|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
14.11.2007 18:05:16   
frajer_zoki
user posted image user posted image user posted image Dali Vas   zivotni saputnik ili partner ili kako vec,  voli kuhati, odnosno dali  ima neki specijaliteti  koji posebno volite , i  dali ga pripremi kad vi to pozelite,, pozzzz
zokiiiiuser posted image

< Poruku je uredio Mić -- 21.11.2007 21:46:59 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: KUHANJE...
14.11.2007 18:30:53   
sanjalica
Moj muž mi izgleda smiješno u kuhinji. Kad sam bolesna napravi mi čaj ili mi ponekad kad ga dugo žicam napravi kavu, ali nije to to.user posted image user posted image
Nekako mi je kuhinja za žensko (možda razmišljam starinski,ali eto,user posted image )

_____________________________

Potpuno sam sigurna. Uspjet ću!

(odgovor članu frajer_zoki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: KUHANJE...
15.11.2007 14:10:27   
AIDA P
Moj muz je po zanimanju kuhar.............user posted image

(odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: KUHANJE...
15.11.2007 14:19:25   
D_K
O blago tebi... Dodjes kuci a dragi sprema neki posebni recept i ti sjednes i uzivas u njegovim delicijama - oooo blago tebi...

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: KUHANJE...
15.11.2007 14:22:34   
AIDA P
Pa dobro,nije bas cesto u kuhinji,ali me boga mi zna iznenaditi,ili ako sam umorna,radim nesto po kuci,on ce spremiti rucak ili veceru.Ali zato meni ostaje brrrrdo sudja...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: KUHANJE...
15.11.2007 14:32:51   
Alijeva mama
moj muz meni zna i voli spremiti njegova tradicionalna jela al sudja ostane tona i plafon moram strugati tako da sam dva puta sutila i onda mu rekla ako vec hoce da kuha mora i sudje oprati tako da sad kad on kuha sve sredi...a kad sam bila trudna pa mi doveo jednu zenu da pomogne u kucnim poslovima jer sam bila kucni bolesnikuser posted image i zena se zvala zlata i nije je pristajalo to ime uz njenu osobnost tako da sad kad god opere sudje...kaze evo tvoja zlata je oprala i sudje......al,ni ja nisam da mi muskarac kuha i pere sudove...ja sam starinski tip,izgleda.............kako rece neko na forumu

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 6
   Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
15.11.2007 16:21:49   
D_K
Oooo sudje - ja sam prije nekih 6 mjeseci nabavila masinu za sudje i zakljucila sam da sam bila blesava sto je nisam prije nabavila - sve je nekako hajde sta mi fali oprati, hajde ima ovo prece, ima ono - ali sam se sad razrahatila. Tako da vam preporucujem da je nabavite (pa ako ne mozete kupiti novu ima i polovnih - samo neka vrte) i vidjecete koliko je lakse u kuci raskrciti - a masina je moja prava Zlata (zlata vrijedna :))

< Poruku je uredio Mić -- 21.11.2007 21:47:19 >

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
4.12.2007 12:37:27   
sebila
Moj muz voli da kuha kad ima vremena i bude to i ukusno ali kad udem u kuhinju pa vidim "bomba pala"presjedne mi vecera,zato ja kazem nemoj sreco da mi kuhas zao mi te ja cu ....

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu frajer_zoki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
4.12.2007 12:54:59   
makana
ne znam je li mu mrsko, ali
često se ponudi i skuha nešto, voli da pravi salate
u početku je bilo pripremi mu sve, što me nerviralo, ali sada mu nije problem odraditi kuhanje sam od početka do kraja

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
13.12.2007 16:01:10   
budućamama
moj zna napraviti odličnu kajganu sa svim i svačim i makarone. Dosta od njuega. Ja se brinem za ostalo. A nakon 3 mjeseca braka smo kupili mašinu za suđe, jer on nije htio dijeliti taj posao sa mnom, a ja nisam htjela non stop da perem suđe. Jedna od boljih investicija u mom životu...

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
13.12.2007 16:17:05   
makana
podsjeti me
jučer mi ispričaše kako je jedan tip kupio novi mobitel od nekih 500 maraka, ženin komentar na to je bio - pa ja, a žena nema mašinu za suđe
od mene na ovo no koment

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
13.12.2007 17:10:43   
Suncica*
Mene moj muzic iznenadi necim lepim obicno za vikend kada je slobodan..Imam sve kucanske aparate, kada sam se udavala napravila sam spisak stvari koje su mi potrebne i to i dobila. Nisam htela da dobijem 20 tostera, 10 friteza..Doduse spisak sam isporucila svojoj najuzoj familiji, tako da me nije bilo sramota..

Inace moj Dragan je jako pazljiv, zna da me Lorena iscrpi u toku dana, pa se trudi da mi pomogne barem za vikend. Pravi pizzu, auuu samo da znate kako je dobra i cesto me nazove s posla i kaze da ne kuvam nista, da ce on spremiti rucak. Bude mi ga zao ipak ne spava on na poslu nego radi, ali se zaista trudi. A ja to znam da cenim i vidim sve sto radi za nas..
Jako mi je drago sto ga imam takvog kakav jeste, nije papucar, samo je jaaakoooo dobar covek..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
26.12.2007 16:28:53   
hanabanana
Moj voli kuhati, i ono što skuha bude jako dobro. Tjesteninu pravi bolje od mene, neda mi recept. user posted image


(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
26.12.2007 16:55:52   
laracroft
Moj muz fantasticno kuha i on je jedini zaduzen za to,jer ja bas i nisam ljubitelj kuhinje.Ponekad skuham Adianu hapicu,ali u vecini slucajeva mu tajko sprema.user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
27.12.2007 9:14:10   
ismihana
Moj muž nema pojma sa kuhanjem user posted image  Njegov krajnji domet su kafa i čaj... Prije braka je živio sa mamom i ona ga je maksimalno razmazila, po principu 'ženski poslovi-muški poslovi'. Kad smo se vjenčali, počeo je da mi pomaže u kući (usisava, izbacuje smeće i sl.), ali za kuhanje je totalni antitalenat! Svekrva mi je jednom rekla 'Boga mi kod mene nije nikad usisaao', a ja sam joj odgovorila 'Pa niste mu tražili' user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
27.12.2007 9:14:45   
Suncica*
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kuhanje.....vas zivotni saputnik ili partner
27.12.2007 14:37:00   
vaga
user posted image Moj hairlija voli dobro pojesti ali ne i skuhati, valjda ga mama razmazila, a i sada mu je blizu pa nema potrebe. Pravi je ekspert za pravljenje soka od cijeđenog voća i voćnih salata (njam,njam) i nakon toga sve lijepo opere i pospremi, naravno. Ja jako volim da kuham tako da mi to ne predstavlja teret nego uživanje, ali ni to nije često jer smo često kod naših mama..
user posted image

Što se tiče pice i Galija bi mi pozavidilauser posted image user posted image . Ja se malo pohvali, ne smeta valjda.?

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *