i obuce se, ja sam sredila sudje i ves, zalila kafu i stavila joj dorucak.
Obicno jede zitaice za dorucak.
Dok ona doruckuje ja se oblacim.
Pijem kafu i pravim joj uzinu.
U 07.40 izlazimo i budimo S. i mm.
Ja vodim H. u skolu i produzim na posao.
Ako stignem sminkam se kuci, ako ne u autu.
Napomena: moja sminka obuhvata labelo, rumenilo i maskaru.


< Poruku je uredio hanabanana -- 17.11.2013 12:35:22 >

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 12:59:53   
koka i po
ustajem u pet pola sest.
pristavim rucak i pijem kafu dok svi spavaju.
dok obavim toaletu,popijem kafu i napravim dorucak ,rucak je vec gotov.
spremam kucu,po potrebi izvadim ves iz masine i stavim ga da se susi.
jedno dijete saljem u skolu,drugo ostaje u kuci.
dok sve izglancam,sredim vec je vrijeme za posao.
izlazim iz kuce u pola devet...i to je to.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 13:05:50   
hanabanana
Ja kad bih ustala u pet, nekog bih do 8.00 ubila. user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 13:09:24   
koka i po
i ja se ponekad tako osjecam vjerujuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 14:37:33   
almondray

Ja volim da oćejfim kafu na miru tako da ustajem rano.U poslednje vrijeme sve ranije i ranije .
Jutros sam dan počela oko 6huser posted image .A muški dio tek oko 8i30h.Bas sam oćejfila.


_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 14:49:46   
Galicia

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja samo volim polahko user posted image ,mada znam i biti brza. Ali ne volim brzinu.



Ista sam. Ako kojim slucajem kasnim ujutru, ja ne zurim i dok kafu ne popijem ne izlazim iz kuce.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 15:08:56   
MicoTico
Radnim danom ustaje u 6:30. Budim m-a do 6:40user posted image
On budi djecu, silaze u prizemlje (sobe su nam na spratu) , pali im super RTL i odlazi u kupatilo.
Ja za to vrijeme sredim dječije i naš krevet. M. se oblači sama, T. oblačim, umivam i perem zubiće ili ja ili mm, zavisi kako kad. jedem zobene pahuljice, a zatim M i ja se zajedno umivamo, peremo zube i mackamo i parfemišemouser posted image
Odjeću za djecu i mene spremam veče prije. Mm-ove košulje i odjela spremim u nedjelju za svaki radni dan posebno (operem, opeglam, iskombinuje košulje+kravatu).Užinu za . za školu spremim veče prije takođe.
Iz kuće izlazimo u 7:15. T. ostavljamo u vrtiću, zatim M. u školu i mene onda mm ostavlja ispred posla.
U kancelariji sam oko 7:30. Naručim kafu , "pristavim" sistem da mi skida podatke za rad i šminkam se. Radim od 8-16.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 16:11:48   
Marija13

IZVORNA PORUKA: almondray


Ja volim da oćejfim kafu na miru tako da ustajem rano.U poslednje vrijeme sve ranije i ranije .
Jutros sam dan počela oko 6huser posted image .A muški dio tek oko 8i30h.Bas sam oćejfila.



To mama sprema testove user posted image kako ide?


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako izgledaju vasa jutra....
17.11.2013 16:59:26   
almondray

IZVORNA PORUKA: Marija13


IZVORNA PORUKA: almondray


Ja volim da oćejfim kafu na miru tako da ustajem rano.U poslednje vrijeme sve ranije i ranije .
Jutros sam dan počela oko 6huser posted image .A muški dio tek oko 8i30h.Bas sam oćejfila.



To mama sprema testove user posted image kako ide?


user posted image ne miješam ja posao i zadovoljstvo user posted image testovi idu kad je tatin red za čuvanje user posted image .Ide, ide user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *