|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koja vam je godina bila najteza u braku
19.8.2008 18:39:17   
Najdraza mama
Koja vam je godina bila najteza u braku'?Prva ili neka od poslije'Jeli bilo kriticnih momenata ?Ja nisam imala neke nazovimo krize ,ali svaki pocetak je malo tezak na neki nacin ...Sta vi mislite o tome? ...

_____________________________

Mama vas voli..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
19.8.2008 19:07:03   
medavi
user posted image malo skakljiva tema! Sumnjam da ce iko iskreno odgovorit. Ali evo ja cu prva pa kako budeuser posted image Meni su bile najteze prve 3 god. Sve dok nisam rodila drugo dijete. Bila mi je i faza navikavanja posto sam promijenila i grad a time i mentalitet ljudi. Tesko mi je bilo da se uklopim. To je mozda i zbog toga sto sam imala samo 20 god.Neznam? Mozda da sam bila malo starija bilo bilo bi mi lakse. Evo sad mi je deveta go. braka i sveje hB uredu... tako se to valjda kod svakog prodje na pocetku. 

_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
19.8.2008 19:13:31   
nikka
Evo iskrenog ogovora,prve dvije med i mlijeko,treća skoro pred razvod,sada je sve stabilno i mogu reći ljepše i nekako udobnije nego one dvije prve,mislim da me više ništa nemože iznenaditi,naravno postoje izuzetne situacije,kao prevara ili slično ali to čovjek nemože predvidjeti.

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
19.8.2008 19:52:59   
Suncica*
Nasa kriza je trajala 6 meseci i to kada se moja svekrva odselila od nas. Problem je bio sledeci: Zivkala je svaki cas da vidi jel joj sin rucao, jesam li ja uradila ovo ili ono, pricala mojoj jetrvi protiv mene, meni protiv nje, zavadjala bracu, pravila nam haose od zivota.
I rekla sam kada se tada nisam razvela zivecu sa Draganom jos sto godina..

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
19.8.2008 19:59:08   
mamyca
Neznam sta bih na ovo odgovorila jer sam u svjezem braku,znam da mi je prvi mjesec bio najgori,nova kuca,svekrva sa nama,ali sad je super.Jer ipak osobu upoznas tek kad pocnes zivjeti sa njom,mene je ispocetka sve zivciralo,ali onda sam prihvatila MM i sa njegovim manama i vrlinama.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
19.8.2008 19:59:37   
ElmaB
Meni je takodjer bila najteza prva godina, posebno period privikavanja. I, onda kada sam rodila Teu, sedmi dan mi je dosla svekrva iz Australije i ostala 6 mjeseci. Strasno tezak period. Bilo je dosta ne slaganja, svadja, a posebno sto sam tek rodila. U tom periodu, je i muz ostao bez posla i gore nam se nije moglo desiti. Ali, hvala Bogu, sve je to kratko trajalo i poslije toga imamo brak za pozeljeti!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
19.8.2008 20:06:17   
camm
i meni je prva godina bila najteza a ni ove zadnje nisu cemu pogotovo ova
ma valjda ce biti bolje nekad se mora svasta i pretrpiti ali staces iz ove koze se ne moze.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
19.8.2008 20:23:16   
lamka
kao sto neko rece skakljiva tema.iskreno prvi mjeseci najgori svekrva bila s nama a djever se jos nije ozenio pa ona navijala da mm hoda sa djeverom i zlazi kao da nije ozenjen poslije islo na bolje.druga malo bolja a sad med i mlijeko hB i ako ovako ostane ostarit nam je zajedno.ali covjek nikad ne zna uvijek ima nekih trzavica u braku pa se i kod nas zna desiti ali sada nemamo vremena da se svadamo jer oboje imamo previse obavezauser posted image user posted image

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
19.8.2008 20:44:27   
mali
Ja sam tek nepunu god. u braku,ali eto sami poćetak mi je bio izuzetno težak..Nismo ni sedam dana bili u braku mama mi imala saobraćajni udes i bila kod nas i nekako se sve svalilo na mene,a ja se nisam ni snašla..Eto fB prošlo je,sada imamo trzavica kao i svaki brak,ali ništa strašno.Samo nam još fali user posted image da nam bude potpunijeuser posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
19.8.2008 22:31:04   
almai
hmmmmmmmm mislim da je meni najteza bila prosla god.tj.6po redu.
Desilo se mnogo toga,vjerovatno i to sto nikad nismo bili odvojeni duze od24h u tih 6god. pa jedno drugom dosadili i trazili dlaku u jajetu sa svaku sitnicu samo da se svadamo i  jos u po frke osta ja TRUDNA neplanski naravno.Za mene je to bio SOK pored dvoje male djece i klimavog braka bilo je zaista tesko.Ali hvala Bogu covijek se izvuce nekako iz krize pa tako smo i mi taj period prevazisli.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 0:21:02   
ammarma
Meni su bile najsladje nase prve godine u braku,uzivali smo u potpunosti sami, bez obaveza, podstanari jer nismo zelili da zivimo u zajednici, sa malim prihodima ali stvarno sretni. Momentalno smo u fazi izgradnje kuce i to nam crpi i posljednje atome snage i zivaca. Za ovih 7 godina nismo imali nekih vecih problema i trzavica, tako da nemogu reci da nam je do sad bila ijedna godina krizna i nadam se da je i nece biti. 100% istinauser posted image


_____________________________

AMMAR 19.07.2002
AYRA 11.04.2008

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 8:38:32   
haida
Meni je isto početak bio najteži....
MM i ja smo se zabavljali 3 godine i pričali smo o vjenčanju ali smo htjeli još neke stvari da sebi priuštimo pošto smo imali sprat kod njegovih roditelja u kojem je sve falilo. Ja sam onda ostala trudna tako da smo sa svim požurili. Pred samo vjenčanje je MM ostao bez posla...ja sam radila ali ta mala plata nije bila dovoljna da se čovjek skući...
Uzeli smo sebi samo kauč, dobili kuhinju i pomalo je stizalo suđa, te ostale stvari koje mi je priuštila moja familija iz Austrije....
Kako je on bio bez posla, nismo imali skoro ništa počele su nastajati krize....ali smo gledali da to što bolje sve izgladimo.
Uzeli smo garnituru za sjedenje na kredit a krevetić za bebu i ostale stvari smo dobili...
Kada je beba došla moja svekrva se u nekim stvarima počela previše da miješa....hajd to ovako, nemoj onako, to treba ovako....ja sam joj na kulturan način dala doznanja da mis e ne miješa i da ću ja da radim kako ja mislim da je najbolje. Vidjela da to ne prolazi kod mene pa meni iza leđa MM cotrila i drobila.
Htjela ga je još uvijek u potpunosti držati pod svojom kontrolom. Tu su isto nastajale nesuglasice između nas a i ja se nisam mogla u potpunosti navići na taj novi život jer je non stop nekih problema bilo.
Kasnije se sve malo smirilo. MM je dobio posao a kod mene je onda bila kriza u firmi tako da nisam po 3-4 mjeseca dobijala plate.
Opet isti problemi....kad to ne štima ne štima ništa drugo....
Tek smo nakon 3 godine braka uspjeli da oboje radimo i imamo fine poslove....bez ikakvih većih problema.
Uspjeli smo i sprat da sredimo, renoviramo.....
Sada smo sretni skupa hB i uskoro dolazi i druga user posted image  aBd...
Ja mislim da su mi prve dvije godine bile najteže sa najviše trzavica i problema, teških riječi, miješanja sa druge strane.....ali kad smo to uspjeli prevazići i pregurati skupa i poslije svega toga ako smo uspjeli ostati u
braku mislim da će mo do kraja života aBd....
Nikad se ne zna šta te u životu čeka ali mi smo kroz ovo sve skupa prošli i ja mislim da nas je ovo još više spojilo.
Ne damo nikome da nam se miješa ni sekunde....ja to odmah sve otkačim na kulturan način....
Ovo sam najiskrenije napisala i mislim da ima još takvih slučajeva i da se nemamo čega stiditi jer ni jedan brak nije savršenuser posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu ammarma)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 9:22:28   
Happy
Ne znam zašto je škakljiva tema i zašto da iskreno ne pričamo? Svi smo mi bili u istim/sličnim situacijama...
Mi smo bili u vezi tri ipo godine, uzeli se, ja nisam radila... Prva godina mi je bila,neponovila se više, ma čak iviše od prve... Znala sam se naljutiti pa da ne pričamo po 7 dana, da spavam u dnevnoj user posted image user posted image user posted image ....  Mislim da je to faza privikavanja, on je navikao na svoje (dobro razmažen, a malo i narcis user posted image ), isto tako i ja navikla na svoje... I ta prva godina je zaista bila strašna... Sada je dvije godine/malo jače kako smo u braku i ja sam user posted image (hvala Bogu) i sada je OK, ali mislim i zbog toga jer sam ja dosta poravnilauser posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 9:40:48   
nely
Definitivno prva godinauser posted image
napustila sam rodnu kucu,a i dosla u neki sasvim novi svijet,gdje nikog ozim muza nisam poznavala...
hvala bogu pa je iza mene...user posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 9:51:32   
Blue rose RR
Još je uvijek čekam. user posted image

P.S: Da Bog da nikada ne došla.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 10:05:23   
sarah
Kazu da je najgora prva, treca i sedma godina braka, ali ja mislim da je sve to individualno.

Posto nisam u braku ni punu godinu dana, ne mogu reci koja mi je bila nateza.
Znam samo da mi je prvi mjesec braka (tj. period neposredno poslije medenog mjeseca) najteze pao, jer su me docekale razne obaveze. 

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 10:08:54   
Lady_in_red
Uh! Prva definitivno , jer sam bila trudna i bila sam užasna priznajem , i ja sam bila razlog svake svađe , tad nisam bila toga svjesna ali sad jesam. Zaista žene moje ja ne znam sta se desilo samnom ali su meni hormoni u trudnoći totalno poludili, sa svima sam se svađala , sve mi je islo na živce , a moj muzic je to sve fino pretrpio i kad sam rodila sina , rekao mi je nikad vise ti zatrudnit neces , ja sam izdrzo ovo prvo ali vise ne bi mogao ni lud .user posted image  E sad poslije 4 g braka je druga priča , sad već plniramo drugo . I on je bio inicijator toga , duša moja, abg i ja uskoro user posted image . Eto drage moje , i sad ima trzavica kao i u svakom braku ali je to uvijek zbog moje drage svekrve s kojom sad trenutno uopšte ne komuniciram. user posted image  
Ljubim vas !

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 13:42:23   
neki
Prvo bih postavila pitanje kako rijesavata te trzavice sa svekrvom na kulturan nacin?Ja to ne znam,ili sutim na sve njene rijeci(a obicno svakom kazem sve u lice),ili dobijem totalni popizditisuser posted image user posted image user posted image Sto se tice braka,ovaj period otkako sam dobila otkaz nam je najtezi.Mene ubija to sto ne radim,a ne mogu nam nikako pomoci,krediti,dugovi,beba na putu.I muz se sekira,pa se i posvadjamo zestoko,jer ne znamo kako da se snadjemo i da se izvucemo iz krize.Ali ipak mislim da nam nasa neiscrpna ljubav daje snagu za dalje,bez te ljubavi ne bi izdrzali...Mada jos uvijek ne znamo sta da radimo,mislim da ce i ovo sve proci.Eto ja se izjada,valjda nisam bila dosadna.

(odgovor članu Lady_in_red)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 13:45:54   
haida
Neki kroz to sve sam ja već prošla i trajalo je...barem kod mene....
ali ako je vaša ljubav dovoljno jaka ne može se ništa desiti.
Normalno da u takvim situacijama dolazi do svađa iz raznih razloga jer nekad ti samo sitnica fali da planeš...
Biće to sve dobro aBd...vidjet ćeš jer svaka kriza mora proći....
Držim ti fige i ne daj se sekirati....barem radi bebe

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 13:47:42   
neki
Hvala ti draga puno na podrsci.Veliki pozz

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 13:48:18   
mamyca
Neki ja sa svekrvom imam pravo korektan odnos,oko svega se mozemo dogovoriti,ne petlja se ona u nas zivot niti ja u njezin.Mi smo prije vjencanja pricali o tome i sve se lijepo dogovorili da kasnije ne bi bilo problema,i na srecu nije ih ni bilo.Samo mi zasmeta sto kad moj MM kihne ona odmah trci da vidi treba li mu ista,ali sad je razumijem jer sam i sama majka.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 13:53:28   
nesanica
Evo treca godina da smo u braku i hB do sada nije bilo kriznih situacija. Naravno da se katkad posvadjamo ali to nije nista tako strasno.Mogu samo reci Boze udulji. Mozda je to kod nas tako jer nikoga ovdje svoga nemamo. Najvazniji smo jedno drugome!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 13:56:32   
sarah
IZVORNA PORUKA: neki

Prvo bih postavila pitanje kako rijesavata te trzavice sa svekrvom na kulturan nacin?Ja to ne znam,ili sutim na sve njene rijeci(a obicno svakom kazem sve u lice),ili dobijem totalni popizditisuser posted image user posted image user posted image Sto se tice braka,ovaj period otkako sam dobila otkaz nam je najtezi.Mene ubija to sto ne radim,a ne mogu nam nikako pomoci,krediti,dugovi,beba na putu.I muz se sekira,pa se i posvadjamo zestoko,jer ne znamo kako da se snadjemo i da se izvucemo iz krize.Ali ipak mislim da nam nasa neiscrpna ljubav daje snagu za dalje,bez te ljubavi ne bi izdrzali...Mada jos uvijek ne znamo sta da radimo,mislim da ce i ovo sve proci.Eto ja se izjada,valjda nisam bila dosadna.


Neki, sto se tice svekrve imas dva nacina: da joj na lijep nacin objasnis kako ti smeta to i to, ili jednostavno sutis i klimas glavom, a ustvari opet radis po svom. E sad, ne znam je li zivite zajedno ili odvojeno.
A sto se tice krize u koju ste trenutno zapali ti i tvoj muz, ja vjerujem da ce to brzo proci i da ce sve biti uredu. Sastavni dio zivota su i krize, ali sve se to prevazidje uz obostrano strpljenje, razumijevanje i ljubav.
Znas da se kaze: Poslije kise uvijek dolazi sunce.
Zelim ti puno srece.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 14:56:44   
Happy
Ja sam Neki bila u istoj situaciji... Kada sam se udala nisam radila... I zaista je bilo grozno. TO je jednostavno neka nervoza sa obje strane i treba samo sitnica pa da bukne...Nema se pare, ti non stop u kući, otišla bih ja negdje (ali se nemauser posted image user posted image user posted image ), nadam se da će brzo proći.
Ja sa svekrvom isto imam super odnos, korektan, viđamo se jednom sedmično. Ne znam šta bih ti rekla šta da uradiš. Zavisi i kakva je iu kakvom ste odnosu da joj ti direktno govorišuser posted image . Ja bih ipak razgovarala sa MM i vidjela šta i kako.
Čuvaj se i ne daj seuser posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 17:49:24   
neki
Ma ako pocnem razglabati o svekrvi,odosmo totalno s teme...Cudna je u svakom slucaju.Hocu da vam se zahvalim na podrsci,nisam ocekivala da cete odgovoriti na ove moje rijeci.Hvala,hvala zenice moje.Imate veeeliku pusu od meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *