|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko često se svadjate sa partnerom
13.11.2008 10:35:09   
simba
Koliko cesto se svadjate sa partnerom ,koji su najčesci razlozi....
Ko je vecinom u pravu...
Eto otvorila sam ovu temu cisto radi toga da napravim mjesto gdje se svi mozemo malo "ispuhati"..
user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.10.2009 22:51:54 >


_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
13.11.2008 10:56:24   
larina
rijetko i ako se to desi,uglavnom zbog sitnica.znamo svoja pravila i pridrzavamo se tih pravila tako da nema svada.a inace sam tip koji se ne svada i sve mi se svede na neku salu.sa mm se lijepo slazem imamo isto razmisljanje,iste ciljeve-i ako on ponekad bude umoran ili ne raspolozen uvijek ga opustim ,oraspolozim,nasmijem,razgovaramo ako ima neki problem-i sve bude ok.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
26.11.2008 18:09:39   
jagodicabobica
cesto galamimim zbog nekih sitnica, nasto on provali neku glupost i ja se nassmijem et. al kad ja zabrljam a on pocne galamiti bogme sam manja od makovog zrna i znam mu ugoditi hihihihihihihhi. Ma nebi bilo interesantno da sve ide ko po loju i da nema svadjica. kako se ono kaze poslije svadje ljubiti je sladje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
26.11.2008 18:44:46   
mnn
kod mene je sve idealnouser posted image  šalim se, prije se nismo svađali nego bi sve raspravili razgovorom i to u miru. A sada od kada sam trudna... a joj rasprava je za svaku sitnicu...neku večer smo se skoro posvađali oko gluposti....ali sad shvača da su sve to hormoni i to ludiuser posted image user posted image .

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
26.11.2008 18:54:38   
jagodicabobica
hm mi zene....Ja u zadnje dvije godine jako tesko podnosim pms. Mogu i plakati i smijati se u isto vrijeme reklo bi se nestabilna licnostuser posted image user posted image user posted image Sta cu moram malo galamiti bude mi bolje. Sta li ce biti kad abd budeuser posted image ja se nadam da cu biti dobrauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
26.11.2008 19:13:18   
najjda
najcesce se svađamo oko njegovih stvari u ormaru jer je jako neuredan a to najvise mrzim  e ja slozim to po 100x a kada god otvorim tamo je dernek sada sam se naljutila i necu nikada vise sloziti mu pa kada ode neispeglan na posao  i kada mu se svi pocnu smijati tek ce tada skontati .........bar se nadam i sve iza sebe ostavlja neuredno to me dovodi do ludila ostalo je sve ok ni zbog cega drugog se nesvađamo sem zbog ovoga

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
26.11.2008 20:42:52   
andji
kad sam ostala trudna a to je bilo odmah na početku braka,kad se još nismo ni znali plus ludi hormoni,svadjali smo se svaki dan,i za gluposti i ozbiljne stvari,ja nisam popuštala baš ništa.A bračno iskustvo je čudo....sad smo se navikli jdno na drugo,znamo kome šta smeta,koga bi šta povrijedilo...postoje neka pravila i toga se držimo.Moj mm je dugo živio kao momak do 35,i bilo je teško iskorijenit neke stare navike,ali sam se borila i izborila,hvala Bogu.Dobri smo sada,zna proći i po 2 mjeseca da se ozbiljno ne posvadjamo,a sitnice i sitne prepirke tu ne računam,jer su ko gluposti i ne bitne.Kontamo se sada i sve je došlo na svoje.A kad se svadjamo,svako goni svoje,jako tvrdoglavi obadvoje,i ja kad mi dosadi se svadjat skuham kavu i zovnem ga,proglasim primirje i onda mu to sve posle naplatim odlaskom u neki tržni centar,kad me on nije znao smirit šoping sigurno hoćeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
27.11.2008 8:43:56   
mnn
user posted image user posted image user posted image , tako i treba šoping je najbolji lijek. a svađe su normalne, imam susjede iznad sebe, a joj to je kako bi mi rekli u istri cento per cento ludo( sto posto ludo)...svaki dan oko 3 ujutro počinje akcija....a onda se svađaju....da ne vjeruješ...a svi susjedi to čujemo...rekli su im neki koji su stan do njih ali ništa...svaki dan isti scenarijuser posted image user posted image user posted image ... jednom od susjeda su rekli da su  oni nočne ptice....user posted image user posted image  

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
28.11.2008 19:37:31   
mynxlee
jos se nikako nismo posvadjali. ne znam kako bi izgledalo da se posvadjamo. uh, ne smijem ni zamisliti.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
28.11.2008 21:30:08   
Blue rose RR
Svađa o mojoj porodici nema, jer je to bio jedan od naših zajedničkih dogovora prije braka. Diskusija je uvijek prisutna, i nekako njome preduhitrimo bilo koju temu-događaj-ljude, koji bi mogli unijeti ono negativno u naš dom.
Sukob mišljenja postoji, i upravo je to što život čini zanimljivim, ali taj "sukob" je jednostavno nešto, o čemu se otvara, upravo ova diskusija, i na kraju, argumentima za ili protiv, dogovorimo ono što je bitno, odnosno napravimo kompromis.

Jedan je život, i žao nam ga je protraćiti na glupost zvanu  - svađa, i slično.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
28.11.2008 21:52:35   
Romali
IZVORNA PORUKA: najjda

najcesce se svađamo oko njegovih stvari u ormaru jer je jako neuredan a to najvise mrzim  e ja slozim to po 100x a kada god otvorim tamo je dernek sada sam se naljutila i necu nikada vise sloziti mu pa kada ode neispeglan na posao  i kada mu se svi pocnu smijati tek ce tada skontati .........bar se nadam i sve iza sebe ostavlja neuredno to me dovodi do ludila ostalo je sve ok ni zbog cega drugog se nesvađamo sem zbog ovoga


I mene ljuti njegov dio ormara i to što svoju odjeću baca po podu. Ono što se može obući barem 2 puta, uvijek bude izgužvano i onda traži novo.
Prijetim mu da mu ništa više neću peglati, ali mi onda padne napamet da niko neće reći kako mu je majica izgužvana , nego- vidi kakvog ga je ona krava od žene poslala na  posaouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
29.11.2008 15:42:24   
nikita
MM i ja se jos nijednom nismo posvadali(tek 2mj u braku)...vecinom samo raspravljamo.Ponekad je neuredan i necu da kupim nista za njim,prljave carape,stapice za usi i sl. tako da to stoji dok on ne stavi na mjesto.
Ostalo je sve ok.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
11.12.2008 21:37:13   
mala curica
Ja sam strasno nervozna kada mi treba doci menga
i mm je jedina meta na koju se "istrasem"
bez razloga
Kada menga dodze i nervoza me prodze (user posted image  sto se rimuje)
uvijek mi bude zao mm-jadan on uvijek ispasta
zbog moje nervoze user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

< Poruku je uredio mala curica -- 11.12.2008 21:39:35 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
18.1.2009 10:57:32   
andji
juče smo se posvadjali,i još me huja nije popustila.....sad da imam top ispalila bi ga na sjeverni pol da ga ne gledam bar 5 dana......uh....uh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
18.1.2009 11:31:19   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

cesto galamimim zbog nekih sitnica, nasto on provali neku glupost i ja se nassmijem et. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hehe sto se tice toga ista sam... a kad ja zabrljam ja samo kazem da idem da spavam u koje god doba a on mi onda se prisunja i tako se pomirimo hihihihhi

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
18.1.2009 23:56:51   
Lanaa
IZVORNA PORUKA: andji

juče smo se posvadjali,i još me huja nije popustila.....sad da imam top ispalila bi ga na sjeverni pol da ga ne gledam bar 5 dana......uh....uh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Kod mene umjesto ovoga juče stoji-danas,ostalo sve isto i POTPISUJEM!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
19.1.2009 7:49:29   
andji
Danas smo se kao i pomirili,mada ja to ne zaboravljam lako(zlopamtilo sam velikoooooo),ali naplatiću ja to njemu,uh a neće ni znati da mu je naplaćeno.....mada ima malo i mog PMS-a,evo jutros sam dobila...no svejednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
25.1.2009 22:29:01   
simba
Hmmmm Cesto se zakacimo sto nekad u sali a nekad mislim za ozbiljno.Al me vise nervira kad se on poslije mog nabrajanja nakon 10-tak min ponasa ko da nista nije bilo ko da je sve to sala a ja mislila ozbiljnouser posted image I onda pokusam da budem ljutauser posted image al nemogu kad me on nasmije i jauser posted image user posted image user posted image .Damije bas da se naljutim al ono pravo samo nemogu od smijehauser posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
25.1.2009 23:23:01   
ziki
Nismo se bas nesto svadjali do sad, u trudnoci sam se ja svadjala a on se ibretio sta mi je sad skriviouser posted image . Zabavljali smo se 9 god prije braka i nijednom nismo raskinuli ili doveli nasu vezu po znak pitanja. U braku smo nsatavili ko u vezi, sve je bilo super do prije nekih 1.5 mjesec a onda smo imali jednu ozbiljnu svadju. Uzrok je bila, ko drugi do moja draga svekrva. Prvo smo se posvadjali a onda jedno 3-4 dana smo raspravljali i sve je opet po starom, manje vise. Kad smo bili kuci za Novu Godinu iz aviona se vidjelo da je on njoj finu bukvicu odrzao i da je ona okrenula list, nadam se trajno, ali me nervira to sto nece da prizna da je greska bila njena, da je tacno od silne ljubomore napravila to da pomislim da nastavim da zivim bez njega.user posted image  A njega i dalje volim vise nego pun dzak jafeuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
12.2.2009 19:13:57   
malaaaa
pa uglavnom zbog sitnica i vecinom ja zapocnem haman iz dosadeuser posted image user posted image posle mi bude zao sto ga djaba napadnem

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
16.2.2009 4:46:51   
Lorna
Joj ja sam se pozelila posvadjati... Inace sam svadjalica, a moj covo zesci flegman... Njemu je uvijek sve ok, sve dobro, sve ce biti dobro, nema taj da povisi ton, nema srkleta... ma sve milina. ja uvijek nesto rondam i brojim (ne njemu, jer mu zaista nemam sta reci), nego opcenito, uvijek bih ispravljala krive drine, trazila pravdu, zvocala, uvijek zurim, uvijek u pokretu... ma luda zena, osjedicu sa 40, ako ne i prije user posted image
Imam jednu prijateljicu s kojom se cujem telefonom bar 1x dnevno i s njom se redovno pokoljem i to mi onda dodje kao melem za dusu. Posto se znamo od djetinjstva, razumijemo se i slicne smo po tom pitanju, i meni i njoj to dobro dodje - ispraznimo se i onda super! Mislim da je bitno imati taj ispusni ventil.
A mm kad vidi da sam tu negdje da planem, trci i pravi kafu i nosi telefonuser posted image user posted image user posted image  pametan covjek, sta ce

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
3.3.2009 14:49:42   
ambera
posvađamo se zbog gluposti i onda na kraju se smijemo zbog čega smo se svađali uz kaficu i.....

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
3.3.2009 15:00:58   
Anoniman
uvijek kažem ako mi nešto ne godi i svako sebe brani, a potom pristanemo na sredinu. Uglavnom je sve to usput.

(odgovor članu ambera)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
5.3.2009 8:43:19   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Lorna

Joj ja sam se pozelila posvadjati... Inace sam svadjalica, a moj covo zesci flegman... Njemu je uvijek sve ok, sve dobro, sve ce biti dobro, nema taj da povisi ton, nema srkleta... ma sve milina. ja uvijek nesto rondam i brojim (ne njemu, jer mu zaista nemam sta reci), nego opcenito, uvijek bih ispravljala krive drine, trazila pravdu, zvocala, uvijek zurim, uvijek u pokretu... ma luda zena, osjedicu sa 40, ako ne i prije user posted image
Imam jednu prijateljicu s kojom se cujem telefonom bar 1x dnevno i s njom se redovno pokoljem i to mi onda dodje kao melem za dusu. Posto se znamo od djetinjstva, razumijemo se i slicne smo po tom pitanju, i meni i njoj to dobro dodje - ispraznimo se i onda super! Mislim da je bitno imati taj ispusni ventil.
A mm kad vidi da sam tu negdje da planem, trci i pravi kafu i nosi telefonuser posted image user posted image user posted image  pametan covjek, sta ce


Kraljica siuser posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
5.3.2009 21:00:55   
SelmydZany
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Svađa o mojoj porodici nema, jer je to bio jedan od naših zajedničkih dogovora prije braka. Diskusija je uvijek prisutna, i nekako njome preduhitrimo bilo koju temu-događaj-ljude, koji bi mogli unijeti ono negativno u naš dom.
Sukob mišljenja postoji, i upravo je to što život čini zanimljivim, ali taj "sukob" je jednostavno nešto, o čemu se otvara, upravo ova diskusija, i na kraju, argumentima za ili protiv, dogovorimo ono što je bitno, odnosno napravimo kompromis.

Jedan je život, i žao nam ga je protraćiti na glupost zvanu  - svađa, i slično.

Slazem se s tobom...iako sam ja jos u vezi,trudimo se da svaka nasa diskusija(ne svadja)zavrsi tako da se svidja i meni i njemu...

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *