|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 15:41:35   
Leva
Selmy nikako da te upratim i da ti cestitam zato koristim ovu zgodu da ti pozelim skladan bracni zivot i puno radosti user posted image
Cestitam ti sto nisi jos nikog zadavila user posted image  Meni ta mahalastina tipa ko ti je to dosao i gdje ces uzasno ide na zivce. Mislim da je covjek rahatniji kada zivi u stanu jer te se ne tice da li je fasada otisla, krov, kada  treba promijeniti sat za struju...Moja mama zivi u kuci i ne moze dusom dahnuti od silnih izdataka. Svake godine je nesto tipa oluka, farbanja ograde, stolarije, pa oluja pomjerila crijep...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 15:45:02   
SdZ
Jeste bas. Kad pocne vikati : "Vidi moje snahe, nema je bolje da mi upola ostane kakva je sad" ja bih vristala ili kad meni kaze: "A, moras ti malo izaci i druziti se", ma daj... da poludis, ali hajde sta me briga. Trudim se da mi na jedno uho udje, a drugo izadje, ovim obicajima ne zelim se ni pribliziti.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 15:48:28   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Leva

Selmy nikako da te upratim i da ti cestitam zato koristim ovu zgodu da ti pozelim skladan bracni zivot i puno radosti user posted image
Cestitam ti sto nisi jos nikog zadavila user posted image  Meni ta mahalastina tipa ko ti je to dosao i gdje ces uzasno ide na zivce. Mislim da je covjek rahatniji kada zivi u stanu jer te se ne tice da li je fasada otisla, krov, kada  treba promijeniti sat za struju...Moja mama zivi u kuci i ne moze dusom dahnuti od silnih izdataka. Svake godine je nesto tipa oluka, farbanja ograde, stolarije, pa oluja pomjerila crijep...


Hvala punooo :) :)
Ma, cudno je to kako su ljudi znatizeljni i dosadni. Moja ti sveki maksuz stane pored prozora i gleda sta ko radi i nabraja. Ma daj, ja izidjem vani i vratim se u kucu nikako se ne okrenem na druge kuce, vidim ih- ne vidim.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 15:52:15   
muby
Zivim u stanu ali sanjam o kuci i dvoristu za djecu. Nadam se da ce mi se, aBd, san ostvariti jednog dana.
U glavi vec imam isplaniram raspored prostorija u kuci i uredjenje dvorista :)

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 16:11:34   
Dinkica
heheh, negdje sam to vidjela, cini mi se da je u planu bio i  kosarkaski ili fubalski teren u dvoristu user posted image

i meni je san kuca cisto zbog prostora i da samam sebi napravim raspored ali Boze moj o tom po tom ja sam zadovoljna i sa ovim stanom, elhamdulillah

IZVORNA PORUKA: muby

Zivim u stanu ali sanjam o kuci i dvoristu za djecu. Nadam se da ce mi se, aBd, san ostvariti jednog dana.
U glavi vec imam isplaniram raspored prostorija u kuci i uredjenje dvorista :)


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 16:13:30   
muby
IZVORNA PORUKA: Dinkica

heheh, negdje sam to vidjela, cini mi se da je u planu bio i  kosarkaski ili fubalski teren u dvoristu user posted image

i meni je san kuca cisto zbog prostora i da samam sebi napravim raspored ali Boze moj o tom po tom ja sam zadovoljna i sa ovim stanom, elhamdulillah

IZVORNA PORUKA: muby

Zivim u stanu ali sanjam o kuci i dvoristu za djecu. Nadam se da ce mi se, aBd, san ostvariti jednog dana.
U glavi vec imam isplaniram raspored prostorija u kuci i uredjenje dvorista :)



e moja Dinkice lako smo mogle biti komsinice, boba je falila :)

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 16:17:48   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: Dinkica

heheh, negdje sam to vidjela, cini mi se da je u planu bio i  kosarkaski ili fubalski teren u dvoristu user posted image

i meni je san kuca cisto zbog prostora i da samam sebi napravim raspored ali Boze moj o tom po tom ja sam zadovoljna i sa ovim stanom, elhamdulillah

IZVORNA PORUKA: muby

Zivim u stanu ali sanjam o kuci i dvoristu za djecu. Nadam se da ce mi se, aBd, san ostvariti jednog dana.
U glavi vec imam isplaniram raspored prostorija u kuci i uredjenje dvorista :)



e moja Dinkice lako smo mogle biti komsinice, boba je falila :)


user posted image pa da se H. i A. zajedno igraju, nije ono bilo loše samo eto nije bilo suđeno.


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 16:29:58   
emma.L
Odrasla sam u kući i kako netko reče - to je rupa bez dna. Ovo ljeto smo promijenili krov (13,000 KM), sljedeće će trebati staviti nove otvore jer su stari truli, pa silikoniranje i farbanje ulaza, pa zovi nekoga ljeti da pokosi i pospe protiv korova (150 KM samo da pokosi)... Dok sve odradiš, na početku si - ono prvo urađeno već traži neke opravke. Druga stvar je grijanje zimi - skupo strašno, a nikako ugrijati jer nema stanova ispod, iznad, sa strane (bez obzira na izolaciju, kad bura krene, nemoguće je zagrijati). A treće - zelenilo i bašta znače kukci i paučina u ogromnim količinama ljeti.
Eh sad kad sam u stanu, najviše mi nedostaje moj veeeliiiikiiii balkon i orah koji mi pravi hlad - pa ga uvečer operem i bosa sjednem čitati i piti kavu, a nitko me ne vidi jer sam na katu i nema znatiželjnika i mahalanja. Ali balkon u zelenilu na jednu  i sve ovo na drugu = poučena iskustvom uvijek sam za stan.
Eh sad, da mi je neki veći da mogu još koju bebu imati, bilo bi super user posted image . Ali i ovako je super.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 16:31:54   
Anoniman
Draga andjela i stan i kuća imaju svoje prednosti i mane. Ja  gledam samo prednosti svoga stana ...Ono što bih još voljela imati uz stan je vikendica i meni dostauser posted image ...
Kako vidim vi ste se već odlučili za kuću, 100 kvadrata je super, samo to podstanari mi se ne sviđa otiće ti love tu (plaćanje stanarine+režije)...jeste li kontali možda o montažnim kućama?

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 16:35:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj Selmy skroz te razumijem user posted image user posted image user posted image  ja sam ko fol na finoj lokaciji al hitrim korakom prolazim
I kad sretnem sveki a ona onoj tamo dovikuje ovo je moja snaha ja user posted image user posted image  a tek kad mi je jedna komšinica rekla dodji kod moje snahe na kafu, ona je po cijeli dan sama
Dodadoh i očito dokona user posted image user posted image user posted image  a ona molim, rekoh do skorog vidjenjauser posted image user posted image user posted image


user posted image bilo je tog i kod mene,svašta,ccc,k'o da ja imam viška vremena pa da zabavljam nečiju (dokonu user posted image ) snahu,stiže dvorska luda,ma ja!

Kod nas je mix stan/kuća,živimo na jednom spratu kuće (3 sobe,kupatilo) drugi je prazan,odnosno zasad služi kao naša ostava (kolica,bicikl,dj.igračke)
Imamo veliko dvorište,ali meni to fakat nije ni bitno,sad dobro dođe da se djeca igraju,ali dok smo mm i ja sami bili ničem nije služilo,ne volim ja piti kafu,a ko god prođe ima nešto za dobaciti,ili se objesi na ogradu u nadi da kažeš "haj svraćaj "  user posted image user posted image user posted image Sreća pa nije gusto naseljeno,ali stalno neko prolazi tamo-'vamo pa mi dođe na isto,ali većina se samo pozdravi i to je to.
Ma ja sam više za stan,mada što reče mamine oči svejedno samo da je moje user posted image teško u današnjem vremenu.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kuća ili stan?
27.9.2010 17:14:37   
manuela RR
Čitav život živjela u stanu i mislila sam da se nikada neću navići na kuću, a sad kad imam dijete itekako vidim prednosti vlastitog dvorišta,balkona,zelenila ...
Pogotovo ljeti kad po cijele dane provodimo u dvorištu,roštiljamo a dječica okolo trče...user posted image user posted image user posted image
Premda se slažem sa gore napisanim da je kuća rupa bez dna i stalno u nju moraš ulagatiuser posted image user posted image user posted image dok oko stana kad ga središ ne  moraš više puno da razmišljaš o uređivanju.

Ma najbolje imati i stan i kućuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 9:25:34   
andjela I
Znam da ce mi otići love za kiriju ali to bi bilo 3-4 mjeseca, otprilike od maja do septembra, jer kad prodamo stan računamo da za te pare mozemo sredit da uselimo pa ako bude stani pani uzet neki kredit ako zafali para jer nemamo trenutno nijedan kredit, stan u kojem živimo je otplaćenuser posted image user posted image user posted image . O montažnim kućama nismo razmišljali...

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 9:43:17   
manuela RR
Meni su montažne kuće prelijepe ne znam zašto ih kod nas svi izbjegavaju?
One mi se čine ko super rješenje za puno manje novce dobiješ otprilike istouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 9:47:18   
andjela I
Moze li mi neko reći kako ubacitiu slike u post, da vidite kako će otprilike izgledat.

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 9:51:45   
muby
IZVORNA PORUKA: andjela I

Moze li mi neko reći kako ubacitiu slike u post, da vidite kako će otprilike izgledat.


Ja uploadam sliku na ImageShack, kopiram direktni link na sliku i ukucam u browser. Kad se slika otvori kliknem pored slike, desni klik, Select all. Zatim ctrl+c, odem na pisanje poruke ctrl+v i to je to.

< Poruku je uredio muby -- 28.9.2010 9:52:22 >

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 9:53:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: manuela

Meni su montažne kuće prelijepe ne znam zašto ih kod nas svi izbjegavaju?
One mi se čine ko super rješenje za puno manje novce dobiješ otprilike istouser posted image user posted image user posted image

zato sto je vijek trajanja montazne kuce 20-30 god. a zidane .....

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 9:54:42   
andjela I


To bi izgledalo otprilike ovako...



_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 9:56:15   
muby
IZVORNA PORUKA: andjela I



To bi izgledalo otprilike ovako...




Bojim se da nisi uspjela.
Ako si uplaodala sliku na neki server stavi ti nama samo link pa cemo mi staviti sliku.

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 9:57:09   
andjela I
Izgleda da nisam uspjelauser posted image user posted image user posted image .,

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 10:22:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: manuela

Čitav život živjela u stanu i mislila sam da se nikada neću navići na kuću, a sad kad imam dijete itekako vidim prednosti vlastitog dvorišta,balkona,zelenila ...
Pogotovo ljeti kad po cijele dane provodimo u dvorištu,roštiljamo a dječica okolo trče...user posted image user posted image user posted image
Premda se slažem sa gore napisanim da je kuća rupa bez dna i stalno u nju moraš ulagatiuser posted image user posted image user posted image dok oko stana kad ga središ ne  moraš više puno da razmišljaš o uređivanju.

Ma najbolje imati i stan i kućuuser posted image user posted image user posted image user posted image



ja ne provodim cijele dane u vrtu, nemam vremana za to jer radim user posted image  user posted image vikendom se čisti kuća il ide negdje na ručak a roštiljam uglavnom za 1 maj da roštiljanje ne izgubi čar ako je učestalo user posted image  a i nisam ni neki gurman, dosta roštilj jednom u 4-5 mjeseci
a i tada nije obvezno da to bude u mojoj bati

< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.9.2010 10:23:53 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 10:26:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Jeste bas. Kad pocne vikati : "Vidi moje snahe, nema je bolje da mi upola ostane kakva je sad" ja bih vristala ili kad meni kaze: "A, moras ti malo izaci i druziti se", ma daj... da poludis, ali hajde sta me briga. Trudim se da mi na jedno uho udje, a drugo izadje, ovim obicajima ne zelim se ni pribliziti.


user posted image user posted image user posted image  da baš po mogućnosti s njom da čovjeka zatupe user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.9.2010 10:27:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 10:27:42   
chuci
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: manuela

Meni su montažne kuće prelijepe ne znam zašto ih kod nas svi izbjegavaju?
One mi se čine ko super rješenje za puno manje novce dobiješ otprilike istouser posted image user posted image user posted image

zato sto je vijek trajanja montazne kuce 20-30 god. a zidane .....



samo da ispravim. gledala sam katalog montažnih kuća i vijek trajanja im je 100 godina. tako tamo piše, ako se prave na mrtvoj ploči, ne na nekoj drugoj podlozi


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 10:34:08   
veeseelaa
ma da al da bi postavio tu kuću moraš uraditi mrtvu tj kontra ploču koja te izadje cca 10.000,00 KM

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 10:40:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: manuela

Meni su montažne kuće prelijepe ne znam zašto ih kod nas svi izbjegavaju?
One mi se čine ko super rješenje za puno manje novce dobiješ otprilike istouser posted image user posted image user posted image

zato sto je vijek trajanja montazne kuce 20-30 god. a zidane .....



samo da ispravim. gledala sam katalog montažnih kuća i vijek trajanja im je 100 godina. tako tamo piše, ako se prave na mrtvoj ploči, ne na nekoj drugoj podlozi

i ako je prvoklasni materijal, sto te onda izadje na isto....a nije isto

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 11:17:01   
veeseelaa
ja sam htjela kupiti tu dvoetažni montažnu kuću za vikendicu, bila je nekih 80 000,00 KM + ploča, tako da smo se odlučili za čvrstu gradnju malo će skuplje doći al ću znati šta imam user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *