|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:34:45   
ziki
Ja sam ljubitelj jednospratnica, prizemlje i pun sprat, ne previše razuđeno već fino skockano, po cca 75 m2 u osnovi, sa drevim fazonima na fasadi, drevna ograda sa velikim terasama i ako ubedim muža ravan krov, ako ne jednovodan. Uh odoh sad kući da projektujem svoju kuću
Djana jesam projektant, treba li ti projekat?user posted image


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:35:05   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

ma vogosca je meni prljava...mada nije ni sarajevo nista bolje...i za vogoscu nekako vezem fabrike...valjda radi tasauser posted image

ima jedan sakriveni dio u gradu gdje ima par kuca...a ravno je...iza D. zdravlja omer maslic...samo sto je tu sve zauzeto...a i da neko prodaje, mislim da bi trazi basnosnovnu cifru



pogledaj u jednom dijelu ko tu zivi, da nije toga lokacija je super

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:35:38   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Djana

Hahahaha, ziki, dobro si to rekla, vjerovatno ce tako i biti. Samo ja nisam nikako ljubitelj visokih kuca. Ali svakako ce to biti pokrovlje sa velikim prostorijama. A nisam znala da ti je to struka, cool! Pa jesi li ti projektant ili ?


potpisujem

kad opale kucerinu na 3-4 sprata a nista zavrseno nije
meni je logicnije napravi jedan sprat ali da bude zavrseno i kako treba, a ne gore da balkoni ni ograde nemaju, ni fasade a tamo vidis zavjesicu na prozoru samo na jednom spratu, i kazu nema se para, pa naravno da nema kad ti je guzica zinula


djana ja ti bila na kafi u tvojoj kuci dok sam citala opis, preeeeeeeedivno


A na verandi gori kamin, kafica mirise i uz dekice na velikim drvenim klupama pijemo kafu! Bujrum!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:36:41   
veeseelaa
evo tamo gdje ja živim, u Neždarićima, ko je god došao fasciniran je tim naseljem....
ni sama nisam znala da nešto tako ima u Sa dok se nisam udala i preselila
Sve same vile, predivne bašte, kapije ma extra
Majke mi raja se slika ispred pojedinih kuća, nevjerovatno kako neki ljudi imaju stila i love prije svega
A mirno naselje, puno borova i jela, ma extra

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:37:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

ma vogosca je meni prljava...mada nije ni sarajevo nista bolje...i za vogoscu nekako vezem fabrike...valjda radi tasauser posted image

ima jedan sakriveni dio u gradu gdje ima par kuca...a ravno je...iza D. zdravlja omer maslic...samo sto je tu sve zauzeto...a i da neko prodaje, mislim da bi trazi basnosnovnu cifru



pogledaj u jednom dijelu ko tu zivi, da nije toga lokacija je super
ma znam...al je barem lokacija dobrauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:37:25   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo tamo gdje ja živim, u Neždarićima, ko je god došao fasciniran je tim naseljem....
ni sama nisam znala da nešto tako ima u Sa dok se nisam udala i preselila
Sve same vile, predivne bašte, kapije ma extra
Majke mi raja se slika ispred pojedinih kuća, nevjerovatno kako neki ljudi imaju stila i love prije svega
A mirno naselje, puno borova i jela, ma extra


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:38:59   
Lulu_08
P.S. off topic, vesela "lajkala" sam te na sličicama sa kuglanja (na FB) hihi...pa nije ni čudno što tvoj MM voli keks, kad se onako igraš s lopticama u crvenoj suknjici hihihihi...šala na stranu, super si !!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:39:55   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: ziki

Ja sam ljubitelj jednospratnica, prizemlje i pun sprat, ne previše razuđeno već fino skockano, po cca 75 m2 u osnovi, sa drevim fazonima na fasadi, drevna ograda sa velikim terasama i ako ubedim muža ravan krov, ako ne jednovodan. Uh odoh sad kući da projektujem svoju kuću
Djana jesam projektant, treba li ti projekat?user posted image



zikiii, legendo, tek sad citam odgovor, strasno...SUPER! meni ce trebati projektant u toku ove godine user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:40:04   
veeseelaa
o hvala Djana user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:40:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo tamo gdje ja živim, u Neždarićima, ko je god došao fasciniran je tim naseljem....
ni sama nisam znala da nešto tako ima u Sa dok se nisam udala i preselila
Sve same vile, predivne bašte, kapije ma extra
Majke mi raja se slika ispred pojedinih kuća, nevjerovatno kako neki ljudi imaju stila i love prije svega
A mirno naselje, puno borova i jela, ma extra
ja taj dio poznajem samo oko vet stanice "vetlife"user posted image user posted image ...i ima lijepih kuca, ali i onihuser posted image ...samo mi se cine okucnice uzasno male...koliko sam skontala sve je kuca do kuce

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:41:46   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

o hvala Djana user posted image user posted image user posted image


Nema na cemu!!user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:46:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo tamo gdje ja živim, u Neždarićima, ko je god došao fasciniran je tim naseljem....
ni sama nisam znala da nešto tako ima u Sa dok se nisam udala i preselila
Sve same vile, predivne bašte, kapije ma extra
Majke mi raja se slika ispred pojedinih kuća, nevjerovatno kako neki ljudi imaju stila i love prije svega
A mirno naselje, puno borova i jela, ma extra
ja taj dio poznajem samo oko vet stanice "vetlife"user posted image user posted image ...i ima lijepih kuca, ali i onihuser posted image ...samo mi se cine okucnice uzasno male...koliko sam skontala sve je kuca do kuce



pa ima svega, dio u kojem sam ja i nije tako načičkan....
al tako je to s kućama, ma stan je zakon, ja i onako ne izlazim iz kuće, nisam neki baštali tip, odmah mi se neko nadoda user posted image
do 15 godine sam živjela u kući i bilo je to lijepo djetinjstvo, al kasnije sam živjela u stanu, sve do udaje
navikla sam se na stan i nerviraju me mahale.... mada sve ima svojih prednosti i mana
Ja npr sinoć izašla iz kuće s malenom i pas laje, nije skontao da smo nas dvije u pitanju a komšija gleda kroz prozor, razvukao store, joj ja bi ga odmah nečim heknula odozdo hahahah

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:48:05   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo tamo gdje ja živim, u Neždarićima, ko je god došao fasciniran je tim naseljem....
ni sama nisam znala da nešto tako ima u Sa dok se nisam udala i preselila
Sve same vile, predivne bašte, kapije ma extra
Majke mi raja se slika ispred pojedinih kuća, nevjerovatno kako neki ljudi imaju stila i love prije svega
A mirno naselje, puno borova i jela, ma extra
ja taj dio poznajem samo oko vet stanice "vetlife"user posted image user posted image ...i ima lijepih kuca, ali i onihuser posted image ...samo mi se cine okucnice uzasno male...koliko sam skontala sve je kuca do kuce



pa ima svega, dio u kojem sam ja i nije tako načičkan....
al tako je to s kućama, ma stan je zakon, ja i onako ne izlazim iz kuće, nisam neki baštali tip, odmah mi se neko nadoda user posted image
do 15 godine sam živjela u kući i bilo je to lijepo djetinjstvo, al kasnije sam živjela u stanu, sve do udaje
navikla sam se na stan i nerviraju me mahale.... mada sve ima svojih prednosti i mana
Ja npr sinoć izašla iz kuće s malenom i pas laje, nije skontao da smo nas dvije u pitanju a komšija gleda kroz prozor, razvukao store, joj ja bi ga odmah nečim heknula odozdo hahahah


Hahaha, al fakat to se desava i u stanovima. Tako sam ja jednom otvorila istovremeno vrata kad i komsija, a kasno navece vec bilo, kad on u gacama na vratima...UPS user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:50:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo tamo gdje ja živim, u Neždarićima, ko je god došao fasciniran je tim naseljem....
ni sama nisam znala da nešto tako ima u Sa dok se nisam udala i preselila
Sve same vile, predivne bašte, kapije ma extra
Majke mi raja se slika ispred pojedinih kuća, nevjerovatno kako neki ljudi imaju stila i love prije svega
A mirno naselje, puno borova i jela, ma extra
ja taj dio poznajem samo oko vet stanice "vetlife"user posted image user posted image ...i ima lijepih kuca, ali i onihuser posted image ...samo mi se cine okucnice uzasno male...koliko sam skontala sve je kuca do kuce



pa ima svega, dio u kojem sam ja i nije tako načičkan....
al tako je to s kućama, ma stan je zakon, ja i onako ne izlazim iz kuće, nisam neki baštali tip, odmah mi se neko nadoda user posted image
do 15 godine sam živjela u kući i bilo je to lijepo djetinjstvo, al kasnije sam živjela u stanu, sve do udaje
navikla sam se na stan i nerviraju me mahale.... mada sve ima svojih prednosti i mana
Ja npr sinoć izašla iz kuće s malenom i pas laje, nije skontao da smo nas dvije u pitanju a komšija gleda kroz prozor, razvukao store, joj ja bi ga odmah nečim heknula odozdo hahahah
a pa ta je to...fakat je tesko kod nas naci lokaciju da zadovoljava sve uslove...barem ove mojeuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:50:28   
veeseelaa
ma ajd da je bar ovaj bio u gaćama user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:51:45   
leli§
veselaaa nedzarici su hmmmm... pola tih divnih kuca nije uknjizeno (to prvo) drugo nema zemljista zeno (ej hajde ako nadjes plac do 1000m2 za 100km/m2 a nema pite javi mi ja odmah kupim)... i onda se skontas 100k km izletis za zemljiste a valja kucu napravitiuser posted image user posted image user posted image  

tu se isplati kupiti zemljiste nekome ko ce praviti tro-spratnicu za sebe i dva sina pa ce svakoga doci sprat sa cijenom zemljista oko 150k-180k..neka hvala...meni nije problem ako je komsija "blizu" samo da mu kuca nije puno visocija od moje... mi cemo dici zid od 3m okolo ionako...malo ce nam sprat viritiuser posted image user posted image user posted image  ima da budemo k'o vehabije u butmiru user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:52:44   
veeseelaa
a pa ta je to...fakat je tesko kod nas naci lokaciju da zadovoljava sve uslove...barem ove moje


ma i sama sam zahtjevna al ja u biti ne primjećujem ljude oko sebe (čitaj komšije), vodim svoju politiku
Meni je bitno da je moj prostor ok a za ostalo pa ne radim u JKP Park
Svak nek mete ispred svoje bašče, njegov problem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:53:38   
leli§
usput ako ima kod da prodaje "kucu" u nizu u luzanima na ilidzi neka se javi, po mogucnosti one na kraju niza user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:54:09   
Anoniman
takodjer volim kuce koje idu u sirinu a ne visinu...i ovo sto je djana nabrojala a i ziki...ravan krov mi je mrak...e ne znam da li je moguc u nasim klimatskim uslovima...tj sta je potrebno...a kad bih gradila voljela bih nesto sto vise lici na skulpturu nego na kucuuser posted image user posted image ...ovako nesto...samo po momuser posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ziki...ako se ikad odlucimo...ja tebe zaposlim al da skupa projektujemouser posted image user posted image ...imam ja u glavi kako i stauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:55:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: leli§

veselaaa nedzarici su hmmmm... pola tih divnih kuca nije uknjizeno (to prvo) drugo nema zemljista zeno (ej hajde ako nadjes plac do 1000m2 za 100km/m2 a nema pite javi mi ja odmah kupim)... i onda se skontas 100k km izletis za zemljiste a valja kucu napravitiuser posted image user posted image user posted image  

tu se isplati kupiti zemljiste nekome ko ce praviti tro-spratnicu za sebe i dva sina pa ce svakoga doci sprat sa cijenom zemljista oko 150k-180k..neka hvala...meni nije problem ako je komsija "blizu" samo da mu kuca nije puno visocija od moje... mi cemo dici zid od 3m okolo ionako...malo ce nam sprat viritiuser posted image user posted image user posted image  ima da budemo k'o vehabije u butmiru user posted image user posted image user posted image


opet neznam, kuće u ovom dijelu gdje sam ja tu su godinama, cijena m2 zemlje je skupa pravo, načuh nešto kroz mahalu user posted image

svakako treba kupiti neki objektat na parceli da ima priključke na infrastrukturu i onda ga malo renovirati odnosno doraditi al kupiti zemlju i zavaliti se za građevinsku dozvolu + priključke mi je malo preskupo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:55:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a pa ta je to...fakat je tesko kod nas naci lokaciju da zadovoljava sve uslove...barem ove moje


ma i sama sam zahtjevna al ja u biti ne primjećujem ljude oko sebe (čitaj komšije), vodim svoju politiku
Meni je bitno da je moj prostor ok a za ostalo pa ne radim u JKP Park
Svak nek mete ispred svoje bašče, njegov problem
ama ako mi je komsija vulkanizer ne mogu a da ne primjetim...svaki dan da mi ronda auto...ili da ima brdo guma koje ja vidim iz svoje spavace...dzaba

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:58:31   
ivanak
Kuće su odlične.... ali budući da kod vas pada snjeg mislim da ravan krov nije baš pametna ideja... jedino ako ima neka super ideja za te stvari.

Nas četvoro trenutno živimo u malom stančiću ( 56 metara kvadratnih ), s time da imamo za koju godinu početi praviti veliku, veliku, veliku kuću.
Prvo ćemo napraviti apartmane ( to kod nas u Dbk ide ), od nečega malo pokupiti love, a budući da je zemlja za kuću sređena ( zna se gdje će biti ), samo čekamo dozvolu i gradnja.
ABd neka sve bude u redu, muž će mi ostvariti snove.
Nadam se da će za par godina i to biti na fejsu i RR izviseno.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:59:01   
Lulu_08
dadada, ta u sredini je i po mom ukusu. Veceras cu od kuce vam postaviti slicice mog "plana"...hehe...a i ja bih projektovala zajedno sa projektantom jer sam vecinu detalja vec isplanirala hehe, samo mi treba odobrenje i strucno misljenje user posted image ..

vesela, da je ovaj bar imao neke keksi gace, vec one penzionerske pih, ne bih mu bila zeni na mjestu heheheehheh...



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 9:59:57   
veeseelaa
e pa sad vulkanizer, ne treba uzimati zemlju uz neki "glavnu cestu
Sad kupiš nema vulkanizera a nakon 5-10 godina levat otvori vulkanizersku radnju, ništa nije zagarantirano
Ja i kad sam kupovala stan gledala sam da nema poslovni prostor ispod il tik uz zgradu, sad cvjećara a za par godina možda neki birtus
Ja imam jaranicu koja ima stan u neboderu kod Palme, ja kod nje kad sjedim sve kontam vani pada kiša a ono fontana radi, ma bejži, još je ona 10-11 sprat
Mogu misliti kako je onim što su na nižoj etaži


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2011 10:01:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ivanak

Kuće su odlične.... ali budući da kod vas pada snjeg mislim da ravan krov nije baš pametna ideja... jedino ako ima neka super ideja za te stvari.



gradnju moraš prilagoditi vremenskim uvjetima, slažem se
Pa nismo u Kairu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *