|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 9:57:52   
medolino
Mi smo puno više izlazili dok smo se zabavljali a sad u braku više je to poslijepodnevna kafa nego večernji izlazak
a ja bi nekad i izašla navečer ali se uvijek nešto sprijeći user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 10:14:05   
iva1974
meni je i popodnevni i jutarnji izlazak izlazak.A izlazimo 90% u paru osim ako ja ujutro dok on spava(a spava jako dugo) nepopijem kavu s nekom frendicom vraćajući se iz dućana.
Večernji izlasci su mi dosadili iskrena dabudemuser posted image

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 10:17:26   
camm
mi smo izlazili stvarno dosta  dok smo hodali
i kada smo se uzeli tako da mi vise nista nije interesantno
sada slabije zbog djeteta ali kad pogledam nista nisam ni propustila.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 13:04:21   
nely
mi slabo skroz u zadnje vrijeme...mm radi nocnu,tako da je od 6 na poslu,a vikendom uvjek nadem nekog posla tako da ono oko bebe..i tako nas prodje vrijeme.ali se radujemo jer idemo na ferie iduci mjesec pa cemo da nadoknadimouser posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 13:09:37   
nesanica
Na dvoje od kako smo dobili djecu vise i ne izlazimo sami. Nemamo nikoga da ostane sa djecomuser posted image user posted image user posted image , tako da ne mozemo. Ali hajde nahodali smo sezato ranije. 

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 13:38:34   
zvončica
Do prije par godina izlazili smo svaku veče kad je on slobodan, a onda jednostavno prorijedili, tako da sad moram nekad da ga vučem bukvalno da bi izašli.user posted image Ulijenio se pravo. Al nađem ja sebi kompenzaciju, zbrišem sa drugaricom na kafuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 13:42:40   
nikka
Mislim da partneri obavezno trebaju ponekad da izađu sami,bilo na jutarnju kavicu,popodne ili naveče na večericu nebitno,bez presinga dali će dijete zaplakati,naravno ostavićete ga usigurnim rukama.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 13:47:27   
mamyca
Ja i MM izadjemo sami najmanje 2 puta sedmicno,mislim da nam to stvarno treba,a Hamzu ostavimo sa nenom.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 14:01:12   
lamka
dok smo se zabavljali obavezno se pila jutarnja kafa svaki dan i vecernji izlazak svakako osim jedan dan u sedmici kada smo izlazili svako sa svojim drustvom ali sad zbog posla slabo izlazimo

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 14:07:27   
idana_85
Blago vama. Mi smo izlazili stalno dok smo se zabavljali,a sada...slabo. Samo s nekim prijatlejima parovima (uglavnom s njegove strane). Nedjeljom obicno me odvuce mami pa se i vidim s nekom frendicom, ali sve slabije. Danas nije cak htio ni da me odvuce mami, iako nana putuje sutra nazad kuci i iako se ja vise gusim u stanu, zlo mi je od svega, a nemam blizu prijateljica da bi mogla s njima izaci. Voziti ne smijem, sama gradskim prevozom ne smijem.....bas se ludo provodimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 14:08:23   
Skvo RR
Mi izlazimo 4-5 puta sedmicno....malo nam je slabiji tempo zimi..ali dobro to je razumljivo. Posebno mi sada godi kada sam trudna da izadjemo oko 21: 00h na na rashladjivanje...prvo lagana setnja, pa sladoled...:)


(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 19:42:40   
almai
hej Idana nemoj biti tuzna,naide svakom taj perioud u zivotu da se osjeca sam i zapostavljen ali hvala Bogu pa nista netraje vjecno pa ce i to proci i naravno da ces ponovo izlaziti i provoditi se.
Sto se tice izlazaka mm i ja rijetko u zadnje vrijeme izlazimo skupa jer djeca nedozvoljavaju.Obicni on ode na kafu sa kolegama a tako i ja (mada rijede nego on) znam se ispariti i mozak ohladiti sa kolegicama na kaficu. 

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 20:15:11   
lejlaze
sto se njega tice sjedili bi samo u kuci i gledali TV. ja se trudim da izadjemo sto cesce. Vikendom (bar dok je ljeto sada) jedan dan budem van kuce, priustimo sebi rucak, da ne moram kuhat. 

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
24.8.2008 21:15:17   
RAJA
Dobra tema pravo
ja i MM dok smo se zabavljali izlazili smo svaki dan i nikad nam nije bilo dosta
kad smo se vjenčali opet je bilo izlazaka isto tako i sa prvim djetetom nikad nam nije bilo teško ni na more otići na kafu usred zime naravno nekad bi poveli i Džanina
ali sad sa dvoje to je već malo teže makar jednom sedmično sami izađemo u večernjim satima
uvijek je lakše ostaviti roditeljima jedno dijete ali već dvoje user posted image  

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
25.8.2008 1:16:16   
stella
Mi dok smo se zabavljali znali smo i po tri puta izaci vani,al pretezno po dva puta.Nekada smo znali i po cijeli dan hodati.Sada on cesce izadje sa bratom ili nekim jaranom.A posle toga samnom setnja ili odlazak kod roditelja ili prijatelja.Rijetko se desi da ostanemo u kuci.A Hancica naravno uvijek sa nama jer je jos ne ostavljam.Nisu to bas oni izlasci kao prije,al sam to isfurala do maximuma pa mi ni ne nedostaje.


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
25.8.2008 8:15:01   
Blue rose RR
Nas troje izlazimo svaku večer u šetnjicu, i to je naš mali ritual, koji rijetko bude preskočen. A intimni izlasci mene i mm... još nam uvijek ne nedostaju, jer želimo da provodimo što više vremena sa svojim malim zlatom. Bit će vakta kada ćemo opet nas dvoje biti sami...dok se okrenemo vrijeme je prošlo.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
25.8.2008 9:39:24   
bubamara80
oboje nismo neki ljubitelji izlazaka, tako da je isto sve kao i prije braka.  najviše volimo kada dođemo sa posla da zajedno popijemo kafu i progovorimo koju, zajedno odemo često u kupovinu pa svratimo negdje na kafu, odemo ponekad negdje na ručak/večeru  a slobodnim danom znamo otići u Ferhadiju zavalimo se u baštu kupimo novine(svako svoje user posted image ) naručimo kafu i oćejfimo.

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
25.8.2008 9:41:19   
ElmaB
Rijetko, jer nemamo kome ostaviti djecu, ali svi zajedno skoro svaku noc!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
26.8.2008 12:23:44   
sarah
Najcesce izadjemo u setnju (skoro svako vece), a u kafice, restorane, slasticarne i sl. rjedje izlazimo. To smo ionako isfurali kad smo se zabavljali.
Ali mi je setnja jako bitna, pogotovo ako cijeli dan provedem u kancelariji.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
26.8.2008 22:27:49   
batterfly
Izadjemo svaki put kada nam je cejf!!!
Ostavimo djecu mojoj mami i mi bar sat vermena odvojimo za sebe i z kafu!!!!
Nekad to bude svaki drugi dan ,nekad jednom do dva put sedmicno,uglavnom kad osjetimo potrebu da se "izdvojimo" iz svakodnevnice i kuce...
Mislim da je to jako bitno za roditelje i njihov odnos...jer neke stvari ne mozes pricati pred djecom....a  i botrebno je vrijeme provedeno samo u dvoje!!!!

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
26.8.2008 22:32:30   
dinaa
Uh ja i MM nikad sami jer stvarno nemam kome ostaviti djecu,a sa djecom skoro svaku vece u setnju.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
26.8.2008 22:51:29   
slono
Mislim da svaki par treba naci vremena jedno za drugo.Mi smo to jako urijedili iako imam Bogu hvala mamu koja mi je uvijek pri ruci i cuva nam dijete, ali ne znamo sebi nagoditi.MM radi ruzne smjene, cak 3, a ja 2 i tesko se mozemo uganjati, ali nije ni do toga koliko covjek izgubi naviku. Vidjamo se mi sa prijateljima, ako i odemo negdje sami to sam ja potegla odlazak u kino ili sad na festival i ponekad budem jako tuzna sto to nije cesce.
Ako izlazim bez njega, to su prijateljice sa djecom i to je ludnica.A ove slobodne imaju svoj zivot i nekako sve se otudjilo, svi negdje zure, i nemaju vremena.
Ne znam, ponekad sam vrlo usamljena, mama je tu ali vrlo cesto pozelim da budem sama sa prijateljicama kao nekad i da se dobro iscumuramo ili da nas dvoje znamo nagoditi sebi.
Vjerujem da ima vas drage moje koje se osjecate kao i ja i koje me razumijete.
Osim toga, trudna sam trenutno i potrebna mi je neka dodatna paznja.On puno radi i znam da je umoran,a ja nemam snage ponekd da se pokrenem, a tako bih voljela da je sve drugacije.
Valjda nece potrajati ovakvo stanje.
Lijep pozdrav svima koje ste ovo procitale!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - ovaj najbolje opisuje moje stanje!!!!!!!!!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
26.8.2008 23:17:00   
ja
Od kad smo u braku puno vise smo zajedno nego prije dok smo se zabavljali.Svaki dan smo vani i dok nismo dobili bebaca i sad sa njim izuzev ako nas nesto spreci da nismo u mogucnosti..

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
27.8.2008 0:03:00   
lejlašh
Mi smo manje izlazili kada smo se zabavljali jer ja nisam bila tu, samo vikendom sam dolazila kući iz Sarajeva. Sada izlazimo stalno, sa bebom uglavnom, rijetko je ostavljamo kod nekoga, ali i toga će sigurno biti kada bude malo veća. Ovako nas ne maši skoro nijedna noć bez šetnje, tako da je i Merjem naučila kasno da legne, jer se vraćamo tek oko 22 i 30h. Mora se još ovo malo ljeta iskoristiti.user posted image

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
29.8.2008 11:05:51   
Mara
Zimi na poslijepodnevnu kavicu ( ja sam zimogrizna) a ljeti poradi ovih utakmica , prvenstava i ostalih sportskih događaja , ja sam obično sa prijateljicama vani a on sa svojom ekipom.
Prije braka smo hodali 2 godine i bili vani skoro svaku večer em što na kavama u polanoći( pa nas konobari gledali ko da smo pali s Marsa: Čuja kava u ponoć?),  pa ti večernji izlasci  sa čaganjem i ludiranjem i to se sve negdje "ukinulo"  poslije prve godine braka, pogubili smo se user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *