|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kondilomi
23.3.2009 14:01:54   
medolino
Jooooj eto danas su mi našli i njih pa još pored ranice na grliču kojeg liječim moram i to
ali ne znam koliko je to opasno i kako se uopšte lijeći pa eto ako neko zna išta nek piše jer ja ne znam ništa o njima
hvala user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.7.2010 13:00:03 >


_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kondilomi
23.3.2009 16:40:36   
Lilipop
Moja seka ih ima, ide kod dermatologa i tamo gore kondilome necim ( to je potpuno bezbolno nista ne osetis) i onda ih premazu nekim mastom kojeg ne smijes prati nekoliko sati.  Jednim postupkon tesko da ih se mozes otarasiti ali ici ces nekoliko puta i nestace, ne brini. U sustini, to nije nista opasno. Uzrok njihovog nastanka je HPV i to obicno onaj niskorizicni.

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kondilomi
23.3.2009 16:43:04   
large
ja sam imala kondilome...............,lilipop upravu si,dolaze od HPV-a....i lijecila sam se malo duze,ali sad sam ok...

_____________________________

vole te mama i tata najvise bebacha nasa mava....

(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kondilomi
29.4.2009 16:29:06   
medolino
gin  mi je dao da kondilome mažem sa condylox otopinom međutim mene to sad malo i bolucka na dodir i imam osječaj da su narasli malo
ali zna li iko da li treba da boli to u toku liječenja
jer mene na dodir peče


_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu large)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kondilomi
30.4.2009 21:56:00   
Lilipop
medolino, moja seka kad se mazala tim mastima okolo "bolesnog"tkiva mazala se vazelinom ili necim slicnim, kako ne bi ova mast ostecivala zdravo tkivo. a to sto te pecka to je normalno.user posted image


_____________________________

3 x IUI -0

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kondilomi
3.7.2009 21:18:22   
medolino
Jeel zna iko gdje se može raditi skidanje virusa u sarajevu
ja više ludim po 100 ti put i ne uspjeva
u srijedu sam radila spaljivanje termo i elektro nešto i opet mislim da neće prroi nego nije mi sve ni skinuo a i ove što je skidao nije kako treba
a još sam platila 145 km za koje mi niko nije dao uplatnicu nego došao dr za mnom i morala platiti
poa ako enko zna da ih ka već plaćam i skinem


_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kondilomi
25.11.2009 17:43:14   
Anoniman
ja sam ih imala i vec treci put idem na paljenje hajdi to vec mi je i MM dobiouser posted image pa dobio on da maze sa necim 

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.7.2010 13:00:12 >

(odgovor članu medolino)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kondilomi
23.3.2011 19:14:37   
akyca
ljudi da li neko zna kako rade skidanje kondiloma u poliklinici eurofarm na ilidzi.ja sam zvala i kazu da moram doci na pregled.zna li neko koliko se cijene krecu ja imam 5 6 a muz oko 15.....

pomoziteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kondilomi
23.3.2011 21:39:58   
Dida79

IZVORNA PORUKA: akyca

ljudi da li neko zna kako rade skidanje kondiloma u poliklinici eurofarm na ilidzi.ja sam zvala i kazu da moram doci na pregled.zna li neko koliko se cijene krecu ja imam 5 6 a muz oko 15.....

pomoziteuser posted image



Pa kad si vec zvala zasto nisi i pitala sve sto te interesujeuser posted image
Ja to odmah obavim i nema dileme sta ,kako i kolikouser posted image

(odgovor članu akyca)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kondilomi
23.3.2011 23:16:53   
sabas
meni su jedan vrli dr rekao da imam kondilome uradim sve nalaze i jos dva dr me pregledaju i konstatovali da ih nemam  Ali sam u medjuvremenu dosta istrazivala i nije se zezati sa njima HPV virus koji moze izazvati i najgore Stoga sto prije na uklanjanje

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kondilomi
10.6.2011 10:34:49   
Semica
Koliko su kondilomi opasni u trudnoci...za bebu i majku??? i sta je TPHA nalaz???

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kondilomi
11.6.2011 21:52:46   
malena27 RR
TPHA pretraga je pretraga na sifilis....
Sto se tice kondiloma, treba ih pratiti i neki ginekolozi preporucuju odstranjivanje....jer se i beba prilikom porodjaja moze zaraziti... konsultuj se obavezno sa ginekologom...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kondilomi
12.6.2011 12:40:42   
Semica
Ma ne znam samo sto mi dermatolog dade da radim taj TPHA nalaz...juce sam vidjela na netu sta je i isplakala se ko budala...bas me je to zabrinulo...user posted image user posted image user posted image user posted image
kaze-ovo ce sigurno biti negatvan nalaz ali eto da potvrdimo...a nije htjela reci za sta je...jojjjj Bozee...
a za kondilome su mi rekli da nije nista opasno za bebu...(nego ja kako sam cackala net vidjela da se kondilomi znaju pojaviti kao simptom sifilisa) pa sam se bas uspanicila...kontam odkud mi to???user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 13.6.2011 16:05:20 >

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kondilomi
13.6.2011 15:53:33   
malena27 RR
ja sam pretragu zajedno sa muzem radila u okviru pretraga za vantjelesnu oplodnju, tako da je to cista formalnost... ne znam bas koliko je sigurno poroditi se prirodnim putem ako imas kondilome, obicno se radi carski rez upravo da se sprijeci infekcija bebe....
uradi pretragu na sifilis, nista te ne kosta... nemoj se brinuti....to su formalnosti user posted image ali se raspitaj sto se tice prirodnog poroda sa kondilomima....

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kondilomi
14.6.2011 9:42:49   
Semica
Hvala za utjehuuser posted image ...eto danas idem po nalaz...trebalo bi biti sve ok ;)

za petnaestak dana idem na kontrolu kod svog ginekologa pa cu popricati s njom o porodjaju...a vidjet cu i sa dermatologom sta misli o tome kad joj odnesem nalaze user posted image

pozdravcic

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kondilomi
15.6.2011 10:44:02   
Semica
hello...samo da javim da je nalaz negativan hB...user posted image user posted image user posted image

jos jednomuser posted image user posted image hvala za morlanu podrsku ...

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kondilomi
15.6.2011 10:44:29   
Semica
moralnu hhih opet ne znam pisatiuser posted image

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kondilomi
15.6.2011 15:05:15   
Anoniman
kondilomi se moraju odstraniti prije poroda,inače ti je carski

(odgovor članu Semica)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kondilomi
15.6.2011 15:21:58   
salmy
Moja kolegica ih je imala prije trudnoce,spaljivao joj je dr:Alanderuser posted image cini mi se tako ga zovu, uzeo joj bruku para user posted image nista nije uradio,uvijek su se vracali iznova,i porodila se prirodnim putem najnormalnije

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.6.2011 0:19:20 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kondilomi
26.11.2014 18:36:55   
Elastigirl
Meni je doktorica na zadnjem pregledu rekla da mi je uocila kondilome, ali nista mi konkretno nije propisala za njih. Tada sam bila u periodu kada mi je imunitet bio srozan, pila sam antibiotike i poslije sam citala da se oni i javljaju kao posljedica pada imuniteta.

Ja sam citala da se s njima mora biti samo malo oprezniji, redovno ih kontrolisati i slicno a nije sada nesto aman veliki problem.

Pa sretno da nam bude :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kondilomi
4.12.2014 15:34:32   
Diddi
ja ih ne bih zanemarivala, možeš ih prenijeti i mužu a i na dijete pri porođaju ako si trudna. oni su posljedica pada imuniteta ali ih izaziva HPV virus. mogu se i raširiti pa da ti problem bude još veći.

ne znam gdje se točno nalaze ali postoji mnogo prirodnih lijekova od sode bikarbone, propolisa, kore od banane do octa, a možeš ih ukloniti i kod liječnika laserom ili spaljivanjem. ipak jačaj imunitet koliko god možeš da se organizam može sam boriti protiv virusa

(odgovor članu Elastigirl)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kondilomi
23.6.2015 12:50:31   
ziel
Da li je neko upoznat s rizicima koristenja CONDYLINE /Condylox kapi u trudnoci ?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Diddi)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *