|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 22:38:30   
Niobe
Dakle, naslov sam govori.
Koliko često kupujete knjige, bilo za svoje potrebe ili za poklone drugima?
Koju vrstu knjiga kupujete?



_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 22:42:58   
dafri
Imala sam dosta knjiga ali preseljenjem u novi stan sve sam ih poklonila Gradskoj biblioteci i sad ih dižem kad ih se poželim,a poželim se.
Ponekad kupim nešto,a za poklone paaa slabo,okolina mi slabo čitauser posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 22:43:26   
Anoniman
zadnje sto sam kupovala bile su za fakultet....mada ove knjige koje mene interesuju su pravo skupe pa rjetko kupim...sve cekam da dobijem na poklonuser posted image

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 22:48:52   
reallove
kupujem knjige ali ne bas cesto,prosle god kada sam bila u Sarajevu,kupila sam prelijepu knjigu "Sretna porodica" knjiga govori o vjeri,sto se tice poklona,knjiga je jako lijep poklon ali kao sto vec dafri rece okolina mi slabo cita...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 22:51:46   
Apotekarka
mm mi je jos do smo se zabavljali kupovao knjige po sajmovima i u braku...imamo dosta knjiga mada sam pola posudila da procitaju a nitko nije vratio a sad zaboravila kod koga su...Uvijek sam voljela citati knjige i dosta sam ih procitala ali sad bas nemam vremena...Kad mi mm neki dan donese becku kuharicu htjela sam ih oboje izbaciti kontam ko da ja covjece imam kad kuhati neka jela sa zacinima za koje nisam ni culauser posted image user posted image ...e ta kniga moze samo prasinu da sakupljauser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 22:54:10   
Niobe
Ja kupujem kad imam love i naravno kad naletim na knjigu koju zelim, ali radi se o tome da u Kiseljaku nema ni knjizara adekvatna, a kamoli knjige koje zelim.
Najdrazi poklon za dobiti mi je knjiga, kao sto volim i da je poklanjam, naravno, ljudima kojima to nesto znaci.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 22:57:08   
neki
Niobe,jesi maloprije pisala o Miljenku Jergovicu(sarajevski marlboro)????On je meni suuuuuuperuser posted image
Insallah,Madona,insallah je odlicna knjigauser posted image (M.J.)

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 22:57:51   
Niobe
Jesam, jesam, a zadnje knjige koje sam kupila su bila upravo njegova djela user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 22:59:47   
neki
IZVORNA PORUKA: Niobe

Jesam, jesam, a zadnje knjige koje sam kupila su bila upravo njegova djela user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 23:30:00   
maja78 RR
Ja uvijek kad je sajam kupim 2-3 knjige minimum, a mimo sajma ako bas zapnem za neku ali to je rjedje. Uzivam i kad dobijem za poklon i kad poklonim. Nisu strucne knjige jer to dobijem u okviru posla :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 23:35:30   
juni
I ja i MM smo manijaci za knjigama, pa sajam ne moze proci ispod desetak komada najmanje. A inace, kad citam o nekoj knjizi ciji me sadrzaj zainteresuje, ne odustajem dok je ne nadjem.
Emilu kupujemo preko Amazona jer ima super osmisljenih slikovnica za male bebice. Prije spavanja obavezno svaku prelista user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 23:42:26   
acudesa
puna mi je kuća knjigauser posted image najviše stručnihuser posted image , a ove druge sam, uglavnom, dobila(a, kupim kad mi se svidi neka, ako nije nužno onda je iznajmim u biblioteci i pročitam)
najdraži mi je poklon-knjiga
a, slikovnice, da ne govorimuser posted image user posted image user posted image
Moram vam ovo napisati, kupila ja malcu slikovnicu (80 KM-budalauser posted image ) i sad ne dam djetetu da je takneuser posted image user posted image user posted image (znači, nema smisla ta slikovnica, bolje da je jeftinija pa makar je poderao prvi dan)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 23:45:35   
dafri
Biblioteka u mom gradu je dosta dobro opskrbljena ,nabavlja najnovije hitove i ja se sedmično namirujemuser posted image
Volim dobar roman više puta čitati i kada sam svoje knige poklanjala najteže mi se bilo rastati od romana U četiri oka s Marilyn Monroe,čisti šund al eto,i od neponovljivog Darsija, Gordost i predrasuda,user posted image mi se slomilo

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko često kupujete knjige
1.12.2009 23:54:48   
dafri
Moram vam ovo napisati, kupila ja malcu slikovnicu (80 KM-budala ) i sad ne dam djetetu da je takne user posted image user posted image

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliko često kupujete knjige
2.12.2009 0:13:25   
Niobe
IZVORNA PORUKA: acudesa


Moram vam ovo napisati, kupila ja malcu slikovnicu (80 KM-budalauser posted image ) i sad ne dam djetetu da je takneuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliko često kupujete knjige
2.12.2009 0:54:00   
dana3
kupujem na snizenjima knjige na svedskom a radi se o kriminalistickim romanima i kao i biografijama pojedinih svedskih pisaca.nasih knjiga ovde nemanego po bibliotekama i to su uglavnom ivo andric i mesa selimovic

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koliko često kupujete knjige
2.12.2009 1:01:40   
Hanady RR
Eh često mislim kako sam svoj hobi kupovina i čitanje knjiga baš zapostavila. Već sam 2 posljednja sajma preskočila i to me polako deprimira. Sreća moja tetka (mamina sestra) voli da čita i često mi pokloni knjigu, za svaku priliku, moj rođendan, njen rođendan, kad mi je djeci rođendan, 8. mart, nova godina, bajrami, uvjek mi knjigu kupi. Eto posljednje što mi je poklonila je Hiljadu zlatnih sunaca ( Khaled Hoseini) a ja sam prije toga kupila i porčitala njegovu Lovac na zmajeve knjigu. Ovaj poklon još nisam pročitala jer iz nekog samo meni poznato razloga čitam uz jutarnju kafu ( koju pijem oko 6 ujutro dok mi djeca spavaju) i po 5 put čitam Zahir od Paula Coelha.

Imam i stučne literature dosta mada do nje odmaram kako sam na bolovanju a beletristika i književnost mi odmaraju mozak.


P.S Jergović je vrh ( Dvore od oraha izdavajam )


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koliko često kupujete knjige
2.12.2009 1:07:06   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady

Hiljadu zlatnih sunaca ( Khaled Hoseini) a ja sam prije toga kupila i porčitala njegovu Lovac na zmajeve knjigu.


ove dvije su mi super..
hvala tetkauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koliko često kupujete knjige
2.12.2009 8:47:59   
tea lana
Sajmove ne propustam,sem zadnjeg kad mi je Lana bila bolesna.Tu nacisto bankrotiram.Koliko god da ponesem malo mi.Znala sam se vracati i sutradan da jos kupim.
Knjige rijetko poklanjam jer dosta njih u mojoj okolini nemaju vremena da citaju.Vecina su jos studenti koji jedva i strucnu literaturu iscitaju.Volim dobiti knjigu ali primjetila sam da neke osobe ne gledaju na sadrzaj niti kome poklanjaju samo kupe odokativno a to meuser posted image

< Poruku je uredio tea lana -- 2.12.2009 8:48:52 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koliko često kupujete knjige
2.12.2009 9:00:59   
lilith
mm i ja smo neumjereni sto se tice knjiga...na svakom sajmu bankrotiramo...kupujemo dva outa mjesecno...zadnje smo uzeli ljubav i prepreke od hemona, grad u zrcalu od kovaca i jos nekoliko iz politicke filozofije...

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koliko često kupujete knjige
2.12.2009 9:03:54   
bebica1989
malo trosim pare na knjige sto me interesuje pronađem na internetu,eh jedino sad sam mislila kupiti sebi knjigu ginekologija,jer to me bas interesuje,a romani ljubavni,to sam prija voljela citati,i skontala da je to samo gubljenje vremena,da nemam koristio od takvih knjiga....

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koliko često kupujete knjige
2.12.2009 9:20:41   
aidicaa
Ja volim citati knjige, ali ih retko kupujem. Jer biblioteka koju imamo u gradu je prevelika i imaju skoro bas svaku kjigu. Sto mi je jako drago. Kupujem jedino knjige za skolu, one su preskupe ali moram.
Nisam nikome u zivotu poklonila knjigu, a jako bih volela da ja dobijem za rodj neku dobru knjigu...Inace volim da citam sve vrste knjiga od ljubavnih romana do naucne fantastike

< Poruku je uredio aida/ammo -- 2.12.2009 9:24:58 >


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koliko često kupujete knjige
2.12.2009 17:59:21   
bebbe RR
Knjige volim, zato ih rado kupujem i sebi i drugima, i zatrpavam nam stan, rekao bi sada mm:) Ali, za dobru knjigu mi nikada nije zao dati novac  i cesto mi se cini da nema ljepseg poklona. Kupujem razne knjige - od popularnog stiva, do strucnih stvari koje me zanimaju, poput odravanja vrta, brige za djecu, pavljenja zimnice, putopisa i slično...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koliko često kupujete knjige
23.12.2009 0:41:29   
Hanady RR
Eh evo mene na ovoj temi sa jednim pitanjem. Naime:
dali neko zna gdje mogu kupiti knjigu  Manuelna terapija od Brian Mulligan. Ova knjiga ima i super DVD izdanja koja uz nju dolaze međutim najbliže što sam našla je slovenija. Meni bi lakše bio engleski da je nego slovenački, a najbolja varijnata naravno, bosanski, hrvatski ili srpski. Knjiga je stručna literatura za fiziterapiju i mome drgamo mužu je trenutno najvažnija sporedna stvar na svijetu.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koliko često kupujete knjige
23.12.2009 9:02:36   
my_little_baby
nazalost jako jako rijetko...volim knjige..volim puno citati..samo bas i nemam vremena...a da mogu kupovati knjige  kad hocu ..to bi cini mi se bilo skoro svaki dan...al ...

_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *