|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako izgraditi samopouzdanje u braku
10.1.2012 15:17:03   
Anoniman
Da li vam se nekad desilo da mislite da ste zadnja rupa na sviralu u zivotu svog muza, da je svaka druga zena, osoba ili bilo ko bolji od vas za njega i da zbog toga svakog i primijeti? Da li vam se desilo da osjetite da ste izgubile svu snagu da budete jake, da se suprostavljate i drzite do svog misljenja? Da li vam se desilo da pocnete razmisljati na taj nacin pa i na nacin da se pitate da li vasem muzu jos uvijek bivsa nesto znaci, da osjeca jos nesto prema njoj i sl.? Ja sam u fazi kad mi je samopouzdanje bas takvo - NIKAKVO. Sta, ako imate iskustva, sta uraditi pa vjerovati  u suprotno od ovog gore svega navedenog, vjerovati u muzevu ljubav prema vama i u vas same?
A anonimna sam jer je neke stvari tesko reci otvoreno pa i ovu da je moje samopouzdanje dotaklo dno.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
10.1.2012 15:23:30   
veeseelaa
nemam iskustva u smislu da sam isto doživjela al mislim da poznajem ljude i njihovu psihu relativno dobro i znaj sve dok se budeš smarala sa tm i razmišljala na takav način sve će gore i gore biti
Ti treba da misliš prvenstveno na sebe, sa sobom jedino u rang možeš staviti svoje dijete i svoju majku, svi ostali mogu biti na drugom, trećem il petom mjestu
Samopouzdanje ćeš podići tako što ćeš upravo misliti na sebe, raditi ono što voliš, trčati, pjevati il skinuti se gola i cijeli dan tako preležati
Preloži svoj ormar sa garderobom, obuci nešto seksi i samopouzdanje će da se digne i te kako
Ne zaboravi da si ti žena koju tm želi, voli i za koju je odlučio oženiti, sad ako se malo situacija izmedju vas poHebala budi sigurna da ćeš ga lako okrenuti tamo gdje ti hoćeš al nikako ne zvocanjem, oblačenjem ko tkakva nana, kukanjem i pridavanjem važnosti tm u neograničenim količinama
Naravno nemoj sad biti bezobrazna, samo budi svoja, misli malo više na sebe i svoje potrebe
Nemoj da tm bude jedina stvar oko kojeg se vrtiš cijeli dan, muškarci ne vole žene koje su im uvijek dostupne, budi malo tajanstvena al nikako bezobrazna, ćudljiva i tersava .... budi tajanstvena i seksi, ne raspravljaj se s njim ni po koju cijenu, poravni, kao da si popila 2-3 apaurina
Ubrzo će se on vrtiti oko tebe al ti drži taj kurs, ne posustaj nikako, nek tvoj životni moto ostane takav način življenja

Sretno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
10.1.2012 15:28:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemam iskustva u smislu da sam isto doživjela al mislim da poznajem ljude i njihovu psihu relativno dobro i znaj sve dok se budeš smarala sa tm i razmišljala na takav način sve će gore i gore biti
Ti treba da misliš prvenstveno na sebe, sa sobom jedino u rang možeš staviti svoje dijete i svoju majku, svi ostali mogu biti na drugom, trećem il petom mjestu
Samopouzdanje ćeš podići tako što ćeš upravo misliti na sebe, raditi ono što voliš, trčati, pjevati il skinuti se gola i cijeli dan tako preležati
Preloži svoj ormar sa garderobom, obuci nešto seksi i samopouzdanje će da se digne i te kako
Ne zaboravi da si ti žena koju tm želi, voli i za koju je odlučio oženiti, sad ako se malo situacija izmedju vas poHebala budi sigurna da ćeš ga lako okrenuti tamo gdje ti hoćeš al nikako ne zvocanjem, oblačenjem ko tkakva nana, kukanjem i pridavanjem važnosti tm u neograničenim količinama
Naravno nemoj sad biti bezobrazna, samo budi svoja, misli malo više na sebe i svoje potrebe
Nemoj da tm bude jedina stvar oko kojeg se vrtiš cijeli dan, muškarci ne vole žene koje su im uvijek dostupne, budi malo tajanstvena al nikako bezobrazna, ćudljiva i tersava .... budi tajanstvena i seksi, ne raspravljaj se s njim ni po koju cijenu, poravni, kao da si popila 2-3 apaurina
Ubrzo će se on vrtiti oko tebe al ti drži taj kurs, ne posustaj nikako, nek tvoj životni moto ostane takav način življenja

Sretno



Nekada znam po sat vremena stajati pred ormarom nadajuci se da cu naci nesto seksi i lijepo,ali sta kad nemas novca koji mozes odvojiti da to i kupis? Ja nemam nesto takvo za obuci. Ne da nemam nista, daleko od toga, ali takvih stvari jako malo. Kad je i finansijska situacija losa. Sta onda? Kako da tada budem seksi kad nemas da se tako i oblacis?

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
10.1.2012 15:32:18   
Anoniman
znala sam da ce te vesela navest na sex user posted image user posted image user posted image tj na cipke i te fore.


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
10.1.2012 15:33:40   
veeseelaa
draga ne mora to biti nešto skupo, danas je garderoba jako jeftina....
čisto sumnjam da kao djevojka nisi imala seksi krpica, neka to bude uska maica sa dekolteom ili možda promjena friizure.... da bi drugima bila lijepa moraš sebi biti lijepa, ljudi te vide onako kako ti sama sebe vidiš
I sama dok nisam počela raditi Boga mi nisam imala novca al sam uvijek bila privlačna, ono što se malo imalo nekako se iskombiniralo, nešto bi se sašilo, nešto dobilo a po potrebi i posudilo user posted image
vjerovatno imaš neku prijateljicu, rodicu i sl, nekog ko ti je blizak, sa kojim možeš pričati o svojim osjećajima
Nekima je dovoljno tako malo da im se samopouzdanje vrati a nekima malo više
Vidim da si jako razočarana ali nemoj biti, kažem sjeti se da je tm želio tebe za ženu a ne bivšu i nek se tvoj osmijeh vrati na lice


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
10.1.2012 15:34:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: felix

znala sam da ce te vesela navest na sex user posted image user posted image user posted image tj na cipke i te fore.




ma nije u ptanju sex, ponajmanje sam o njemu mislila, u pitanju je dizanje samopoudanja i ponovno uspostavljanje želje kod njenog supruga da je ima....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
10.1.2012 15:36:07   
veeseelaa
a sex poslije user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
10.1.2012 15:48:52   
Blue rose RR
Vođenje ljubavi i čipkasto rublje ima vrlo malo veze sa načinom kako izgraditi samopouzdanje u životu ( a ne nužno samo u krevetu)

Poučan tekst, pa da te ne bi zbunjivali, radije sama ga prouči i sretno:

"Samopouzdanje je vrlo bitno u gotovo svim područjima života, pa ipak mnogi ga baš i nemaju previše. Samopoštovanje i samopouzdanje su vrlo bitni za uspjeh, kako u poslovnom, tako i u privatnom životu.  Nedostatak vjere u sebe i svoje sposobnosti može negativno utjecati na vas i  vaš pogled na svijet, zbog čega vam se može činiti da svi, osim vas uspijevaju u onom što rade. U stvarnosti, ljudi koji imaju mnogo samopouzdanja i koji dobivaju sve što žele jednostavno vjeruju u sebe. Kod predstavljanja nekog projekta, ljudi će prije poduprijeti osobu koja jasno govori, ne pokazuje strah i sigurna je u to što govori, nego onog koji zamuckuje, nervozan je i preplašen. Osobe koje imaju samopouzdanja shvaćaju da neuspjeh znači samo to da niste uspjeli napraviti jedan zadatak, a ne da ste vi sami neuspjeh. Dobro je to što možete izgraditi samopouzdanje, a mi ćemo vam dati nekoliko savjeta kako to postići. Što je samopouzdanje? Samopouzdanje se odnosi na način kako doživljavate sebe i što mislite kako drugi doživljavaju vas. Ako imate malo samopouzdanja, imat ćete nisko mišljenje o sebi, svojim sposobnostima i načinu na koji vas drugi ljudi doživljavaju. Ako vaše misli započinju sa „Ne mogu...“, „Moram...“  ili „Trebala bih...“ tada vjerojatno imate malo samopouzdanja. Kako izgraditi samopoštovanje i vjeru u sebe Ljudi sa razvijenim samopoštovanjem vjeruju u to da će ostvariti svoje ciljeve. Uspjeh koji dožive kad ostvare nešto što su naumili dodatno im izgrađuje samopouzdanje. Svaki pojedinačni zadatak ili ostvareni cilj je prilika za uspjeh i podizanje vjere u sebe, što izgrađuje samopouzdanje.
Samopoštovanje i pozitivno mišljenje o sebi su glavni preduvjeti za podizanje samopouzdanja, jer kad vjerujete da ćete uspjeti u nečem, veća je vjerojatnost da će se to i ostvariti. Ako mislite da ćete doživjeti neuspjeh, tada ćete se tako i ponašati, te vrlo vjerojatno ni nećete uspjeti.
Izgradite samopouzdanje:
  • Napravite listu svojih pozitivnih strana. Upamtite da smo svi dobri u nečem. Na listu možete upisati da ste dobar roditelj, vjeran prijatelj ili vrijedan radnik.
  • Percepcija kreira stvarnost, pa promatrajte sebe kao osobu koja ostvaruje ciljeve koje si zada.
  • Upamtite da uspjeh privlači uspjeh, stoga počnite od manjih ciljeva i idite prema većima.
  • Vjerujte u sebe. Za svaku negativnu misao o sebi, nabrojite barem četiri pozitivne. Ako se ne možete sjetiti četiri, razmislite o tome kakvi bi htjeli biti.
  • Odaberite dvije stvari u kojima ste dobri i osmislite tri načina kako možete svaku od njih poboljšati. Koncentrirajući se na stvari u kojima znate da ste dobri, poboljšat ćete samopouzdanje, a to može biti dobar temelj za budući uspjeh.
  • Čak i ako se ne osjećate tako, uvijek nastupajte sa samopouzdanjem.
  • Napravite listu pozitivnih misli kojima se možete ohrabriti i podići samopouzdanje.
  • Okružite se pozitivnim, uspješnim i pozdanim ljudima.
Vježbajući ove savjete usmjerene na podizanje samopouzdanja i samopoštovanja počet ćete se mijenjati i približavati onom što smatrate kakvi bi trebali biti i što sve možete ostvariti. Ne dopustite manjim neuspjesima da vam umanje novostečeno samopouzdanje. Imajte na umu da su to samo sitnice. Kako će vam rasti samopoštovanje, moći ćete početi razmišljati o većim ciljevima koje ste si zacrtali u životu, pri čemu se vodite istim tehnikama kojima ste izgradili samopouzdanje. No uvijek budite prizemljeni - kad ljudi imaju previše samopouzdanja mogu djelovati prenapuhano, što opet nije dobro."Izvor: zena.hr

I na kraju lično te savjetujem: na način na koji ti gledaš sebe, tako te gledaju i drugi ljudi.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
10.1.2012 22:54:22   
veeseelaa
dobro si ti to nama objasnila sa stručnog aspekta
ali mislim da ženi treba dati malo vjetra u leđa
Vođenje ljubavi i seksi veš ima veze sa svim dobrim pa i sa samodopadnošću i sl
Onaj ko se osjeća bezveze, neprivlačnim i sl bit će nesiguran i skinuti se pred partnerom a ako to i uradi bit će puki mrak

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
10.1.2012 23:12:53   
vjestica
ne treba ti seksi veš da se osjećaš seksi
ja se sasvim super osjećam seksi i u kućnoj trenerci, kao i bez ičega
svojevremeno sma znala obući tange i sl radi umjetničkog dojma user posted image user posted image samo su me nervirale tange i slične seksi neudobne stvarčice


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
10.1.2012 23:30:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

ne treba ti seksi veš da se osjećaš seksi
ja se sasvim super osjećam seksi i u kućnoj trenerci, kao i bez ičega
svojevremeno sma znala obući tange i sl radi umjetničkog dojma user posted image user posted image samo su me nervirale tange i slične seksi neudobne stvarčice


ovo ko da sam ja pisalauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 0:30:31   
Anoniman
Ako je zena nesigurna i sa malim ili nikakvim samopouzdanjem ne treba da skace u krevet izigravajuci tigricu da bi nasla isto(samopouzdanje), jer moze u po posla doci do emocionalnog, sexualnog i svakog drugog kraha. Treba prvo da sama sa sobom rascisti, samu sebe uvjeri da je pametna, lijepa, zgodna, pozeljna, da jednostavno moze sve sto zeli...

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 0:40:42   
Anoniman

ne treba ti seksi veš da se osjećaš seksi

user posted image Sve je u tome kako sebe dozivljavas.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 11.1.2012 0:41:18 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 1:20:12   
Galicia
Covjek mora sam sebe prvo voljeti i cijeniti da bi ga i drugi cjenili i volili.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 8:11:45   
Mirkica
Draga moja treb da vjerujes sebi , i sebe stavis iznad svega i da da dokazes muzu da svakog trena mozes bez njega a i da okom ne trepnes , onda ce se on truditi oko tebe vise nego drugih.
Neko rece trebas voliti sebe ooo i te kako je to tacnoo . Mislim da je to dosta i do odgoja djece , od onog kako su nas odgajali , sve ima svoje.



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 8:14:36   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li vam se nekad desilo da mislite da ste zadnja rupa na sviralu u zivotu svog muza, da je svaka druga zena, osoba ili bilo ko bolji od vas za njega i da zbog toga svakog i primijeti? Da li vam se desilo da osjetite da ste izgubile svu snagu da budete jake, da se suprostavljate i drzite do svog misljenja? Da li vam se desilo da pocnete razmisljati na taj nacin pa i na nacin da se pitate da li vasem muzu jos uvijek bivsa nesto znaci, da osjeca jos nesto prema njoj i sl.? Ja sam u fazi kad mi je samopouzdanje bas takvo - NIKAKVO. Sta, ako imate iskustva, sta uraditi pa vjerovati  u suprotno od ovog gore svega navedenog, vjerovati u muzevu ljubav prema vama i u vas same?
A anonimna sam jer je neke stvari tesko reci otvoreno pa i ovu da je moje samopouzdanje dotaklo dno.


Nije niti bi smjelo jer kada bi do ovog doslo , mm tacno zna da on meni ne bi bio ni jedna rupa na svirali . Samo se malko pozabavi sebi , a covjeku ne treba sexy ves da bude sexy vjeruj mi trebas da to sebi u glavu utuvis , ma daj kad vidim po gradu kakve cure vodaju onakve frajere user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo ti se kaze ili obrnuto VJERUJ U SEBE .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 11:29:26   
hanabanana
Izgradnja samopouzdanja

Korijeni nedostatka samopouzdanja sežu daleko u djetinjstvo, točnije u prve tri godine života
. Onako kako su se roditelji odnosili prema vama u djetinjstvu, vi se sada odnosite sami prema sebi. Ako su vam nekoliko puta roditelji rekli da ništa ne znate napraviti kako treba, velika je vjerojatnost da ste u to povjerovali te da sada sami sebe tako kritizirate. To je ono što se mora promijeniti. Vaše misli trebaju vas podržavati, a ne kritizirati.

Kako to postići? Naravno, potrebno je vrijeme i disciplina. Uzmite si svaki dan vremena da se podsjetite na svoje kvalitete i pozitivne strane te si objasnite da vaša kriva uvjerenja o vama samima dolaze iz djetinjstva i da nisu utemeljena na stvarnosti. Pohvalite se za sve ono što dobro napraviti, a dajte si podršku i kad pogriješite te si objasnite da ste napravili najbolje što ste znali u tome trenutku. Poanta je da ne tražite potvrdu i pohvalu od drugih, nego da to sami sebi dajete. Možda će vam u početku to djelovati jako čudno, ali s vremenom ćete promijeniti način razmišljanja.

 

http://www.tportal.hr/lifestyle/zdravlje/46629/Samopouzdanje-glavni-sastojak-sretnog-zivota.html

Zato ja kažem da je vrlo bitno kakav odnos imamo prema svojoj djeci.
Anonimna, savjet za tebe. Ako se prostreš ko tefih, ljudi dobiju naviku da te gaze. Prije ili kasnije.
I ne samo ljudi, nego čak i rodjena djeca.
Ne fali tebi samopouzdanja, u pitanju je nešto drugo.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 12:10:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

ne treba ti seksi veš da se osjećaš seksi
ja se sasvim super osjećam seksi i u kućnoj trenerci, kao i bez ičega
svojevremeno sma znala obući tange i sl radi umjetničkog dojma user posted image user posted image samo su me nervirale tange i slične seksi neudobne stvarčice



naravno da se samo u sexi vešu ne osjećaš seksi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 12:10:56   
veeseelaa
Zato ja kažem da je vrlo bitno kakav odnos imamo prema svojoj djeci.
Anonimna, savjet za tebe. Ako se prostreš ko tefih, ljudi dobiju naviku da te gaze. Prije ili kasnije.
I ne samo ljudi, nego čak i rodjena djeca.
Ne fali tebi samopouzdanja, u pitanju je nešto drugo.


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 12:13:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ako je zena nesigurna i sa malim ili nikakvim samopouzdanjem ne treba da skace u krevet izigravajuci tigricu da bi nasla isto(samopouzdanje), jer moze u po posla doci do emocionalnog, sexualnog i svakog drugog kraha. Treba prvo da sama sa sobom rascisti, samu sebe uvjeri da je pametna, lijepa, zgodna, pozeljna, da jednostavno moze sve sto zeli...



pa u tom je i kvaka, ja sam spomenula sex jer je ona čini mi se spomenula da svom mužu više nije poželjna
Ne kužim baš dobrouser posted image , kad si poželjan, seksi, lijep i pametan muž želi da te tuca, valjda, a tigrica se rodiš il ne, to je već talent


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 12:26:46   
Anoniman

Zato ja kažem da je vrlo bitno kakav odnos imamo prema svojoj djeci.
Anonimna, savjet za tebe. Ako se prostreš ko tefih, ljudi dobiju naviku da te gaze. Prije ili kasnije.
I ne samo ljudi, nego čak i rodjena djeca.
Ne fali tebi samopouzdanja, u pitanju je nešto drugo.


[/quote]

Šta drugo?

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 12:33:37   
hanabanana
Ne znam, a ne pogadja mi se.
MOžda imaš sumnje? Možda su opravdane?
Možda tvom mužu zaista više nije stalo do tebe? Možda su mu zaista drugi ljudi preći? MOžda te više ne voli?
A možda si ti u PMS-u?!
Svašta može biti.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 12:38:54   
veeseelaa
pa anonimna ti najbolje znaš
ako si imala samopouzdanje prije a sad ne uzrok postoji, kriva je tm? il nešto drugo? ti znaš

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.1.2012 12:39:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 13:07:53   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ako je zena nesigurna i sa malim ili nikakvim samopouzdanjem ne treba da skace u krevet izigravajuci tigricu da bi nasla isto(samopouzdanje), jer moze u po posla doci do emocionalnog, sexualnog i svakog drugog kraha. Treba prvo da sama sa sobom rascisti, samu sebe uvjeri da je pametna, lijepa, zgodna, pozeljna, da jednostavno moze sve sto zeli...


Slazem se sa Pahuljicom.


_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako izgraditi samopouzdanje u braku
11.1.2012 16:07:24   
sabinos
meni su ove anonimne teme sve slicne ma skoro iste:kako postupiti,kako da se ponovo zaljubi u mene...
evo zene su sve rekle...primjeni pola od toga i na konju si.mislim da samopouzdanje ne trebas graditi samo radi braka i muza vec prvo radi sebe

< Poruku je uredio sabinos -- 11.1.2012 16:09:09 >


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *