|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 12:41:54   
veeseelaa
Ziki obzirom da ti je to fah a da ne zovem sad ove svoje građevinare jel može jedna info?
naime ja unutar dnevnog boravka u vikendici izgradiću betonske stepenice za drugi sprat, zanima me debljina istih jel standardna ili mora biti tanja obzirom da stepenice namjeravam obložiti drvetom?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 12:43:40   
andjela I
ziki imaš pp

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 12:50:23   
leli§
ja odrasla u stanu uvijek imali vikendicu i stan mi bio zakon. onda bih da se malo prosirim te dvoriste te ovo te ono onda mi je kuca bila zakon...sad se iz velikog stana preselili u duplo manji sad mi je stan zakon, zacas se pospremi user posted image user posted image  ja bih kucu ali da imam vrtlara user posted image

vesela: ovisno koliko hoces da ti je stepenica "debele" user posted image  salim se


sad jedno zaista ozbiljno pitanje: ima li negdje u sarajevu na nekoj normalnoj lokaciji da se prodaje komadic zemlje 600-1000 m2 za neke normlane pare ... ovo normalne pare sam podcrtala jer me glava zabolila sta sve po oglasima ima. cijene i stanova i zemljista---nigdje veze. i ispadne da je kvadrat stana u sarajevu negdje u centru (zgrada minimalno 50god stara oko 2000 eura a oko 2800 eura je kvadrat stana na palm jumairah-u u Dubai-u sad kako su cijene spale---nigdje veze) ali sam 100% ozbiljna zato ako neko zna ili ima nekoga ko prodaje neka se javi :)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kuća ili stan?
28.9.2010 13:14:36   
Anoniman
lelis lutko ti to planiraš doći ovamouser posted image , vidiš li ti one muke što mi pišemo na temi tražim posao...nažalost to jest tako kao što pišeš za cijene...Naši prijatelji su sad prodali dvosoban stan za 80.000 a mnogo veći stan prije jedno 3 godine su za iste pare prodali, sad su se odlučili za kuću i samo plac je bio 30.000 KM

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kuća ili stan?
13.2.2011 21:19:54   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: andjela I

Ima dnevni boravak, treprzarija, kuhinja, spavaća soba, dvije dječije sobe kupatilo, zasebni wc i ostava, sve ukupno oko 100 kvadrata i mislim da ovo nije puno skupo ni napravit..



Moje misljenje vec znas user posted image . Al moramo ganjati komsiluk ponovo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kuća ili stan?
13.2.2011 21:47:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leli§

ja odrasla u stanu uvijek imali vikendicu i stan mi bio zakon. onda bih da se malo prosirim te dvoriste te ovo te ono onda mi je kuca bila zakon...sad se iz velikog stana preselili u duplo manji sad mi je stan zakon, zacas se pospremi user posted image user posted image  ja bih kucu ali da imam vrtlara user posted image

vesela: ovisno koliko hoces da ti je stepenica "debele" user posted image  salim se


sad jedno zaista ozbiljno pitanje: ima li negdje u sarajevu na nekoj normalnoj lokaciji da se prodaje komadic zemlje 600-1000 m2 za neke normlane pare ... ovo normalne pare sam podcrtala jer me glava zabolila sta sve po oglasima ima. cijene i stanova i zemljista---nigdje veze. i ispadne da je kvadrat stana u sarajevu negdje u centru (zgrada minimalno 50god stara oko 2000 eura a oko 2800 eura je kvadrat stana na palm jumairah-u u Dubai-u sad kako su cijene spale---nigdje veze) ali sam 100% ozbiljna zato ako neko zna ili ima nekoga ko prodaje neka se javi :)
Draga leis,
prvo...tesko da ces naci na normalnoj lokaciji toliku kvadraturu...i mi dumamo kad bi gradili gdje bi to u sa trebalo biti...negdje u mahali ne bih...ono sto je iole ravno zemljiste a da ima mjesta je van sarajeva...a ono sto je u sarajevu to je bukvalno kuca do kuce...komsiji mozes pljunuti u tanjur...a onda dodje problem i okolnih kuca...tj.komsiluka...na sta to lici...da li neko skuplja otpaduser posted image ili je vulkanizer...ili mozda prodaje gradjevinski materijal..ili su kuce totalno devastirane...ma jednostavno, ja jos u sa nisam naisla na lokaciju da kazem...e ovdje bih voljela imati kucu...mozda jedino na vilsonovom...al to mogu zaboravitiuser posted image user posted image ...sto se cijena tice...to ti je to...bolje ti je kupi stan a gradi kucu na moruuser posted image

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kuća ili stan?
13.2.2011 22:39:13   
salmy
IZVORNA PORUKA: leli§

ja odrasla u stanu uvijek imali vikendicu i stan mi bio zakon. onda bih da se malo prosirim te dvoriste te ovo te ono onda mi je kuca bila zakon...sad se iz velikog stana preselili u duplo manji sad mi je stan zakon, zacas se pospremi user posted image user posted image  ja bih kucu ali da imam vrtlara user posted image

vesela: ovisno koliko hoces da ti je stepenica "debele" user posted image  salim se


sad jedno zaista ozbiljno pitanje: ima li negdje u sarajevu na nekoj normalnoj lokaciji da se prodaje komadic zemlje 600-1000 m2 za neke normlane pare ... ovo normalne pare sam podcrtala jer me glava zabolila sta sve po oglasima ima. cijene i stanova i zemljista---nigdje veze. i ispadne da je kvadrat stana u sarajevu negdje u centru (zgrada minimalno 50god stara oko 2000 eura a oko 2800 eura je kvadrat stana na palm jumairah-u u Dubai-u sad kako su cijene spale---nigdje veze) ali sam 100% ozbiljna zato ako neko zna ili ima nekoga ko prodaje neka se javi :)
Ako te zanima lokacija stari grad (Faletici) mnogo dobra kuca za malo  loveuser posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 7:55:11   
Lulu_08
Mi smo odlucili kompenzirati lokaciju grada za dobro zemljiste i mirnu okolinu. Velika površina (cca. 1700 kvadrata), ravno tlo, 10km od Tuzle, 2km od Lukavca, o da i najvažnija činjenica naša je zemlja user posted image .

Pravimo ako Bog da jednokatnicu, idemo u širinu sa dobrom verandom, jupiii jedva čekam sljedeću godinu!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 8:03:38   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Djana

Mi smo odlucili kompenzirati lokaciju grada za dobro zemljiste i mirnu okolinu. Velika površina (cca. 1700 kvadrata), ravno tlo, 10km od Tuzle, 2km od Lukavca, o da i najvažnija činjenica naša je zemlja user posted image .

Pravimo ako Bog da jednokatnicu, idemo u širinu sa dobrom verandom, jupiii jedva čekam sljedeću godinu!


Djana predivno zvuci, bas po mom ukusu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 8:29:23   
ziki
Ja sam mislim već pisala al opet ću, i stan i kuća imaju svoje rpednosti al kad dođu djeca sve prednosti stana padaju u vodu. Iskreno u velikom gradu ima svega al ja bih uvijek blizinu gradu mijenjala za mirnu lokaciju za finu kuću sa dvorištem.
Djana moje lčno mišljenje(kad zanemarim struku koja se po ovom pitanju i ne izjašnjava)je da je ipak bolje da imaš odvojene etaže, sprat za spavanje i prizemlje za dnevne aktivnosti i eventualno gostinjsku sobu sa malim kupatilom. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 8:29:26   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Djana

Mi smo odlucili kompenzirati lokaciju grada za dobro zemljiste i mirnu okolinu. Velika površina (cca. 1700 kvadrata), ravno tlo, 10km od Tuzle, 2km od Lukavca, o da i najvažnija činjenica naša je zemlja user posted image .

Pravimo ako Bog da jednokatnicu, idemo u širinu sa dobrom verandom, jupiii jedva čekam sljedeću godinu!


Djana predivno zvuci, bas po mom ukusu


Hvala puno, i ja uzivam u prostranosti, ako treba i sobu manje imati ali bez prepreka tj. suvisnih zidova itd. Zamisljam je sa velikim prozorima, puno svjetlosti, panel-vrata. Hrastov (mozda brodski) pod, zidovi u nekim pastelnim bojama (kombinacija bez, oker, svijetlo maslinasto zelena). Vanjski zidovi u bez boji sa dodatkom od kamenja na donjem dijelu zida. Krov tamno zelena ili crna boja. Veranda sa brodskim (drvenim) podovima, veliki kamin u cosku. Drvene klupe i veliki stol. Drvena ljulja i "kucica" za djecu. Eeeeh na trenutak sam bila tu hehehe...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 8:40:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ziki

Ja sam mislim već pisala al opet ću, i stan i kuća imaju svoje rpednosti al kad dođu djeca sve prednosti stana padaju u vodu. Iskreno u velikom gradu ima svega al ja bih uvijek blizinu gradu mijenjala za mirnu lokaciju za finu kuću sa dvorištem.
Djana moje lčno mišljenje(kad zanemarim struku koja se po ovom pitanju i ne izjašnjava)je da je ipak bolje da imaš odvojene etaže, sprat za spavanje i prizemlje za dnevne aktivnosti i eventualno gostinjsku sobu sa malim kupatilom. 
i o ovome smo razmisljali...cak i da na savnicima gradimo i zivimo jer je tamo predivno...samo i to ima svoje velike minuse...pogotovo kada imas malu djecu...evo sad da izaberemo neku lokaciju koja vise lici na selo...ili cak planinu...i hajde, mi vozimo Andreja u skolu svaki dan u grad...do je barem po 1h voznje...snijeg...ovo...ono...sta je s njegovim prijateljima...ostaje mu i naravno jedino bi to bilo ispravno, da se druzi s djecom iz sela...mogu automatski racunati da ce se derati s brda na brdo..ojha...a ja njega na savnicima ne mogu odgajati da je to nepristojno i da nije lijepo....nista mu nece biti jasno...a djeci iz sa ce biti seljak jer zivi na savnicima....i putuje do skole 1h...znamo svi kakva su djeca... sta je s hitnim slucajevima tipa temp ili ne daj boze neceg goreg...sve je to divno i krasno...al nikako da sve bude potaman

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 8:43:10   
joni
Joj, Djana kako si to opisala dobro i ja ti bila u gostimauser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 8:57:15   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: ziki

Ja sam mislim već pisala al opet ću, i stan i kuća imaju svoje rpednosti al kad dođu djeca sve prednosti stana padaju u vodu. Iskreno u velikom gradu ima svega al ja bih uvijek blizinu gradu mijenjala za mirnu lokaciju za finu kuću sa dvorištem.
Djana moje lčno mišljenje(kad zanemarim struku koja se po ovom pitanju i ne izjašnjava)je da je ipak bolje da imaš odvojene etaže, sprat za spavanje i prizemlje za dnevne aktivnosti i eventualno gostinjsku sobu sa malim kupatilom. 
i o ovome smo razmisljali...cak i da na savnicima gradimo i zivimo jer je tamo predivno...samo i to ima svoje velike minuse...pogotovo kada imas malu djecu...evo sad da izaberemo neku lokaciju koja vise lici na selo...ili cak planinu...i hajde, mi vozimo Andreja u skolu svaki dan u grad...do je barem po 1h voznje...snijeg...ovo...ono...sta je s njegovim prijateljima...ostaje mu i naravno jedino bi to bilo ispravno, da se druzi s djecom iz sela...mogu automatski racunati da ce se derati s brda na brdo..ojha...a ja njega na savnicima ne mogu odgajati da je to nepristojno i da nije lijepo....nista mu nece biti jasno...a djeci iz sa ce biti seljak jer zivi na savnicima....i putuje do skole 1h...znamo svi kakva su djeca... sta je s hitnim slucajevima tipa temp ili ne daj boze neceg goreg...sve je to divno i krasno...al nikako da sve bude potaman



Ovo sto si napisala je u vecini slucajeva istina. Medjutim postoje izuzeci. Ja sam se rodila i odrasla do puberteta u Beogradu te nakon toga u Holandiji. Stanovala sam u stanu, i sve mi je bilo na dohvat ruke. Trenutno zivim u manjem gradicu pored Tuzle. Vecinu slobodnog vremena provodim u Tuzli, jer mi je tu ljepse. A opet zavisi gdje se zemlja nalazi. Zemlja o kojoj govorim je na selu, koje po izgledu vise lici na predgradje a nalazi se 2km (nepunih 5 minuta autom, 15 minuta pjesice) od Lukavca, a 15 minuta autom od centra Tuzle. Tako da ne vidim prepreku user posted image . Eh sad da se radi o zemlji u brdima ili bas nekom selu Bogu iza nogu, mozda bih drugacije razmisljala.

Sto se tice spratova, razmisljala sam o tome ali mi nije prakticno zbog male djece. Nego ono sto smo mi planirali je napraviti potkrovlje, ali sa vecim prozorima, sa dvije vece djelimicno spojene prostorije, a tu ce biti i manje kupatilo. To ce u narednom periodu biti soba za goste (jer moji roditelji zive u inostranstvu pa nemaju gdje boraviti kada dodju kod nas) a kasnije cu pretvoriti to u tinejdzerski "apartmancic".



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:08:14   
Anoniman
ma u okolini sa nemas takvu lokaciju..ipak je sarajevo smjesteno u kotlini....imas jedino ilidzu...ono sto je dobro povezano s prevozom je kriza...barem za mene...a ono malo dalje...gdje imas prirodiu i prostransvo nema veza s javnim prevozom...ili je okruzenje onako kako sam iz predhodnog posta...kriza...a o miniranom terenu da ne pricam...meni kad neko kaze ocisceno je ja na to samo kazem...hvala al neka hvala...hodam iskljucivo cestom....a druga strana grada...groblje, ludara ili vec...ma nikako da kazem...e ovdje je to to...ili ja ne znam da gledam...ima recimo kada se ide prema vrelu bosne tj. na vrelu bosne bas jedan fin dio...al opet...em cisceno od mina...em nigdje javnog prevoza...do grada treba barem 30 min

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:09:19   
leli§
joj dobre ste....


dadada potpuno si upravu sa ovom "logistikom" kad su djeca tu (a Boga mi i kad covjek ostari. ja gledam svoju majku i dedu pa da im granap nije pod nosom da ne znam kakvu kucu imaju dzaba im kad oni jedva sidju da hljeb kupe)... moje misljenje je da se MORA gledati blizina; skole/vrtica, doktora, apoteke i ducana

moji imaju divno zemljiste i vikendicu/kucu u krivoglavcima (ja jedva cekam da se penzionisu i da uzivaju) za 15 min si u nedzaricima, za 10 minuta si u vogosci ali sta cu ja s djetetom tamo? kad zapada mogu samo mahati sarajevu nema Boga da sigdjes "OZGO"

mi smo mislili da cemo nesto "ljudsko" naci u vogosci. to nam bilo nekako idealno lahko izaci iz grada radi mm i Tuzle lahko uci u grad sa "obje strane"... mila moja majko isli da vidimo jedan plac na pola puta od glavne ceste do placa na raskrsnici stoji znak na kojem pise KALESIJA ja se valjala od sege, pogotovo sto je pisalo 300m od glavne ceste---mozda zdracne linije  (ocito raja ne poznaje prirodu i drustvo koja se apsolvira u 1. osnovne i koja djeci fino objasni sta se naziva glavna cesta i sl) a o placu da ne pricam morala bih se helikopterom spustiti u kucu (u oglasu pise prilaz sa tri strane)  a komsije ... onda sam ja bila dosla na ideju da muntamo nekog ciku da nam proda dio vocnjaka (moja mama kad nije u bandak pala od smijeha kad je cula pogotovo sto je ona kao dijete isla u kradju voca u isti )

Djana--- TZ je druga prica u okolini ravnica pukla... i to za jednospratnicu meni se isto svidja. ima jedna narandzasta kuca cini mi se da je na relaciji TZ-kalesija (tuzlanska kalesija nije ova vogoscanska ) ja se zaljubila htjela izaci da malo "obidjem"  ali za ove velike prozore...hmmmm ipak vi to malo sa arhitektom vidite znas kako je kad zazimi, pa provale, pa pranje pa se malo saberi i oduzmi. nemoj se zaletiti na "ideju"...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:09:34   
ziki
IZVORNA PORUKA: Djana


Sto se tice spratova, razmisljala sam o tome ali mi nije prakticno zbog male djece. Nego ono sto smo mi planirali je napraviti potkrovlje, ali sa vecim prozorima, sa dvije vece djelimicno spojene prostorije, a tu ce biti i manje kupatilo. To ce u narednom periodu biti soba za goste (jer moji roditelji zive u inostranstvu pa nemaju gdje boraviti kada dodju kod nas) a kasnije cu pretvoriti to u tinejdzerski "apartmancic".



vezano za malu djecu i stepenice Nemirko je ljetos kod moje mame usavršio silaženje niz stepenice, glavna atrakcija mu je bilo da se penje i silazi. Kad krenemo iz stana ne bih ga smjela pustit samog(u tom peridou) nema šanse.
Za spratove i ovo je ok jer vjeruj mi rahatniji si kad je spavanje gore(mislim da će te se vi selit gore a tijenžeri dole da lakše mogu da se ušunjaju u neka doba:)



_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:16:37   
Lulu_08
Hahahaha, ziki, dobro si to rekla, vjerovatno ce tako i biti. Samo ja nisam nikako ljubitelj visokih kuca. Ali svakako ce to biti pokrovlje sa velikim prostorijama. A nisam znala da ti je to struka, cool! Pa jesi li ti projektant ili ?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:17:15   
leli§
IZVORNA PORUKA: dadada

ma u okolini sa nemas takvu lokaciju..ipak je sarajevo smjesteno u kotlini....imas jedino ilidzu...ono sto je dobro povezano s prevozom je kriza...barem za mene...a ono malo dalje...gdje imas prirodiu i prostransvo nema veza s javnim prevozom...ili je okruzenje onako kako sam iz predhodnog posta...kriza...a o miniranom terenu da ne pricam...meni kad neko kaze ocisceno je ja na to samo kazem...hvala al neka hvala...hodam iskljucivo cestom....a druga strana grada...groblje, ludara ili vec...ma nikako da kazem...e ovdje je to to...ili ja ne znam da gledam...ima recimo kada se ide prema vrelu bosne tj. na vrelu bosne bas jedan fin dio...al opet...em cisceno od mina...em nigdje javnog prevoza...do grada treba barem 30 min


sarajevo je stvarno katastrofa. ja sam sve opcije iscrpila od misevica, poljina, nahoreva, ilidze, butmira, bistrika itd....koja crna ilidza? ne zna se sta je gore onaj dio sto plavi ili ovaj sto je ciscen od mina... a ovo sto je uvezano saobracajem...nemoj me dado zezati majke ti. zeno mila ja do svojih kad krenem od svekrve moram promijeniti 3 prevozna sredstva izgubim sat vremena i ako ne kupim dnevnu kartu za prevoz platim 4.8 km u jednom smjeruuser posted image ... ilidza i okruzenje ako si bez auta ---donji si ali eto prednost je sto nisi u brdu...

odoh sad da vidim sa ovom forumasicom sta je sa Faleticima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:20:56   
ziki
leli§ zar je tako u Vogošći, ja sam baš o njoj razmišljala(kad sredimo status ) jer mi baš onako pitoma, imaš skoro sve a ono što nema nije daleko. Moji roditelji su tamo kupovali stan prije neke 3 godine pod istim utiscima. Sad sam se razočarala pravo)mad nismo ni gledali oglase)

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:26:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

ma u okolini sa nemas takvu lokaciju..ipak je sarajevo smjesteno u kotlini....imas jedino ilidzu...ono sto je dobro povezano s prevozom je kriza...barem za mene...a ono malo dalje...gdje imas prirodiu i prostransvo nema veza s javnim prevozom...ili je okruzenje onako kako sam iz predhodnog posta...kriza...a o miniranom terenu da ne pricam...meni kad neko kaze ocisceno je ja na to samo kazem...hvala al neka hvala...hodam iskljucivo cestom....a druga strana grada...groblje, ludara ili vec...ma nikako da kazem...e ovdje je to to...ili ja ne znam da gledam...ima recimo kada se ide prema vrelu bosne tj. na vrelu bosne bas jedan fin dio...al opet...em cisceno od mina...em nigdje javnog prevoza...do grada treba barem 30 min


kako nema? pa imaš naselje Bare - ŠiP, naselje Nedžarići, dio B.potoka (onaj bliži Č.vili) itd

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:28:50   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Djana

Hahahaha, ziki, dobro si to rekla, vjerovatno ce tako i biti. Samo ja nisam nikako ljubitelj visokih kuca. Ali svakako ce to biti pokrovlje sa velikim prostorijama. A nisam znala da ti je to struka, cool! Pa jesi li ti projektant ili ?


potpisujem

kad opale kucerinu na 3-4 sprata a nista zavrseno nije
meni je logicnije napravi jedan sprat ali da bude zavrseno i kako treba, a ne gore da balkoni ni ograde nemaju, ni fasade a tamo vidis zavjesicu na prozoru samo na jednom spratu, i kazu nema se para, pa naravno da nema kad ti je guzica zinula


djana ja ti bila na kafi u tvojoj kuci dok sam citala opis, preeeeeeeedivno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:29:03   
Anoniman
ma vogosca je meni prljava...mada nije ni sarajevo nista bolje...i za vogoscu nekako vezem fabrike...valjda radi tasauser posted image

ima jedan sakriveni dio u gradu gdje ima par kuca...a ravno je...iza D. zdravlja omer maslic...samo sto je tu sve zauzeto...a i da neko prodaje, mislim da bi trazi basnosnovnu cifru

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:30:18   
leli§
ziki ja sam se iznenadila vjeruj mi... imas jos nesto zemljista u radica potoku (to je iznad hotela sunce) ali je mezarje blizuuser posted image  a i to sto ima je podaleko... onda ovamo sa druge strane gdje smo mi gledali misleci da je do rijeke blizu tehnicke skole to ti je negdje "gore"... ima lijepog zemljista u cekaj da se sjetim kako se zove pa cu napisati ....

ja bih najradije tamo iza stadiona... ali bila je na market.ba kuca za 160k (cini mi se) negdje medju zgradama onako je pristojno izgledala cak sta vise lijepo i uradjeno unutra ali meni nesto to bilo suhveli...u vogosci je najboje zemlju kupiti od starosjedioca, ovo novo vlasnistvo ja nikome zivom ne vjerujem

eh imas u "vogosci" mada to vogosce ocima nije vidjelo dole iz rajlovca kada se krene pa ide zabrdje pa nesto pa nesto pa krivoglavci pa nesto pa vogosca ako mislis na ovu relaciju zabrdje-vogosca tu se moze naci ali ima plavnog zemljista i nigdje si ako neces bus cekati sa onim tetama sa "strase" user posted image  (Boze oprosti) moze se i u hotonju naci nesto ali sto dadada rece ili ti je komsija vilkanizer, ili auto parkiras uz ulicu pa pjehe do kuce jedno 1kmuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:31:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

ma u okolini sa nemas takvu lokaciju..ipak je sarajevo smjesteno u kotlini....imas jedino ilidzu...ono sto je dobro povezano s prevozom je kriza...barem za mene...a ono malo dalje...gdje imas prirodiu i prostransvo nema veza s javnim prevozom...ili je okruzenje onako kako sam iz predhodnog posta...kriza...a o miniranom terenu da ne pricam...meni kad neko kaze ocisceno je ja na to samo kazem...hvala al neka hvala...hodam iskljucivo cestom....a druga strana grada...groblje, ludara ili vec...ma nikako da kazem...e ovdje je to to...ili ja ne znam da gledam...ima recimo kada se ide prema vrelu bosne tj. na vrelu bosne bas jedan fin dio...al opet...em cisceno od mina...em nigdje javnog prevoza...do grada treba barem 30 min


kako nema? pa imaš naselje Bare - ŠiP, naselje Nedžarići, dio B.potoka (onaj bliži Č.vili) itd
brdo...kuca do kuce...mala zemljista...ruzne okolne kuce...daj mi negdje gdje je ravnica, imas prostora, nije minirano, a kuce susjeda su pod konac

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *