|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kasni mi, a test negativan
1.12.2009 9:20:50   
baby girl
Pozdrav svim damama...nedavno sam postala član ringeraje, i moram reci da sam toliko korisnih savjeta o svemu sto me zanimalo procitala na ovoj stranici da sam naprosto oduševljena.
Ovoj je moj prvi post..i biti cu kratka...nadam seuser posted image
Prije 4 mjeseca sam imala vanmateričnu trudnoću, i nakon tog bolnog iskustva dokor nam je rekao da možemo raditi na bebi za 3 mjeseca. Tako je i bilo...sada ocekujem 4 menstruaciju, a posljednji mjesec dana se nismo čuvali. Stvar je u tome da mi menstruacija koja je uvijek u dan redovna -kasni, a nemam nikakvih tipicnim simptoma da bi mogla uskoro nastupiti. Uradila sam test na trudnocu, koji je dao negativan rezultat. Zanima me, koliko je vjerovatnoca da je rezultat pogresan??? Ne bih da si uljevam lazne nadeuser posted image , ali se nadam. Sta cu!!!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.4.2010 0:13:02 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 9:23:29   
bebica89
moguce je da je rano jois za test mozda da izvadis betu,ona je 100% sigurna i pokazace ti ako je u pitanju user posted image ,a to ti od srca zelimuser posted image user posted image

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 9:32:28   
aidicaa
IZVORNA PORUKA: bebica89

moguce je da je rano jois za test mozda da izvadis betu,ona je 100% sigurna i pokazace ti ako je u pitanju user posted image ,a to ti od srca zelimuser posted image user posted image

Potpisujem...user posted image user posted image user posted image
P.S. dobrodosla na rr. Svrati i do cekaonice u decembru. tu cavrljamo o svemu


< Poruku je uredio aida/ammo -- 1.12.2009 9:33:41 >


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 9:38:03   
baby girl
Mislim da cu sacekati jos par dana, pa uraditi test ponovo.Trebala sam dobiti prije dva dana, a test sam radila jutros...i malo se razocarala. Betu sam radila kada je bila sumnja za vanmatericnu i ona je 100% pouzdana. Ali cu ipak sacekati jos koji dan...valjda ce biti user posted image

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 9:45:14   
bebica89
http://www.ringeraja.ba/forum/%C4%8Cekaonica_u_Decembru/m_454432/tm.htm
evo ti link za cekaonicu,tu pisemo o svemu

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 9:55:59   
baby girl
hvala bebica 89user posted image

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 10:13:46   
bebbe RR
Uzmi dobar test, neki kvalitetniji, poput Clearblua. On reaguje i na jako male kolicine HCG hormona. Razni testovi pokazuju netacan rezultat samo zato sto nisu sposobni prepoznati HCG kada nije u vecim kolicinama.
Sretno i od srca ti zelim pozitivan test!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 10:37:30   
baby girl
U pravu si, najgore mi je kada mi u apoteci nudi 3 razlicita testa sa 3 razlicite cijene...5KM, 15KM, 21KM.I kaže... pa i nema neke razlike među njima. Kako cu ja znati kakav je koji. Ovaj sam platila 7 KM, jeftinija varijanta. Fakat, mozda je pogrijesio...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 10:40:00   
baby girl
malo me je zbunilo i to sto nisu bile dvijeuser posted image vec samo jedna, ali je kapljica koja je inace plava, postala roza..na testu su bila 3 prozorcica..na vidjet cemo

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 11:06:19   
Anoniman
Od srca želim da na testu bude user posted image  što prije.Držim ti fige.
pozz user posted image user posted image

(odgovor članu baby girl)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 11:09:14   
bebbe RR
Moja najbolja prijateljica i ja smo jednom u samo jednom danu kupile oko desetak testova. Zasto?! Ona je pokusavala otati trudna i kada joj je menstruacija kasnila dva dana kupile smo test, neka jeftinija, ali ne najjeftinija varijanta. Pojavila se je na njemu i druga crta, ona koja sugerira trudnocu, ali tako je bila blaga da smo obje umislile da je vidimo. Onda smo isle opet po test koji nije pokazao trudnocu. Onda opet po onaj koji je pokazao blagu drugu crtu, ali smo kupile dva da jedan umocimo u moj urin i uvjerimo se da vidimo raqzliku. Gotovo da smo bile sigurne, ali ponovo smo otisle po dva testa, i opet je njen bio jednak mome - dakle nije trudna... Na kraju smo kupile Clearbluekoji je odmah, bez dvojbe, pokazao rezultat... Uh, bio je to lud dan... Uglavnom, vjerovatno je apotekarka u pravu, svi ti testovi rade na istom principu, no, radi se o tome da je za rano otkrivanje potreban dobar test.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 11:09:28   
baby girl
Hvala Neutješna i ja tebi isto želim što prijeuser posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 11:12:47   
Anoniman
Pa valjda će i nas nekad dragi Bog pogledati,da i mi budemo mame.

(odgovor članu baby girl)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 11:12:56   
teta berta
Meni kad je kasnilo otisla sam u ljekarnu i kupila najjeftiniji, nakon samo 1 min cini mi se i prije pokazao je jasno vidljive dvije crtice... Posto nismo planirali trudnocu malo sam bila zbunjena i otisla po jos jedan, odmah je pokazao isto... tako da mislim da su ipak donekle sigurni... meni je kasnilo 10 dana...

< Poruku je uredio teta berta -- 1.12.2009 11:13:27 >


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 11:14:08   
baby girl
ne bih da panicim...ali stvarno uvijek imam redovne menstruacije..a malo me i moje iskustvo sa vanmatericnom trudnocom cini nervoznom..jer mi je tada test bio pozitivan...Sada nemam nikakvih bolova, niti simptoma PMS-a, samo nadutost. Kupiti cu Clearblue za dva dana i uraditi test, ako pokaže neg. a ja ne dobijem mengu.Ne znam sta je ciniti..Beta HCG najvjerovatnije. Hvala puno na savjetu, bas mi znaci u ovom trenutkuuser posted image

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 11:16:51   
baby girl
Neutješna, gleda nas dragi Bog vec sada, samo ne treba odustati.. hrabro glavu gore, biti ce to ako Bog dauser posted image

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 11:22:31   
emma.L
baby girl, mislim da je možda samo rano da se jasno pokaže. Npr. moja kuma je radila test i bio je negativan, liječnik joj par dana kasnije rekao da je trudna ali da plod nema žumanćanu vrećicu (dakle- deformacija), da bi tjedan dana kasnije pokazao trudnoću i kućni test, a pojavila se  i vrećica i sve bilo super (ginekolog je bio grub i nesposoban user posted image ).
Dakle, mi držimo fige user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 11:28:45   
baby girl
Daj Bože da bude, inače ne znam šta bih mislila. Uglavnom, javim vam šta je bilo za dva-tri dana...imam strah od kupovine samog testa a kamo li sta vise. Pomislih možda da sam umislila, pa mi se menga ne pojavljuje od želje za user posted image Mi žene smo čudo. A muž mi stalno govori pa sačekaj malo možda dobiješ, kao ni on ne želi da se ponadauser posted image kao sto smo e prvi put obradovali, a potom tako razocarali. Odbija da pomisli na tu mogucnost. Oni su ipak nekako drugaciji od nas..

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 12:24:15   
Romali
Moj prvi test je koštao 7 KM i bio je negativan. Sutra sam kupila Clearblue,a u mom potpisu vidiš šta je pokazaouser posted image . Tebi želim isto!

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 12:29:48   
baby girl
najradije bih sad kupila taj Clearblueuser posted image ...daj Bože da bude kao u tvom slučaju. Javiti cu se jos. Hvala vam cureee

_____________________________

ko zna za što je to dobro:)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 12:32:48   
adja
e nista se ne sekiraj ako nebude zaskoci muza i ne popustaj ga citav mjesecuser posted image user posted image user posted image . Ali ja ti u svakom slucaju cuvam fige i sretno.

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 12:47:08   
dzeni_nl
Ja ti zelim puno srece da bude test pozitivan i da ti se zelje ostvare.

Moj slucaj, nakon spontanog rekli su mi da poslije prve menstruacije mozemo odmah poceti pokusavati. Tako smo i radil, ali nista svaki mjesec ona tacna ma nema da kasni.

Prosli mjesec kasni 2 dana i ja odlucim da kupim test i bas kupim clearblue i on pokaze negativno, taj isti dan dodje i menstruacija.

Ovaj mjesec opet pokusavali i bas se bila ponadala, ali menstruacija dosla 6 dana prije nego prosli mjesec.

Sada sam jos vise razocarana zbog toga sto su mi se menstruacije uneredovile, a bile su redovne i to mi je jedino davalo nadu.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 12:50:15   
baby girl
meni su nakon vanmatericne menstruacije bile redovne, ono bas u dan. Samim tim i moje čuđenje je sada veće.

_____________________________

ko zna za što je to dobro:)

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 12:54:10   
dzeni_nl
Kod mene su isto bile redovne do ova zadnja dva puta, pa ja kada sam vidjela neku vecer da je doslauser posted image ja sam se od tuge razbolila to ne mogu nikome da opisem, ne samo zbog toga sto nisam trudna, vec zbog toga sto su sada postale neredovne, a znam da je sa neredovnim menstruacijama teze i zatrudniti.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kasni mi, a test negativan
1.12.2009 13:59:40   
aicha
IZVORNA PORUKA: baby girl

meni su nakon vanmatericne menstruacije bile redovne, ono bas u dan. Samim tim i moje čuđenje je sada veće.


malo je Off T al evo bas to hocu da te pitam budu li redovne mnstruacije kad ti vec rece...evo i ja ocekujem drugu mengu poslije vanmatericne.prva mi je dosla odmah po izlasku iz bolnice i imala sam neke komadice(da izvinete) al sad osjecam stalno neke mucnine,mozda mi zeuldac tesko podnosi one lijekove sto smo ispili(jel se tebi to desavalo?),moram kod dr na kontrolu, al zbog praznika me pomjerili a imam ispit za 2 dana pa kontam poslije njega odmah otici

hajde bice insh.user posted image , ja se iskreno nadam da si user posted image  i da je insh na pravom mjestu i sve ok jer znam kroz sta si prosla. Jesi li u ova zdanj tri mjeseca pila neke terapije protiv upala i sl? meni je moja ginica rekla da cu morati jednu jacu terapiju da ispijem i ja i mm al vidjecemo...valjda ce i mene jednom vise krenutiuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *