|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kuća ili stan?
15.9.2007 14:52:45   
STUHA
Gdje živite u kuči ili u u stanu?

Da li živite sami, sa svekrvom, sa roditeljima itd....


< Poruku je uredio Dina RR -- 23.12.2008 13:05:31 >


_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kuča ili stan
15.9.2007 17:52:49   
sebila
Ja zivim u stanu i nemam prostora koliko bi ja htjela ali nepatim ni za kucom niti za vecim prostorom meni je bitan rahatluk i zadovoljna sam.
Mislim da je super imati kucu zbog cvijeca i zbog dvorista ali nemora da bude.

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kuča ili stan
15.9.2007 19:00:33   
Mimoza
Živimo u kući. Bez svekrve hvala Bogu user posted image user posted image

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kuča ili stan
15.9.2007 20:33:50   
vojakinja0
Živimo u kuči pored svekrve ali nema problema.Mi smo za sebe i ona za sebe.

_____________________________

lp.

Ljubav nosi tvoje ime dušo ne zaboravi me....

(odgovor članu Mimoza)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kuča ili stan
15.9.2007 21:30:12   
STUHA
i mi živimo u stanu,

svekrva mi je iznad mene ali srečom ona dosta vrmena provede  u drugoj državi!!


_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu vojakinja0)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kuča ili stan
16.9.2007 14:05:05   
sebila
Hej posto vi svi imate svekrve kako je to ja je nikad nisam imala samo znam da se svi zale na njih.
jesul stvarno dosadne haj pricajte da znam....

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kuča ili stan
16.9.2007 14:47:29   
ćevap
svekrve su i onako ""SveKRIVE""

Neznam ja se nadam da neču naiči user posted image na kakvu ludu punicu, onda sam najebo..user posted image user posted image

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kuča ili stan
16.9.2007 14:49:16   
ćevap
A ,da živim u kući,  nisam još oženjen, tražim  a nikako, da naiđe!user posted image

(odgovor članu ćevap)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kuča ili stan
17.9.2007 15:02:46   
sanjalica
Živim u stanu, muž i ja sami. Kupili smo stan na kredit, 70 kvadrata, nije lako s tim nemilosrdnim ratama, ali bolje tako pa imamo mir. Po prirodi sam svađalica i ne bi bila za suživot ni s vlastitim roditeljima,a kamoli sa svekrvom. To jednostavno nije ni u jednom trenutku dolazilo u obzir. Srećom i muž je htio isto tako da nismo imali problema oko dogovora.

(odgovor članu ćevap)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kuča ili stan
17.9.2007 17:48:18   
STUHA
znam znam da nije lako s tim user posted image user posted image user posted image nemilosrdnim ratama ali kad opet pomisliš bolje to nego plačati kiriju svaki mjesec dana... I bar znaš da na kraju krajeva nešto je ipak tvoje!!user posted image

I ja baš nebi bila za zajednički život, nek svak svoja vrata zatvara - tako je najbolje... bar ja tako mislim

_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kuča ili stan
18.9.2007 13:42:24   
mojamura







živimo u kuči pored svekrve (jao jao)

ali srečom imamo gornji kat za sebe

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kuča ili stan
24.9.2007 12:45:32   
Aida
Baš jao jao! Sreća pa imaš posebno ulaz za sebe.user posted image Ipak je drugačije, jel tako?
 
 

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kuča ili stan
24.9.2007 12:52:10   
leka
živimo u kući a jedina nesreća je što prolazim ispred svekrvinih vrata al bolje je i to nego da plaćamo kiriju s obzirom da još uvijek studiram, a poslije...ko zna!?

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kuča ili stan
24.9.2007 12:56:37   
Aida
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kuča ili stan
24.9.2007 13:24:30   
Ona
Ja živim u stanu i cijeli život sam provela u stanu. ne znam ni kakav je taj osječaj živjeti u kući, i imati svoju avliju, a kamoli živjeti sa svekrvom.user posted image

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kuča ili stan
25.9.2007 8:59:07   
Suncica*
Mi smo kucu dobili od moje svekrve kada sam se ja porodila. Znaci tog dana kada sam ja dosla iz porodilista ona se odselila, tako da sada zivimo sami. Inace nas dve smo se slagale taman kao pas i macka, tako da je zarad deteta bilo najbolje da ona ode. Valda je to i ona shvatila, sada se jako mnogo volimo, cujemo svaku noc i vidjamo vikendom.
Inace sam ceo svoj zivot provela u kuci, jako volim dvoriste, nalazim mir u sadjenju cveca i odrzavanju vrta.
A i dete bez problema mogu da pustim da se igra dok ja kuvam rucak ili radim nesto.

(odgovor članu Ona)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kuča ili stan
25.9.2007 9:16:31   
Blue rose RR
Poštujem svačiji mir, ali tražim i povratno poštovanje. Mislim da je najbolje kada svako ima svoj neovisni kutak, gdje će živjeti, odnosno smatram da taj dio materijalnog koji se naziva kuća ili stan treba da bude dio jedne porodice, a ne više njih. Strahoviti sam protivnik kuće, iako sam odrasla u kući, sa prelijepom baštom, mnogo velikih soba, previše slobode, mnogo zelenila...ali halooooooo. Ko je to sve održavao?
- Moja mama.
Mislim da je cool živjeti u kući, ali ako imam pomoćnicu koja će mi raditi dok sam na poslu. Kada dođem kući ne pada mi na pamet da se bavim zelenom travom, prelijepim cvijećem, nadograđivanjem nekih zidova, okopavanjem voćnjaka. Previše sam, sitničava i radoholičarka tako da mogu sve to postići, ali bi se preforsirala, i jako bih zapostavila svoju porodicu, na uštrb vizuelnog izgleda moga životnog prostora. Mislim da imam samo jedan život na ovom Dunjaluku, i želim ga provesti sa svojom princezom, i svojim mužićem. A kada se poželim zelenila odem na jednu od naših planina, ili izletišta, ponesem lopatu i hašov i kopam. Šala mala.
Prije braka jedan od uslova za budući život sa svojim mužem bio je da mi obeća da nećemo nikada praviti kuću, vikendicu ili slično, već da ćemo kupiti stan- i ja kupih stan nakon 2,5 godine braka.
Sada uživam u prelijepom zelenilu sa svoga balkona, čupkam "travu iz saksija" u  kojima sam posadila karanfile (cvijeće koje kada se jednom posadi i nema više vađenja iz zemlje).
Nemojte misliti da sam blesava, ali stvarno imam averziju prema kući, zato što ona zahtijeva previše posla, a za ženu koja je zaposlena, to je previše. Mada se divim onima koje to postižu.user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kuča ili stan
25.9.2007 9:33:45   
Suncica*
Mi imamo klasicnu vojvodjansku kucu, prizemnu i prostranu..ja sam jos uvek nezaposlena tako da imam vremna da se bavim i kucom i porodicom..Inace sve u kuci je podredjeno mojoj Loreni, nema puno namestaja, jako mnogo prostora za igru..
Moja svekrva ima jos jednu kucu i jako lep trosoban stan..jedne prilike smo isli tamo da spavamo, ja nisam celu noc oka sklopila, jer sam imala osecaj da se plafon spusta i gusi me..Za moj pojam stan je kao kutija, gde si tu si..
A inace nemam nista protiv stana, samo ja tu ne mogu da zivim..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kuča ili stan
27.9.2007 11:30:00   
hothien
U stanu, samo ja, user posted image  i user posted image .

_____________________________

If Barbie is so popular, why do you have to buy her friends?

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kuča ili stan
13.10.2007 19:18:50   
blue sky
IZVORNA PORUKA: Mimoza

Bez svekrve hvala Bogu user posted image user posted image


Svaka čast user posted image . Mi živimo sami u svom stanu - bez svekrve u stanu ali ona živi jedan sprat niže u bloku user posted image .

(odgovor članu Mimoza)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kuča ili stan
24.10.2007 10:42:31   
travnicanka
mi zivimo u stanu,svekar i svekrva imaju zaseban stan 5-6km dalje od nas.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kuča ili stan
24.10.2007 11:03:04   
Okarica
Zivimo u iznajmljenom stanu. Moji imaju veliki stan, ali s njima ne bih ni u ludilu. Svekrva, takodjer, ima svoj stan i zivi sa mladjim sinom. Ne znam dokle cemo ovako, ali vise volim i ovo nego zajednicu (bilo s kim). U kuci nikad nisam zivjela, a voljela bih da jednog dana imam svoju kucu sa lijepom bastom punom cvijeca. user posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kuča ili stan
25.10.2007 1:43:47   
SMIRI
Zivimo u Austriji...

Imamo poveci stan (90m˛) i dosta za nas 4...

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kuča ili stan
8.1.2008 22:48:42   
Alex
Stan je,ali sve bi dala za kućicu sa velikim trijemom i jednom velikom crvenom ružom penjačicom.Lijepo je i u stanu ovako kad je zima,ali kad dođe ljeto,pa večeri,pa roštilj,pa društvo...JA  BI IPAK KUĆICU

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kuća ili stan?
8.1.2008 22:53:51   
Amelaa RR
kuća

< Poruku je uredio Dina RR -- 23.12.2008 13:09:03 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Alex)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *