|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetrvom,...
15.4.2008 10:50:41   
sarah
Od svega nabrojanog ja imam samo djevera i s njim imam solidan odnos.
Nismo nesto posebno bliski, vjerovatno bi bila bliskija sa zaovom da je imam, ali se medjusobno postujemo i nemam nikakvih nesuglasica s njim, niti se petlja u brak izmedju mog MM i mene.

Kakva je kod vas situacija? Posebno me zanima kako se slazete sa jetrvom, jer sam se licno naslusala toliko prituzbi upravo na jetrve.
Ja jetrvu jos nemam, ali cu je aBd jednog dana imati.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 10:58:27   
MirelaK
Eh sarah prije svega lijep pozdrav za tebe. Ovako ja ti imam dvije zaove, jedna je mladja od mene godinu dana, druga je sedmi razred osnovne,...nije glumatanje ali volim ih kao svoje sestre. Mi zivimo daleko pa tako da se vidjamo u tri- cetiri mjeseca jedamput. Takodjer imam i djevera koji je mladji od mene tri godine i on je ziva legenda ama bas tako. Jetrve nemam jer je moj MM najstariji pa tako da je jedini ozenjen. Sa moje strane nas je tri sestre tako da ni snahu nemamo, ali zato ima zetova user posted image
Sve u svemu ja sam jako zadovoljna!


_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 11:26:44   
Anoniman
mm je jedinac.. ja nemam ti srodnika u zivotu user posted image
ja imam samo seku.. tako da ni snahu nemam..
al imam jednog zeta.. jednog al vrijednog user posted image user posted image


< Poruku je uredio dina RR -- 15.4.2008 11:29:42 >

(odgovor članu MirelaK)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 11:29:34   
Emina*
Imam sve sto si nabrojala user posted image  user posted image  user posted image , osim snahe, jer nemam brata...
Odnosi s njima su mi super...
S djeverom se super slazem, ali nismo nesto posebno bliski, a jetrva mi je kraljica, luda ko struja.....
I imamo bas super odnose, mada ne zivimo blizu....
Vidjamo se rijetko, ali se zaista super slazemo......

Sa zaovom mi je odnos isto odlican, i nemam prituzbi user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 12:29:36   
bezelye
Ja se, hvala Bogu, ne mogu pozaliti. Imam sve nabrojano i svi su OK, posebno djever i jetrva. Jedino mi brat jos nije ozenjen ali sam i sa njegovom djevojkom u dobrim odnosima.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 12:33:35   
adja
ja imam 2 snahe i jednu jetrvu i super se slezemo za sad i nedaj boze da se sta promjeni. Sa starijom snahom sa kao sestra, a sa ovim drugom isto se dobro slazemo.A moja jetrvina je super. Ne mogu se pozaliti ni na jednu. A nadam se da ni one nemaju zalbi na mene

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 12:41:18   
camm
ja imam samo djevera i super se slazemo,prava smo raja.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 12:45:55   
haidy
IZVORNA PORUKA: camm

ja imam samo djevera i super se slazemo,prava smo raja.

I kod mene je ista situacija.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 12:47:40   
Anoniman
sto se vi svi vooolite user posted image user posted image

(odgovor članu haidy)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 13:00:48   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image  da tako je stvarno,a da jos kazem kako se sa svekrvom dobro slazem,kao sa svojom mamom.user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 13:33:02   
stella
imam samo djevera i odlicno se slazemo

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 16:04:26   
Sonja
ja imam djevera koji je 7.razred
sad je u pubertetu i zna me izludit malo fali da ga bacim kroz prozor...al inace kad je "normalan"volim ga ko brata...
snahu jos nemam ali brat ima curu vec vise od godine tako da mu mozda ona i bude zena ...ne slazem se s njom.posebna je nekako i ne svidja mi se
ali ako mi buse snaha ...ako je njemu dobra i meni ce bitiuser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 16:16:43   
almai
ja imam samo zeta s moje strane i s muzeve zaovu (bas glupo ime )
posto se vidamo jednom godisnje odnosi su solidni.Voljela bih da imam jos snahu ili jetrvu ali nemam ni ja ni muz brata tako da smo uskraceni za to.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 18:44:22   
akica b
imam sve ovo nabrojano i kod mene je sto kaze ZLATNA DISTANCA..sa svima..mozda je ruzno ali tako je

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 20:04:01   
ziki
Ja imam djevera u jetrvu, djevera stvarno volim, izuzetno je dobar covjek ali na zalost vrlo neiskvaren i naivan pa ga ona vjestica vrti oko malog prsta. Jetrvu ne mogu da smislim jer prezirem licemjere i pokvarene ljude. Na zalost MM se neslaze sa tom ocjenom pa cesto kritikuje brata sto me boli. Zetova nemam, na zalost, ne znam sta moje 2 seke cekaju....(da nadju momke ne na udaju jos su mlade za to)

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 20:55:09   
RAJA
Ja imam zaovu koja je u Americi samo smo se jednom vidjeli pa je odnos zasad dobar a moja nevjesta je zlato zlaćano stvarno se to samo jednom rađa,inače moj brat je invalid a ona ga pazi vjerovali ili ne pa bolje i od mene kao sestre stvarno ima živaca i toliko strpljenja da joj ponekad na tome zavidim ali naravno u pozitivnom smislu dabogda joj bog dragi dao svako dobro i svu sreću ovog svijeta i ono što obadvoje željno čekaju a to je user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 21:59:11   
Adana
Imam 2 djevera i 3 zaove. Svi su mladji od mene. Troje njih nikada nisam upoznala... Sa ovo dvoje imam solidan odnos. Oboje su mladji. Djever je cooler pravi i super se slazemo, ali kako je stariji radi i ganja djevojke pa nema puno vremena za nas dvoje user posted image  Ali dobro. Sa zaovom povremeno izlazim, nije puno mladja. Nije bas neki sestrinski odnos, ali nije lose, ne zalim se.  Mada mislim da bi moglo bolje. A kako sam jedinica nemam ni zeta ni snahe, nazalost... Drago mi je da ce moje dijete imati tetke i amidze...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 22:04:35   
mali
Ja imam djevera i on mi je ok,a zaova kako kad,ima neke prenose ali kad je njemu dobra meni je još boljauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.4.2008 22:10:56   
Amelaa RR
Ja drage moje imam dvije zaove odnos korektan...user posted image user posted image Imam nevjestu zlato jedno..prvo jer je rodila sina mome bratu ...Haruna moga kojeg sada volim najvise na svijetu...a i ona je pravo super ....Eto sve sam vam rekla..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
16.4.2008 9:05:46   
Lel@
Ja imam snahu,kao sestre smo.Djevera,super se slažemo!Jetrva,ona mi je takođe kao sestra!Zaova,jaouser posted image Slažemo se kako kad,ali se voli jako petljati u tuđe živote...
Ali ipak,sve u svemu, dobro jeuser posted image

POZZZ


_____________________________

Nejla 06.01.2006 - 07.01.2006 :(
Sadin 08.11.2007 :)
Dzana 19.01.2012 :)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
16.4.2008 11:26:03   
Amela V.
e ja nemam nista od gore nabrojanog user posted image user posted image user posted image user posted image
i MM i ja smo jedinci tako da user posted image user posted image user posted image

tako da bismo obadvoje voljeli imati puno djece ako Bog da , da makar oni maju jedno drugo....user posted image user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
16.4.2008 11:38:32   
haida
Ja imam djevera koji je 6 godina mlađi od mene....
Završio školu trenutno ništa ne radi...ganja cureuser posted image  Slažemo se super...gledam da mu pomognem gdje mogu i da ga podržim.
Imam i zeta...fino se isto slažemo i često posječujemo jedni druge. Nekad se ne slažem sa njegovim mišljenjem ali nije bitno...bitno je da on mojoj sestri valja.

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
18.4.2008 10:05:55   
liebevoll
Ja imam zeta, s kojim se prilicno dobro slazem, on je skroz ok, mada ponekad voli nametnuti svoje misljenje, ali dobro...pazi moju sestru, i to je najvaznije. S druge strane imam djevera, s kojim sam u  prilicno solidnim odnosima (mozda i zato sto se rijetko vidamo), ali smo u redu. Svekar mi je super, a svekrva, ono, hoce i pomoci, i sve to, ali me nekad PRAVO nervira!!!!! Mada, to su sve sitnice, u globalu se slazemo, mada sa svima njima, s muzeve strane imam malo distanciran odnos, bez nekog prevelikog povjeravanja i druzenja kad nema muza. Mislim da je to u redu, jer cim se nekome ko nije tvoj malo priblizis i otvoris, pocne ti se petljati u zivot, a to je ono sto ne volim.

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
10.5.2008 16:00:46   
mynxlee
imam 3 zaove. MM je muž jedinjak i najmlađi od sve djece, pa onda možete zamisliti kako ga tretiraju, kao malo vode na dlanu. i mene kao njegovu ženu,a valjda sam i na neki drugi način zaslužila isto tako. odnosi su za 5.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.5.2008 13:53:13   
*sunce*
mm je jedinac tako da nemam s njegove strane nikoga, od 7 unučadi on je neni-majki najdraži najprivrženiji tako da imam osjećaj više ugađa meni pored njega nego ostalim unučadima svi odrasli i skoro svi u braku, imam seku i brata tako da ću imati sa svoje strane aBd i snahu i zeta user posted image  i bit ću fina prema njima user posted image

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *