|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 21:15:05   
myMum

Drage moje, ako imate iskustva sa nekim dobrim fenom za kosu, molim da napišete. Ja razmišljam o Rowenti ali eto prije nego što se odlučim, voljela bih čuti kakva su Vaša iskustva. Znači, da "ne prži" kosu, kosa postane glatka poput svile, onako, baš kao kod frizera. HELP PLSSSSS! hvalaaaa!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Faris - 30.07.2004. - mamin lav
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 21:26:03   
Nunichi
Samo i samo rowenta. user posted image
Ja imam njihov fen, cetku za feniranje i onaj fen za ravnjanje. Odlicno je sve!


(odgovor članu myMum)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 21:34:36   
tukica
Također, preporucujem samo rowent, ja imam fen za peglanje i super je i duuuugo mi traje, a nedavno sam svekrvi kupila cetku za uvijanje i mislim da je extra i da cu je i sebi uskoro kupiti ;)))) dakle, navali na rowentu...user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 21:35:29   
AMELIC
Rowenta moju debelu kosu suši već 10 godina...nema boljeguser posted image user posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 22:11:07   
DM

IZVORNA PORUKA: tukica

Također, preporucujem samo rowent, ja imam fen za peglanje i super je i duuuugo mi traje, a nedavno sam svekrvi kupila cetku za uvijanje i mislim da je extra i da cu je i sebi uskoro kupiti ;)))) dakle, navali na rowentu...user posted image

Koja je cijena ove četke za uvijanje?


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 22:14:01   
Nunichi
Oko 100 km, kako gdje...koja marka gore dole.
Ali se isplati nakon mjesec dana. Neces se pokajati.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 22:15:19   
DM
user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 23:28:42   
Ilhana RR
Hmmm zar ima razlike u fenovima?

Ja moj platila 7 eura prije mozda 9 godina i kuc kuc u drvo ko nov mi i dan danas a ja 99,5 % susim kosu fenom i moju i Lamijinu....

Mislim da je marke Melissa... tako mi je pegla, al njoj je tek 5-6 godina kako je koristim =)

Imam Phillipsovu pegla, uvijanje i ono ostalo koje je da izvinete rijecnik opsto sranje...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 23:32:00   
new mama
Rowenta ma najboljiuser posted image ,ja kupila prije tri godine onaj sa nastavkom,za ravnanje,ma extra ni u salonu me bolje ne isfenirajuuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 23:32:31   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Oko 100 km, kako gdje...koja marka gore dole.
Ali se isplati nakon mjesec dana. Neces se pokajati.


e vidiš ovo mi je dobar podatak...
znači imaš je...
jel tebi duga kosa...
jesi ipla na izvlačenje i feniranje...
kod mene je fol prirodna al nema lokne za lijeka samo paparat moja...
ja bez feniranja nisma ni do granapa prispjela...slomih se peglajući...
ova četka me baš zanima...

fen je rowenta a pegla za kosu philips
al ja fen slabo koristim kosu prirodno suššim a peglam se po cijelu noć majkemi slomih se višeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 23:37:48   
new mama
Hanady ja sam probala feniranje sa ovom cetkom,moja zaova kupila i dobra je,meni kosa malo prirodna,ali se ispravi fino kad se isfeniramuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 23:43:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: new mama

Hanady ja sam probala feniranje sa ovom cetkom,moja zaova kupila i dobra je,meni kosa malo prirodna,ali se ispravi fino kad se isfeniramuser posted image


a meni fen nema ovaj nastavak...al ja sma njega zatekla udajom...ovom mom fen i ne trebauser posted image

moram četku kupit nema mi druge...
samo sam čekala da neko ko je imao u rukama kaže dobra jeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 23:45:31   
new mama
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: new mama

Hanady ja sam probala feniranje sa ovom cetkom,moja zaova kupila i dobra je,meni kosa malo prirodna,ali se ispravi fino kad se isfeniramuser posted image


a meni fen nema ovaj nastavak...al ja sma njega zatekla udajom...ovom mom fen i ne trebauser posted image

moram četku kupit nema mi druge...
samo sam čekala da neko ko je imao u rukama kaže dobra jeuser posted image


Meni zaova kaze da je i njoj super,a i jedna drugarica je kupila,zadovoljnauser posted image ,a za ovo u rukama da ne komentarisemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 23:47:05   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 23:48:17   
anidla
Mi smo bas prije mjesec dana kupili novi fen jer stari je bio moj studentski  u raspadu sistema user posted image

kupili smo Bosch, kostao je 80 KM, vrijedi svake marke


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu myMum)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
8.12.2010 23:48:41   
bananica
meni marka cetke i nije toliko bitna koliko mi kod feniranja pomaze silikon za kosu, svaka cast onom ko ga izmisli

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
9.12.2010 0:44:06   
tukica
Ja ovaj  rowentnin fen sa nastavkom za ispravljanje imam vec 4 godine, nikada se nije pokvario, super ispegla kosu, samo pazite da ne pretjerujete sa peglanjem, jer bez obzira o kojem je fenu ili pegli rijec, prije ili poslije, kosa ispuca... ali ipak, naaajvisa ocjena za ovaj fen... jos sam ja imala stepenastu kosu i izgledala je fenomenalno ispeglana... fen je kostao oko 75-80 KM i kupila sam ga u Korei, sadasnji Konzum, a ona rowentina cetka za uvijanje je 95 KM u Es company-u

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
9.12.2010 7:53:33   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Oko 100 km, kako gdje...koja marka gore dole.
Ali se isplati nakon mjesec dana. Neces se pokajati.


e vidiš ovo mi je dobar podatak...
znači imaš je...
jel tebi duga kosa...
jesi ipla na izvlačenje i feniranje...
kod mene je fol prirodna al nema lokne za lijeka samo paparat moja...
ja bez feniranja nisma ni do granapa prispjela...slomih se peglajući...
ova četka me baš zanima...

fen je rowenta a pegla za kosu philips
al ja fen slabo koristim kosu prirodno suššim a peglam se po cijelu noć majkemi slomih se višeuser posted image



Ista sam ti. user posted image user posted image user posted image
Ali sa ovom cetkom sam spasena. Kosa mi je sad duga i uopste nemam potrebe ici na feniranje. Kad je kosa duza, bolje je osusiti je 70-80% fenom ili prirodno, a onda je samo izvuci na ovu cetku. Dobijes tanju i deblju cetku.
A ovaj fen za ravnjanje ne koristim plaho, nije bas za moju slamu. user posted image Ali neka se nadje. user posted image
Moje sve kolegice je imaju, a sve imamo razlicite kose, i svima odgovara. Jos uvijek nisam dobila ni jedan negativan komentar na nju.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
9.12.2010 8:57:12   
amdi


I ja sam zadovoljna sa cetkom, iako je slabo koristim jer mi je kosa prirodno ravna, samo malo vrhove nekad. Zato kad sam imala kracu kosu redovno je bila u upotrebi

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
9.12.2010 9:08:57   
Amelaa RR
Ja bih ti preporucila Rowentu,npr. ovaj ja imam i prezadovoljna sam, Ionic je, ima senzor kad ga spustis da se sam se gasi, i bas se mozes s njim lijepo ispeglati i da kosa bude sjajna. Ovaj kosta oko 120 KM, a ima i jeftinijih Rowentinih modela tipa bez ovog senzora koji i ne igra neku veliku ulogu a bude dosta jeftiniji. Inace svi Rowenta proizvodi imaju garanciju 2 godine.  user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
9.12.2010 9:22:53   
leli§
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Ja bih ti preporucila Rowentu,npr. ovaj ja imam i prezadovoljna sam, Ionic je, ima senzor kad ga spustis da se sam se gasi, i bas se mozes s njim lijepo ispeglati i da kosa bude sjajna. Ovaj kosta oko 120 KM, a ima i jeftinijih Rowentinih modela tipa bez ovog senzora koji i ne igra neku veliku ulogu a bude dosta jeftiniji. Inace svi Rowenta proizvodi imaju garanciju 2 godine.  user posted image


imam isti evo vec 2.5 godine... samo pohvala... jos bih da dodam da je velika prednost pored senzora (a meni je on bitan zato sto ne iskljucujem-ukljucujem stalno tokom susenja) i to sto mu je snjura duga oko 2-2.5 m pa nisi bas ogranicen da se feniras samo na jednom mjestu :)

draga Amela sta 120km kod nas? ja platila 40Eura user posted image  ako zelite ovaj fen neka vam neko posalje iz vana... razlika i nije tako mala

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
9.12.2010 9:33:09   
Amelaa RR
lelis nisi ga skupo platila. I mome ima oko 3 godine... I da,velika prednost mu je dug kabal, al malecka mana je sto je malo tezi nego inace fenovi, al to je neznatno na spram njegovih prednosti.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
9.12.2010 11:59:55   
Emmy
Potpisujem za Rowentu, uglavnom isti komentari kao i ovi gore, da se ne ponavljamo :-)

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
9.12.2010 12:07:48   
Almaa
ja imam Rowentin koji je bio oko 50 KM i super mi jeuser posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koji fen za kosu kupiti?
9.12.2010 13:12:47   
Lucina
Ako zelis bas dobar fen otidji u Frizerland na Dobrinji gdje i frizeri kupuju sebi stvari i kupi fen. Najbitnija je jacina fena, vjeruj mi! Cijene su negdje oko 100 KM, bar sam toliko ja platila. 

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Netrpeljivost
ziki

Da li postoje osobe koje su vam od prvog pogleda antipatične, a svaka njihova riječ samo pogoršava stvar?

Da (90%)

Ne (10%)


Broj svih glasova: 92

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *