|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 0:03:14   
Precious
Kako se brinete o svojoj kosi? Sta se desava s njom nakon trudnoce i porodjaja? Koji preparati su najsigurniji? Citala sam da jedan od gl. sastojaka sampona - sodium laurenth sulfat - ima veze s ispadanjem kose,kod djece moze izazvati sljepocu, ali svaki sampon ga ima, barem ovdje kod nas user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 0:07:23   
teacher75
meni uzasno opada kosa sada poslije porodauser posted image nastavila sam piti prenatal al ne pomaze, koristim sampone za opadanje, maske itd... i nista. i mene zanima sta uciniti...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 0:19:16   
Precious
Meni je inace tanka vlas i masti se u sekundi, strah me i pomislit sta ce biti sad kad se porodim user posted image Koristicu iste sampone kao i bebac, i to HIPP-ov, on nema ovaj sodium, koliko ja znam..
Mislila sam i blagi mini-val uradit, samo koliko je to sigurno, hmm

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 0:20:41   
teacher75
i kod mene je ista takva, pa kad vidim pramenove kose kako opadaju, muka mi, odmah se bojim da cu uskoro ostati celavauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 0:24:48   
Visnja RR
evo tema opada li vam kosa

meni kosa opada ko luda skoro mjesec dana... ne lici ni na sta...svaki put pred pranje stvljam masku od cimeta, meda i maslinovog ulja...jos nema poboljsanja... tj vidim novu da raste ali opadanje jos nije stalo....nakon mora cu se jos krace osisati...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 0:38:25   
Precious
Ja sam pokusala "udebljati" i popraviti svoju kosu, i svasta sam nanosila na nju, od raznih ulja, pantenolovog rastvora, kapi koprive, ad kapi, piva, uporedo s tim pila vitamine za kosu od Natural Wealth-a, nakon pranja rijetko susila fenom i to hladni zrak, utrljavala Selective ampulice za brzi rast, pravila poseban sampon za istu namjenu, ali poboljsanje traje 2-3 mjeseca i opet isto.
A isto ako nemas raznoliku ishranu i redovno obroke, dorucak obavezan, nece preparat nikakav pomoci. A tako i fizicka aktivnost neizostavna.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 8:14:54   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

i kod mene je ista takva, pa kad vidim pramenove kose kako opadaju, muka mi, odmah se bojim da cu uskoro ostati celavauser posted image

tiki, tebi je to posljedica poroda..
meni je kosa najstrašnije opadala kada sam se porodila pa jedno 6-9 mjesec nakon poroda...ali to stane i ne brini..
doduse, ja bas imam gustu i dugu kosu pa nisam osjetila da mi je falilo, ali eto..uzasno je gledati toliko dlaka po stanu i doslovno pramenove kose kako ostaju na češlju..
sve je to prirodno kada se žena porodi..user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 8:25:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: teacher75

i kod mene je ista takva, pa kad vidim pramenove kose kako opadaju, muka mi, odmah se bojim da cu uskoro ostati celavauser posted image

tiki, tebi je to posljedica poroda..
meni je kosa najstrašnije opadala kada sam se porodila pa jedno 6-9 mjesec nakon poroda...ali to stane i ne brini..
doduse, ja bas imam gustu i dugu kosu pa nisam osjetila da mi je falilo, ali eto..uzasno je gledati toliko dlaka po stanu i doslovno pramenove kose kako ostaju na češlju..
sve je to prirodno kada se žena porodi..user posted image


isto kao kod pocy....
nakon oba poroda postojao je period u kojem je opadala ali je bila i sjajana i rasla brzininom svjetlostiuser posted image

no ...
od nedavno je počela opet...
i to baš nekako jače i izražajnije i pormjenila se sva...
istina osjedila sma i vjerujem da je dlaka zato i oštrija i kako je malo prirodna raščupanija slabije se složi...pa sma baš stalno vezala taj veliki tzv . konjski rep...
al našla sma joj lijek, ošišrala sam se...
ne opada, vratila sma joj sjaj i ne zatežem je više u rep onom jačinom kojom sma to radila je rje kraća i nije moguće takav rešp zavezati...

šampon koji ja koristim je garnier za obojenu kosu....
jer s ei farbam...

ja sma sada u porblemu farbe..dosadašnja garnier i loreal gol colection mi ne mogu prekriti sijede...
tragam za boljomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 8:29:51   
Hanady RR
I ne napisah čime s emože malo pomoći kosi...
klasovo silikonsko ulje...ili baleino DM...porbala sma ga u cijenu razzlika velika a čak je baleino lakše za nanonšenje u malim količinama jer ima raspršivač....
eh da...ja povremeno stavim klasovu masku za kosu, u tubi...oko 3 KM košta i vrlo je dobra d akosu malo regenerirauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 8:37:17   
djoisa
opadanje kose poslije poroda je normalno..
meni se najboljom za kosu pokazala kana, kosa je sjajna, ne lomi se, ne "cvjetaju" se vrhovi, ne opada, nema peruti..znaci sve naj naj..bojenjem kanom kosa izgleda "zivo" farbe su mi unistile kosu, i nikad poslije farbanja nije izgledala dobro, a nakon visegodisnje upotrebe farbe sam primjetila da mi se kosa znacajno prorijedila..s kanom sam stvarno zadovoljna..

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 8:38:31   
Hanady RR
a kana jel ima u nekim bojamauser posted image
mislim jel moguće staviti knu na smeđu kosu d abudem smeđa opetuser posted image
i kako prekriva sijedeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 8:47:54   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a kana jel ima u nekim bojamauser posted image
mislim jel moguće staviti knu na smeđu kosu d abudem smeđa opetuser posted image
i kako prekriva sijedeuser posted image


Ja ti je ne bi preporucila,prvo moras drzati 5 sati,ja to radim svekrvi,i pravo brzo joj se opet vide sijede,govorim ti iz iskustvauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 8:48:52   
djoisa
za sjede ne znam..probaj

ovako, kana je u sustini crvena, neka manje neka vise, ali boju koju ces dobiti zavisi od tvoje prirodne boje..ja imam tamno smedju kosu ustavri tamno sivu user posted image ..meni se boja ne primeti toliko osim na svjetlosti i tad je crvena i presjajna, a inace se ne primeti da je obojena, samo izgleda sjajnije..ne zanam jesam li uspjela objasniti user posted image
moze se naci i smedja i crna kana..
boja isto moze zavisti i od toga koliko cesto stavljas kanu, posto je meni nije izrazena boja, ja je ne stavljam cesto svaka 2-3 mjeseca, nema izrasta, ali ako zelis intenzivniju boju mozes stavljati cesce i imat ces jos ljepsu boju i kosu..

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 8:57:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a kana jel ima u nekim bojamauser posted image
mislim jel moguće staviti knu na smeđu kosu d abudem smeđa opetuser posted image
i kako prekriva sijedeuser posted image


Ja ti je ne bi preporucila,prvo moras drzati 5 sati,ja to radim svekrvi,i pravo brzo joj se opet vide sijede,govorim ti iz iskustvauser posted image


5 satiuser posted image user posted image

hvala draga sve i da ih trajno ofarba nemama ja 5 sati za farbanje koseuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 9:22:17   
lost
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/406/6a00e5504d1b2f8833014e8.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/7710/6a00e5504d1b2f8833014e8.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ja ko padobranac ali htjela sam podijeliti svoje iskustvo sa vama...
Moje otkriće godine za kosu su ovi preparati od Macadamia natural oil... Doduše kod nas ih se teško nađe, ja u Tuzli našla samo u CM-u... Moja kosa je inače tanka i slaba, često je feniram i tretiram lakom za kosu i nema šta nisam probala da je oporavim pošto uvijek vrhovi su ispucali suhi...Nakon ovoga mi se kosa preporodila... Eh sad ne znam to ima li efekta kod kose koja opada isl. ali za obnovu i njegu kose je savršenstvo... I da ti proizvodi su bez tog sulfata ili kako se već zove taj štetni sastojak koji ste spomenule.. Cijene su im prilično veće od standardnih preparata za kosu ali isplati se...

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 9:24:30   
malena27 RR
Ja se knim od 14. godine, knu ne treba drzati dugo ako se cesto stavlja, predzadnji put sam se knila prije 4 mjeseca i ponovo prije mjesec dana, znaci proslo je 3 mjeseca, drzala sam sat i po knu na kosi i boja se pravo fino primila...
Kna se dugo drzi samo kad se prvi put koristi, sjecam se da sam ja spavala s njom...
Prezadovoljna, kosa zdrava, sjajna, nema popucalih vrhova, ni peruti user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 9:51:35   
lost
http://img17.imageshack.us/img17/7710/6a00e5504d1b2f8833014e8.jpg
http://img823.imageshack.us/img823/4744/16358172578044460466287.jpg
http://img802.imageshack.us/img802/2794/macadamianaturaloilnour.jpg
http://img152.imageshack.us/img152/7830/macadamiaoil10ml.jpg

Nadam se da se sada slike vide...

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 9:56:53   
Hanady RR
joj lost što je lijepo pakovanje...
nisa ja ovo sretala al baš ću da potražimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 10:00:42   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Ja se knim od 14. godine, knu ne treba drzati dugo ako se cesto stavlja, predzadnji put sam se knila prije 4 mjeseca i ponovo prije mjesec dana, znaci proslo je 3 mjeseca, drzala sam sat i po knu na kosi i boja se pravo fino primila...
Kna se dugo drzi samo kad se prvi put koristi, sjecam se da sam ja spavala s njom...
Prezadovoljna, kosa zdrava, sjajna, nema popucalih vrhova, ni peruti user posted image


jeste ona je super,ali kad se tako malo drzi ne prekrije sijedeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 10:01:19   
lost
Evo i jedan video o njihovim proizvodima...

http://www.youtube.com/watch?v=jZYhgSj1BDw

< Poruku je uredio lost -- 18.7.2012 10:02:01 >


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 10:01:52   
Hanady RR
malena ti nisi sijeda...
jeluser posted image

de mi malo info...

ja fakat sad moram s eofarbati a nema ni mjesec da sma s efarbala...al nemama pojma koju farbu d auzmem sadauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 10:02:19   
bellla
lost--koliko si platila to ulje,inace sam te proizvode probala samo u salonu,nisam uopce razmisljala da ih ovako kupim,i rekla si u CM,jel?user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 10:13:56   
Mala Selma
Meni je kosa kriza, em nema sjaja em opada em nekako tanka uzas, majkemi nisma pametna sta da kupim za poboljsanjeuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 10:17:38   
lost

IZVORNA PORUKA: bellla

lost--koliko si platila to ulje,inace sam te proizvode probala samo u salonu,nisam uopce razmisljala da ih ovako kupim,i rekla si u CM,jel?user posted image


Bella Ja sam ulje platila 10 km 10ml u CM-u u Tuzli i nisam vidjela da se igdje više prodaje
A kupila sam i ovu leave in kremu i ona je super isto je oko 10 km

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako poboljsati kvalitet kose?
18.7.2012 10:17:55   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Meni je kosa kriza, em nema sjaja em opada em nekako tanka uzas, majkemi nisma pametna sta da kupim za poboljsanjeuser posted image


Mislim da je najbolje kupiti vitamine za kozu,kosu i nokte u apoteci,

http://www.google.ba/imgres?q=hair,skin,nails&um=1&hl=en&client=ubuntu&sa=N&channel=cs&biw=1280&bih=688&tbm=isch&tbnid=PCwqdjfFqgOKnM:&imgrefurl=http://www.comparestoreprices.co.uk/vitamins-and-supplements/unbranded-perfectil-skin-hair-%2B-nails-capsules-from-vitabiotics-size-30.asp&docid=iOFS_oXEkYLPWM&imgurl=http://www.comparestoreprices.co.uk/images/unbranded/p/unbranded-perfectil-skin-hair-%252B-nails-capsules-from-vitabiotics-size-30.jpg&w=300&h=300&ei=4HAGUOuBI-fi4QSzg9CqCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=645&vpy=352&dur=21&hovh=225&hovw=225&tx=106&ty=225&sig=114338321086626929023&page=1&tbnh=146&tbnw=131&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:17,s:0,i:123


evo ovi sa slike,ja sam pila kao cura i stvarno mi je pomoglo,ne odmah naravno,ali jedino je to pravo rjesenje da se kosa hrani iznutra,a ovi preparati,sve je to momentalno

< Poruku je uredio Emica_sa -- 18.7.2012 10:19:54 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *