|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuća ili stan?
29.8.2009 12:31:39   
Meri29
Mi zivimo u stanu, nas dvoje i brat na svom spratu i jedva cekamo cetvrtog clana, imamo dovoljno prostora za sve i veliki balkon kada se zazelimo polja user posted image
Meni stan odgovara zato sto u njemu ima manje posla nego u i oko kuce


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kuća ili stan?
29.8.2009 12:34:21   
mama2009
mm i ja smo u stanu, uskoro ce nas ako Bogda biti troje user posted image user posted image user posted image
mastamo o kucici sa dvoristem


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kuća ili stan?
2.11.2009 10:22:30   
anidla
mm i ja zivimo takodjer u stanu...sve je super osim visine, 19 sprat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   mislim da je dom dom, bitno je da se u njemu lijepo sojecas i da se radujes kad se vracas svojoj kuci user posted image user posted image user posted image

jucer smo trebali dobiti i treceg clana ali nece pisonja vanka, lijepo mu kod mame u tibi user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kuća ili stan?
17.11.2009 10:25:07   
Anoniman
Rodila sam se u kući,nikad u životu nisam bila (stanovala) u stanu,sad smo MM i ja napravili nama našu kuću i primili smo njegove roditelje da žive s nama jer nemaju gdje,inače su izbjegli...

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kuća ili stan?
17.11.2009 14:14:46   
milomoje
Neutjesna, jako plemenito s vase strane...svaka cast.

Ja zivim u stanu i ovdje i u Sa, a voljela bih nekada imati malu vikendicu pored vode, kao moji roditelji. Sto sam starija to me vise priroda privlaci...
A joj zvuci k'o da sam vec pravo stara hheheh

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kuća ili stan?
17.11.2009 14:40:25   
dzeni_nl
U kuci sam zivjela 22 godine i udala sam se muz ima kucu, ali ovdje sad zivimo u stanu koji smo kupili 79 kvadrata dovoljan za nas dvoje pa i troje kad nas bude ako Bog da, a onda poslije ga prodamo pa kupimo veci.

Uvijek sam mastala o stanu i sad za sad nije mi lose u stanu, ali nikada se ne zna mozda nekada kupimo i kucu, samo sto su ovdje kuce puno skupe.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kuća ili stan?
17.11.2009 16:29:40   
Anoniman
Pa iskreno da ti kažem nije baš ugodno,svi zajedno živimo na jednom spratu,ali eto šta će snjima ipak su mu roditelji a on sin jedinac,samo oči izdrečene u njega.
Pa valjda će i to proći ne živi se 200 god.

(odgovor članu milomoje)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kuća ili stan?
17.11.2009 16:33:58   
acudesa
stan-zakon...kad nestane struje-digne se 100 domaćinstava, vode isto tako..uvijek ti je neko pri ruci...a, u kući mi je pusto, možeš biti bez struje 10 dana, briga njih iz elektro...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kuća ili stan?
17.11.2009 16:51:06   
Dinkica
ja volim puno prostora, sirinu, ne volim se sudarati sa namjestajem, e sad bilo to kuca ili veliki stan svjedeno je, vrt mogu napraviti i na velikom balkonu ako mi je do toga, ovo sam sad samo izmastala user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kuća ili stan?
17.11.2009 16:59:30   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Dinkica

ja volim puno prostora, sirinu, ne volim se sudarati sa namjestajem, e sad bilo to kuca ili veliki stan svjedeno je, vrt mogu napraviti i na velikom balkonu ako mi je do toga, ovo sam sad samo izmastala user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kuća ili stan?
31.3.2010 12:03:33   
sara.at
zivimo u kuci svojoj ja i mm sami i nasa mala mrvica u maminom trbuhu koju cekamo u augustu da se useli u svoju sobicu user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kuća ili stan?
31.3.2010 12:24:28   
malena ze
Mi zivimo u stanu iako je moja zivotna zelja da imamo svoju kucu i dvoriste.I stanovi i kuce imaju i svoje prednosti i mane...

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kuća ili stan?
31.3.2010 12:29:38   
baby girl
u stanu od 40m2, sretni i zadovoljni ocekujemo svoje zlato u augustu mjesecuuser posted image

_____________________________

ko zna za što je to dobro:)

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kuća ili stan?
25.6.2010 17:18:19   
klemzi
kuća, muž i ja sami, imamo veliko lijepo dvorište user posted image  i jedva čekamo novog člana user posted image user posted image  ili članove

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kuća ili stan?
25.6.2010 17:32:50   
veeseelaa
stan!!!! nerviraju me mahale i komšije koji mi virkaju u prozore! i kad izadjem pozdravljaju me, od toga mi je muka!
imam extra kuću al stan ne bi dala ni za šta!
Ko nije probo nezna koji je to rahatlukuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Raja koja je oduvijek živjela u kući misli da je to neka prednost a meni je to tako zamorno, a za baštu nemam vremena kad ga imam mogu otići bilo gdje npr na vikendicuuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kuća ili stan?
25.6.2010 17:33:50   
mamine oci
meni sve jedno samo da imam svoje bila bi zadovoljna i garsonjeromuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kuća ili stan?
25.6.2010 17:35:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamine oci

meni sve jedno samo da imam svoje bila bi zadovoljna i garsonjeromuser posted image


vala si u pravu!


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kuća ili stan?
25.6.2010 17:59:58   
Hannica
Zivjela u kuci 23 godine,od kad sam se udala (sad ce 2 god) zivim u stanu.Imamo stan 55 kvadrata,ja,muz i beba i vec nam je tjesno.Meni se kuca i stan ne mogu mjeriti,ma ni blizu.U stanu cim otvorim vrata kosije me vide sta radim,mi sredili stan k'o nov,komsiji pukla cijev i mi imali dugo vremena fleku na plafonu,biciklo moram drzat u hodniku,kolica isto...moj muz sanja da kupi skuter...a e to vala u hodnik ne mogu smjestit....ako zelim izaci na 5 min.ispred zgrade moram se spremat,prije sam vrlo rado pila jutarnju kafu u pidjami ispred kuce,ma ima sto primjera za sto je kuca bolja...ali moram priznati da i stan ima svojih prednosti ali su zanemarive u odnosu na kucu.Btw nedavno smo kupili kucu i jedva,jedva cekam da je renoviram i uselim u nju,da se hana moze igrat ispred kuce,da kupimo ljuljacku i meni i njoj i da uzivamo po cijelo ljeto.Znam da ce renoviranje potrajat ali bice aBd. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 12:40:55   
andjela I
Ja otvorila istu temu, jer zaista nisam vidjela da ista postoji. Evo mog posta, pa da nastavimo ovdje.

Ja zivim sa mužem i djevojčicom u dvosobnom stanu od 70 kvadrata na extra lokaciji. Za sad imamo dovoljno prostora ali kako djevojčica raste htjeli bi da joj namjestimo sobu. Imamo jedan zatvoren balkon i kontali smo da joj tamo namjestimo, ali sve jedno kad ako bog da kad dodje drugo dijete trebat će i za njega soba ne odma ali kad krenu u školu zahtijeva svako svoj prostor. Pošto inače muž i ja patimo za dvorištem i kućom imamo u planu prodat stan i praviti kuću prizemnicu sa još dvije sobe i garažom da ukupno kuća ima oko 100 kvadrata. Planiramo da počnemo na proljeće i da u jesen uselimo, a za to vrijeme bili bi podstanari.
Kuca naravno ne bi bila u gradu kao sad nego nekih 2 min vožnje do grada, ali mi onako na posao idemo autom jer je udaljeno nekih 15 km i sve ostalo obavljamo autom, znate kako to već ide...
Zanima me vaše mišljenje?

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 13:01:57   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: andjela I

Kuca naravno ne bi bila u gradu kao sad nego nekih 2 min vožnje do grada, ali mi onako na posao idemo autom jer je udaljeno nekih 15 km i sve ostalo obavljamo autom, znate kako to već ide...
Zanima me vaše mišljenje?


U Sarajevu nema kuće 2 minuta od grada.
To su kuće u gradu i cijene su im u oblacima.
A ove van grada, ili 15 km od grada....prvo pitanje je:
- šta kad dodje zima - čiste li ceste? I kakva je saobraćajna povezanost sa gradom?
- ima li gradsku vodu, kanalizaciju....
- ne bih kuću na osami, a ni da mi komšija gleda u ručak

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 13:18:58   
andjela I
Vjerujem da je u Sarajevu takva situacija, ali ovdje u Tuzli, odnosno TK vec nije. Ja i mm smo u planu kupit plac sa nekom starom kucom zbog građevinske dozvole, urbanističke saglasnosti, kanalizacije i osatalog što ide uz to, kuća bi se rušila jer mi bi da pravimo široku prizemnicu.

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 13:24:30   
hanabanana
Pazite na par stvari:
- kad rušite staru kuću, nova mora biti u istim gabaritima ako nešto proširujete - morate imati saglasnost i dozvole
- vodite računa o tome gdje su klizišta ( toga u TUzli ima koliko hoćete )

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 15:14:54   
veeseelaa
ja sam živjela u kući do 15 godine i kad sam preselila u stan bilo mi je strašno neobično a sad mi je u kući neobično user posted image user posted image user posted image  prosto mi je nakon preseljenja u stan nedostajao onaj mahalski život, sad znam da je to baš baš bezveze user posted image user posted image user posted image  mislim da ljudi koji rade, kome su djeca u vrtiću nemaju nekog hajra od bašte, ja nemam kad da po bašti vrijeme provodim, dok dodjem kući već je 17,00 sati
Već sam pisala u mahali me nervira ljudska sloboda da ti pridju i obraćaju se iako te ne poznaju
Mene to baš iritira, ne daju mi mira u bašti ni 10 min, iako oko kuće ima bar dulum zemlje oni nadju načina da pridju i dozivaju me user posted image user posted image  to u haustoru rijetko da ćeš doživjeti
Ništa mi ne preostaje drugo nego da dignem bedeme user posted image user posted image user posted image  mm je cijeli život živio u kući pa mu ne smetaju napadne komšije, a ja se ospem od njih
Još kad mi kažu AJDE PREĐI user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 15:33:27   
SdZ
Zivjela sam u kuci s mamom, a i sad zivimo u kuci, ali... Djevojacka kuca je na granici grada i sela, komsije uopste nam nisi rodjaci, svi zive svoj zivot, kad koga u prolazu sretnes- pozdravis ga i to je to, nema ispijanja kafa i posjecivanja svaki drugi dan-odnosno nema posjecivanja nikako, svako ima svoje obaveze, dok selo u kojem sad zivim isto nije udaljeno od grada nekih 2-3 minute autom, jako lijepo mjesto, ali pregusto naseljeno, sve neki rodjaci, izadjes u svoje dvoriste odmah neko dolazi do tebe, uvijek te neko zove, pita kuda ces, neko ti dodje "ko ti je to", pravo pravcato selce. Meni je sad tesko naviknuti se na to jos imam svekrvu koja zivi takvim zivotom pa bi ona i mene u to  uvukla, ali imam srecu sto ni mm ni ja nismo zato, pa se ja izvlacim od tih seoskih setnji usred dana i ispijanja kafa svaki dan u drugoj kuci :) :) sve u svemu, zivot u kuci je potpuniji, ali ja bih se navikla i na stan jer sam otprilike vec navikla na takav nacin zivota- svako za sebe. A, sto se tice baste ja je ne bih nikad- iskreno to ne volim tako da mi i stan i kuca dodju na isto.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 15:38:25   
veeseelaa
joj Selmy skroz te razumijem user posted image user posted image user posted image  ja sam ko fol na finoj lokaciji al hitrim korakom prolazim
I kad sretnem sveki a ona onoj tamo dovikuje ovo je moja snaha ja user posted image user posted image  a tek kad mi je jedna komšinica rekla dodji kod moje snahe na kafu, ona je po cijeli dan sama
Dodadoh i očito dokona user posted image user posted image user posted image  a ona molim, rekoh do skorog vidjenjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *