|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kapice za bebe
19.5.2009 0:20:40   
veeseelaa
Drage moje imam problemčić za nać odgovarajuću kapicu za moju kći koja ima 4,5 mjeseca.
Naime, ja bi kapicu da se veže ispod vrata jer joj druge kapice spadaju il ih ona rukicama skine. Međutim kapice koje ja tražim sve su joj male a i one što kupim su bijele obične a ja bi u bojama da malena ima.
Sve su joj do pola glave, pa il je go potiljak ili naprijed glavica. Znam da je sad vrijeme šešira al oni spadaju i nisu baš praktični.
Molim vas ukoliko neko zna gdje ima kupiti kapice obične ili eventualno s čipkom il sl a da se vežu ispod brade da mi javi.
Po pijacama sam tražila al ništa ne valjaju.

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 0:33:41   
mamine oci
obicne imas na mojmilu u amko komercu na prizemlju  tu bebi program a tu ti nije ni puno daleko da prosetas jer si na nedzaricima nadam se da sam ti pomogla.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 0:48:02   
neki
Ja trazim za Saida neke fine ljetne,ma nema sanse da nadjem,samo nailazim na kapice i sesirice za curiceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 0:51:18   
mamine oci
moj fatih nece ni kapu,kacket, ni sesiric  nevoli ni da se oblaci,ama nista najradije bi kad bi mogao isao golisav tad je najsretnijiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 0:59:14   
veeseelaa
hvala mamine oči, idem u ovaj dan-dva pogledati
ma ni ja svojoj malenoj ne bi nosila kapice al još je mala sve kontam nahladiće se a i skoro su je boljele uhice pa smo i kapi koristile

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 1:00:01   
veeseelaa
ako još neko zna gdje ima kupiti kapice u bojama il sa čipkom nek javi pliz, bila bi zahvalna

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 1:16:06   
remzy
MM se zezao i u prodavnici tražio kapice za blizance... i prodavačica mu, mrtva ozbiljna, kaže da je to što on vidi grudnjak a ne kapice za blizance!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 8:58:52   
Anoniman
i ja imam problem s tim kapicama, ne mogu ništa da nađem...U turbolimaču sam vidjela pamučne marame  pa čekam da dođu u više boja brzo se rasprodaju...uf kad sredim svog frajera

(odgovor članu remzy)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 9:17:19   
emma.L
Trokutići iu TL su super, kupila sam joj i baš je praktično, jer nije joj glava sva umotana i skuhana, a opet zaštiti onih par dlaka i uši od vjetra user posted image . A ja tražim one trakice za uši (prodavačice se smiju kad kažem za kosu), ne mogu ih naći, pa ako itko igdje vidi, molim vas javite.
A i ne kontam više to čuvanje ušiju- u Americi niti jedno dijete nisam vidjela sa pokrivenim ušima a klime su posvuda i izvode ih već sa 14 dana. Oni im kape nabiju samo na tjeme, kao da čuva toplinu. Dokle?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 9:19:17   
emma.L
VEsela, u Oviesse smo kupili Emi dva kačketa, jedan se veže ispod brade i super joj je. Drugi je šminkerski, bez vezica, pa ga samo ponekad stavimo jer joj spadne na oči pa ga skida onda. Tada je bilo baš dosta za izabrati, pa pogledaj.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 9:28:56   
Skvo RR
Kupila sam ja bijeli sesiric sa drikerima ispod vrata u Orchestri...super je!
Bio je i plavi za djecake...iako moze i ovaj bijeli...sta ima veze...user posted image user posted image user posted image ...

< Poruku je uredio skvo -- 19.5.2009 9:40:41 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 11:00:28   
hana
I ja se pitam do kada stavljati bebi sesir ili kapicu? Ja kad krenem sa Hanom u setnju i stavim joj kapu, ona je stalno skida, ja je vracam, i tako se iznerviramo obje, doduse prije ona nego ja:) rasplace se i to je povod da se vratimo kuci. Iako joj je 9,5 mjeseci ima malo kose, a vec je jednom imala i upalu usiju... pa me strah, a opet zbog sunca treba da nosi sesir?

_____________________________

Sunce nase malo zove se Hana

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 11:18:53   
emma.L
Upala uha se ne dobiva od propuha ili vjetra- mislim da je to balkansko vjerovanje, ali poštujem. Ipak, kad dođe u pitanje tvoje dijete, pušeš i na hladno, iako mislim da je sve kako čovjek navikne. Ja sam imala jake upale uha kao dijete, ali od krajnika, a ne od bure ili propuha. I danas operem kosu, pa na posao, i u sred zime. Neko drugi vjeruje da ga od toga ukoči u leđima ili šta već. Zato ja planiram uskoro prestati, na ovoj vrućini. Samo me nerviraju ljudi koji u prolazu komentiraju. Ne znam smeta li vama, ali mene izludi kad mi stranci počnu savjete dijeliti da joj dam smoki ili nabijem kapu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 13:23:43   
Nunichi
Ja sam pokupovala sve moguce vrste pokrivala user posted image za glavu i usi...ali djaba. user posted image
Zara takvu dreku digne kad joj podjem staviti,tako da uglavnom i odustanem.
Ili kada ne odustanem ona kenjka cijelo vrijeme,a ja se nerviram.
Kapice obicne,kapice na vezanje,marame,sesirici,trakice....ma nista ne voli na glavi.
Nadam se da ce je proci ova faza... user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 13:39:34   
Visnja RR
Asji nikada nisam stavljala kapicu...
jedino na moru kad je imala 5 m ali je to bio sesiric na plazi u hladu a uvece maramu bih joj svezala oko glave ako bi bio vjetric...
a sada? nemam pojma sta cu kad upekne jer ona nista nece na glavu...
nekad kad ima vjetra u setnji joj stavim samo traku ...da cuva usi... al i to nekad skine brzo...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 13:40:35   
hana
Ma ne mislim ni ja da se upala uha dobije od propuha, malena se bila prehladila sa mjesec dana i sekret iz nosa presao je i u uho i nastala upala, pa nam je i dr savjetovala da je ne iznosimo kad puse vjetar, doduse tada je bila skroz mala, ali mene je i sad strah da ce se od propuha prehladiti itd., mada u posljednje vrijeme i ne stavljam kapu kada svakako ne ostaje na glavi. I mene su nervirali komentari da je upalu uha dobila zato sto ne nosi kapu u kuci i zato sto ne spava sa kapom, pa sta bi onda nosila vani, mozda 3 kape:)

Osim kape, ona ne trpi ni sal, ni traku, niti ista drugo, jer voli dirati usi, vec ih je oklempavila:(
A sto se tice kupovine kapa i sesira , u orkestri je dobar izbor bar po mom misljenju.

< Poruku je uredio hana -- 19.5.2009 13:42:32 >


_____________________________

Sunce nase malo zove se Hana

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 13:46:26   
tea lana
na Otoci ima super sesirica svih boja koji imaju uzicu na sebi da se stegne prema obliku glave ali ne ono ispod vrata nego bas oko glavice.Super su materijal mi je skroz neodredjen al je mekan,npr.mi smo sad dosle iz grada njoj je sesir bio na glavi svo vrijeme nije se oznojila.kosta 5km

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 13:50:51   
belmac
meni je problem naći šeširić odgovarajuće veličine za svoju bogdicu. njoj je tek 2 mjeseca i svaki šeširić koji probamo je oggromannn.user posted image ima onih klasičnih kapica, koje se vežu ispod vrata, ali joj je za njih već vruće, a za koji dan neće dolaziti u obzir.user posted image imate li ideju gdje da nađem neki lagani mini šeširić za svoju princezu?

_____________________________

Aiša, mamina velika princeza - 1997.
Harun, mamin momak - 2000.
Amna, mala guzara - 21.3.2009.

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 15:02:53   
tea lana
pogledaj u TL nedavno su im dolazili mali sesirici koji mojoj Lani nisu mogli a njoj kupujemo za god jer ima sitnu glavu

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 19:06:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: emma.L

VEsela, u Oviesse smo kupili Emi dva kačketa, jedan se veže ispod brade i super joj je. Drugi je šminkerski, bez vezica, pa ga samo ponekad stavimo jer joj spadne na oči pa ga skida onda. Tada je bilo baš dosta za izabrati, pa pogledaj.


gdje je oviessa?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 19:25:50   
lely
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: emma.L

VEsela, u Oviesse smo kupili Emi dva kačketa, jedan se veže ispod brade i super joj je. Drugi je šminkerski, bez vezica, pa ga samo ponekad stavimo jer joj spadne na oči pa ga skida onda. Tada je bilo baš dosta za izabrati, pa pogledaj.


gdje je oviessa?




Oviesse imas u Interexu na Pofalicima,na spratu,ne mozes fuliti nikako.A ima i u BBi centru,mislim na 2 spratu,nisam sigurna.....


< Poruku je uredio lely -- 19.5.2009 19:27:05 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kapice za bebe
19.5.2009 21:28:47   
veeseelaa
hvala lely

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kapice za bebe
20.5.2009 8:50:44   
Lucina
U BBI u jednoj djecijoj radni ima kupiti jako prakticnih marama za djecu koje se vezu (nisu to oni trokutici, vec prave marame). Ja sam svojoj curici to konstantno stavljala i nije je mogla skinuti (zapravo nije ni pokusavala) i nista prakticnije nisam vidjela. Zasticena i od vjetra i od sunca :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kapice za bebe
20.5.2009 17:37:42   
belmac
ja znam da je tih marama bilo uzeti i u mercatoru. ja sam ih uzimala starijij curici i ona ih stavljala na glavu ili oko vrata. bilo je u svim bojama i zaista super mekane. user posted image user posted image

ipak, čini mi se da je ipak praktičnije za malu bebu koristiti neki skroz lagani šeširić s širim obodom koji bi bebaru štitio od sunca, ali nažalost nigdje ne mogu da nađem odgovarajuću veličinu. svaki joj je prevelik s obzirom na njena 2 mjeseca.user posted image


_____________________________

Aiša, mamina velika princeza - 1997.
Harun, mamin momak - 2000.
Amna, mala guzara - 21.3.2009.

(odgovor članu Lucina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kapice za bebe
20.5.2009 22:43:31   
Visnja RR
u Grand centru u Butmirskoj-Ilidza na drugom sprati ima prodavcnica za djecicu...
i ima prelijepih kapica za bebe koje se vezu... raznih slatkih sesirica koji se vezu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *